Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Противники Фаріон - це

Re: Противники Фаріон - це

регіонали "бившіми" ніколи не бувають..
Гончаренко? Ну, схоже...
   
Re: Противники Фаріон - це

Не маю сумніву, що Фаріон - патріотка України
але є і проколи, які можуть відштовхнути
наприклад це дурнувате схвалення побиття 3-річної дитини за привітання масковською мовою
(tu)  я тут давно казав-її погляди (базові) мають підгрунтя на всі 100%.але говорити це вона повиння ВИКЛЮЧНО.як педагог до спеціальної категорії студентів,що власне і будуть їх втілювати в життя вже на своїх посадах. Можливо вона такі "лекції" може читати підготовленим і розуміючим суть проблеми зрілим особистостям. Вже говорити такі речі У ЇЇ СТИЛІ просто молоді .студентам є помилкою,бо не готові вони до розуміння різниці між ЇЇ способом викладки і реальними справами у цій царині. НЕСТИ(як помело) то підліткам і малечі.або їх батькам то дурість останнього рівня. Давати їй виступати на ЗМІ-провокація ворогів(вони то прекрасно використовують) і несамовита дурість товарищів і колєг фаріон,знаючих,що то  на користь ворога.
   
Re: Противники Фаріон - це

Про питання за патріотизм згадав.

Десь на початку 2000-х Корчинський запросив його куратора, помічника Щербицького та мене на зібрання УНА-УНСО на 2й поверх товариства Знання, де він арендував приміщення.

На розігріві публики спочатку виступив з промовою про патріотизм його заступник. Забув його ім'я. Він все агитував за входження України до австро-угорської імперії. Дуже цікавий кадр для СБУ.
Отож він на сцені почав розповідати про двох хлопців, які почали сперечатися яка дівка в кого краще. Сперечалися до того, що почали мовтузити один одного дробинами. Після кульмінації оповідання про бійку хлопців, він запитав у зала: Так хто вони?

Я не витримав і відповів: Ідіоти.

Зам. Корчинського одразу ж звинуватив мене, що я агент КДБ і патріотів назвав ідіотами.

Аде я не агент КДБ, ФСБ, чи якої іншої спецслужби.

І досі вважаю ціх хлопців довбнями.



   
Re: Противники Фаріон - це

Все значно простіше.
Звужується  на ФУПі поле для антиукраїнський висловлювань.
Вже і про Бандеру поганого не напишеш,
і на захист пам’ятника в Одесі не виступиш.
Залишилась для нападок тільки Фаріон.

Я би Фаріон не тільки в один ряд з Бандерою б не поставив, а навіть з памятником в Одесі.

Хто вона така що вона попала в один ряд з Бандерою?   Бандера був членом вкпб?  Бандера вчив російську мову як спеціаліст у вузі?
Що вона зробила такого?   Та вона навіть до Сихівського цвинтара не дотягує, який Личаків!!!! 

Головні обєкти моїх нападок тепер будуть ТІЛЬКИ ті хто БРЕШУТЬ та перекручують факти українською мовою, як от компашка захисників ФАРІОН.
Повторюю ще раз демонструючи що Українською мовою можна прекрасно БРЕХАТИ ви принижуєте ту ж українську мову.   
Через таких як ви українська мова не може стати мовою шляхетних, освічених та вихованих людей.  бо на ній ви брешете. 

Хочете боротися за мову - в першу чергу почніть з себе припиніть БРЕХАТИ.   Навіть якщо це брехня ради богині Фаріон на постаменті 75ї школи

Останнє редагування: 8 січня 2023 17:36:48 від Bолодимир
   
Re: Противники Фаріон - це

Все значно простіше.
Звужується  на ФУПі поле для антиукраїнський висловлювань.
Вже і про Бандеру поганого не напишеш,
і на захист пам’ятника в Одесі не виступиш.
Залишилась для нападок тільки Фаріон.

Бандера й Фаріон. Цікаве поєднання.
   
Re: Противники Фаріон - це

...регіонали "бившіми" ніколи не бувають...це закладка, він весь час на ФУП проти Фаріон, свободи та проти українства...москов ська закваска, а так проколовся...до речі, жив у Києві, а перед війною втік в Європу, напевне, що знав...
А члени КПРС колишніми бувають?
   
Re: Противники Фаріон - це

Я написав в сусідній темі причину її неадекватності...))) Але ФУП не повірив!!! Далі шукає чорну кицю в темній кімнаті...

поясни, будь ласка
яким чином противники неадеквата раптом стають ідіотами кремля ? wtf ??
   
Re: Противники Фаріон - це

Вороги України, як людина не згідна з орлицею то вона відкритий ворог.
Як мовчки незгідна то скритий ворог.
   
Re: Противники Фаріон - це

чорновол і лук'яненко теж були членами кпрс
Чорновіл В'ячеслав чи хто?
   
Re: Противники Фаріон - це

Бандера й Фаріон. Цікаве поєднання.
тут плести нісенітниці не порок. це не збори учених мужів і скажу.що на таких академічних зборах дурниць плетуть не менше і ще і неформальною мовою. Тому спокійно ,коли тут в один ряд ставлять любі фігури. навіть слона і коня. :)
   
Re: Противники Фаріон - це

Коли я кажу - Фаріон,
Я маю на увазі Партія
Коли я кажу- Партія
Чому ввижається Ленін?
   
Re: Противники Фаріон - це

Вже і про Бандеру поганого не напишеш,
і на захист пам’ятника в Одесі не виступиш.

А что такого плохого про Бандеру вы хотели бы написать? :) Расскажите, а то может мы чего-то не знаем? :)
   
Re: Противники Фаріон - це

Тут опрос не совсем корректно составлен. Противники Фарион могут относиться ко все категориям. В 90-е годы люди повально слушали всяких Кашпировских и Чумаков, заряжали воду, пили мочу и т д. Противниками такого псевдолечения был любой здравомыслящий человек, а таких хватало среди всех слоев населения. У любого нормального человека такие как Фарион ничего кроме брезгливости не вызывают, вне зависимости, что они провозглашают. Если бы Фарион такими же методами насаждала русский язык, я был бы первым ее противником. Я бы сравнил ее с Лешей Гончаренко. При любой власти такое дерьмо всегда оказывается на плаву. 
   
Re: Противники Фаріон - це

Я би Фаріон не тільки в один ряд з Бандерою б не поставив, а навіть з памятником в Одесі.

Хто вона така що вона попала в один ряд з Бандерою?   Бандера був членом вкпб?  Бандера вчив російську мову як спеціаліст у вузі?
Що вона зробила такого?   Та вона навіть до Сихівського цвинтара не дотягує, який Личаків!!!! 

Головні обєкти моїх нападок тепер будуть ТІЛЬКИ ті хто БРЕШУТЬ та перекручують факти українською мовою, як от компашка захисників ФАРІОН.
Повторюю ще раз демонструючи що Українською мовою можна прекрасно БРЕХАТИ ви принижуєте ту ж українську мову.   
Через таких як ви українська мова не може стати мовою шляхетних, освічених та вихованих людей.  бо на ній ви брешете. 

Хочете боротися за мову - в першу чергу почніть з себе припиніть БРЕХАТИ.   Навіть якщо це брехня ради богині Фаріон на постаменті 75ї школи

Свинособача стала популярною світовою мовою, бо нею робили все - брехали у тому числі.
Ти нікчемний чистоплюй (у кращому випадку)
   
Re: Противники Фаріон - це

Свинособача стала популярною світовою мовою, бо нею робили все - брехали у тому числі.
Ти нікчемний чистоплюй (у кращому випадку)

Ми не свинособаки щоб брехати.   
А цю фразу ви мабуть вже чули не раз: Образи починаються там де закінчуються аргументи.

Ти - безмозглий ідіот.   Фаріон - це зло
   
Re: Противники Фаріон - це

А що сильно мульнуло це її ЛЬВІВЦІ.   Москворота дура
Як по-вашому називаються мешканці Полтави?

Підказка. Масковською - англічанін, українською ...як?
   
Re: Противники Фаріон - це

чорновол і лук'яненко теж були членами кпрс
--------------
Лук'яненко був, за Чорновола не знаю, але ж дописував в комсомольському якомусь виданні.
Тіко вони з того секрету не робили,  та так " накомунячили", що один три строки мотав за антирадянщину, а другий до камери смертників потрапив, потім замінили на 15 років. Справа в тотальній брехні Фаріон, але в КДБ/ФСБ тому добре навчали/ навчають. До речі, коли Іринка "радісно"(с арєстовіч) вступала до лав кпрс у Львові в 1988 році, В'ячеслав Чорновол із соратниками зібрав 50-тисячний мітинг за проголошення суверенітету України в тому ж році, в тому ж Львові. А Ірачка(с) Сеггій Чегнівці(тм) затіхарілась про своє камуняче минуле на чверть сторіччя.

Останнє редагування: 8 січня 2023 19:49:13 від Джонни Юз
   
Re: Противники Фаріон - це

Чорновіл В'ячеслав чи хто?
В.Чорновіл не був у кпсс. Лук"яненко був
   
Re: Противники Фаріон - це

Ми не свинособаки щоб брехати.  
А цю фразу ви мабуть вже чули не раз: Образи починаються там де закінчуються аргументи.

Ти - безмозглий ідіот.   Фаріон - це зло

Мова - вона або універсальний інструмент (і тоді нею можна робити все, включаючи брехню), або ні, тоді це симулякр. На щастя, українська - це повноцінна універсальна мова, а ти - нікчема.
   
Re: Противники Фаріон - це

Патріоти Украины.
   
Re: Противники Фаріон - це

Мова - вона або універсальний інструмент (і тоді нею можна робити все, включаючи брехню), або ні, тоді це симулякр. На щастя, українська - це повноцінна універсальна мова, а ти - нікчема.

сам дурак (с)
   
Re: Противники Фаріон - це

Москворотість це метод перекручення фактів.
Тема називається "Противники Фаріон - це"
Запитання в темі "Противники боротьби за українську мову - це"

Автор ТС (опитування) з певних причин (див. опитування про Фаріон) ставить знак рівності між Фаріон та Боротьбою за українську мову, здійснюючи підміну,
Шкода яку робить Фаріон та її команда невдах для авторитету української мови - колосальна.
 :dopovid:   москворотий як і Фаріон?

Слово "противники Фаріон" в темі немає ніякого сенсу поруч з варіантами відповідей.
Варіанти відповідей стовно москворотії Фаріон мали б бути такими:
- Ті хто думають що вона хвора психічно
- Ті хто думають що вона агент КГБ
- Ті що просто стебуться
- Ті хто знає що в неї клімакс

Варіанти відповідей стосовно мови правильні.   Але йде свідома (чи несвідома) підмінна понятть автором теми у написаному питанні.
Якщо питання про мову то противниками боротьби за українську мову може бути будь-хто але тільки не патріот України
Якщо питання про Фаріон то у неї немає противників.  Є лише люди які глузують, співчувають та її підтримують.

Останнє редагування: 8 січня 2023 20:13:05 від Bолодимир
   
Re: Противники Фаріон - це

поясни, будь ласка
яким чином противники неадеквата раптом стають ідіотами кремля ? wtf ??

Спробую...
"Противники неадекватна" огульно переносять свою критику однієї контраверсійної особи на політичну структуру, котра протягом 30 років послідовно захищає інтереси України.
Саме в цій підміні понять і є корисний ідіотизм...
   
Re: Противники Фаріон - це

"Противники неадекватна" огульно переносять свою критику однієї контраверсійної особи на політичну структуру,
Я перестав голосувати на виборах за Свободу, коли з'явилися перші "перли"™ Фаріон.
Може партія повинна нести відповідальність за "орлиць"?
   
Re: Противники Фаріон - це

Спробую...
"Противники неадекватна" огульно переносять свою критику однієї контраверсійної особи на політичну структуру, котра протягом 30 років послідовно захищає інтереси України.
Саме в цій підміні понять і є корисний ідіотизм...

А процес чому це відбувається вас не цікавить?
перебіг подій:   Фаріон видає опус.   Саме її і обговорюють (див. СТ) не партію.  Збігаються захисники маніпулюють, брешуть, ображають, йдуть твердження від цих невдах про роль її та партії свобода в боротьбі за мову.  Бац.  Дискусія роздвоюється на дві: про партію та про Фаріон.   Підміни понятть немає.   Критика Фаріон продовжується в незалежності чи вона членкиня Свободи чи ні.   Я особисто її дорікаю в тому що вона членкиня КПРС.    ЗВІСНО Починають летіти стріли в партію також. 

лікарство:
Партія яка в топі свого списку має таких фронт-вуменш теж повинна відповідати.  Або відмежуватися.   Чекаємо на офіційне повідомлення від партії, якщо вона відновить свою роботу після війни.    Якщо вона не відновить роботу, то про що мова взагалі.   Екс-члени Свободи які вертаються з фронту - однозначно герої.  Зелене світло в політику їм гарантовано в залежності від намірів та здібностей.

я особисто стараюсь підтримувати дискусія в руслі ФАРІОН - це зло.

Останнє редагування: 8 січня 2023 20:37:37 від Bолодимир
   
Re: Противники Фаріон - це

Спробую...
"Противники неадекватна" огульно переносять свою критику однієї контраверсійної особи на політичну структуру, котра протягом 30 років послідовно захищає інтереси України.
Саме в цій підміні понять і є корисний ідіотизм...
та канєшна
Свобода і без Фаріон в очах мислячих людей обісралась по самі вуха
Своєю імпотентістю, несучасністю, заскорузлістю, лівацтвом, непрофесіоналізмом, відсутністю харизматичних (та хоч просто цікавих) персоналій

Останнє редагування: 8 січня 2023 20:37:55 від Ersted
   
Re: Противники Фаріон - це

Я перестав голосувати на виборах за Свободу, коли з'явилися перші "перли"™ Фаріон.
Може партія повинна нести відповідальність за "орлиць"?

Ні, не повинна. Повинна лиш виключити дану особу з організації.
Нема колективної відповідальності структури за дії одного недадеквата!!! Інакше перенос аналогічного трактування на інші потітичні структури держави принесе більше шкоди ніж користі
   
Re: Противники Фаріон - це

Я перестав голосувати на виборах за Свободу, коли з'явилися перші "перли"™ Фаріон.
Може партія повинна нести відповідальність за "орлиць"?
перепрошую, але або ви зараз написали неправду, або шукали абиякого приводу щоби закінчити зі своєю підтримкою ВОС
   
Re: Противники Фаріон - це

та канєшна
Свобода і без Фаріон в очах мислячих людей обісралась по самі вуха
Своєю імпотентістю, несучасністю, заскорузлістю, лівацтвом, відсутністю харизматичних (та хоч просто цікавих) персоналій

Чуєш, ти, організм...! Я реально денні дописи робив з підвалу, де 4 години чекав на ротацію з передка... І таких як я зараз тисячі зі Свободи.
Сходи замість мене під Кремінну, а я за той час порозказую тобі про лівацтво, імпотенцію і відсутність харизми, га?
   
Re: Противники Фаріон - це

Чуєш, ти, організм...! Я реально денні дописи робив з підвалу, де 4 години чекав на ротацію з передка... І таких як я зараз тисячі зі Свободи.
Сходи замість мене під Кремінну, а я за той час порозказую тобі про лівацтво, імпотенцію і відсутність харизми, га?
пробачте, але це люди не зі "Свободи", а просто нормальні люди, як і всі інші воїни
Свобода тут взагалі ні до чого
І ви також в ЗСУ не тому що ви член якоїсь там партії, а тому що Українець
   
Re: Противники Фаріон - це

Чуєш, ти, організм...! Я реально денні дописи робив з підвалу, де 4 години чекав на ротацію з передка... І таких як я зараз тисячі зі Свободи.
Сходи замість мене під Кремінну, а я за той час порозказую тобі про лівацтво, імпотенцію і відсутність харизми, га?

Ви йдете в бій - герой.  Бийте ворога.   
Маєте час дискутувати - прошу дуже.   Але навіщо ображати співрозмовників.  Свободу як партію підтримують не всі.
Якщо вам пишуть про своє бачення партії Свободи то сприймайте це як критику партії а особлиово її керівництва.  Будуть сили міняйте топ-менів. 
Будуть свої ідеі - запускайте новий проект.   В будь якому баласт типу Фаріон тагне на дно будь яку партію.   Герої війни це повага та вдячність від суспільства.

Прошу вибачення якщо якісь мої повідомлення вас заділи особисто.    Гарного вечора якщо є така можливість.   
   
Re: Противники Фаріон - це

перепрошую, але або ви зараз написали неправду, або шукали абиякого приводу щоби закінчити зі своєю підтримкою ВОС
Ні, це правда.
"Говорити правду завжди легко та приємно"©
   
Re: Противники Фаріон - це

Повинна лиш виключити дану особу з організації.
Нема колективної відповідальності структури за дії одного недадеквата!!!
Погоджуюсь, але ж не виключили.
   
Re: Противники Фаріон - це

противниками боротьби за українську мову може бути будь-хто але тільки не патріот України
Можуть ще бути і є патріоти Украины.
   
Re: Противники Фаріон - це

(tu)  я тут давно казав-її погляди (базові) мають підгрунтя на всі 100%.але говорити це вона повиння ВИКЛЮЧНО.як педагог до спеціальної категорії студентів,що власне і будуть їх втілювати в життя вже на своїх посадах. Можливо вона такі "лекції" може читати підготовленим і розуміючим суть проблеми зрілим особистостям. Вже говорити такі речі У ЇЇ СТИЛІ просто молоді .студентам є помилкою,бо не готові вони до розуміння різниці між ЇЇ способом викладки і реальними справами у цій царині. НЕСТИ(як помело) то підліткам і малечі.або їх батькам то дурість останнього рівня. Давати їй виступати на ЗМІ-провокація ворогів(вони то прекрасно використовують) і несамовита дурість товарищів і колєг фаріон,знаючих,що то  на користь ворога.
Не згоден. Вона шикарно булила русню.
Але цього разу охуєла в атаці.

А місцеві божевільні ні щоб сказати ну да, їбанулась, визнаєм, ще більше дичини понаписували.

Це мєрзость (ц)
   
Re: Противники Фаріон - це

Тетка предлагает рускоязычным ,воюющим за Украину перейти на сторону рфии .
Вы , поддерживающие ее , кем вы себя считаете?
   
Re: Противники Фаріон - це

Завдяки таким, як ця ТП, ви сидите у  відносно затишний і вільній від окупантів Львівщині...

Тобто, якби не орлиця, то кацапи були б Львові ?
   
Re: Противники Фаріон - це

А чого цих людей пропонується вважати "противниками української мови"? Може вони просто є противниками персонально тіє дурепи-провокаторки  :facepalm:
   
Re: Противники Фаріон - це

В мене велика недовіра до "Свободи", зважаючи на те, як вона з'явилася, дуже багато чуток про їх фінансування, особливо в перші роки, а головне- це політика цієї організації.

 На перший погляд це ультрапатріотична організація. Хоча зароджувалася вона у 1991році на тлі інших, це була маловідома маленька Соціал-Націоналістична Партія України. Як кажуть "на грані ". Крім маршів та криків про "жидів"- від них Україна нічого не мала. Але у 2004 році як раз к  Першому Майдану, коли її очолів Тягнибок вони прибігли першими, хоча до того тихенько сиділи під владою і не засвічували. Саме тоді з'явилась інфа, що буцім-то їх навіть фінансували структури Газпрома. По-любасу, вони отримали дуже гарне фінансування, бо для декого тре було показати, які ми хвожизди. Саме тоді вона стала ВО "Свобода".
 Ця організація послідовно виступала проти будь якої проукраїнської влади, як проти "Нашої України", так і проти інших, наприклад тієї ж Юлі. Особливо вона доставала Пороха і все таке. Цікаво, що при Янику вона не демонструвала якоїсь активності, але ЗАВЖДИ , коли були мітінги чи протести інших сил, вони бігли в перші ряди поперед батьки у пекло. Щоб без них нічого не відбулося. При цьому провокаційних виступів було кучи. Їм тре було все якось збочити та напровокувати. Вони майже вискакували з штанів для прокремлівських каналів, лякаючи  обивателя "біндерами", хоча Степана Бандеру вони якось не пропагандували та уникали його активного згадування.

 Тихесенько відсидів при Януковиче -Презе, вони прибігли на Майдан- наче все це зробили саме вони. Звісно, що серед Майданівців були рядові  свободівці, які билися з беркуньою, бо люди не розбиралися, але ж ми все самі бачили. Потім на хайпі перемоги Майдану вони проштовхнули дурний закон про мову, де не скільки було домінування української, скільки заборони використовувати інші, чо дуже допомогло кацапській пропаганді  виправдовувати захоплення Криму та частини Донбасу. Багато хто забув, що першим післямайданним генпрокурором був саме свободівець Махніцький, коли втекли кучі ригів, та й ще грошенят позабирали.
 Коли деякі рядові свободівці пішли воювати, основний склад ВО "Свобода" почав безкінечні акції та провокації проти саме демократичної влади. Бігали, аж гуло. Волали про геноцид та пів вареника. Але з обрання Найвеличнішого ВО "Свобода" счезла майже зовсім. Ну поки Кремль розраховував, що Україна капітулює, а наш хоробрий Президет втече, але НЕВТІК.

 Зараз раптом Фаріон активізувалася. Вона завжди у них таран.

 Так що віри до них нема. Провокатори.

 

 

Останнє редагування: 9 січня 2023 09:49:45 від Wolter
   
Re: Противники Фаріон - це

А чого цих людей пропонується вважати "противниками української мови"? Може вони просто є противниками персонально тіє дурепи-провокаторки
+100
Але вона ніяка не "дурепа".
Це досвічена мерзенна істота, що відкриває рота чітко "по службі".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія