Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пенсии - не назначаются. пенсии - ЗАРАБАТЫВАЮТСЯ!!

Re: пенсии - не назначаются.   пенсии - ЗАРАБАТЫВАЮТСЯ!!

Прям бьется в истерике, болезный :(
   
два дебила это сила, не позорьтесь, вы не на форуме Натали
Я конечно извиняюсь, но Вики гласит, что ОАЕ
1.---------------
Запаси нафти оцінюються в 12 330 млн т. (близько 10% світових запасів).
2.---------------
У 2009 році населення ОАЕ становило близько 4,8 млн осіб [7], з яких приблизно 21,9% були корінними громадянами країни, інші іноземцями[8]. Як наслідок, громадяни ОАЕ складають загальну меншість з тих, хто проживає в країні. ОАЕ має, одну з найбільш чітко виражених, структуру населення емігрантського типу на всьому Близькому Сході[9] оскільки більшість населення, близько 70% ємігранти, з них 50% з Південної Азії[10].

То есть палка в землю и оттуда бьет 10% всех запасов нефти на 1 млн (0,015% мирового)  коренного населения. (Там реально пять семей слезли с верблюдов и трошки размножились)
Я бы на этих 0,015% счастливчиков вообще не смотрел, как-то пофиг как у них там что устроено - нет у нас таких богатств. У москалей - есть, но их в 100 больше, потому и живут не как в ОАЕ. А у нас окромя руды и уголька рядом с рудой и нет почитай, ничего
   
Я конечно извиняюсь, но Вики гласит, что ОАЕ
1.---------------
Запаси нафти оцінюються в 12 330 млн т. (близько 10% світових запасів).
2.---------------
У 2009 році населення ОАЕ становило близько 4,8 млн осіб [7], з яких приблизно 21,9% були корінними громадянами країни, інші іноземцями[8]. Як наслідок, громадяни ОАЕ складають загальну меншість з тих, хто проживає в країні. ОАЕ має, одну з найбільш чітко виражених, структуру населення емігрантського типу на всьому Близькому Сході[9] оскільки більшість населення, близько 70% ємігранти, з них 50% з Південної Азії[10].

То есть палка в землю и оттуда бьет 10% всех запасов нефти на 1 млн (0,015% мирового)  коренного населения. (Там реально пять семей слезли с верблюдов и трошки размножились)
Я бы на этих 0,015% счастливчиков вообще не смотрел, как-то пофиг как у них там что устроено - нет у нас таких богатств. У москалей - есть, но их в 100 больше, потому и живут не как в ОАЕ. А у нас окромя руды и уголька рядом с рудой и нет почитай, ничего

гугліть далі ) не зупиняйтесь )) зрозумієте що там роблять 70 % не місцевих, я б їх емігрантами так сходу і всіх, не назвала. Я так пам*ятаю, раніше там інша цифра озвучувалась, 85 %
Про запаси нафти, даю наколку, мати запаси нафти і продавати їх, це трошки різні речі
П.С. Не знала що міф про розвиток за рахунок нафти такий популярний і в нас. Я вам на всякий випадок ще один розвінчаю, Дубай не столиця ОАЕ  ;)
П.С.п.с. Про нерухомість для негромадян поцікавтесь, про умови ведення бізнесу  :)

Останнє редагування: 29 квітня 2016 15:07:53 від SvitLana
   
пока каждый не втемяшит себе это в голову дила не будет.

так же как  медицина это не благотворительность - это  бизнес.. оплачиваемый бизнес и как налюбую услугу на медицину НАДО ЗАРАбОТАТЬ

образование не дают - образование ПОЛУЧАЮТ .. за оплату!! ..

коммунальные услуги не предоставляют- ИХ ПРОДАЮТ И ПОКУПАЮТ!!!


Нфтогаз это не собез - это коммерческая организация и газ это не гречка на выборах его не раздают - ЕГО ПРОДАЮТ
+===============================================================================================+
Дебілбля! Прибий собі в макітру:

1. Державна медична допомога - це метод мати здорове населення, яке здатне працювати, а не хворіти!
2. Державна БЕЗКОШТОВНА освіта - це набагато вища продуктивність праці робітників. Навчений робітник дає прибутку державі набагато більше ніж бовдур!
3. Поставник послуг НАДАЄ ці послуги за розумною ціною. Якщо більше половини народу не має фізичної можливості оплачувати комірне, а вимагає субсідій, то це прямий шлях до соціального вибуху.
4. Нафтогаз видобуває нафту і газ з надр України, які належать народу України.  Тому ціни на ці товари мають бути узгоджені з народом, а не з улядом чи презиком.
5. На пенсію люди платили пенсійний збір. В сумі виплачені мною особисто гроші еквівалентні 85 кг золота. І ці гроші держава брала у мене під відсотки! І виплачувати пенсію мені зобов"язана саме держава! Інакше - це бандитизм і я МАЮ ПРАВО пристрелити тих, хто відмовиться виплачувати мені мою пенсію!
   
1. Державна медична допомога - це метод мати здорове населення, яке здатне працювати, а не хворіти!


население работает за ЗП для себя а не для госудаоства .. вот когда население начнет отдавать свою ЗП государству тогда имеет смысл рассуждать о бесплатном лечении рабов.
   
Державна БЕЗКОШТОВНА освіта - це набагато вища продуктивність праці робітників. Навчений робітник дає прибутку державі набагато більше ніж бовдур!

ЗП вчьоного робитныка  так же как ЗП невчьоного ложится в карман робитныка а не государства поэтому с точки зрения государства похер вчьоный ли робитнык.

единственный профит от образвоания образовывается в карман того же робитныка когда вчьоному платят больше чем невчьоному - так вот пусть он и оплатит свое образовнание - сделает инвестицию в свое будещее чтобы зарабатывать больше.
   
3. Поставник послуг НАДАЄ ці послуги за розумною ціною. Якщо більше половини народу не має фізичної можливості оплачувати комірне, а вимагає субсідій, то це прямий шлях до соціального вибуху.

нет денег - не мокупай.

у большинста нет денег на ресторан и стейки но что то никто не додумался митинговать по этому поводу




4. Нафтогаз видобуває нафту і газ з надр України, які належать народу України.  Тому ціни на ці товари мають бути узгоджені з народом, а не з улядом чи презиком.


цена на товар определяется рынком свою долю народ получает через ренту


5. На пенсію люди платили пенсійний збір. В сумі виплачені мною особисто гроші еквівалентні 85 кг золота. І ці гроші держава брала у мене під відсотки! І виплачувати пенсію мені зобов"язана саме держава! Інакше - це бандитизм і я МАЮ ПРАВО пристрелити тих, хто відмовиться виплачувати мені мою пенсію!

это бред от первого и до последнего слова. пенсии у нас солидарные.
   
забаньте уебана(С)
второй сметана  один еба*улся на пенсиях, второй на пропаганде. дебилы, бля(С)

+100500
Я вимушен погодитись з юльком! (tu)
   
нет денег - не мокупай.
С удовольствием. Как это сделать? Государство запрещает отключаться от ЦО.

Останнє редагування: 29 квітня 2016 16:11:09 від lawyer2
   
С довольствием. Как это сделать? Государство запрещает отключаться от ЦО.

так об этом надо говорить а не о том какая цена должна быть
   
Где мы этих дебилов понабирали?
Рыночные цены устанавливаются рынком. Если они назначаются государством, они уже не рыночные.
   
Рыночные цены устанавливаются рынком. Если они назначаются государством, они уже не рыночные.

реформа газовой сферы предусматривает в итоге рынок газа и рыночные цены на него.

то что происходит сейчас - повышение цен до расчетно рыночных. без этого сам механизм перехода к рыночному ценообразованию не получится технически.
   
реформа газовой сферы предусматривает в итоге рынок газа и рыночные цены на него.

то что происходит сейчас - повышение цен до расчетно рыночных. без этого сам механизм перехода к рыночному ценообразованию не получится технически.
Это почему? Нет таких государственных рыночно-расчетных цен. Для того чтобы был рынок должна быть конкуренция. 
Подарите это Гройсману.
   
Kievlyanin шоб тебе все життя гнилою бульбою і цвілим хлібом годували з такого "ринку", і по риночним цінам обов*язково. А не хочеш гниле-цвіле їсти - здохни
   
Нет таких государственных рыночно-расчетных цен

25 лет было а теперь нет? )))  :lol:
   
25 лет было а теперь нет? )))  :lol:
Где они были?
   
Где они были?

в укрине цены рассчитыало государство. 25 лет.

и сейчас оно же это сделало но с мыслью  что они должны быть +/- на уровне рыночной
   
Re: пенсии - не назначаются.   пенсии - ЗАРАБАТЫВАЮТСЯ!!

пока каждый не втемяшит себе это в голову дила не будет.
Пенсии конечно зарабатываются, но к сожалению не всегда выплачиваются в том размере, который позволяет достойно встретить старость.
   
пока каждый не втемяшит себе это в голову дила не будет.

так же как  медицина это не благотворительность - это  бизнес.. оплачиваемый бизнес и как налюбую услугу на медицину НАДО ЗАРАбОТАТЬ

образование не дают - образование ПОЛУЧАЮТ .. за оплату!! ..

коммунальные услуги не предоставляют- ИХ ПРОДАЮТ И ПОКУПАЮТ!!!


Нфтогаз это не собез - это коммерческая организация и газ это не гречка на выборах его не раздают - ЕГО ПРОДАЮТ


Ну, тут все абсолютно правильно написано на 500%. Але є головне питання: де, як і хто буде акумулювати ті пенсії та потім виплачувати пенсіонерам? Країна ще далеко не готова до цього.
   
не всегда выплачиваются в том размере, который позволяет достойно встретить старость.

на сколько заработали

дефицит ПФ 40% т.е. реально текущие пенсии надо сократить на 40% это то что РЕАЛЬНО заработали пенсы.
   
де, як і хто буде акумулювати ті пенсії та потім виплачувати пенсіонерам?

частные ПФ

но кроме меня (тут как минимум)  таких вопросов никто не ставит поэтому никто за это не думает - это все РЕШАЕМО

но нет запроса на такие решения.

вот в чем проблема.
   
на сколько заработали

дефицит ПФ 40% т.е. реально текущие пенсии надо сократить на 40% это то что РЕАЛЬНО заработали пенсы.

Якщо не хвата пенсії на проживання - держава має надавати такім людям продукти харчування бесплатно по талонах.
   
Болукану тоже нужна украинская пенсия , говорит на форуме заработал за много лет  дрыщефильства и порохоботства    . :D
   
держава має надавати такім людям продукти харчування бесплатно по талонах.

откуда у государства продукты питания? оно их не производит.
   
ебанулся не я - ебанулись вы и протом очень давно .. что вам приходятся пояснять 2+2.

натовп спиногризів, хто на календарі дні закреслює, до тої щастливої миті, коли можна буде до цисцьки державної припасти.
   
Якщо не хвата пенсії на проживання - держава має надавати такім людям продукти харчування бесплатно по талонах.

нахера, я пропоную, щоб продати усе твоє майно й справедливо розподілити гроші проміж пенсів. Доречі, конфескацію й розподіл доручимо порошенку.
   
ПФу за виликим рахунком вигідно, щоб пенсіонер подох к бісовій мамаші, і як можно скоріше.
   
частные ПФ

но кроме меня (тут как минимум)  таких вопросов никто не ставит поэтому никто за это не думает - это все РЕШАЕМО

Очередной продавец денежных деревьев. "Несите ваши денежки..."

Хуй тебе... Жулья, сваливающего в Коста-Рику или Аргентину, мы уже навидались выше крыши.

Еще есть чего предложить?
   
Пещерный капитализм - это единственный способ перехода от развитого феодализма к современному обществу. Телепортации не будет.

Двум поколениям прийдется через это пройти. Те, кому сейчас 30+ могут забыть вообще о каких то улучшениях от того, что есть сейчас, в течении своей жизни. Не занимайтесь самообманом...

тогда надо не звиздеть, что мы типа в европу собираемся
а сказать прямо, что мы пару поколений в африке побудем
   
в какой-то ветке киевлянин толкал еще одну идею, насчет детишек:
если у родителей нет денег на школу - пусть дите с семи лет на улице газетами торгует
нищебродам грамота ни к чему типа
ну как в африке

Останнє редагування: 29 квітня 2016 17:01:42 від diletant(ka)
   
Очередной продавец денежных деревьев. "Несите ваши денежки..."

Хуй тебе... Жулья, сваливающего в Коста-Рику или Аргентину, мы уже навидались выше крыши.

Еще есть чего предложить?

Тич державі замість податків - фак, купуй золото й закопуй на городі, вжопу те жульйо, з їх банкрутським пф. І буде тобі щастя.
   
в какой-то ветке толкал еще дну идею, насчет детишек:
если у родителей нет денег на школу - пусть дите с семи лет на улице газетами торгует
нищебродам грамота ни к чему типа
ну как в африке

якщо у говнозадих батьків нема грошей на школу, то дитину під державну опіку, а батьків нафуй, всеодно вони нікого не виховають.
   
тогда надо не звиздеть, что мы типа в европу собираемся
а сказать прямо, что мы пару поколений в африке побудем

ага, тобто соціалка, то не про африку.. А я взагалі вважав що всі голозадочорносраки тіки й живуть, що з благодійності, кредитів й допомоги.
   
якщо у говнозадих батьків нема грошей на школу, то дитину під державну опіку, а батьків нафуй, всеодно вони нікого не виховають.

ага
у всяких там медсестер/библиотекарш/лаборанток/вченых детей забрать в приют, а то кого ж они воспитают со своей интеллигенторафинир ованностью?
   
ага, тобто соціалка, то не про африку.. А я взагалі вважав що всі голозадочорносраки тіки й живуть, що з благодійності, кредитів й допомоги.

а я думала, что мощная социалка - это швеция типа... а то оказывается африка...
   
ага
у всяких там медсестер/библиотекарш/лаборанток/вченых детей забрать в приют, а то кого ж они воспитают со своей интеллигенторафинир ованностью?

що то все за люди такі? чого жебраки? може на поганих роботах працюють? Не чув історії, як в америці мами на 2х чи 3х роботах працюють, щоб дитину на ноги поставити?
   
а я думала, что мощная социалка - это швеция типа... а то оказывается африка...

шведи за шведський рахунок покищо (ПОКИЩО!), доречі, як і африканці, також за шведський, доречі як і ми..

пам'ятаєш анекдот про те, що таке нюанс? чи розповісти й нарватися на бан?
   
ага
у всяких там медсестер/библиотекарш/лаборанток/вченых детей забрать в приют, а то кого ж они воспитают со своей интеллигенторафинир ованностью?

забув спитати, чому я повинен виховувати дитину бібліотекарші, а не свою? тобто моя недополучить від мене
   
если у родителей нет денег на школу - пусть дите с семи лет на улице газетами торгует
нищебродам грамота ни к чему типа
ну как в африке

ссылку давай.

поиск же  работает.

интеерсно почитать свои такие мысли.
   
дауны в данном случае вы

я вам поясняю почему вы дауны - вы сопротивлятесь думая что числом можно решить кто даун  а кто нет чем тольк оподчеркивает свою умственную ущербность  :gigi:
+=========================================================================+
У дауна кияшки манєчка - манєчка величі.
Ще одна манєчка - у сметанного продукта.
Обидва - кацапопропагандони!  [KA]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія