Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:D «Роскосмос» начнет разработку «антигравитационного двигателя»

"Йоп твою мать!" Далі не читав. Щось пропустив?
Не-не, вам оно таки точно не надо. Не поможет. Ваша нобелевка вас ждет, нобелевский комитет уже предупредили.
   
ХИРЭ, сперва РТ, потом - КР (показался мне на то время более перспективным).

Александр, с какого года на РТ учились?  :)
   
Вы их инерциоид помните? Тоже "опровергал закон сохранения импульса". Они ведь в своем маразме даже таки в космос его на испытания вывели.
Так это сраный инерциоид. По сути попытка с помощью хитрой механики создать вечный двигатель первого рода (в смысли из той же серии), что вот если шарики правильным образом расположить, то оно и поедет. В инерциоиде была попытка обойти закон сохранения импульса чисто механическими методами. И даже тут не устыдились, до запуска модели в космос дошли. Весь мир ржал.

А тут... пятый вид взаимодействия, поправка к специальной теории относительности... это вам не какой то сраный инерциоид, это ж бля КЛОНДАЙК!!!


Яж кажу, таке враження, що рашкованів накрило коксова хмара, яку натягнуло з Мордору  :laugh:

А ми все цю срань маємо наблюдати  :lol:  ні я пішов. Клубіться тут самі. Бай баляляйка
   
Александр, с какого года на РТ учились?  :)
Если быть совсем точным, я на него только поступил. Именно на РТ. В 87-м. Потом, как оказалось - поступил ошибочно, поскольку Юрий Викторович Дубровин сватал меня на ЭП, как и большинство черновицких, поэтому перешел на ЭП на первом же курсе - перевели переводом.
Далее академка с призывом, потом - КР.
Но друзей много именно с РТ в основном того периода с кем успел за пару месяцев познакомится (пару человек еще с ЭМА). С родного КР (родного потому, как по диплому я все же получился Инженер-Конструктор Радиоаппаратуры) как-то исторически сложилось - никого не встречаю.

Останнє редагування: 12 березня 2019 23:31:03 від Aleksandr_1
   
Если быть совсем точным, я на него только поступил. Именно на РТ. В 87-м. Потом, как оказалось - поступил ошибочно,

Правильно сделали, что перешли на другой фак, в те годы на РТ нечему уже было учиться, да и не у кого.
А вот лет 10 до этого на РТ много чего можно было узнать пытливому уму...  :)
   
о, дякую!  :)
Якщо коротко, тезисно, то його навела на пошуки стаття у паРаші Тудей про гравіцапу, яка заявляла, що до Марса за 42 дні тепер росіяни долетять.
Спершу він навів довідки, що то за "поважаємий" науковець. Виявилося, що дві свої книги він само-опублікував (у цьому режимі можна опублікувати все, що завгодно).
Його наукових статей нема у ніяких наукових виданнях міжнародних, крім його власного сайту.
Далі зазначає, що його машина - це версія перпетум мобіле Джона Сеарла (John Searl).
Зазначає, що публікація у Км.ру - бєлібєрда
Далі розбирає по діагоналі Теорію Суперуніфікації цього Лєонова, одразу визначаючи, що це дурня на пісному маслі (буквально - не має ні ніг, ні голови).
Що використовує мат.інструменти елементарного електромагнетизму для опису квадріполя, який чомусь називає квантоном (але при цьому не використавши нічого з квантової теорії). Що у своїх книгах рандомно згадує терміни від фонаря, щоб було. Наприклад, каже, що суперструни з теорії струн це хвилі цих квантонів. Нічим це не демонструючи, так на словах. Що переглянувши його книги може запевнити, що Лєонова не знає, що таке класична віруюча струна і не знає вирахувати її вібрацію.
І т.д.
Робить висновок, що те, що він написав, ігнорує купу експериментів у цій сфері і досить почитати трохи тексти цього Лєонова, щоб зрозуміти, що він написав "сміття без ніякого фізичного змісту"

Ну і т.д. потім проводиться катком по зображеннях та кресленнях його двигуна. І що якщо він має двигун, як запевняє, де за 1000$ можна виробляти 100 kW (ні з чого по суті), то чому він до цих пір не мільярдер. І ще декілька речей, але посил, думаю, вже зрозуміло.


Останнє редагування: 12 березня 2019 23:43:46 від MartinFierro
   
мабуть з ядерним двигуном не все гладко, вирішили на квантовому літати  :super:
   
Тут московити носились з літаком "сухой суперджет". Вихвалялись, пишались, убійца боінга і ейрбаса. Я так розумію, всралися... І тут всеруться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія