Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бессмертный Роман собрался в Президенты :facepalm:

только что на 112 каналі

Жах...

куди це село лізе... B-)
   
Дуже толковий дядько. Один з найрозумніших політиків.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

нормальна людина, на мою нескромну думку
   
Дуже толковий дядько. Один з найрозумніших політиків.

ти Бессмертний  :facepalm1:
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Дуже толковий дядько. Один з найрозумніших політиків.
 
та дядько может и толковый ,но напомните хоть один реализованный проект .начиная с админреформы в далеком 2005
   
нормальна людина, на мою нескромну думку

людина мабуть так, але колись адміністративно-територіальну реформу провалив
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Дуже толковий дядько. Один з найрозумніших політиків.
(tu)
   
(tu)

такий же розумний як і ви - на словах .... :K

Ви знаєте, що таке керувати державою...
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

але колись адміністративно-територіальну реформу провалив

навряд одна людина відповідає за таку величезну реформу
а може реформа стояла на хибному фундаменті
чи може фундамент був хисткий
   
а Бойко не фейспалм ? а Рабинович ?

   
20/07/2005

Роман Безсмертний проситься у відставку Гарячкуватий віце-прем’єр вважає, що нашій державі ще рано пропонувати такі проекти, як адміністративно-територіальна реформа

Віце-прем’єр з питань адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний подає у відставку. Про це він заявив в селі Макарів Київської області під час громадських слухань з реалізації адмінреформи, повідомили інформагентства. “Я подаю у відставку,— сказав він.— Але якщо Президент її не прийме, повернуся до вас, і ми продовжимо обговорення”. Відповідаючи на запитання про причини такого наміру, віце-прем’єр пояснив: “Мені здається, що рано ще нашій державі пропонувати серйозні проекти, які швидко виводять ситуацію з кризи і роблять серйозний прорив”.
У той же час жителі Макарівського району Київської області просять Віктора Ющенка й Юлію Тимошенко звільнити Романа Безсмертного й главу Київської облдержадміністраці ї Євгена Жовтяка у випадку, якщо вимоги й протести макарівців проти проведення адміністративної реформи не будуть враховані. Про це йдеться в резолюції громадських слухань з питання адміністративно-територіальної реформи, що була ухвалена 16 липня. Збори обурені “наміром влади фактично силовими методами” провести реформу, реалізація якої порушує Конституцію й права територіальних громад. Текст звернення передадуть Президентові, прем’єру, а також керівникам Верховної Ради, Верховного суду, уповноваженому з прав людини, голові Київської облдержадміністраці ї й Генпрокурору. У випадку, якщо на їхнє звернення не буде реакції, автори документа — жителі Макарівського району й Київської області — готові вдатися до актів непокори: перекрити міжнародну трасу “Київ—Чоп”, організувати пішу ходу до Києва, пікетування Верховної Ради, Кабміну й Секретаріату Президента, інформує “Українська правда”.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Я за него проголосую.
   
але колись адміністративно-територіальну реформу провалив
навряд одна людина відповідає за таку величезну реформу
а може реформа стояла на хибному фундаменті
чи може фундамент був хисткий

наскільки я пам'ятаю таки він був відповідальним,
а не хтось інший чи він разом з кимсь

про фундамент загадкова фраза,
адже він і повинен був зробити реформу від фундаменту до даху
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:
Did

только что на 112 каналі

Жах...

куди це село лізе... B-)
Ну ясна справа, що Вам порох ближчий по "духу", але ж згадаймо попередників - кравчук, той же ющенко. Ви ввпенені, що знаєте і розумієте більше ні це село?
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

 (tu)                   
   
Один из самых адекватных кандидатов в Президенты.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Мутний тип і замазаний в мутняках, завжди прилипалою, завжди в "окруженіі", типовий комсомольський діяч - лише що і робив, то організацію за чиїсь гроші семінарів, з'їздів, якихось круглих столів і пр. косюковсько-активіської мутотєні

А от ефективної реальної роботи з абсолютно конкретним результатом, не показав ні разу ніде

Черговий холостий проект, зіц-кандидат, що на чіїсь гроші буде розпорошувати голоси проукраїнських виборців.

Замінить Рома Кольку Катєра (Миколу Катеринчука), що 20 років за таку роботу мав не малі гроші.

А прокацапські сили не будуть розпорошувати - ВСІ підтримають одного кандидата, як було з Януком.

У ватанів не буде сумнівів і розпорошення голосів. А у низ залізобетонно електорату гарантована 1/3 виборців.

ГОПАК НА ГРАБЛЯХ, ТО УКРАЇНСЬКА ФІШКА (td)

Останнє редагування: 28 лютого 2018 23:33:46 від komarik2008
   
я взагалі здивовний, що до цієї пори його особу жодного разу тут не згадували. Впевнений, що в  його шафі немає і сотої толіки тієї кількості скелетів, якими забиті шафи, і не одна, усіх так званих топових політиків, що на слуху останні 10 років. Якщо справді надумав у Президенти, то  потрібно придивитися, хто буде підтримувати.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Один из самых адекватных кандидатов в Президенты.

Саме так.
Коли порохоботи мене питають: "А хто як не Порошенко?", я серед інших згадую саме Безсмертного.
По-перше людина конкретна - завжди говорить не гаслами, а чітко по змісту питання.
Має свою позицію, і не намагається сподобатися всім.
Не обтяжений великим бізнесом. На замараний корупцією.
Єдина адекватна людина на мінських угодах - завдяки йому ми хоч щось відстояли там.

Єдине, що мені не сподобалося в ньому, так це причетність до аграрної партії.
Але, коли він пішов з неї, все стало на свої місця.
     
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Цікавий варіант.
Варто спостерігати.
   
Ударить бы его чем нибудь средней тяжести.
   
Дуже толковий дядько. Один з найрозумніших політиків.

Теж так думала, доки не почула його останні виступи. Повна каша у голові. Якась темна конячка і вашим, і нашим.
   
Ні. Ну, головне, що нове обличчя.  X(
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Рома Бессмертный не победит,а коли б случилось сие чудо,то его бы тут же купили с потрохами олигархи.
   
за що?

Он обосрал Майдан 2004.
   
Рома Бессмертный не победит,а коли б случилось сие чудо,то его бы тут же купили с потрохами олигархи.
ЕГО  уже купил один олигарх, который его и сунет в куклы, и лозунг укроМакрон - бессмертный  :K

а этот олигарх - Беня...по 112 сказали.. :-)o
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Бюллетень в 19 году опять будет метровый .....
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Знаю Романа особисто з наших 17-и років, мій однокурсник. Найкращий варіант для країни.
   
Знаю Романа особисто з наших 17-и років, мій однокурсник. Найкращий варіант для країни.

це на твою думку..

непогано мати знайомого преза..однокурсника :K

Яценюк багато своїх однокурсників привів до корита..
   
людина мабуть так, але колись адміністративно-територіальну реформу провалив
Чого це провалив??? Вона до тепер робиться...
   
наскільки я пам'ятаю таки він був відповідальним,
а не хтось інший чи він разом з кимсь

про фундамент загадкова фраза,
адже він і повинен був зробити реформу від фундаменту до даху
Нормально він почав реформу... Люди на місцях категорично її блокували... В принципі в той час далі би її ніхто не продвинув.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

От якраз не думаю, що Роман, якщо стане Президентом, займеться просуванням так званих своїх ...
   
А взагалі я сумніваюсь що він міг провести ту реформу. Він її невірно преподноси і не зтого почав, зараз децентралізацію більш вірно проводять. Але це все досвід... Хоча промахи були очевидні з самого початку.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:
де Хто

я взагалі здивовний, що до цієї пори його особу жодного разу тут не згадували.
я згадував :shuffle:
а тогда, когда его назначили на админреформу, сразу стало понятно, что ему гаплык, как политику. Если б кто другой, например Шуфрич, то он реформу бы тоже не сделал, но со сцены не пропал. В то время кинуть человека на админреформу все равно как в СССР неугодного или проштрафившегося кидали на сельское хозяйство - утопление было гарантировано.
Однако одной рассудительности, умения видеть пути решения проблем не достаточно для руководителя, нужны еще волевые качества, способность ломать, а не только уговаривать.
Делать выводы про отсутствие волевых качеств, зная человека только по телевизору, рискованно, но похоже что так и есть.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Ні риба ні мясо Не президентський матеріал
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:
де Хто

От якраз не думаю, що Роман, якщо стане Президентом, займеться просуванням так званих своїх ...
В Президенты обычно идут уже имея далеко продвинутых своих,... или чужих, готовых переметнуться в лагерь победителя. А какую фамилию из "элиты" можно назвать сейчас?
   
Ні риба ні мясо Не президентський матеріал
якщо правда за Оранжеву революцію. То ще як президенський.

Хоча це більше нагадує вкид про нього...

Його основна проблема, він розуміє як працює державний і бюрократичний матеріал, але зовсім не розуміє як працюють думки у тупої людини... А це велика проблема.
   
Re: Бессмертный Роман собрался в Президенты  :facepalm:

Не буде він президентом в нашій країні. Нема в нього синдрому Тома Сойєра :D . Пам'ятаєте, як він паркан фарбував? А Роман - просто сумлінний виконавець, нема в ньому "огоньку" і вміння натхненно вішати лапшу, як у декого...
   
Чого це провалив??? Вона до тепер робиться...

тому, що вона не відбулась за 5 років
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія