Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Ствольная коробка. Ситуация простая. Едем из Авдеевки на позицию “Зенит” выводить колонну “летунов” на ротацию. Тогда Опытное было “серой зоной”, в которой лазили москали, и поля между Авдеевкой и зенитом были ничейные. Поэтому едем на броне сверху, чтобы прикрыть огнем летунов, которые вообще в кузовах грузовиков. В броне от нас толку ноль. Поля были нескошены просто пшеница или ячмень в темноте, хрен поймешь. От гусениц впереди идущей машины, моя была второй в колоне, в лицо летит мелкая крошка перемолотой в пыль соломы. Обычная ситуация, ждем выстрелов отовсюду, потому что лесополосы со всех четырех сторон. Оружие в руках на предохранителях. Обошлось, минометка поработала по нам, но промахнулись. Приехали на базу, Ворон открывает крышку ствольной коробки своего РПК внутри весь ударноспусковой механизм в соломенной крошке так, что металла не видно. Открываю свой – то же самое и у остальных – то же. Мы не стреляли, не валялись в грязи или снегу, просто проехались по передку по полю километров восемь туда и столько же обратно и все оружие уже замусорено и его нужно чистить.

Гнусный п***а.

Это как раз при спущенных предохранителях образуется щель между ствольной коробкой и ствольной крышкой. миллиметра 2,5-3... сколько туда мусора может забиться - я хз...

ЗЫ По полям трохи на броне поездил (пыль - п***а!), но со СПУЩЕННЫМ ПРЕДОХРАНИТЕЛЕМ мне ничего в ствольную коробку не набилось. даже пыль
   
Мені дістався трахтамат, в якого набалдашник (дульний двокамерний компенсатор-пломенегасник) намертво закис і не хотів скручуватися. Ризикнув, скористався довгим тонким ломакою, що був у провідника (в Сальково ППД у пас. вагонах), заклав його у прорізи набалдашника, а сам трахтамат в колісну пару під вагоном. Ото скрегіт був! Але відкрутив. Потім все, легко сам скручувався. Хтось до мене, схоже, взагалі не знав, що компенсатор теж треба знімати для чистки.
   
Следующая претензия к АК его сильно подбрасывает вверх и в сторону. Он на это обречен из-за расположенного сверху газового поршня и сбоку затворной рукоятки. Настолько сильно, что любимая группа москаль- прицел-мушка теряются при каждом выстреле и ты их собираешь в кучу снова после каждого выстрела..

У АК-74 нихуя никуда не подбрасывает и никакая цель никуда не теряется. У АКМ тоже. особенно одиночными.

ИМХО - АКМ 7,62 одиночными бьёт точнее АК-74
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

у федіра схоже газова камора з поршнем закоксовані були. їх після чистки треба насухо протирати, бо масло нагару потім дає до чорта і більше. нагарячу розбереться легко, а як прогавив, після стрільби, то клямка.
   
Удобно взвести затвор АК можно только правой рукой хотя ситуаций, когда его приходилось взводить левой у меня было скажем так больше трех, и кино про то как его взводить левой я видел и знаю, но это когда у тебя работают обе руки а когда правая повреждена? И взводить приходится в положении лежа одной рукой?

Ебаный хуй!
так по нормальному - именно левой рукой и взводится АК-74... В чём б***ь проблема? Аффтор поц!

ЗЫ. Нащод повреждённой правой руки - а хуй ты постреляешь с левой сколько нибудь шо с АК, шо с М-16, если ты правша... нахуй это наебалово про "а когда правая повреждена?"
   
Тем вечером была бешеная "стрелкотня"+ РПГ+АГСы+подствольники. Но вот пробежать 8 метров на давали именно пули. После того боя не было ни одной баклахи, где бы не было по 10 дырок...мешки все посеченные, у меня в хате-мазанке вся стена была в дырках от 5,45 и до 12,7...

Це, звісно, шахтьори так уміють стріляти? На відбійних молотках руку набили?
   
Сталкивались с тем, что при зарядке магазинов – патроны пулей наползают на кромку магазина и клинят. Приходится их все время поправлять постукивая магазином об руку, а когда ты в горячке уже затолкал второй патрон поверх заклинившего это уже не помогает? Так бывает с изношенными магазинами АК. А москалей их лезет дофига и магазины приходится заряжать очень быстро и много. Очень некстати это заклинивание.

Нет мой друг

Это бывает к криворукими пидарасами.

Это когда предыдущий патрон при зарядке не дошлёшь до конца, до упора донцем гильзы в заднюю стенку магазина, когда кончик пули лежит на верхе передней стенки магазина... И когда на это непотребство ложишь следующий патрон зарядки - таки - клин, да...
   
В общем, мой вывод - ТС статья - тупая педерастия
   
та хєр з ним. про каліматор що скажеш? з власного досвіду.

Зависит от класса самого коллиматора

Грю сразу - что дешевле 100 долларов США - эйрсофт. пейнтбольно-страйкбольная хуйня
От 150 уе минимум
От 200 уе  более менее точное

У меня был (есть) японец HAKKO BED-25.
Я его на 100 пристреливал

На 300 метров в 15 см всандаливал 10 из 10. На стрельбище понятно. правда с сошек фаб дефенс. В смысле штурмовой рукоятки -сошек
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Мені дістався трахтамат, в якого набалдашник (дульний двокамерний компенсатор-пломенегасник) намертво закис і не хотів скручуватися. Ризикнув, скористався довгим тонким ломакою, що був у провідника (в Сальково ППД у пас. вагонах), заклав його у прорізи набалдашника, а сам трахтамат в колісну пару під вагоном. Ото скрегіт був! Але відкрутив. Потім все, легко сам скручувався. Хтось до мене, схоже, взагалі не знав, що компенсатор теж треба знімати для чистки.
треба компенсатор не докручувати з самого початку. потім легше довернути на ствол і лише після цього скрутити назад.
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Зависит от класса самого коллиматора

Грю сразу - что дешевле 100 долларов США - эйрсофт. пейнтбольно-страйкбольная хуйня
От 150 уе минимум
От 200 уе  более менее точное

У меня был (есть) японец HAKKO BED-25.
Я его на 100 пристреливал

На 300 метров в 15 см всандаливал 10 из 10. На стрельбище понятно. правда с сошек фаб дефенс. В смысле штурмовой рукоятки -сошек
полігон зрозуміло. а по бойовому легше "ловити" ціль коли з-за укриття восунувся або з ходу машини?
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

у федіра схоже газова камора з поршнем закоксовані були. їх після чистки треба насухо протирати, бо масло нагару потім дає до чорта і більше. нагарячу розбереться легко, а як прогавив, після стрільби, то клямка.

Це буває, майже регулярно, якщо зі свіжестріляним під дощ попав і не почистив зразу. Мені здається, що сажа розкисає і коксується, тому що прихвачується саме поршень
   
полігон зрозуміло. а по бойовому легше "ловити" ціль коли з-за укриття восунувся або з ходу машини?

Уважаемый, "з ходу машини" прицельная стрельба невозможна в принципе.
   
Це буває, майже регулярно, якщо зі свіжестріляним під дощ попав і не почистив зразу. Мені здається, що сажа розкисає і коксується, тому що прихвачується саме поршень

Друже, там трохи інше
банальне
Хімічні реакції
сталь+углерод+вода (конденсат, туман)...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Уважаемый, "з ходу машини" прицельная стрельба невозможна в принципе.
я ж не про влучання в 10 на 10 звісно, пане. мене цікавить відчуття цілі. поясню інакше. у мене окуляри і плюс чотири. я при прицілюванні просто відчуваю коли попаду а коли ні. звичайна планка і мушка трохи складнуваті для такого, бо спочатку потрибно "фіксувати" їх, а вже потім ціль. виматує.
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Друже, там трохи інше
банальне
Хімічні реакції
сталь+углерод+вода (конденсат, туман)...

Можливо. Просто помітив таку закономірність. А в хімію процесу не влазив :)
   
я ж не про влучання в 10 на 10 звісно, пане. мене цікавить відчуття цілі. поясню інакше. у мене окуляри і плюс чотири. я при прицілюванні просто відчуваю коли попаду а коли ні. звичайна планка і мушка трохи складнуваті для такого, бо спочатку потрибно "фіксувати" їх, а вже потім ціль. виматує.

шановний, Вам з +4 нічого не світить з руками з автоматом. Вас якщо призовуть - то це ЕВМ та інше штабне... А так, да - Вам оперативніше коліматори...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

шановний, Вам з +4 нічого не світить з руками з автоматом. Вас якщо призовуть - то це ЕВМ та інше штабне... А так, да - Вам оперативніше коліматори...
та й так застарий вже трошки. незважай. мені з газовим ключем спідручніше, тут ти правий.
   
Можливо. Просто помітив таку закономірність. А в хімію процесу не влазив :)
Я сам не влазив :)

там колись на срочці нас після стрільб сразу кинули в караул (саме по собі хохма)... Я тоді десь 5 місяців відслужив... Ми відстояли караул (туман весь час був - молока), помінялися...
Прибули до располаги, чистити зброю після караулу - я як глянув через дуло скрізь ствол на світло - а там їржавий туман кріз свтло...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Нет, не прыгал. Не надо ХУЯРИТЬ длинными очередями и прыгать не будет.
Точно, двадцять два і дві кулі в мішені, що більше, молоко по любому
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Третій раз тут це ...
Казка зявилась тут коли завод на м-16 захотіли будувати.

Хоча один автомат іншому не мішає...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

Третій раз тут це ...
Казка зявилась тут коли завод на м-16 захотіли будувати.

Хоча один автомат іншому не мішає...
є таке. як з бабою. всяка залізяка любть ласку і змазку.
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Я за час служби відстріляв не один цинк.
На 200 метрів без проблем. Далі є проблеми.
До 100 метрів - обидві кулі з парної черги лягали практично в центр мішені.
Третія куля вже не потрапляла в чорне поле, ну а далі в білий світ.
Тому і вчили переважно чергами по два-постріли на лік двадцять два.
Мене також
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Ставити під сумнів Переваги Калаша - це діагноз. Або діванне дрочево. Бо його переваги підкріплені кількістю вироблених екземплярів. Ото і є Головний Показник.

Якщо треба вбити ворога - це Калаш. Якщо подрочити - є безліч інших вкусняшок.  :-B
А варто було б і про ціну згадати
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Похоже, ты быстро свистишь. :D

Темп стрельбы АК - около 10 выстрелов в секунду. За сколько миллисекунд ты "двадцать два" отщитаешь? Даже мысленно... :-)o
Ви напевне в армії не були тому для Вас це дивина. Служив два роки в учебці, мене так вчили і я так учив і ніколи не виходило із  ствола більше двох куль на двадцять два. До речі, це не курок тримати а рух пальця.
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Все эти бредни про стрельбу по 2 под счет 21 - для начинающих, абы попиздеть.
Нужно и можно просто научиться делать очереди такой длины, как задумано. Или стрелять одиночными на переводчике огня в "авто" (фулл).
Так от для того,щоб навчитсь напочатках і рахують двадцть два. Потім це здійснюється підсвідомо і ніхто не рахує
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Закарпатец - раніше зустрічав в інеті про "двадцять два" (або можли "два два"). Так вчили за радянських часів відсікати короткі черги, щоб не влупити весь магазин за раз. Ще у десантників щось було з відліком при стрибках  "п'ятсот один, п'ятсот два і п'ятсот три" (чи то за кільце смикати чи ще щось). Ну ось так навчали.
Американці робили серію М 16 з відсічкою по три патрони, а потім перестали, тому що (по легенді  :) ) будь-якого стрілка можна навчити відсікати ті самі "тройки" за декілька занять зі стрільби.
(tu)
   
Ви напевне в армії не були тому для Вас це дивина. Служив два роки в учебці, мене так вчили і я так учив і ніколи не виходило із  ствола більше двох куль на двадцять два. До речі, це не курок тримати а рух пальця.
+
То так "двадцять два" - з автомата 2 постріли. що з АКМ, що з АК-74...
   
ЗІ. Я з ПКМ наловчився одиначними стріляти. дуже легко
   
Когда у нас во время боя на улице ночью какая-то сволочь включила освещение на столбе и огневую позицию залило красявым ярким светом...я своим калашом с коллиматором расхуячил одиночными лампочку на столбе. А до столба было метров 30.

Круто.
Я с ПМ такую цель на такой видстани.
С первого.
А с калашом - да. надо коллиматор и несколько выстрелов. ))
   
Круто.
Я с ПМ такую цель на такой видстани.
С первого.
А с калашом - да. надо коллиматор и несколько выстрелов. ))

с залупу ты на 30 метрах с ПМ с первого выстрела лампу...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

так
Один хер, старий калаш був надійнишим, тільки більша віддача
/quote]

От такий у мене був у 1972 році, здаєься АК 47. Гарно з нього стріляв. Із 100 вибивав 94-96. "Макарова", що був табельною зброєю, за два роки добре так і не освоїв.


Останнє редагування: 2 листопада 2017 22:46:02 від LSD
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

с залупу ты на 30 метрах с ПМ с первого выстрела лампу...
Смотря какого размера лампа))) В стоватку и прицелится-то толком не удастся. А ежели ДРЛ-ка какая, так вполне. Только вот сомневаюсь, что под таким углом прицельные правильно сработают.
   
Макйурі тупий довбойоб що не дивно і не новина

але без цього зрадойба тема б вже впала
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

ні, це не так, на 100 м нема такого розкидання
(tu)
   
Смотря какого размера лампа))) В стоватку и прицелится-то толком не удастся. А ежели ДРЛ-ка какая, так вполне. Только вот сомневаюсь, что под таким углом прицельные правильно сработают.

ну речь как раз в лампу 60-100 ватт...

Ну и особенности баллистики, ясен хуй. стрельба вниз и стрельба вверх - там совсем другие точки прицеливания...
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

+
То так "двадцять два" - з автомата 2 постріли. що з АКМ, що з АК-74...
Я стріляв у армії з АК -47, це вже потім був на перепідготовці то давали стріляти з АК-74
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана

ну речь как раз в лампу 60-100 ватт...

Ну и особенности баллистики, ясен хуй. стрельба вниз и стрельба вверх - там совсем другие точки прицеливания...
А, ну ежели в 60 ватт, тогда токо по-македонски)) 
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

Круто.
Я с ПМ такую цель на такой видстани.
С первого.
А с калашом - да. надо коллиматор и несколько выстрелов. ))
У мене навпаки і без каліматора.
   
Re: М-16 против АК-74. Мнение украинского ветерана
LSD

с залупу ты на 30 метрах с ПМ с первого выстрела лампу...
Також так подумав. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія