Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Просили гросі передати

Re: Просили гросі передати

Ви це зараз про арабів в Німеччині та Франції ?
проблема мігрантів проявиться пізніше.
наразі суспільство живе на базисі попередніх десятиліть.
   
Re: Просили гросі передати

так.
коротко - поділіть сукупний дохід супермаркету на число працюючих і отримаєте відповідь.

а якщо розлого, то касирка не лише працює в ефективнішому суспільстві, за рахунок чого має вищу зарплату, а й сприяє йому як член цього суспільства:
-  не голосує за гречку , соціалізм і іншу гирі
-  не викидає сміття з вікон, а сортує  по видах і виносить в первні контейнери
- коли бачить , що хтось добирається в машину сусіда - дзвонить в поліцію, чим сприяє зменшенню витрат суспільства на кримінальні проблеми
- не домовляється за оцінки своєму синові, чим сприяє зменш корупції і відбору здібних і працьовитих дітей на вищі суспільні щаблі
- не бігає по субсидію, а економить енергоносії або й переїздить у меншу квартиру/будинок
- можливо навть по вечорах ходить на курси по підвищенню кваліфікації, бо хоче стати керівником відділу
- працює до 65 (чи скільки там років) - довше забезпечує себе і сплачує податки

 і так можна продовжувати  довго.

ефективне суспільство - вищий рівень життя, вищі зарплати але і вища відповідальність за своє майбутнє
Не той народ (с)
   
Re: Просили гросі передати

Не той народ (с)
побачимо.
в британії коли запрацював парламент?
а в нас?

підстригайте траву щотижня  і через триста років матимете такий  же газон.
(с) з британських рецептів
   
Re: Просили гросі передати

підстригайте траву щотижня  і через триста років матимете такий  же газон.
Я ж кажу - не той народ попався (с) Нада падаждать... Чєрєз чєтирє года...  :lol: 144 ріхворми...  :weep:
   
Re: Просили гросі передати

Я ж кажу - не той народ попався (с) Нада падаждать... Чєрєз чєтирє года...  :lol: 144 ріхворми...  :weep:

ти за мене  не кажи. кажи за себе - той чи не той народ на твою думку.

наш народ був штучно спеленаний століття.

чи відновиться він зараз - час покаже. і буде видно - той він чи не той. поки що тренд оптимістичний.
   
Re: Просили гросі передати

ти за мене  не кажи. кажи за себе - той чи не той народ на твою думку.

наш народ був штучно спеленаний століття.

чи відновиться він зараз - час покаже. і буде видно - той він чи не той. поки що тренд оптимістичний.
Я ще раз кажу... Якщо танцюристу заважають яйця то зазвичай не той народ попадається (с)
   
Re: Просили гросі передати

самі ж совки будуть систему, при якій на легально працюючого доводиться задохера нахлібників і потім дивуються, що молоді виїздять.

нахуй субсидії, дотації, соціал

і не треба буде виїздити - що заробиш - то твоє. без ухилянь від сплати податків.
"Глас вопиющего в пустыне". Тебе не розуміють. Мало того навіть багато українців з тих що тут у Британії мають нерозуміння англо-саксонського капіталізму і британського суспільства то що очікувати від тих що в Україні? І евро-безвіз це не вирішить, ті суспільні відносини  і то суспільство що склалось в Україні не здатне на трансформацію плюс зовнішня свтуація не на користь. А в залишку такі собі Філіпіни-лайт на сході Європи.
   
Re: Просили гросі передати

Я ще раз кажу... Якщо танцюристу заважають яйця то зазвичай не той народ попадається (с)

і давно ви це помітили? кидайте танці, це не ваше.

Я ж кажу - не той народ попався (с) Нада падаждать... Чєрєз чєтирє года...  :lol: 144 ріхворми...  :weep:
   
Re: Просили гросі передати

"Глас вопиющего в пустыне". Тебе не розуміють. Мало того навіть багато українців з тих що тут у Британії мають нерозуміння англо-саксонського капіталізму і британського суспільства то що очікувати від тих що в Україні? І евро-безвіз це не вирішить, ті суспільні відносини  і то суспільство що склалось в Україні не здатне на трансформацію плюс зовнішня свтуація не на користь. А в залишку такі собі Філіпіни-лайт на сході Європи.
Ковбасники такі ковбасники...  :facepalm:
   
Re: Просили гросі передати

Да, так и есть, куча знакомых выехали на работу в Польшу, Испанию, Португалию, Китай, Италию, Голландию, Великобритани....да же те, кто ни за что на свете не хотел этого делать. Плюс выезжают на ПМЖ. Успех, я так считаю. И главное не вернутся скорее всего, то и пенсии им платить не придется. И производительность труда у них там не хромает. В общем чистая выгода государству.
Производительность труда- да не хромает потому как "пендель под зад" имеет чудотворную силу . И как только эту кучу знакомых под микроскоп а там мягко горя не совсем то что они п***а по телефону
   
Re: Просили гросі передати

Ковбасники такі ковбасники...  :facepalm:

В Британію я виїхав після розвалу СРСР
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія