Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

God Bless Texas! :=V

Re: God Bless Texas! :=V

Будинок полнєйша хєрня, сусіди кончені дебіли від яких краще триматися подалі.
Ватний чук с'їбав, дебілко фборіс, Україна очищається від лайна, шкода америку, стала прихистком всякому непотребу.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Янукович недеется лечь под крылышко россии в течении года
fboris [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
   5 жовтня 2006 19:57:00
IP/Host: ---.somewhere.in.net
[www.pravda.com.ua]
тикайте бындеровцы в польшу! :)
у вас еще год есть

...так і не діждався попасти в рашку...:)))
   
Re: God Bless Texas! :=V

:facepalm1:

Так само кримчани казали в 2014 році, перед тим як кацапи окупували Крим, а зараз плачуться.
Довбойоби нічому не учаться, хоча що можна очікувати від упоротого трампанзе?
:facepalm: ти впевнений що маєш більше ніж 3 класи освіти? Це піздєц аргумент і порівняння :facepalm:
Так і прокоментуй:  Portland reports 2000% rise in homicides after defunding police

Останнє редагування: 20 березня 2021 14:31:58 від andy lev
   
Re: God Bless Texas! :=V

Техас это цивилизованная Украина.
Переехал из калифорнии. В калихфорнию переехал из Украины, Киев. И оно того стоило.
Дом по типу вот такого
https://www.zillow.com/homedetails/4017-Hialeah-Dr-Denton-TX-76210/182375857_zpid/
Понял после срача на фупчике что уже пол года как не слышал болгарки или другой деструктивной соседской срани.
Если Вы средней руки инженер, позволить вы себе сможете такое запросто.
Выпил пива с соседом слева, он показал свой боезапас, 12 стволов, включая браунинг м2.
Пожарил барбекю с соседом справа.
Было подозрение что я Усский, но я оказался украинцем и антикоммунистом, сдружились...
Сраный БЛМ если прийдет в наш город то только один раз.
Раскурил сигару из Никарагуа, запиваю High Park 12.
Очкарики.
Берите самую красивую доступную девку из вашего села, и едьте (x) из этой Украины.
Cheers!

Вітаю з переїздом і щастя на новому місці!

А найголовніше, Ви оточені людьми з правильними цінностями  (tu) . Не уявляю, як можна жити у спільнотах, де одні татусі  ;o
   
Re: God Bless Texas! :=V

Не уявляю, як можна жити у спільнотах, де одні татусі
:lol:
Написал человек из полностью красножопой Канадщины
   
Re: God Bless Texas! :=V

Ватний чук с'їбав, дебілко фборіс
Отут Плюсану. Ще б аналітика і Мічигана з лубрикантом кудись виперти.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Це для тупого татуся:
Portland reports 2000% rise in homicides after defunding police

Цей американський комуніст проштовхує їхню мантру, що БЛМ не існує, що це "ідея". Ще бідон таке ляпнув під час дебатів, а зараз повторила Тупа ліберастична П на шоу "Погляд".

Тільки вбиті та скалічені люди, знищені та пограбовані бізнеси - реальні. І це зробили БЛМ та антифа  :X - коричневі сорочки нового режиму.
   
Re: God Bless Texas! :=V

"взаимоисключающие параграфы" детектед.
Чи треба обох дівок брати?

Думаю, він мав на увазі "доступну для нього", а не чужу або широко доступну  :laugh:
   
Re: God Bless Texas! :=V

Вітаю з переїздом і щастя на новому місці!
Віка, шоста ранку  :facepalm:
   
Re: God Bless Texas! :=V

Віка, шоста ранку  :facepalm:

І що? я завжди так встаю.

Happy Saturday, Фімочка  :rotate:.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Жарко там. Прожив в Даласі 4 роки і ледве не здурів... Знайшов роботу і переїхав в Денвер. Але дороги, люди, ресторани, будинки в Даласі значно кращі.
10 квітня весілля сина на фермі під Форт Ворсом, - десь під 80 чоловік. Знайшов собі дівку в Колорадо з рідного села, з Техащини... :)
   
Re: God Bless Texas! :=V

І що? я завжди так встаю.
О другій лягла, о 6 встала і одразу на упячку  :facepalm:

Happy Saturday,
І тобі шабат шалом, Віка.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Жарко там. Прожив в Даласі 4 роки і ледве не здурів... Знайшов роботу і переїхав в Денвер. Але дороги, люди, ресторани, будинки в Даласі значно кращі.
10 квітня весілля сина на фермі під Форт Ворсом, - десь під 80 чоловік. Знайшов собі дівку в Колорадо з рідного села, з Техащини... :)
Гарний нік, пан Реднек  (tu) Бачу ви таке ж сільське бидло як і я  :laugh:
   
Re: God Bless Texas! :=V

О другій лягла, о 6 встала і одразу на упячку  :facepalm:

Щось твої підрахунки тебе підвели. Лягла біля 12, чи може і раніше.

А ти вже довів себе фізично і емоційно, відстежуючи мій графік - процес втрати волосся продовжується?  ;o

Постригтися Вам треба, батєнька.

Останнє редагування: 20 березня 2021 14:49:51 від Inanna
   
Re: God Bless Texas! :=V

Ага - воспряла ватка, пріабадрілась  :laugh:
Но ета нінадолго: за пів-рочки знову почне скиглити  :pooh_lol:

 :gigi:

   
 (tu)  (tu) Re: God Bless Texas! :=V

Гарний нік, пан Реднек
А щоб зразу було видно, що дядько з Техасу... (tu)
   
Re:  (tu)  (tu) Re: God Bless Texas! :=V

А щоб зразу було видно, що дядько з Техасу... (tu)

Ніфуя собі, яка рідка птиця залетіла: (tu)

Цитувати
Ім'я користувача:Redneck
Дата реєстрації:17 січня 2006 04:36:00
Повідомлень:121 (~0 в день)

121 повідомлення за 14 років.
Видно шо не штабний :gigi:
   
Re: God Bless Texas! :=V

121 повідомлення за 14 років.
Видно шо не штабний
Так справжній ковбой, порається біля худоби.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Видно шо не штабний
Не штабний. Роботи багато, а очі вже не ті, тому і повідомлень мало. Цілий день за монітором. Програмую, - С#, AWS, Apache Kafka, - хай йому грець.
А на ФУПі кожен день. Багато цікавого... Інколи.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Жарко там. Прожив в Даласі 4 роки і ледве не здурів... Знайшов роботу і переїхав в Денвер. Але дороги, люди, ресторани, будинки в Даласі значно кращі.
10 квітня весілля сина на фермі під Форт Ворсом, - десь під 80 чоловік. Знайшов собі дівку в Колорадо з рідного села, з Техащини... :)

Condrats со свадьбой сына! :)
Моя доця тоже наконец то решилась замуж выйти, свадьбу планировала в Банфе, но не уверен или до июля в Канаде карантин отменят ;o
   
Re: God Bless Texas! :=V

Програмую, - С#, AWS, Apache Kafka, - хай йому грець.
Ого який ковбой! Наш!
   
Re: God Bless Texas! :=V

Condrats со свадьбой сына!
Моя доця тоже наконец то решилась замуж выйти, но свадьбу планировала в Банфе, но не уверен или до июля в Канаде карантин отменят
Спасибо, Слава. Они переносили несколько раз, но дальше, видно, нельзя. Там семья - серьезные ребята, ирландцы + южные баптисты + своя ферма с коровами и т.д.
Свои люди. Так что укололи Модерну по первому разу и полетим.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Есть нюанс все нормальные работы в Austin а там уже вторая Калифорния  :-)o
Так что такое

Даллас - реально отстойное место. В школах 10 лет тому назад было 60% мексиканских детей. В хорошую школу нужно ехать через весь город. (Хорошая - по местным понятиям. :)) Народ в массе необразован по причине тупости. Оно и понятно: Техас - американский вариант ДНР.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Спасибо, Слава. Они переносили несколько раз, но дальше, видно, нельзя. Там семья - серьезные ребята, ирландцы + южные баптисты + своя ферма с коровами и т.д.
Свои люди. Так что укололи Модерну по первому разу и полетим.

Мог бы и пригласить!
Я шучу, как раз на 10 апреля новоселье наконец то решили устроить, в нашей компании уже все привитые так что можно, 23 марта второй укол Файзером сделаю (от же угораздило с эпидемией :()
   
Re: God Bless Texas! :=V

Техас это цивилизованная Украина.

Берите самую  блдь доступную девку из вашего села, и едьте (x) из этой Украины.
Cheers!

Буга га
лошара
 :laugh:
   
Re: God Bless Texas! :=V

:lol:
Написал человек из полностью красножопой Канадщины

Дядя, я проживаю у штаті провінції Альберта. Це канадський Техас.

Із червонодупого у нас хіба Deadmonton-Centre  :K

Останнє редагування: 20 березня 2021 15:46:10 від Inanna
   
Re: God Bless Texas! :=V

Народ в массе необразован по причине тупости.
Бора там буде за свого  (tu)
   
Re: God Bless Texas! :=V

Даллас - реально отстойное место. В школах 10 лет тому назад было 60% мексиканских детей. В хорошую школу нужно ехать через весь город. (Хорошая - по местным понятиям. :)) Народ в массе необразован по причине тупости. Оно и понятно: Техас - американский вариант ДНР.

Воно ще і расист. Твій президент назвав цих дітей більш американськими, ніж ти, так шта ....

https://www.thegatewaypundit.com/2020/01/joe-biden-daca-kids-are-more-american-than-most-americans-video/

Democrat presidential candidate Joe Biden claimed that children of illegal aliens are “more American than most Americans.”

А оскільки ці діти виростуть в Техасі, то може, не будуть скаліченими демократичними дегеративними policies  :X .
   
Re: God Bless Texas! :=V

Даллас - реально отстойное место. В школах 10 лет тому назад было 60% мексиканских детей. В хорошую школу нужно ехать через весь город.
Даллас очень сегрегирован. Черный юг, белый север, мексиканский запад и белые все время уходят дальше. А в хорошую школу будешь ехать через весь город, если сам живешь в трущобах. Но..
У сына была очень хорошая средняя школа. Так им каждый день привозили черных хлопцев (школьников) с юга, чтобы им жизнь медом не казалась ( больше часа езды).
Даллас потрясающий город. Только там чувствовал настоящую мощь Америки.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Бора там буде за свого  (tu)

Кого ти слухаєш. Якщо в кого нема бабла купити нормальну хорошу хату в престижному місці, то це в булькастого. Живе буквально на висілках.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Бора там буде за свого  (tu)

То ты не был в тамошней Одессе... о царстве религиозного уипанства Уэйко даже речи нет... «это просто пистетц, дорогие товарищи!»(с) Я

Выезжаешь из Виктории по направлению к побережью и попадаешь в Тринидад. :) Ночью это все выглядит, как Мордор, из-за химкомбинатов на берегу.

«Море» там хуевое. Из Миссисипи натекает дохерища ила. Вода мутная.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Кого ти слухаєш. Якщо в кого нема бабла купити нормальну хорошу хату в престижному місці, то це в булькастого. Живе буквально на висілках.
Віка, так як тобі - не жити нікому.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Віка, так як тобі - не жити нікому.

Витри фотошопом волосину з фотки.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Даллас очень сегрегирован. Черный юг, белый север, мексиканский запад и белые все время уходят дальше. А в хорошую школу будешь ехать через весь город, если сам живешь в трущобах.

Ричардсон устроит? Школа для «talanted and gifted”, их там две. :)

   
Re: God Bless Texas! :=V

Жити в Техасі, це як майже прокляття так як клімат і природа не компенсує особєнності амеро техаської жизні.
   
Re: God Bless Texas! :=V

Кого ти слухаєш. Якщо в кого нема бабла купити нормальну хорошу хату в престижному місці, то це в булькастого. Живе буквально на висілках.

О, «больная на голову ебанашка» вылезла...:)

   
Re: God Bless Texas! :=V

Витри фотошопом волосину з фотки.
;o  з 2-09

   
Re: God Bless Texas! :=V

Ричардсон устроит? Школа для «talanted and gifted”, их там две.
Устроит. Я там жил в начале. А вы, как я понимаю, только из Техаса? Приходилось там бывать? Или это помощь товарища Гугла?
   
Re: God Bless Texas! :=V

О, «больная на голову ебанашка» вылезла...:)

Сам почав, сам і "закінчив". Привіт твоєму Субару  :K
   
Re: God Bless Texas! :=V

;o  з 2-09


Не дивлюсь кацапські відео. Ти фоточку з гарміном запостив, там жирна волосина.

Неестетично.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія