Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Летняя резина зимой.

Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине. Уже и очередей на шиномонтаж не нет, но есть много дятлов которым и зима не зима...
   
Re: Летняя резина зимой.

То они от свалившегося на них богатства в виде 20% роста ВВП пребывают в эйфории и зиму не замечают
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

маршрутки не рахував, як я розумію? бо там 100% на літній  :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

Да самое интересное все кто на летней вполне себе современные машины, а  бляхи какую на зло на зимней резине были, даже самая зачуханая Мазда 91г. )))
   
Re: Летняя резина зимой.

Да самое интересное все кто на летней вполне себе современные машины, а  бляхи какую на зло на зимней резине были, даже самая зачуханая Мазда 91г. )))

Багато власників паркетників думають, що "повний привід" є заміною зимової гуми.
   
Re: Летняя резина зимой.

А тормозить они как думают ? При торможении все 4 колеса назад будут крутится?)))
   
Re: Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине. Уже и очередей на шиномонтаж не нет, но есть много дятлов которым и зима не зима...


а как ты всесезонку М+S отличал от чисто летней?
   
Re: Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине.

Встидаюся спитати... А як на ходу можна відрізнити літню гуму від зимової? Зимова гума іншого кольору? :blush2:
   
Re: Летняя резина зимой.

 У мене машина зараз в гаражі стоїть, тому пофіх, яка там гума )) Цьогоріч, чогось, багато вкладень потребує - аккум, сигналка та й бенз недешевий. Нехай стоїть поки що. Ну й більш настрої електората взнаєш, поки маршрутка повз бігморди проїжджає :D
   
Re: Летняя резина зимой.

Ну і шо сказати хотів? Я вчора іздив на літній.
Так, гальмує гірше по асфальту. Але поки немає злежаного снігу на дорозі чи каші - норм.  За ожеледиці взагалі похєр яка гума, хіба шипи чи ланцюги.
Зі перевзую завтра
   
Re: Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине. Уже и очередей на шиномонтаж не нет, но есть много дятлов которым и зима не зима...

А потом такие же дятлы на зимней резине целое лето ездят...

 :laugh:
   
Re: Летняя резина зимой.

У мене машина зараз в гаражі стоїть, тому пофіх, яка там гума )) Цьогоріч, чогось, багато вкладень потребує - аккум, сигналка та й бенз недешевий. Нехай стоїть поки що. Ну й більш настрої електората взнаєш, поки маршрутка повз бігморди проїжджає :D
Бензин сейчас самый дешевый за всю историю Украины - 1.1 доллара.
   
Re: Летняя резина зимой.

хорошая фирменная всесезонка М+С нормально гребёт не хуже зимней , аможет и лучше евро-зимы


   
Re: Летняя резина зимой.

Народ потроху став розуміти, що зимова резина розвод для лохів.
   
Re: Летняя резина зимой.

Встидаюся спитати... А як на ходу можна відрізнити літню гуму від зимової? Зимова гума іншого кольору? :blush2:
Рисунок протектора другой.
   
Re: Летняя резина зимой.

Бензин сейчас самый дешевый за всю историю Украины - 1.1 доллара.
А зарплати в доларах, чомусь, самі низькі (а якщо враховувати комуналку, то їх майже немає). Теоретично, на субсидію право маю, але поки що не оформлював. Є деякі збереження, та й, може, закордонні знайомі щось з роботою підкинуть...
   
Re: Летняя резина зимой.

Ну і шо сказати хотів? Я вчора іздив на літній.
Так, гальмує гірше по асфальту. Але поки немає злежаного снігу на дорозі чи каші - норм.  За ожеледиці взагалі похєр яка гума, хіба шипи чи ланцюги.
Зі перевзую завтра
Летняя резина дубеет на морозе, тормозной путь и управляемость в разы хуже становится даже на чистом асфальте
   
Re: Летняя резина зимой.

А зарплати в доларах, чомусь, самі низькі (а якщо враховувати комуналку, то їх майже немає). Теоретично, на субсидію право маю, але поки що не оформлював. Є деякі збереження, та й, може, закордонні знайомі щось з роботою підкинуть...
Я цитую свидкив перемог
   
Re: Летняя резина зимой.

я в Киеве считаные машины видел на чисто летней резине.

99% ездят на всесезонке
   
Re: Летняя резина зимой.
PAL

хорошая фирменная всесезонка М+С нормально гребёт не хуже зимней , аможет и лучше евро-зимы

при нуле - может быть
при -5, -10 - нет
   
Re: Летняя резина зимой.

Утром вел ребенка в школу нарахувал из 40машин 8 на летней резине. Уже и очередей на шиномонтаж не нет, но есть много дятлов которым и зима не зима...
чого доколупався?
людям їздити тре! :gigi:
   
Re: Летняя резина зимой.

 В нашіх краях (південь України) всесезонна - не найгірший варіант. Стара або дешева зимова "працює" навіть гірше. Хіба що снігу багато буде...
   
Re: Летняя резина зимой.

при нуле - может быть
при -5, -10 - нет

большинству малолитражек , всем этим хюндаям , сивикам  лучше в минус 10 не выезжать и даже не заводится. Целее будут.
Там же дубеет всё , не только шины, все манжеты, уплотнители, прокладки, мембраны насосов,  масло фиг прокачает насос.

   
Re: Летняя резина зимой.

В нашіх краях (південь України) всесезонна - не найгірший варіант. Стара або дешева зимова "працює" навіть гірше. Хіба що снігу багато буде...
дешева зимова працює краще за найкращу літню.
   
Re: Летняя резина зимой.

дешева зимова працює краще за найкращу літню.
З цим сперечатися не буду. Але на попередньому авто (була Таврія) був момент, що всесезонна працювала краще зимової. Снігу було небагато - звичайна для нас зима - дощі, тумани, вночі ожеледиця, вдень трохи каші.
   
Re: Летняя резина зимой.

В Украине похоже куча подделок шин .


Шинная подделка: как отличить настоящую брендовую резину от поддельной

https://infoshina.com.ua/info/sovety/shinnaya-poddelka-kak-otlichit-nastoyashuyu-brendovuyu-rezinu-ot-poddelnoj.html
   
Бо метро завжди краще

Не всі їздять по снігу / ганяють взимку по сухому асфальту / щодня користуються машиною.

Деякі взимку їздять, коли снігу нема / взимку їздять повільно / взимку частіше користуються громадським транспортом.

Виберіть варіант до вподоби.

Зимова гума допомогає, та від зими не рятує, а шумерам взагалі шкодить, бо створює хибне відчуття безпеки.
Метро завжди краще.
   
Re: Летняя резина зимой.

нормальний водій взимку гальмами не користується, особливо в ожеледицю.  B-)
   
Re: Летняя резина зимой.

Да самое интересное все кто на летней вполне себе современные машины, а  бляхи какую на зло на зимней резине были, даже самая зачуханая Мазда 91г. )))

Бляхи завжди на зимовій, а я захворів і не можу поїхати на дачу за зимовою гумою. :(
   
Re: Летняя резина зимой.

Да самое интересное все кто на летней вполне себе современные машины, а  бляхи какую на зло на зимней резине были, даже самая зачуханая Мазда 91г. )))

Це, доречі, правда, я ще в липні бачив поставили
   
Re: Летняя резина зимой.

а возят ещё из Германии резину секонд хенд?
   
Re: Летняя резина зимой.

а возят ещё из Германии резину секонд хенд?
Возять. І з Польщі теж. Також б/в диски.  Повно фірм у Львові.
   
Re: Летняя резина зимой.
den

зарплати в доларах, чомусь, самі низькі (а якщо враховувати комуналку, то їх майже немає)
На рівні 2007 чи 2012 року
   
Re: Летняя резина зимой.

Возять. І з Польщі теж. Також б/в диски.  Повно фірм у Львові.

думаю, шо на зиму новые диски точно не нужны, да и резину можно взять не новую .
А сколько по деньгам на среднюю малолитражку , скажем на сивик
   
Re: Летняя резина зимой.
den

думаю, шо на зиму новые диски точно не нужны, да и резину можно взять не новую .
А сколько по деньгам на среднюю малолитражку , скажем на сивик

Та шара
Бу резина  на 15/16 є від 500 грн мабуть

   
Re: Летняя резина зимой.

думаю, шо на зиму новые диски точно не нужны, да и резину можно взять не новую .
А сколько по деньгам на среднюю малолитражку , скажем на сивик

Дивись:
Шини/диски для авто Львів - резина бу
   
Re: Летняя резина зимой.

Та шара
Бу резина  на 15/16 є від 500 грн мабуть

а зимняя старая из европы  тоже есть в продаже ?
   
Re: Летняя резина зимой.

а зимняя старая из европы  тоже есть в продаже ?
Див. вище.
   
Re: Летняя резина зимой.
den

а зимняя старая из европы  тоже есть в продаже ?

Повно
   
Re: Летняя резина зимой.

получается за тыщи 3 гривен можно вполне  переобутся  и не нервничать 3 зимних месяца.
вполне доступно думаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія