Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему в странах где государства раздают "народные богатсва" наступает здец?

венесуэлла - здец ... а в нидерландах - все ОК

хотя и те и те имеют коллосальные запасы углеводородов но одни раздавали их народу нашару а в нидерландах ПРОДАВАЛИ!! народу по ценам выше чем в ЕС.

венесуэлла в жопе - нидерланды все ок.


в ссср давали нашару много чего - СССР развалились а штаты - Ок.


в корее в северной нашару народу раздают кой чего . .но мало! а в южной капитализм  .. там жопа тут ок.


вообще везде!! везде где государство "раздает народу" что либо - наступает жопа .. даже исторически для самых тупых имбецилов примеры одних и тех же народов ФРГ/ГДР две кореи  .. доминикана/гаити

везде один и тот же результат

как только госудаство раздает что-либо народу - тут же жопа .. где продают все по рыночным ценам и все такое - то все нормально в стране.
   
дають на шару - це синонім тотального розкрадання
   
народ деградирует. вэлфер им в руки.
   
Це ти про Емірати чи Бруней ?


   
Странно приводить Нидерланды, где треть госдохода идет на социалку. 
   
Це ти про Емірати чи Бруней ?

в эмиратах и брунее у вас нет даже собственности на недвижимоть - все принадлежит султану а вы временно там живете.

ну двайте отдадим нашу недвижимость педре тогда будем говорить о монархических формах государства.
   
Странно приводить Нидерланды, где треть госдохода идет на социалку. 

а если я вам дам реальные цифры сколько та идет на социалку??

подсказка - МЕНЬШЕ ЧЕМ В УКРАИНЕ!!!
   
Странно приводить Нидерланды, где треть госдохода идет на социалку. 

А ще є країни перс. заливу, де своїм роздають десятки тисяч бакісв + освіта/медицина + ніякої комуналки + ще всього зверху типу нульових кредитів та і взагалі погашення кредитиів за рахунок бюджету.



   
Це ти про Емірати чи Бруней ?
В Еміратах створено ідеальне середовище для іноземного капіталу. Фактично зараз вони живуть не стільки за рахунок нафти, як за рахунок іноземних інвестицій. І там 20 відсотків лише місцевого населення, що має нашару все. Решта 80 відсотків населення - іноземці і вони мусять працювати.  А у Венесуєлі всі 100 відсотків отримували нашару все і хочуть далі отримувати.
   
А ще є країни перс. заливу, де своїм роздають десятки тисяч бакісв + освіта/медицина + ніякої комуналки + ще всього зверху типу нульових кредитів та і взагалі погашення кредитиів за рахунок бюджету.


а двайте все же не будем приводить в пример монархии с населением страны в неско тысяч при запасах углеводородов как в раше или венесуэлее на при  населении там миллионы.
   
в эмиратах и брунее у вас нет даже собственности на недвижимоть - все принадлежит султану а вы временно там живете.

ну двайте отдадим нашу недвижимость педре тогда будем говорить о монархических формах государства.


яке ж ти дурне!!!!!...   :facepalm1:

ти сліпо виконуєш вимоги штабу...  ти хоч увімкни мізки, якщо вони в тебе є....
   
Основна біда України - крадуть під 0. Навіть в мінус.

А ше пільги на все і всім, при тому що нафта з чорнозему річкою не б"є.

П.С. Я ЗА ринкові відносини. І чим менше пільг тим краще.
   
а двайте все же не будем приводить в пример монархии с населением страны в неско тысяч при запасах углеводородов как в раше или венесуэлее на при  населении там миллионы.

а давайте тільки те, що тобі підходить?
   
У 1990-2000-ні роздали всі державні підприємства, от і наступив здець....
   
Відповідь на це питання дуже проста - там де дають нашару все - наод просто ліниться і нічого не робить. Тому і жопа. А там де це все треба купити - там треба вкалувати - люди змушені працювати. А отже створювати ВВП, а отже і знати ціну грошей. От і все пояснення. тому соціалізм ніколи не приводить до розвитку країни - бо в соціалізмі багато людей просто не хочуть працювати. Для чого, як і так на шару можна отримати.
   
Основна біда України - крадуть під 0. Навіть в мінус.


да воруют но не так как вы думаете

там нет золотых гор или  сокровищ  полуботка.. если под 0 остановить воровство то украина останется такой же бедной просто честной ))

   
а давайте тільки те, що тобі підходить?


только то что подходит украине

у нас нет ни монарххи -и не будет

ни запасов сырья фантастических
   
Основна біда України - крадуть під 0. Навіть в мінус.

А ше пільги на все і всім, при тому що нафта з чорнозему річкою не б"є.

П.С. Я ЗА ринкові відносини. І чим менше пільг тим краще.

Я теж. Тільки ринку немає в Україні . І близько
   
только то что подходит украине

у нас нет ни монарххи -и не будет

ни запасов сырья фантастических

 8-:

В школі ще карти вчили, пропустив?

   
Я теж. Тільки ринку немає в Україні . І близько

та да .. в украине нет рынка потому что запрещают рыночное ценообразование прямым госрегулированием цены

а цену регулируют потому что нет рынка


и так 25 лет
   
Основна біда України - крадуть під 0. Навіть в мінус.

А ше пільги на все і всім, при тому що нафта з чорнозему річкою не б"є.

П.С. Я ЗА ринкові відносини. І чим менше пільг тим краще.

Я згідний з вами. В нас немає ресурсів. Єдиний ресурс в Україні - це її люди. Просто треба дати людям можливість самим заробляти - і щоб держава менше лізла в їх справи.
   
8-:

В школі ще карти вчили, пропустив?

Показати зображення...

и где тут запасы нефти на триллионы долларов?
   
Я теж. Тільки ринку немає в Україні . І близько

Нема. А при баригах і не буде.

Як змінити бариг? ВЕЛИКЕ питання.
   
Основна біда України - крадуть під 0. Навіть в мінус.

А ше пільги на все і всім, при тому що нафта з чорнозему річкою не б"є.

П.С. Я ЗА ринкові відносини. І чим менше пільг тим краще.


Тобто зараз Украіна чітко йде по шляху Венесуелли?
   
и где тут запасы нефти на триллионы долларов?

А тільки нафта коштує грошей? Вона вже дешевше питної води , якої в Україні трохи є. :gigi:

   
А ще є країни перс. заливу, де своїм роздають десятки тисяч бакісв + освіта/медицина + ніякої комуналки + ще всього зверху типу нульових кредитів та і взагалі погашення кредитиів за рахунок бюджету.
А нахрена тогда работать? Все бесплатно и денюжку дают!
   
А нахрена тогда работать? Все бесплатно и денюжку дают!
можно творчеством заниматься.
   
Тобто зараз Украіна чітко йде по шляху Венесуелли?

Ну до Венесуели ще далеко.

Але з пільгами всяким "внукам ветеранів куліковської битви" щось треба робити.

   
А нахрена тогда работать? Все бесплатно и денюжку дают!

Ви були в СА? Знайдіть там місцевого, який працює  :gigi:
   
можно творчеством заниматься.

типа концерт для виолончели написать.
   
Відповідь на це питання дуже проста - там де дають нашару все - наод просто ліниться і нічого не робить. Тому і жопа. А там де це все треба купити - там треба вкалувати - люди змушені працювати. А отже створювати ВВП, а отже і знати ціну грошей. От і все пояснення. тому соціалізм ніколи не приводить до розвитку країни - бо в соціалізмі багато людей просто не хочуть працювати. Для чого, як і так на шару можна отримати.
Вот она сермяжная правда!
   
типа концерт для виолончели написать.
ну да. или там родословную свою из архивов выудить. или корейским театром увлечься.
   
Нема. А при баригах і не буде.

Як змінити бариг? ВЕЛИКЕ питання.

Чому невідомо.
Є тільки один шлях.  Але для цього треба щоб кількісні зіміни перейшли в якісні.
   
ну да. или там родословную свою из архивов выудить. или корейским театром увлечься.

лучше театром. виолончели здорово поднялись в цене
   
Чому невідомо.
Є тільки один шлях.  Але для цього треба щоб кількісні зіміни перейшли в якісні.

я вам открою тайну великую

чтобы в украине появился рынок -надо перестать регулировать цены .. ВСЕ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія