Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

В Планеті Голлівуд постійне шоу Брітні Спірс. Але вона не в нашому смаку, тому не відвідували.



Останнє редагування: 25 червня 2015 21:03:50 від Маковій
   
это унылое г..о а не фот,

 (tu)

Без перчинки страва нікудишня. Пісна.
   
Фонтани наразі відпочивають. Але кожні 15 хвиин танцюють.

   
Мормонщина сподобалася  :love:
   
До речі, вчені проводили аналіз. І виявили, що американські прямокутні міста з точки зору логістики на порядок кращі від європейських радіальних.
Тут даже анализувати нема чого. Ясно шо перпендикулярные улицы намного удобнее всей той запутаной фигни в (особенно) старой европе.
Тут реальная проблема, машин много, мест для парковок просто физически нету, поэтому прям на дороге размечены парковочные места для жителей домов, изза этого все дороги по сути становятся односторонними, встречка стоит, ты едешь, или наоборот.
Та еще ну не заразы, все едут не в ту сторону  :gigi:
   
З ранку потрібно було помити автівку задрипану в Колобку. Тому сумістили це з оглядовою поїздкою по самому Лас Вегасу.

Спочатку проїхали через весь Стріп. Щоб попередньо роздивившись, спланувати подальші дії і вже тоді пуститись у всі важкі. Рекогнистіровка, тескеть.

Показати зображення...

лучшее фото, можно на обои
   
маковий. а все єти копии домов, башен и скульптур - они в натуральную величину?..

блин, оно такое ... ну, как нарисованное :)
   
лучшее фото, можно на обои


Слухай, ти вже визначайся якось - г..но чи обої.
   
19-36 время размещения и 21-09 это колорит и содержание  (tu)
   
маковий. а все єти копии домов, башен и скульптур - они в натуральную величину?..

блин, оно такое ... ну, как нарисованное :)

Канэчно єсть. Розмір кожної оригінальної фотки більше 5 Мб. Тут стискую в десятки разів, щоб не перевантажквати народу браузери і не смоктати трафік.
   
Показати зображення...

Ну накінець-то! Все чекав, коли будуть  :gigi:
   
З цього моменту я знімаю свій добровільний мораторій на публікацію фоток людей. Я до цього весь час робив це дуже неохоче. Але без виду людей важко побачити живу Америку. Та і в тому мурашнику спробуй щось зафоткати, щоб не піймати обличь.
Ну й вірно, якщо ці люди не забороняли себе фоткати, то й публікація їх фото не є чимось аморальним :no2:
   
Канэчно єсть. Розмір кожної оригінальної фотки більше 5 Мб. Тут стискую в десятки разів, щоб не перевантажквати народу браузери і не смоктати трафік.
я про эйфелеву спрашивала и про остальные бигбены)))))))))))))))
они построены в натуральную величину?
   
Ну накінець-то! Все чекав, коли будуть  :gigi:


А ти правий - без сісєг ФУП не ФУП.

Лови.

   
я про эйфелеву спрашивала и про остальные бигбены)))))))))))))))
они построены в натуральную величину?

Ефелева Вежа в масштабі 1:2. Рівно на половину менша.
   
фасады - как нарисованные... Почему? это ненастоящие окна?
   
Ну й вірно, якщо ці люди не забороняли себе фоткати, то й публікація їх фото не є чимось аморальним :no2:

Не знаю як в Неваді, а в Канаді фоткати в публічних місцях не забороняється. На приватній території лише з дозволу власника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія