Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

Саме так, на заправках також. Але заправлятись потрібно не більше двох разів на день, а то і один раз, а в туалет забігти потрібно кожні пару годин.

Якщо припікло, то на найближчій заправці, адже нечасто припікає саме в той момент коли рест ерію проїзджаєш
   
Якщо припікло, то на найближчій заправці, адже нечасто припікає саме в той момент коли рест ерію проїзджаєш

Точно. Але тут не вибираєш, коли припекло тоді і сходиш з хайвея. Зустрів заправку, значить на заправку. Попалась рест ерія, значить туди.

В горах чи преріях заправки також не на кожному кроці. Можна пиляти кілометрів 100 і нічого не надибати.
   
Точно. Але тут не вибираєш, коли припекло тоді і сходиш з хайвея. Зустрів заправку, значить на заправку. Попалась рест ерія, значить туди.

В горах чи преріях заправки також не на кожному кроці. Можна пиляти кілометрів 100 і нічого не надибати.

В цих випадках вони зазвичай знак ставлять

   
Наш Кенмор лежить прямо в горах, міх двома гірськими хребтами, і дость високими.

А Колорадо Спрінгс в східному напрямі плоске. І виглядає як типове північноамериканськ е місто.

   
Ок.
єєєййй!!!! маковий, продовжуй!!! блин
 :)

поциновувачи мало каментят - чисто из уважения, чтобы не засирать ветку). Просто посмотри на к-во просмотров - и все станет понятно))) это одна из самых ожидаемых веток фупа на ближайшую неделю))
   
єєєййй!!!! маковий, продовжуй!!! блин
 :)

поциновувачи мало каментят - чисто из уважения, чтобы не засирать ветку). Просто посмотри на к-во просмотров - и все станет понятно))) это одна из самых ожидаемых веток фупа на ближайшую неделю))

Не подумайте що я ламаюсь і кокетнічаю. Такі об'ємні гілки крім всього ще й фізично важко створювати. Займає СТІЛЬКИ часу... Між звичною метушнею і роботою. Часом добираю час за рахунок сну. Хочу вже добити цю кілку до кінця, не різати на половині.

Знаєте що найважче робити? Вибрати фотографії. Насправді фотографій в багато разів більше.
   
Знаєте що найважче робити? Вибрати фотографії. Насправді фотографій в багато разів більше.
Если их еще и обрабатывать, это вообще писец сколько времени.
   
Все цікаве в західній частині міста. В передгір'ї і в самих горах. Гори це завжди щось величне і чарівне. І вічне. Я завжди в горах відчуваю нікчемність нашої земної метушні і  нікому не потрібних страстей. На фоні цієї спокійної і незворушної вічності.

   
Все цікаве в західній частині міста. В передгір'ї і в самих горах. Гори це завжди щось величне і чарівне. І вічне. Я завжди в горах відчуваю нікчемність нашої земної метушні і  нікому не потрібних страстей. На фоні цієї спокійної і незворушної вічності.

Показати зображення...

У мене каліфорнійські хвилі викликають таке відчуття
   
Колорадо Спрінс досить мілітаристичне місто. Крім знаменитої академії тут є багато чого військового. Причому першої величини. Десь тут недалеко від міста глибоко під горами збудований центральний командний пункт стратегічних ядерних сил США. Ви бачили на прикладі Метеор Кратера в Арізоні воронку від 20-мегатонного фугасу. Не така і велика. А якщо глибоко під горами, ніяка кузькіна мать не дістане. Про землетруси від таких вибухів сподіваюсь подумали.

Між іншим, десь проскакувало, що цей командний пункт після розвалу совка був законсервований, тому що не було загроз. А недавно через відомі всім нам події розконсервували і він знову працює в повному бойовому режимі. Це значить, що Америка бачить загрози. І готова до них. Так що я радив би браттям нашим північним не дуже метушитись, блєфуючи своєю іржавою кузькіною матір'ю. А то чого доброго американцям це може в один день надоїсти і вони розцінять ці пальцювання як реальну загрозу.

На трибунах цього відомчого стадіону ви можете прочитати і назву цього могутнього відомства - Air Force.

Трохи вище і правіше над стадіоном можна побачити ряд білих щогл. То і є та знаменита академія, до якої ми так і не доїхали.   :(



Останнє редагування: 1 липня 2015 20:49:35 від Маковій
   
Денвер також пролітаємо без зупинки. Можна було б з'іхати з хайвея і покружляти по місту, що ми зазвичай робимо. Але після коректування наших планів в нас з'явилась реальна можливість в цей день заскочити в інше цікаве місце. А потрапивши в банальну пробку на вулицям змушені будемо знову коректувати плани і ночувати в Денвері.

На місто потрібно багато часу.

   
Це знову таки вид на схід. А гори на заході поряд з містом.

Як говорила одна наша приятелька, прилетіла в Денвер, вийшла з аеропорту і дуже здивувалась - а що, нас приземлили назад в Калгарі?

Міста в передгір'ях дуже схожі з деякої відстані.

   
Регулярно бачили військову авіацію. Якщо іноді транспортники встигали сфоткати, то винищувачі не реально, зникали миттєво.

   
Ну і нарешті в Колорадо почались аграрні території. Хоч земельці також дуже далеко до української.

Я повністю згоден із Саакашвілі і сам говорив про це раніше - як при таких неймовірних ресурсах Україна умудряється бути в числі самих бідних держав? Це треба так ще вміти...

   
Вайомінг. Ми його на зворотньому шляху проїхали не весь. Десь на середині дороги різко звернули на право в Південну Дакоту і пішли майже путівцями.

Ту ви бачите типове попередження про наближення до тієї самої рест ерії.

   
Військова могутність США демонструється майже на кожному кроці. Геркулеси носяться як джмілі в медозбір.

   
Якесь виключення із звичного індустріального мінімалізму.

   
Ну і нарешті в Колорадо почались аграрні території. Хоч земельці також дуже далеко до української.

Я повністю згоден із Саакашвілі і сам говорив про це раніше - як при таких неймовірних ресурсах Україна умудряється бути в числі самих бідних держав? Це треба так ще вміти...

Показати зображення...

Американські чорноземи десь в районі Місісіпі
   
Прерійна частина Вайомінга. Є і гірська.

Найшвидше по всій Америці я їхав саме тут. У Вайомінгу максимальна швидкість на хайвеях 130 км/год. Я кілька годин їхав не зупиняючись виставивши на круїз контролі 140 км/год.

   
Займає СТІЛЬКИ часу..

ми смакуемо и не поспишаемо :)))))))))))))
   
Знаєте що найважче робити? Вибрати фотографії.

ЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!! :gigi:

Останнє редагування: 1 липня 2015 21:40:05 від африканский_йож
   
Різко відчувається наше переміщення на північ. А ще зовсім недавно ми були в гарячій піщаній пустелі Нью Мексіко.



Останнє редагування: 1 липня 2015 21:38:19 від Маковій
   
У Вайомінгу максимальна швидкість на хайвеях 130 км/год. Я кілька годин їхав не зупиняючись виставивши на круїз контролі 140 км/год.

хм
нарушал??? а сколько можно превышать без штрафа? в украине - "до 20 км/ч", т.е если ограничение 80 - то ты теоретически можешь ехать 99,9 км/ч, и тебе за это ничо не будет - "на погрешность измерений"
   
Тут таке називають ТАУН. Кілька будинків, може бути всього одна вулиця. Провінція.

Між іншим, близько 90 відсотків Америки і є така провінція.



Останнє редагування: 1 липня 2015 21:40:49 від Маковій
   
хм
нарушал??? а сколько можно превышать без штрафа? в украине - "до 20 км/ч", т.е если ограничение 80 - то ты теоретически можешь ехать 99,9 км/ч, и тебе за это ничо не будет - "на погрешность измерений"


Теоретично перевищувати не можна ні на скільки. Немає ніяких допусків і американці як правило швидкість не перевищують. Але я поспішав, потрібно було встигнути до темряви в одне цікаве місце. І повна відсутність поліції на дорогах зовсім розслабила. На південь їхав строго по правилах, назад трохи обнаглів.

У випадку зупинки за перевищення швидкості, я б міг щось там лепетати, що у нас в Альберті допускають перевищення на 10 км/год. Вішати лапшу про те, що в мене кілометровий спідометр, а в них все в милях - труднощі конвертації... Скоріше всього це не допомогло б. Тим більше, що в мене перед носом семидюймовий навігатор, де все показується з точно. Єдина втіха - я заплатив би лише штраф, без штрафних балів у водійську історію. Як іноземець в США.

Останнє редагування: 1 липня 2015 21:58:22 від Маковій
   
По Вайомінгу ми їхали майже по межі між горами і преріями, іноді відхиляючись в прерійну сторону. Гори не фоткали, тому що було проти сонця.

А виглядять вони там приблизно так. Це ми якраз до них трохи наблизились.

Десь там трохи далі в глибині гір притаївся прекрасний і жахливий супервулкан Єллоустоун. Ми його фактично об'їхали повним кільцем по великому радіусу. Ми вже були в Єллоустоуні, лінк на подорож туди я давав на початку цієї гілки. Буде час, хто не читав - почитайте. Там дуже цікаво.

"Подорож в Єллоустон Парк. (Фото. Багато)." http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=716059.0




Останнє редагування: 1 липня 2015 22:11:09 від Маковій
   
хм
нарушал??? а сколько можно превышать без штрафа? в украине - "до 20 км/ч", т.е если ограничение 80 - то ты теоретически можешь ехать 99,9 км/ч, и тебе за это ничо не будет - "на погрешность измерений"

За подібне перевищення в штатах не зупиняють. За власним досвідом перевищення швидкості до 15 км/год практично повна гарантія шо ніхто за це не зупинить.
   
З цього моменту ми з'їхали з хайвея і більше на інтерстейти, тобто федеральні траси, вже більше не виходили. Далі вся дорога пішла от такими путівцями.

Курс строго на схід, в даному випадку на Південну Дакоту.

   
З цього моменту ми з'їхали з хайвея і більше на інтерстейти, тобто федеральні траси, вже більше не виходили. Далі вся дорога пішла от такими путівцями.

Курс строго на схід, в даному випадку на Південну Дакоту.

Показати зображення...

 рашмор маунт пофотографувати?
   
рашмор маунт пофотографувати?

Угу. Її, рідну.
   
От такий мікс цивілізації і дикої природи. Олені пасуться разом з коровами.

   
В кожному штаті якісь різні кольори землі. В даному випадку зелений колір.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія