Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переворотчики.. :bomb:

Переворотчики..  :bomb:

   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а кроме заслуженного татарина кто эти многоуважаемые ДоныГаны?
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а кроме заслуженного татарина кто эти многоуважаемые ДоныГаны?


Сахтьол
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Как я только что узнал из достоверных источников, это люди которые в день переворота 1 декабря переворачивали бокалы с шампанским..
 Я думаю, СБУ, особенно новый глава контрразведки должны на них обратить особое внимание.. :)
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а що вони всі якісь кривоногі. (P)
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

По-моему, они издеваются над президентом.. :(
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а що вони всі якісь кривоногі. (P)

ти нє понімаєш - це еліта!  :buba:
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Показати зображення... По-моему, они издеваются над президентом.. :(

Это типа ахметов заплатил шлюхам из дырявого уефа а нормальным людям должно быть стыдно шо зеленский не заплатил.

уровень конечно у вас как у первобытного только с айфоном
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Керівник УЄФА Александер Чеферін прокоментував отримання президентом Шахтаря Рінатом Ахметовим спеціальної нагороди UEFA Football Leadership Award, якою у європейській футбольній спілці відзначили 25 успішних років роботи Ахметова біля керма «гірників».

- Це була дуже приємна зустріч. Ми щасливі що у нашій футбольній родині, є такий президент як пан Ахметов. Нам потрібен такий лідер, нам потрібен лідер у любові до футболу. Все йде з голови, все йде з гори. Шахтар - клуб, який дуже добре розвивається. Пан Ахметов прийшов до Шахтаря, коли це був, навіть за українськими мірками, дуже маленький клуб. Нині ж, це найкращий клуб України за результатами. Шахтар постійно грає у Лізі Чемпіонів і для будь-кого є дуже серйозним суперником, - передає слова Чеферіна Футбол NEWS.

https://footballua.tv/ua/news/103584-glava-uefa-schastlivy-chto-v-nashey-futbolnoy-seme-est-takoy-prezident-kak-rinat-ahmetov
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

И что характерно - бокалов штук пять, а закуски всего два пирожка.. Мироед.. :X
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Это типа ахметов заплатил шлюхам из дырявого уефа а нормальным людям должно быть стыдно шо зеленский не заплатил.

уровень конечно у вас как у первобытного только с айфоном

саечка за испуг  :D


9 грудня Українська асоціація футболу планує відзначити свій 30-річний ювілей.

Як повідомляє Meta-ratings.com.ua, очікується присутність на урочистому заході запрошених перших осіб нашої країни, зокрема Президента України Володимира Зеленського. Глава держави дав свою попередню згоду на відвідання ювілею.

Також запрошення до Києва отримали президент УЄФА Олександр Чеферін та керівники одинадцяти європейських асоціацій, серед яких немає представника Росії.

Очікується загалом присутність тридцяти високих гостей з УЄФА, ФІФА та ФІФ Про (організація, яка представляє інтереси професійних футболістів).

Під час заходу, присвяченого ювілею УАФ, нагороди за розвиток футболу в країні повинні отримати Анатолій Дем'яненко, Олексій Михайличенко, Олександр Петраков та низка інших відомих особистостей.(с)

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/national/1638792888-prezident-ukrayini-vidvidaye-30-richniy-yuviley-uaf-zmi.html
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Это типа ахметов заплатил шлюхам из дырявого уефа а нормальным людям должно быть стыдно шо зеленский не заплатил.

уровень конечно у вас как у первобытного только с айфоном
Для того что бы оценивать чей то уровень, надо сначала со своим разобраться.. :)
 Зеленскому не надо ничего платить - ему надо просто позвонить Баканову. Ахметов явно заранее приготовил себе алиби на переворот -  что и подтверждают выложенные мною материалы. Надеюсь, что СБУ обратит на это внимание и эти фотографии  будут фигурировать на процессе по делу переворота 1 декабря в качестве доказательств подрывной деятельности.. 
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а що вони всі якісь кривоногі. (P)
Дик вони футболізди!
Зліва здається Даша Срна стоїть - колишній капітан "Сахтьола".
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Это типа ахметов заплатил шлюхам из дырявого уефа а нормальным людям должно быть стыдно шо зеленский не заплатил.
Тут я так понимаю ещё один заплатил "шлюхам из дырявого уефа", правильно я Вас понял? Или сегодня концепция поменялась? :)

   
Re: Переворотчики..  :bomb:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №627/2021
Про нагородження А.Чеферіна орденом князя Ярослава Мудрого

За визначний особистий внесок у підтримку футболу в Україні, розвиток європейського футбольного руху постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня Александера ЧЕФЕРІНА — президента Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

9 грудня 2021 року
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Ахметов подбирает нового ..

   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Сметана, а Вы в курсе что пять раз подряд постить одно и то же видео, к тому же мало кому интересное - уж в  этой теме так точно, это откровеный спам и как говорилось во времена моей юности - "Это откровенный  залет, товарищ солдат!" ? :)

Останнє редагування: 9 грудня 2021 21:41:30 від Sagin
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

другий праворуч якийсь дефективний
а штани найкраще виглядають у середнього
хоча в цілому татарин виглядає непогано
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

а що вони всі якісь кривоногі. (P)
якісь орангутанги дліннорукі в коротких штанцях.... (td)
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

монголо-татарское иго продолжается...
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Татарина - вижу, а монголы где? :)
   
Re: Переворотчики..  :bomb:

Тут я так понимаю ещё один заплатил "шлюхам из дырявого уефа", правильно я Вас понял? Или сегодня концепция поменялась? :)
Показати зображення...
Показати зображення...

Вони що оптом Чиферіна купили?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія