Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
13 червня 2021 23:22:51
Вірус постійно мутує, мутацій багато, більшість з яких неважливі. Новина ні про що.
2
13 червня 2021 22:20:56
Ну, компьютери тоді були лямпові і займали шкільний спортзал, але вважалося, що вони цілком могли порахувати,
ШІ це дещо трохи інше
3
13 червня 2021 18:29:53
Можливості штучного інтелекту на сьогодні не більше ніж рекламний хід для лохів.
Поки що не існує самодостатнього ШІ, лише проекти та зачатки, та незабаром це станеться бо людство розвивається експоненціально. Ми не знаємо потенційних можливостей ШІ, але ясно, що його можливості розвиватись будуть незрівнянно більші ніж у людини в силу його технологічної природи. Наприклад, рішення людей по втручанню в глобальну екосистему Землі ( прорив каналів між морями чи т.і) проходить на досить примітивному рівні, часто політиками чи диктаторами,  без прорахування наслідків. ШІ справився б цим завданням значно краще.
4
13 червня 2021 17:59:11
Что то Свин сильно часто пышается/гордиЦЦА!!!

Ну почти как  [KA]
[KA]  тоже любят чем нибудь гордиЦЦА
Насправді це спроба компенсувати страх. Бо сракою відчуває, що простір для маневру навкруги звужується.
5
13 червня 2021 17:45:32
Свині, нахyй всі пішли, марнувати ще час свій на вас.
6
13 червня 2021 17:43:15
Зверніть увагу, як ретельно зелені інфузорії відслідковують кожен чих Петра Олексійовича. Кожен твіт, кожен пост у фб турботливо приноситься зебенятками на ФУП і уважно вивчається.

Відчувають сучечки, хто в Україні справжній Президент  :beach:
Проплачене чи просто шизануте?
???  8-:
Я звідки знаю. 
Тобі видніше хто ти там - проплачене чи просто шизануте.
Як і очікувалось, свиноботи - найпримітивніши створення з завжди передбаченою реакцією як у дощового черв’яка по типу «сам дурак» чи з набора штампів. Зовсім не здатні чи ледачі за копійку ворухнути мізками.
7
13 червня 2021 17:33:51
Зверніть увагу, як ретельно зелені інфузорії відслідковують кожен чих Петра Олексійовича. Кожен твіт, кожен пост у фб турботливо приноситься зебенятками на ФУП і уважно вивчається.

Відчувають сучечки, хто в Україні справжній Президент  :beach:
Проплачене чи просто шизануте?
8
13 червня 2021 17:25:41
Насправді Свин робив все від нього залежне щоб здати Україну путіну, та на щастя не все він міг контролювати. Народ самоорганізувався через добровольців та волонтерів та зумів протистояти цьому. Тільки розумово обмежені можуть не пам’ятати та не розуміти цього. І зараз ця Свиня має наглість роззявляти рота і вихвалятись собою! Свинолюби у захваті, якими ж імбецілами потрібно бути щоб вестись на таке  :S
:facepalm1:
Ще один розумово відсталий поцінювач віслячої божої роси!
Прохрюкався? Полегшало чи крапнуло?
9
13 червня 2021 17:15:17
Насправді Свин робив все від нього залежне щоб здати Україну путіну, та на щастя не все він міг контролювати. Народ самоорганізувався через добровольців та волонтерів та зумів протистояти цьому. Тільки розумово обмежені можуть не пам’ятати та не розуміти цього. І зараз ця Свиня має наглість роззявляти рота і вихвалятись собою! Свинолюби у захваті, якими ж імбецілами потрібно бути щоб вестись на таке  :S
10
13 червня 2021 06:07:35
Трохи пофантазуємо. В існуючій системі управління панує низька компетентність і невідповідність інтелектуальних і моральних якостей займаній посаді.  Відсоток соціопатів серед керівників високий а частка тих, хто ставить суспільні інтереси над особистими мізерно мала. Чи можливо/доцільно замінити цю систему керування на єдиний  штучний інтелект на основі квантових комп'ютерів організованих в нейромережу, здатний до самонавчання і з доступом до всієї можливої ​​інформації, який  управляє і організовує існування суспільства найоптимальнішим чином? Чи як альтернатива, людство створює єдиний електронний уряд з рівними можливостями для кожного в доступі до законодавчої та організовуючуї діяльності, на основі голосувань та рейтингів пропонованих рішень, своєрідне колективне, справжнє демократичне керування. Бо існуюче НМД веде до кінця цивілізації.
11
9 червня 2021 00:28:07
Дивно, що маючи лабу з обладнанням спромоглись лише спирт бодяжити, та ще й попались. Двієчники-невдахи.
12
8 червня 2021 03:20:33
Кількість вакцинацій і кількість нових випадків.

Ізраїль
Показати зображення...
Британія
Показати зображення...
США
Показати зображення...
ЄС
Показати зображення...
Хотів би помилитись, але вірус мутує швидше ніж йде процес вакцинації. До того ж масова вакцінація стане якісно іншим етапом штучної селекції більш небезпечних та стійких до протидії їм штамів. Я б не радів графікам зниження захворювання ковідом в країнах масової вакцінації, бо то є графіки знищення слабких штамів вірусу, замість яких залишаться та будуть розповсюджуватись більш небезпечні штами. Місяця через 2 ситуація зміниться до зворотньої. Разом з цим стане масова паніка через провал концепції спасіння від ковіду через масове щеплення. Тотальна некомпетентність влади буде дуже дорого коштувати людству.
З якого х..я ти витягнув ці дані?  І де ти побачив швидку мутацію. Пфайзер та модерна діють проти всього, що зараз є.
Що, сцикотно? Думаєш хамство та бидлячість додасть сміливості? Кількість/швидкість мутації вірусу корелює з кількістю випадків захворювання. Масова вакцинація створює умови відбору та розповсюдженню з цих мутувавших штамів більш резістентних до вакцин, тобто ефективність дії вакцин буде зменьшуватись. Зараз вакциновані порозлітаються по світу, додатково прискорюючи селекцію резистентних до вакцин штамів. Хочеш заперечити цю логіку? Хто нездатен мислити, для того факти завжди несподівані. Трохи почекай.
13
7 червня 2021 01:52:30
Дуже добре, що до України тікають з тих 5%, що непідвладні пропаганді та здатні мати свою думку. І чим більше таких тікають, тим краще для генофонду - в нас позитивна селекція, в кацапів негативна. Було б ще краще, якби в кацапію здриснули з України ті, кому це не подобається. Теж на користь генофонду.
14
6 червня 2021 23:34:07
майже безплатний ("майже" - не влізло у назву теми)

єдине, шо коштує грошей, це змієвик, та і то може можна десь безплатно дістати.

В общем, все просто, змієвик йде через безплатні бутилки, горлишки позатикати хоча б навіть безплатним целофаном із супермаркетів.

Показати зображення...
факультативно тюнінг:
• можна протилежну від сонця сторону прикрити фольгою
• закрити конструкцію у пінопластову коробку із склом
• заткнути горлишки чимось типу смоли і шприцом викачати повітря (зробити там вакуум)


PS
можна обійтися ваще без змієвика.
Прибрати все те шо у бутилках і заповнити пляшки наприклад відработаним машинним мастилом. Буде те ж саме, тіки не так гламурно.


PPSу
може сам таке зроблю, якшо буде час і натхнення.
Хрень полная, даже комментировать лень. Автору не помешало бы хоть немного понимать физику процесса.
15
2 червня 2021 00:49:52
Серед ігнорованих є певна категорія, за якими навіть підглядіти що вони дописали не виникає спокусу. Бо їх дописи завжди примітивні та передбачувані, як реакція дощового черв’яка.
16
31 травня 2021 23:18:51
Залежно від інформаційної середи, яка оточує суб’єкт. Якщо він ретранслює теж саме, що йому нав’язує пропаганда - людина глупа. В середі кацапів це наприклад захоплення скрепами чи падуча від бандерофашистів. В середі пересічних - надрочування на «зайвохромосомність кацапів» чи подібне. Глупа людина лехко маніпулюєма, більш рефлексує на обгортку, нездатна копнути чуть глибше, зв’язати причини та наслідки чи прорахувати на крок вперед. І пам’ять як у рибки. Яркий представник цієї категорії - прихильники Свина.
17
31 травня 2021 22:50:04
Дозволяючи роботам приймати рішення, людина втрачає контроль над ними, що неприпустимо коли на кону життя людини.  Віруси - ті ж нанороботи, що не контрольовані людиною
18
31 травня 2021 10:33:05
Совершенно не важно кто прав/виноват, тянут клешни к другим как правило морально изуродованные совком, где понятие неприкосновенности личности  отсутствовало/замещалось совковыми химерами. Распускающий руки всегда должен чётко понимать что за это может присесть надолго, либо если закон буксует - лишиться башки, потому что у тёти наверняка есть муж/ сын/брат, который его вычислит.
19
30 травня 2021 04:01:27
Забавно, как демагогия с пафосом обывателем часто трактуется как глубокая мысль :)
20
25 травня 2021 23:20:27
Свин - мерзотніша потвора серед усіх керманичів у новітній исторії та ворог України, жодною дією він не спростував цього. Нехай він буде проклят як ті, хто за гроші його підтримує.
21
25 травня 2021 03:16:56
Є просте правило без виключень. Чоловік завжди має бути головою у родині. Там де є зневага до чоловіка - завжди буде розлад та нещастя.
22
16 травня 2021 23:27:50
Цікавий факт від Офелії

Особенно смешно было, когда Порошенко зачитывал Зеленскому свои 5 «красных линий». Первая из них — «недопустимость любой ревизии конституционно закрепленного европейского и евроатлантического курса Украины». Кто же там больший клоун? В прошлом месяце у Люси на Укрлайфе был дипломат Владимир Хандогий, бывший посол Украины в Великобритании и Северной Ирландии. Он рассказал довольно интересную вещь о том, что британцы были нашими самыми большими лоббистами в ЕС. И они были ужасно удивлены, когда в тех документах, которые Петя подписывал с ЕС, не увидели и намека на перспективу Украины в ЕС. И тогда они сами предложили включить в текст документа перспективу, но наши ответили им, что «це зараз не на часі». Так сказал Хандогий. Понятно, да? Украина сама в лице Порошенко отказалась от перспективы членства, несмотря на предложение Британии. И это его заявление окончательно сложило мой пазл с невыгодным для Украины соглашением, которое готовил сам Петя.
http://www.неперевірене джерело/archives/4019

саме про це інтерв'ю йдеться?
Завжди дивувало як пересічні маючи однакові очі, вуха та доступ до інфопростору, відрізняються тим, що одні розуміють що порошенко завжди був і діяв як ворог України, а інші ні.
23
16 травня 2021 17:09:39
...в києві такого нема...ну це ж одеса...там скрепи...:)))
Відсоток вати в суспільстві корелює з відсотком бидла. Тобто вата = бидло.
24
10 травня 2021 07:13:21
Демонстрація дії путлеровської пропаганди на цільову аудиторію з низьким IQ та беззубісті СБУ.
25
6 травня 2021 03:02:03
Вопрос поставлен примитивно. Нынешняя человеческая цивилизация существует примерно 10000 лет и в данный момент находится в завершающей, самой неустойчивой фазе своего экспоненциального развития, после чего перейдёт в качественно иное состояние, на иной «план». На этом плане наши нынешние представления о законах и мироустройстве либо потеряют смысл, либо трансформируются. Например понятие времени, пространства, перемещения, последовательности событий окажутся второстепенными и совсем другими чем кажутся сейчас. И совсем иное станет первостепенным. Т.е для этого плана совершенно неважным окажется расстояние между некими точками во Вселенной и окажется важным что-то другое. А ведь время переходного периода на качественно иной план составит десятки/сотню лет - ничтожно мало по сравнению с возможным временем существования/развития иных планов. Поэтому бессмысленно представлять контакт нашей цивилизации с цивилизацией на следующем плане как взаимозначимый процесс - слишком различаются основные представления. Этот контакт, безусловно всегда был и есть, просто мы его таким неспособны воспринять.
26
26 квітня 2021 22:41:26


Як нудить від цього совка, коммуняки завжди вважали пролетаріїв за бидло, за рабів.
27
25 квітня 2021 04:06:35
Кількість вакцинацій і кількість нових випадків.

Ізраїль
Показати зображення...
Британія
Показати зображення...
США
Показати зображення...
ЄС
Показати зображення...
Хотів би помилитись, але вірус мутує швидше ніж йде процес вакцинації. До того ж масова вакцінація стане якісно іншим етапом штучної селекції більш небезпечних та стійких до протидії їм штамів. Я б не радів графікам зниження захворювання ковідом в країнах масової вакцінації, бо то є графіки знищення слабких штамів вірусу, замість яких залишаться та будуть розповсюджуватись більш небезпечні штами. Місяця через 2 ситуація зміниться до зворотньої. Разом з цим стане масова паніка через провал концепції спасіння від ковіду через масове щеплення. Тотальна некомпетентність влади буде дуже дорого коштувати людству.
28
24 квітня 2021 06:57:40
Тут мова йде про те щоб назавжди, а не тільки до досягнення повноліття.
Така заборона не пройде, бо є : 1)дискримінацією за віком, 2)втручанням держави в особисті справи.
Лише дієва наглядна пропаганда наслідків паління вирішила б цю проблему.
А заборона продажу цигарок підліткам і дітлахам це не дискримінація за віком? А алкоголю? А яка кому справа до продажу героїну тим самим підліткам і дітлахам? Це ж втручання в особисті справи! Нє?
Мова про дорослих
29
24 квітня 2021 02:35:25
Olga Taylor, давно хотел от Вас услышать ответ - Вы согласны с мнением президента США Байдена о том, что президент России Путин В.В - убийца? Да или нет?
Мне насрать на сенильного ублюдка бидона. 

У меня по Путину свое мнение, конечно убийца.

И на следующий раз потрудитесь задавать вопросы нормально. Без подвохов.  На первый раз прощаю.
Вопрос поставлен нормально, безотносительно отношению к Байдену, благодарю за искренний ответ. Но возник по ходу ещё вопрос - в чём для меня должен заключаться смысл Вашего прощения/непрощения, чтобы упомянуть об этом?
30
24 квітня 2021 02:11:26
Тот же вопрос gianny
31
24 квітня 2021 02:09:54
Olga Taylor, давно хотел от Вас услышать ответ - Вы согласны с мнением президента США Байдена о том, что президент России Путин В.В - убийца? Да или нет?
32
24 квітня 2021 01:53:06
У нас тоже продажа сигарет лицам, родившимся после 2004 точно запрещена. В этом году точно
Тут мова йде про те щоб назавжди, а не тільки до досягнення повноліття.
Така заборона не пройде, бо є : 1)дискримінацією за віком, 2)втручанням держави в особисті справи.
Лише дієва наглядна пропаганда наслідків паління вирішила б цю проблему.
33
24 квітня 2021 01:42:36
Туфта. Пачка цигарок по 100 баксів і хай купують всі.
А вони так і роблять - « значне зниження рівня нікотину, дозволеного в тютюнових виробах, встановлення мінімальної ціни на тютюн і обмеження точок продажу тютюну та сигарет.»
Найбільш шкідливим фактором паління, викликаючим рак є не нікотин а смоли та дим. Зменшення рівня нікотину у кожній цигарці приведе до збільшення кількості викурених  цигарок для одержання потрібної дози нікотину та більшої шкоди від паління.
34
20 квітня 2021 23:18:24
Пусть сразу в Москву едет. Постоит у Кремлевских ворот, может пустят
Хто б сумнівався що свині і xyйловці є ворогами України
35
20 квітня 2021 23:10:46
За попередніми планами Рашки, Лугандон вже повинен бути в складі України, будучи під контролем Рашки, та смоктати нашу кров. Але так сталося, що Україна зрозуміла це все, і відбилася від цього. В результаті Лугандон все ще в Рашки, і смокче її кров. І тут ще фундаментальні проблеми в економіці Рашки. Короче, Рашці або треба фіналізувати, те що вона задумала, або покидати Лугандон. Бо в Рашки вже немає сил це все тягнути. Звідси і вся ця метушня  :shuffle:
Досить примітивна кремлівська пропаганда. Україна ні за яких обставин не відкажеться а ні від Донбасу, а ні від Криму. Ще й Кубань повернемо. Так і передай своїм.
36
17 квітня 2021 22:56:10
Якщо путлер планує розпочати війну з Україною, то цілком передбачуваним і неминучим кроком було б позбавитись на своїй теріторії людей що мають зв’язки чи симпатії до України - потенційних диверсантів та ворогів.
37
9 квітня 2021 23:32:45
Отак поспілкуєшся з такими рабами тіпо оцього романа і починаю думати може й дійно перейти до соросять геноцидити цей шлак...
Ти й так геноцидиш тут за гроші. Тільки зовсім ледачі думати не знають, що ти - кацапська платна сволота, що ховається за прокси, та ще не під одним ніком. Якщо я шлак, то як назвати тебе?
Іди накуй, раб тупорилий.
петро соплежуй, він же б.а.р.с, він же кацапський платний пропагандон - ти у дзеркало давно на себе дивився?
38
9 квітня 2021 23:24:18
Отак поспілкуєшся з такими рабами тіпо оцього романа і починаю думати може й дійно перейти до соросять геноцидити цей шлак...
Ти й так геноцидиш тут за гроші. Тільки зовсім ледачі думати не знають, що ти - кацапська платна сволота, що ховається за прокси, та ще не під одним ніком. Якщо я шлак, то як назвати тебе?
39
9 квітня 2021 23:10:20
Світовий концтабір встановити це не злочин проти людства? Їбучий раб.
Путінський пропагандон тут як тут. Примусове одночасне зараження усіх кількома основними штамами підтримаєшь? Бо штовхають до цього.
Які штами, дибилоїд? Ти розумієш що все що виходить з ЗМД - тупа брехня? Правильно, не розумієш, бо їбучий раб.
Ти багато чого не розумієш, бо тупий. В тому числі те, що розповсюджуючи за гроші брехливу пропаганду обернеться проти тебе особисто.
40
9 квітня 2021 23:00:16
Світовий концтабір встановити це не злочин проти людства? Їбучий раб.
Путінський пропагандон тут як тут. Примусове одночасне зараження усіх кількома основними штамами підтримаєшь? Бо штовхають до цього.

Повна версія