Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Дурдом постигла печальная участь форума Обоз: проблема носит название "ебанутый модератор".
В результате юзеры разбежались по другим площадкам и уже укоренились там.

А началось всё с коррупции: Баронъ за недорого прикупил тушку Глевахмена и тот стал задорно подмахивать брудному стаду неадеквативтм.
Ряд креативных юзеров, которые вносили искорку в жизнь Дурдома, покинул его. Ну и началось загнивание.
Особый цинизм я вижу в том, шо ряд персонажей застегнул ширинку и отвалил на ФУП, как только закончился бан 999. А на Дурке - хоть трава не расти.

Эпоха Кардинала - звёздный час ДД. А вы так злобно гнали его свободный, смелый дар... И для потехи раздували чуть затаившийся пожар.. /ц/

Щас я ваще не понимаю смысл стенаний Вуя... Какой вменяемый юзер пойдёт на хворум, где модером кАКашка с Бабой? Пусть сами с собой там общаются и банят друг дружку.

То же самое касается Пуфика. Банишь по идеологическим религиозным причинам? ПНХ!  :fuck:  Залупу те, а не креатив. :dirol:

Банить надо только за беспредел. Когда анонимное говно пытается достать оппонента через реал, например. Всё остальное легко купируется кнопачькой "игнор".
   
та прям!
а коли Венька згадує про свого "Петра Олексійовича"?
тільки читаєш текст - а скільки обожнювання, раболєпія, вірнопідданства!...

Суслик генетически склонен к облизыванию любой власти. Точно так же, как Зольд - вечный оппозиционер.  :-B
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Суслик генетически склонен к облизыванию любой власти. Точно так же, как Зольд - вечный оппозиционер.  :-B
:gigi: там у нього ще додаткове погоняло було.
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Баронъ за недорого прикупил тушку Глевахмена и тот стал задорно подмахивать брудному стаду неадеквативтм.
Ряд креативных юзеров, которые вносили искорку в жизнь Дурдома, покинул его.
Можеш назвати хоч одного креативного, хто покинув форум через Глевахмена?

ІМХО, форуми відображають стан настроїв у суспільстві.
у 2004 в української України була Надія, поступово згасла..розчаруванн я, втома, всі вони однакові...
   
Можеш назвати хоч одного креативного, хто покинув форум через Глевахмена?

Ну, Зольд, например.  :angel:
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Ну, Зольд, например.  :angel:
ага тебе просто випіздили з фДД за той самий "бєспрєдєл" малює він тут альтернативну реальність  (td)
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Ну, Зольд, например.  :angel:
:lol:  (tu) гуморист..
   
:lol:  (tu) гуморист..

А шо? На мне и держалась вся тусовка. Одну мою анатомичьку обсуждали несколько лет.  :pooh_lol:
Без меня вы загнили и выродились.
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

А шо? На мне и держалась вся тусовка. Одну мою анатомичьку обсуждали несколько лет.  :pooh_lol:
Без меня вы загнили и выродились.
вони їз вами загніли та виродилися. Ось і знайдена першеджерело.
Дарма ви, пане Вуйко, Ганса із самого початку не прогнали.
   
:rotate:
Давно я такого неприкрытого подобострастия не наблюдал. :pooh_lol:
Говно твой кАКашка... И рекомендация твоя - гавняная, тов. Суслов. :nea:

нахер пошел, чухан.
И лучше не возвращайся
   
Суслик генетически склонен к облизыванию любой власти. Точно так же, как Зольд - вечный оппозиционер.  :-B

вечный чмошник ты)
Опозиционер блдь)))
   
Суслик отсасывал у любой власти.  :pooh_lol:
   
А шо? На мне и держалась вся тусовка. Одну мою анатомичьку обсуждали несколько лет.  :pooh_lol:
Без меня вы загнили и выродились.

они до тебя еще выродились. И ты фигня беспонтовая.
фДД очень недолго побыл прикольным форумом.
До прихода Коробовой со свитой.
Ну и потом еще немножко  по инерции.
А потом выродился до таких тупых уродцев, как ты
   
Суслик отсасывал у любой власти.  :pooh_lol:

вам чмырям только брехать и осталось)
Я на всех майданах был,
а ты смотрел где чего спиздить в супермаркете)
"Опозиционер" йбнрот))
   
вони їз вами загніли та виродилися. Ось і знайдена першеджерело.
Дарма ви, пане Вуйко, Ганса із самого початку не прогнали.
там задолго до Ганса все началось,
Ганс там никто и звать его никак.
Как и везде впрочем.
Везде чет пыжится и пытается на себя внимание обратить
и везде отгребает. Не стоит внимания сей персонаж кароче.
А если история Дурдома интересна, то можете архивы почитать.
Ну или у меня порасспросить я все про это знаю
   
вам чмырям только брехать и осталось)
Я на всех майданах был,
а ты смотрел где чего спиздить в супермаркете)
"Опозиционер" йбнрот))

 :pooh_lol:

я имел ввиду форумную администрацию, ваще-то
   
Везде чет пыжится и пытается на себя внимание обратить
и везде отгребает. Не стоит внимания сей персонаж кароче.

И тем не менее... Зольда знают все, а Суслик - вечный предмет для обсцыкания. Пришёл на СУП, типа я весь в доску свой, ребята, а ему сразу в норку и насцали.  :pooh_lol:
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

А если история Дурдома интересна, то можете архивы почитать.
із задоволенням би почитав. Мабуть, запропонуйте не надто напряжний для вас варіант, як то, та де можна зробити.
Ви, Вені, особа неоднозначна, я почитаю вас, та почитаю архіви, як ви не проти.
   
із задоволенням би почитав. Мабуть, запропонуйте не надто напряжний для вас варіант, як то, та де можна зробити.
Ви, Вені, особа неоднозначна, я почитаю вас, та почитаю архіви, як ви не проти.

это завтра уже. Сейчас еще читону Хайнлайна на сон грядущий и спать
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Ганс. Сходіть на СУП ви. Вас виїпуть, висушать, та із шкурки вашої зроблять прапор Першого СУПівського скаутського загону. Легко вам Веню поприкати? Сходіть.
   
Ви, Вені, особа неоднозначна, я почитаю вас, та почитаю архіви, як ви не проти.

На СУП-е почитай особенно.  :pooh_lol:
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Хайнлайна
що саме?
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

На СУП-е почитай особенно.  :pooh_lol:
написано для вас вище.
   
що саме?

между планет
или как-то похоже
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

между планет
или как-то похоже
доброго чтенія.
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Ганс. Сходіть на СУП ви. Вас виїпуть, висушать, та із шкурки вашої зроблять прапор Першого СУПівського скаутського загону. Легко вам Веню поприкати? Сходіть.
Ну так, СУП - повний аналог Цуга, такі ж несамовиті в своїй тупорилій затятості
   
я его всего перечитал давно
это уже по наццатому кругу.
Благо что забывается)
Хорошая болезнь склероз
ничего не болит и каждый день новости.
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

На СУП-е почитай особенно.  :pooh_lol:
:gigi:
   
доброго чтенія.

спс)
   
Ну так, СУП - повний аналог Цуга, такі ж несамовиті в своїй тупорилій затятості

сплетники вы
бабки на лавочке.
И Ганс бабка
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

та ти б хоч скромно помовчав
   
Ганс. Сходіть на СУП ви. Вас виїпуть, висушать, та із шкурки вашої зроблять прапор Першого СУПівського скаутського загону. Легко вам Веню поприкати? Сходіть.

не ведитесь, пофиг, что оно пишет)
Все. Всем пока, я в мир фантастики и Морфея
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Ну так, СУП - повний аналог Цуга, такі ж несамовиті в своїй тупорилій затятості
мабуть, що в чомусь так. Я там не прижився. Осани співати не вмію, і я не порошок, хоть ви мене тим неодноразово поприкали, однак, то осередок діяльних людей. То вже дуже багато.
   
Ганс. Сходіть на СУП ви. Вас виїпуть, висушать, та із шкурки вашої зроблять прапор Першого СУПівського скаутського загону. Легко вам Веню поприкати? Сходіть.

Я ходил. Меня там зобанели сразу. Но я ни к кому не подлизывался, как Суслик.  (P)
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Я ходил. Меня там зобанели сразу. Но я ни к кому не подлизывался, как Суслик.  (P)
був в той самий час там. Він пояснити хотів точку зору. Не побачив там підлизуваня саме я. Його загнобили саме за манеру пояснювання. Так мені здалося. Ганс, а може й я комусь там підлизував, ви таке побачили?
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

З вас там, Ганс, знущаються, й не безпідставно. Ви там за матерого дятла в баладах їснуєте. Та, то таке. Мені той стіль не до вподоби, чомусь здається мені, що вам він не смачніше гасу взагалі.
Дарма вони вас швидко забанили, гарна була б шкірка. Зареєструйтеся ще раз, вас препарують, то вони не подумали, Гео дуже різкий.
   
був в той самий час там. Він пояснити хотів точку зору. Не побачив там підлизуваня саме я. Його загнобили саме за манеру пояснювання. Так мені здалося. Ганс, а може й я комусь там підлизував, ви таке побачили?

Конечно. Пришёл шнырь к блатным и стал панибратствовать. Его и загнали под шконку. А меня забанили, как равного себе - резко и бесповоротно.  :pooh_lol:
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Конечно. Пришёл шнырь к блатным и стал панибратствовать. Его и загнали под шконку. А меня забанили, как равного себе - резко и бесповоротно.  :pooh_lol:
не так було. Всі хто хоче, може почитати. Він був, як то можна назвати, слабуват на той час? Не очикував? За слабкість й загнобили. Однак, нікому він там не лизав жодного разу. Як я не прав - наведіть цитату. Пошана до воїнів, яки там є - не лизання.
   
Re: Форум Консиліум Дурдом потребує допомоги ФУПа

Знаю, що тут читають пани із СУПу. ото, панове, така кара бува за ваши зухвалі дії.

Вже Вені не з вами, ще багато хто не з вами, та їх досі поприкають двома речами: що вони, дурні, пійшли на СУП, та що їх, дурнів, там мало не опустили. Маю доказувати, що вони не редиски, бо ви, перебуваючи в немотивованої манії величи, віднеслися до них недостойно. Ганьба вам, панове.
В таких випадках: або закривають реестрация, вам себе достатньо, або не гнобят ньюзерів, або відловлюють гансів, крутять їх на члені в обидва боки, а не банять просто.
Окремий превед Гео, прі всієї повазі як до воїна, то його тлетворний вплив, прі схвалі громади. А міг бути суперфорум. 
   
Окремий превед Гео, прі всієї повазі як до воїна,

 :facepalm1:

алкашня маргінальна  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія