Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Да, Минские подписал Порох. Но он их 5 лет не выполнял. Почему?

Десантник подивись (з 2.39.) це і подумай



Останнє редагування: 5 жовтня 2019 23:48:48 від gryanik
   
Я так понимаю генштаб тебе по секрету сообщил, что мол кацы сунуться, а мы им п и з д ы к и ахуеный котел  :lol:

неправильно понимаешь.
если любить историю, то приходит понимание, что некоторые вещи, которые происходили раньше, повторятся в будущем
   
Десантник подивись (з 2.39.) це і подумай

https://youtu.be/n_nSO7NOsL0

 (tu)
Класс! Полностью моя позиция!
   
(tu)
Класс! Полностью моя позиция!
===============

Все правильно кажуть і Портніков і Дацюк.
Я теж (о, як себе причислив,сам себе не похвалиш..  ;) ) давно писав про одну,але саму
 головну  проблему, і,як виявилось,дехто таки слідкує за моєю "творчістю" і мені це пригадували.
Так от, головна проблема України- це ВІДСУТНІСТЬ  нації,або народу. Я давно писав,що у нас є
тільки НАСЕЛЕННЯ території Україна. Населення,хата якого скраю, і що там в тій країні творицця, населенню пофіг.
Головне,щоб в мене,моєї сімї все було нормально і все...
Цим можна пояснити все- і чому так живуть українці і чому ухилялися від мобілізації і.... та ще багато таких чому...
Наявна повна відсутність патріотизму,вірніше, він є тільки на словах.
До справ не дійшло,нажаль.
Тому,коли тут гигикали,коли цитували патріотичне спрямування в інших, мені хотілося сказати- ви,плять не гигикайте, а терміново
займайтеся самі цим вихованням патріотизму.
   
Потому что:
1. Оба Минских подписаны вынуждено (Иловайск, Дебальцево)
2. Выполнение минских невыгодно Украине.

потомучто порох - умный
а зе - профнепригоден
   
 Далі. Дехто ніфіга не розуміє,що сидіння в окопах під обстрілами розкладає армію зсередини.
Про це говорить досвід і першої і другої світових воєн.

Досягти чогось суттєвого окопною війною,а простіше-нічого не робити,не вирішувати,як
наше керівництво робило раніше- теж шлях хибний,але такий милий нашому менталітету-
 ай,якось та буде,саме розсмокчецця. А ми тут посидимо на бережечку під  осикою,почекаємо кілька років,
коли труп Йухла пропливе,долар буде по 200 рублів,керченський міст завалицця, а Рашка розпадецця на князівства.
Мовляв,час працює на нас...
 Такі собі українські мудреці в японському кімоно. :facepalm1:
І коли замість того,щоб пропливати у труні по річці,те ж Йухло вийшло  з-за кущів з бітою,для манюпасів,
прихильників східного менталітету та психології настав культурний шок.
Але таких манюпасів,які зрозуміли це- дуже і дуже небагато..
До декого і зараз не дійшло.
   
Отак і просиділи 5 років,чекаючи, що хтось чи щось  вирішить наші проблеми.. :shuffle:
 А така ситуація, як  крики: "Вовки,вовки!!!" дуже  видко  набридає.
І,коли хтось інший  починає вирішувати нашу проблему(я маю на увазі наших  "союзників") то
що тут дивуватися,що їм пофіг наші інтереси і бажання- ми ж,коли сиділи на бережку свої інтереси фактично не боронили, а чекали, коли або вони самі вирішацця, або хтось їх вирішить.

То чого ми так дивуємося зараз,не розумію?

Interfax-Ukraine
Політика
Порошенко: Найважливіша наша мета - мир, військового вирішення проблеми Донбасу немає і бути не може

Президент України Петро Порошенко знову наголошує на неможливості військового вирішення конфлікту на сході країни.

"Тільки шляхом політичного врегулювання ми можемо повернути ті території, де військового вирішення проблеми немає і бути не може", - наголосив П.Порошенко у зверненні, оприлюдненому його прес-службою в суботу.

"Чи можна штурмом взяти Донецьк так, щоб не знищити його? Це місто чуже для хуйло. А для мене воно - наше, рідне, українське, і живуть там взяті в заручники мої співвітчизники. Тому ніяке критиканство, - хоч би яким гострим і болючим воно було - не зупинить мене від пошуку мирного виходу із нинішньої ситуації", - йдеться у зверненні глави держави.

=====


Останнє редагування: 6 жовтня 2019 01:09:34 від Blokh
   
По Дацюку, і я абсолютно з ним згоден, тезісно стратегія хитрожопості за останні 5 років

1. "не воювати", - малодушіє українського привелігированного класса, - війна обнулить їх нажиті капітали, втрата моральної переваги
2. "не признавати війну війною", - обі сторои не призали війну тобто у вас кофлікт, а не війна, ви ж торгуєте з ворогом, навіщо нам за вас воювати ?
3. "заробляти на війні", правлячий класс заробляє на цій війні, війна стала істочником доходу, навіщо нам втрачати на санкціях а ваш правлячий клас а цьому заробляє?
4. "тайні домовленності порошенко-медведчук-хуйло" та здійсення процессу кроваої капітуляції, пропаганда капітуляції засобами мєдія медведчука, управляєма ліквідація держави Україна
5.  реформ немає, союзники сказали ви просрали реформи, ваше еліта хочекапітуляції, капітуляція це політичний процесс, хочете цього - вперед
6.  разкол суспільства 25-73, програвши 25 нагло оголосили себе "елітою" не маючи ніяких на те підстав, массована пропагадистська атака , нас примушують до капітуляції, і в нас немає еліти, зараз сітуація коли ми повинні домовлятися з мордором

яко ми не можемо воювати треба признати себе переможеними, якщо ми не признаємо себе переможеними нам треба реально воювати не зважаючи на втрати

якщо ми хочемо мир ми повинні бути готовими втратити Донбас та Крим та признати це

якщо ми не приймене рішення самі ми втратимо державу

зараз ми йдемо шляхом керованої ліквідації державності

цьому інтерв'ю три місяці

Останнє редагування: 6 жовтня 2019 01:44:11 від gryanik
   
Ну, зараз так само очевидно, що і війна за Донбас безперспективна.
І це очевидно ще з серпня 2014.
Тож чому б не оголосити про припинення АТО-ООС?
Це стало б сильним миротворчим рекламним кроком.
А то виходить, що бойові дії тривають тільки тому, що Україна продовжує "антитерористичну операцію".

Війська, звичайно, не відводити. Можна й посилити.
Але функція їх  виглядатиме інакше - оборонною.

 :facepalm: объявлением об остановки ато войну не остановить, для этого требуется согласие обоих сторон
   
>>Да, Минские подписал Порох. Но он их 5 лет не выполнял. Почему?

потому шо согласовано. Договорняк, иначе.

потому шо это был путь туда же, но с условием, что пока у штурвала пэця, швартовки нет.

но продолжаться бесконечно такое плавание не может - люди так устроены.

все, как в том случае с "фокусником", творящим на сцене всякую х..ю и уверяющим публику, что при условии сохранения полной тишины в зале фокус получится. Хотя должно быть понятно, что это условие невыполнимо.
   
Я уже писал тут что Порошенко гениальное брехло
понять его когда он врет а когда говорит правду практически невозможно
( кстати вчерашняя передача Шустера только подтвердила мое предположение )
так вот именно это его качество как мне кажется и спасло Украину
Меркель и Хуйло по всей видимости уверовали что Порошенко однозначно будет выполнять эти договоренности ( видно он их смог убедить в этом)
Но реально их выполнять он и не собирался ( а может испугался гранаты )
Но то что он крутил еврогеев и Хуйла вокруг пальца последние годы ( в этом я обсолютно уверен)

А толку ? Всех наебывали, в итоге наебали сами себя.

   
По Дацюку, і я абсолютно з ним згоден, тезісно стратегія хитрожопості за останні 5 років

1. "не воювати", - малодушіє українського привелігированного класса, - війна обнулить їх нажиті капітали, втрата моральної переваги
2. "не признавати війну війною", - обі сторони не призали війну, тобто для світової спільноти  це кофлікт, а не війна, ми ж торгуємо з ворогом, навіщо ЕС та штатам за нас воювати ?
3. "заробляти на війні", правлячий класс заробляє на цій війні, війна стала джерелом доходу, навіщо Ес та штатам втрачати на санкціях, при тому що український правлячий класс на цьому заробляє?
4. "тайні домовленності порошенко-медведчук-хуйло" та здійснення процессу керованої капітуляції, пропаганда капітуляції засобами мєдія медведчука, керована ліквідація держави Україна
5.  реформ немає, союзники сказали ви просрали реформи, ваше еліта хоче капітуляції, капітуляція це політичний процесс, хочете цього - вперед
6.  разкол суспільства 25-73, програвши 25 нагло оголосили себе "елітою" не маючи ніяких на те підстав, массована пропагадистська атака , нас примушують до капітуляції, і в нас немає еліти, зараз сітуація коли ми повинні домовлятися з мордором

якщо ми не можемо воювати треба признати себе переможеними, якщо ми не признаємо себе переможеними нам треба реально воювати не зважаючи на втрати

якщо ми хочемо мир ми повинні бути готовими втратити Донбас та Крим та признати це

якщо ми не приймемо рішення самі ми втратимо державу

зараз ми йдемо шляхом керованої ліквідації державності

цьому інтерв'ю три місяці
   
Потому что:
1. Оба Минских подписаны вынуждено (Иловайск, Дебальцево)
2. Выполнение минских невыгодно Украине.

Потому что он и не собирался возвращать ОТСОС в состав Украины
   
Далі. Дехто ніфіга не розуміє,що сидіння в окопах під обстрілами розкладає армію зсередини.
Про це говорить досвід і першої і другої світових воєн.

Досягти чогось суттєвого окопною війною,а простіше-нічого не робити,не вирішувати,як
наше керівництво робило раніше- теж шлях хибний,але такий милий нашому менталітету-
 ай,якось та буде,саме розсмокчецця. А ми тут посидимо на бережечку під  осикою,почекаємо кілька років,
коли труп Йухла пропливе,долар буде по 200 рублів,керченський міст завалицця, а Рашка розпадецця на князівства.
Мовляв,час працює на нас...
 Такі собі українські мудреці в японському кімоно. :facepalm1:
І коли замість того,щоб пропливати у труні по річці,те ж Йухло вийшло  з-за кущів з бітою,для манюпасів,
прихильників східного менталітету та психології настав культурний шок.
Але таких манюпасів,які зрозуміли це- дуже і дуже небагато..
До декого і зараз не дійшло.

 (tu)

Більшість що патріотично рве на собі сорочку по фейсбуках, поняття не має який відсоток комплекту особового складу в армії та які там настрої.
Витягнуть якогось одного, що клянеться через тиждень взяти Москву і верещать що скажені про найсильнішу армію Європи.
І можна було б залишити це шоу ідіотів в спокої, але ж вони лізуть в реал та намагаються підвищити градус протистояння вже в самій країні.
   
Дехто ніфіга не розуміє,що сидіння в окопах під обстрілами розкладає армію зсередини.
Про це говорить досвід і першої і другої світових воєн.


 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія