Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жизнь в СССР B-)

Re: жизнь в СССР  B-)

ти сплутала відпочинок з санаторним лікуванням

Ні, не сплутала.

 У нас люди  їздять в санаторій у свєї відпустки. Та й в ті часи, коли профсоюзи роздавали путівки в санаторії, це робилося за рахунок відпусток. Тому я й написала - у свою відпустку можна відпочити, а можна пролікуватися в санаторії. Кожен вирішує сам. тим більше, що зараз санаторії жають дуже великий спектр розваг та відпочинку  на любий смак.
   
Re: жизнь в СССР  B-)

Ні, не сплутала.

 У нас люди  їздять в санаторій у свєї відпустки. Та й в ті часи, коли профсоюзи роздавали путівки в санаторії, це робилося за рахунок відпусток. Тому я й написала - у свою відпустку можна відпочити, а можна пролікуватися в санаторії. Кожен вирішує сам. тим більше, що зараз санаторії жають дуже великий спектр розваг та відпочинку  на любий смак.

так, відпустку можна витратити на відпочинок, а можна на лікування
кому що
   
Re: жизнь в СССР  B-)

Так саме Маргіт розливає воду з джерел, бачила їх виробництво. Але їх погано пускають до крупних торгових центрів. Чомусь :gigi:
В Ашані постійно в наявності  :-)o   
   
Re: жизнь в СССР  B-)

В Ашані постійно в наявності  :-)o   

Дякую, буду знати!
   
Re: жизнь в СССР  B-)

Так саме Маргіт розливає воду з джерел, бачила їх виробництво. Але їх погано пускають до крупних торгових центрів. Чомусь :gigi:
ТЦ здебільшого заробляють на оренді.
а от продавці заробляють на продажу. є таке поняття як вартість місця на полиці (тобто певний пибуток для даної категорії товару). і якщо продажі якогось продукту приносять прибуток менше очікуваного, то є два варіанти: замінити товар на інший або отримати очікувані гроші з того певного бренду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія