Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ракета "Нептун" пройшла успішні випробування та знищила ціль на відстані 280 км.

Петро Порошенко
8 год ·
Щойно мені доповіли, що новітня крилата ракета "Нептун" пройшла успішні випробування та знищила ціль на відстані 280 км.

Українська ракета від "ДККБ "Луч" розроблена у рамках стратегічно важливого для обороноздатності країни проекту "Ракетний щит". У разі прийняття на озброєння ЗСУ крилатої ракети, Державний концерн "Укроборонпром" розпочне її серійне виробництво.

Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська!



Останнє редагування: 5 грудня 2018 22:25:44 від Лірник
   
Там ешо испытали модернизированный С-125, который научили стрелять по надводным целям.
   
... а треба хоча би 500!  B-)
   
Там ешо испытали модернизированный С-125, который научили стрелять по надводным целям.

... а краще - по підземним, в районі, оточеному Кремлядською стіною!  B-)
   
... а треба хоча би 500!  B-)
Учитывая фактический выход РФ и объявление о намерении выйти из договора США о ракетах средней и меньшей дальности, необходимо предусмотреть возможность увеличить дальность до 3000 км, чтобы иметь возможность потопить не только черноморский флот, но и накрыть базу в Сирии и на Каспии.
   
де данні "об"єктивного контролю"?
Якщо не можуть зробити мотодрило на Бориспіль на 40 км, чому я маю вірити за ракети на 280?
   
Учитывая фактический выход РФ и объявление о намерении выйти из договора США о ракетах средней и меньшей дальности, необходимо предусмотреть возможность увеличить дальность до 3000 км, чтобы иметь возможность потопить не только черноморский флот, но и накрыть базу в Сирии и на Каспии.

Саме так!  (tu)
   
... а треба хоча би 500!  B-)

280 тожа норм. Из-под Мелитополя достаёт и до Новороссийска и до Севастополя и до Таганрога с запасом. :о)
   
При нашому бюджеті самі не потягнем таке щастя. Хоча пару десятків штук можна виготовити.
   
де данні "об"єктивного контролю"?
Якщо не можуть зробити мотодрило на Бориспіль на 40 км, чому я маю вірити за ракети на 280?
бо на мотодрезині гроші "освоїли" як завше, а на модернізації крилатої Х-## багато не "освоїш" бо тре шоб літало
   
Эх, чуть раньше бы.... Не успели...
А то бы ебанули по кацапам в керченском проливе - и кораблики домой в Одессу спокойно бы вернулись.
   
бо на мотодрезині гроші "освоїли" як завше, а на модернізації крилатої Х-## багато не "освоїш" бо тре шоб літало

повторюся  -  на  дрезині можна перевірити, на Нептуні - тільки повірити брехунцям-"освоїтелям".
   
повторюся  -  на  дрезині можна перевірити, на Нептуні - тільки повірити брехунцям-"освоїтелям".

Повторюся- сомневающийся* іди на ------------------------------------->

ПиСи. Цікаво як слово зра д ойоб  переклали.)))
   
повторюся  -  на  дрезині можна перевірити, на Нептуні - тільки повірити брехунцям-"освоїтелям".
Нептун літає. Почекайте трішки, буде на озброєнні ;)
   
де данні "об"єктивного контролю"?
Якщо не можуть зробити мотодрило на Бориспіль на 40 км, чому я маю вірити за ракети на 280?
А що не так з польським дизелем?
   


ПиСи. Цікаво як слово зра д ойоб  переклали.)))

підказую:
Лі  р  н  и   к

ПС. Якось мав після інституту 5 років досвід праці на "воєному заводі". Ше за совка.
З того часу аби запевнити мене, що зроблене там може виконати завдання, що мали на увазі розробники,
треба викласти дуууже переконливі аргументи.

Останнє редагування: 5 грудня 2018 22:40:13 від kleynod
   
Навіть якшо Порошенко і не збрехав (хоча вірити йому...), то в чому щастя?
Десять років не можуть зробити копію радянської Х35, при всій повністю наявній документації. бо виготовляти її мали колись у Харкові на ХАЗі.
Першу ступінь так і не змогли скопіювати. бо немає свого двигуна. Замість неі використали стартовий від наявних поки що С200...
Цікаво що там з головкою самонаведення?

   
Учитывая фактический выход РФ и объявление о намерении выйти из договора США о ракетах средней и меньшей дальности, необходимо предусмотреть возможность увеличить дальность до 3000 км, чтобы иметь возможность потопить не только черноморский флот, но и накрыть базу в Сирии и на Каспии.


це не для цієї ракети, а скоріш для Грім-2, там дальність заявлена 550 км щоб вписатись в договір про нерозповсюдження ракетного озброєння, але думаю для власних потреб до 800-1000 км можуть зробити.
   
повторюся  -  на  дрезині можна перевірити, на Нептуні - тільки повірити брехунцям-"освоїтелям".
ну шановний - оборонка то державна таємниця...а кому ви б довірили тримати держтаємницю в кінці наступного березня?
   
Навіть якшо Порошенко і не збрехав (хоча вірити йому...), то в чому щастя?
Десять років не можуть зробити копію радянської Х35, при всій повністю наявній документації. бо виготовляти її мали колись у Харкові на ХАЗі.
Першу ступінь так і не змогли скопіювати. бо немає свого двигуна. Замість неі використали стартовий від наявних поки що С200...
Цікаво що там з головкою самонаведення?

Показати зображення...
Рожко, сю тему на фупі давно обговорювали, твоє кацапське  рило  в даному випадку  грає гармошку
   
ну шановний - оборонка то державна таємниця...а кому ви б довірили тримати держтаємницю в кінці наступного березня?

а що  -  вже є офіційні кандидати?
ПАП зголосився кандидуватися???
   
підказую:
Лі  р  н  и   к

ПС. Якось мав після інституту 5 років досвід праці на "воєному заводі". Ше за совка.
З того часу аби запевнити мене, що зроблене там може виконати завдання, що мали на увазі розробники,
треба викласти дуууже переконливі аргументи.

Типу я збираюся всякий киздюків переконувати.)))
   
Типу я збираюся всякий киздюків переконувати.)))

Гии...
А типу я лірників збирався?
Ви хоча б якусь ракету бачили вживу?

ПС. Не треба вважати мокшів зовсім за дурнів - в них є кому зацінити пропаганду за Нептуни.
Тим більше є кому розказати їм за реальний стан серед наших військових


Останнє редагування: 5 грудня 2018 22:49:34 від kleynod
   
а що  -  вже є офіційні кандидати?
ПАП зголосився кандидуватися???
а ви визначаєтнсь лише за тих хто зголосився?
   
а ви визначаєтнсь лише за тих хто зголосився?

В мене двірник хотів би кандидуватися - я маю його підтримати?
   
В мене двірник хотів би кандидуватися - я маю його підтримати?
я про се постив? Дивна у вас логіка. Ваше право що ви "маєте" чи ні
   
я про се постив? Дивна у вас логіка. Ваше право що ви "маєте" чи ні

аналізуйте спочатку свої питання.  Вони теж дивні.
Може тоді вам буде зрозуміла моя логіка.
   
... а треба хоча би 500!  B-)

І щоб іх було хоча б 200-300 штук, щоб якщо поповзуть влупити по мостам по яким підуть кацапські ешелони
   
І щоб іх було хоча б 200-300 штук, щоб якщо поповзуть влупити по мостам по яким підуть кацапські ешелони

Стрелять противокорабельной ракетой по мостам - крайне екзотический способ проёбывания денег впустую.
   
вистаче і 10, з яких 5 влуплять туди, куди треба (куди хотіли).
   
Тіки от питання - як швидко бабуся прикриють ракетну програму якщо раптом на зубожілих влізуть на табуретку?
   
вистаче і 10, з яких 5 влуплять туди, куди треба (куди хотіли).


 :facepalm1:
   
аналізуйте спочатку свої питання.  Вони теж дивні.
Може тоді вам буде зрозуміла моя логіка.
аналізуйте свої питання, я вам не пропонував що ви повинні а що ні
   
аналізуйте свої питання, я вам не пропонував що ви повинні а що ні

хіба я у вас щось питав???
   
хіба я у вас щось питав???
цікаво одначе....
kleynod cьогодні в 22:46
IP/Host: 176.105.2.---
t.rex, cьогодні в 22:45
Розгорнути попередні цитати...
а ви визначаєтнсь лише за тих хто зголосився?

В мене двірник хотів би кандидуватися - я маю його підтримати?"
   
цікаво одначе....
kleynod cьогодні в 22:46
IP/Host: 176.105.2.---
t.rex, cьогодні в 22:45
Розгорнути попередні цитати...
а ви визначаєтнсь лише за тих хто зголосився?

В мене двірник хотів би кандидуватися - я маю його підтримати?"

дядя, що у вас з головою??
Хіба то питання?
То була відповідь на ваше дурнавате питання.
Знак питання на кінці  - то прихований сарказм.

Що таке "сарказм" зможете знайти у гугл?

ПС. Не пишіть у  відповідь- не прочитаю. З дєбілами не бачу сенсу спілкуватися.

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія