Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Саме так, дякую що також почали нагадувати про це.

А чому я не сказав - бо пост був не про ленд-ліз (яким чомусь почали називати будь-яку допомогу), а про 40 мільярдів допомоги.

До речі, добре, Байден підписав закон про допомогу, але де новий пакет військової допомоги? Казали ж що терміново треба закон бо не можуть нові пакети виділяти. А тепер закон підписав, а новий пакет допомоги ні.

Га? $40 мил подписал. Шо опять не так? У тебя опять успокоительное закончилось?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

...expected to...  ...such as...

Звичайна журналістська думка. Ким очікується? Такі як патріот, тобто може і не патріот, а схожі.

Але нова хвиля фейкового хайпу вже пішла, і УП не гребує вже в декількох новинах стверджувати що петріоти затверджені...

а що не так в "such as" у приведенному текстi ?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну от і чудово. Так що кінчайте хлопці сваритися. Американці самі явно не визначилися чого вони від цієї війни хочуть і яким бачать її закінчення.

У них там принаймі чотири різні фракції які між собою боряться. Звідси і певна непослідовність в діях і намірах. На сьогодні зазнала поразки фракція яка вважає що це взагалі не мусить бути американська війна. І на тому добре.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Саме так, дякую що також почали нагадувати про це.

А чому я не сказав - бо пост був не про ленд-ліз (яким чомусь почали називати будь-яку допомогу), а про 40 мільярдів допомоги.

До речі, добре, Байден підписав закон про допомогу, але де новий пакет військової допомоги? Казали ж що терміново треба закон бо не можуть нові пакети виділяти. А тепер закон підписав, а новий пакет допомоги ні.

 :facepalm:
ахренеть ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

U.S. deepens Ukraine commitment with $40 billion in aid and expanded NATO

................... ................The bill, passed on an 86-to-11 vote Thursday, provides a combined $20 billion in military aid that is expected to finance the transfer of advanced weapons systems, such as Patriot antiaircraft missiles and long-range artillery. Also included in the bill is more than $8 billion in general economic support for Ukraine, nearly $5 billion in global food aid to address potential food shortages sparked by the collapse of the Ukrainian agricultural economy, and more than $1 billion in combined support for refugees ...................

Правильно

Переводится как "..новейшие системы как ,например, Пэтриот или дальнебойная артиллерия".

Это может  быть 1)пример новейшего вооружения для обывателя,коотрые не знает что это такое; 2)простое предположение журналиста; 3) действительно присутствует в списке.

Но тогда список был бы всеобьемливающий например: системы пэтриот, радары сентинел и тд и тп. и скорее всего был бы объявлен официальными источниками
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Га? $40 мил подписал. Шо опять не так? У тебя опять успокоительное закончилось?
Зазвичай нервується той хто переходить на особистості, замість теми.

Шо не так. Та ні все так. Напрямок правильний, підписати закон. Але пачкою грошей танк не знищити. Тому на ці гроші Байден виділяє пакети військової допомоги.

Останній такий нормальний (800 мільйонів) пакет був місяць тому. Тому і не зрозуміла затримка з новим, сподіваюсь що сьогодня підпише.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ну от і чудово. Так що кінчайте хлопці сваритися. Американці самі явно не визначилися чого вони від цієї війни хочуть і яким бачать її закінчення.

У них там принаймі чотири різні фракції які між собою боряться. Звідси і певна непослідовність в діях і намірах. На сьогодні зазнала поразки фракція яка вважає що це взагалі не мусить бути американська війна. І на тому добре.

І це фракція кацапських маріонеток трампанзів, за яких ти тут постійно топиш.
І сподіваєшся, що вони візьмуть більшість в обох палатах восени.

Я сподівають, що GOP таки знайде в собі сили очиститись від кацапського лайна типу Трампа, Марджорі Гріні, Мета Гаєца і т.д., і більшість візьмуть справжні республіканці послідовники Джона МакКейна.
 
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Правильно

Переводится как "..новейшие системы как ,например, Пэтриот или дальнебойная артиллерия".

Это может  быть 1)пример новейшего вооружения для обывателя,коотрые не знает что это такое; 2)простое предположение журналиста; 3) действительно присутствует в списке.

Но тогда список был бы всеобьемливающий например: системы пэтриот, радары сентинел и тд и тп. и скорее всего был бы объявлен официальными источниками

тебе щось не влаштовує?
то ходь далi по ринку ..
отйобiсь
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

І це фракція кацапських маріонеток трампанзів, за яких ти тут постійно топиш.
І сподіваєшся, що вони візьмуть більшість в обох палатах восени.

Я сподівають, що GOP таки знайде в собі сили очиститись від кацапського лайна типу Трампа, Марджорі Гріні, Мета Гаєца і т.д., і більшість візьмуть справжні республіканці послідовники Джона МакКейна.

Кінчай флудити Татусь. Це просто список твоїх особистих ворогів.

Краще розкажи як Байден уявляє собі закінчення війни. Який план.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Кінчай флудити Татусь. Це просто список твоїх особистих ворогів.

Краще розкажи як Байден уявляє собі закінчення війни. Який план.

«Усім треба погодитися, що умови миру мають бути визначені Президентом Зеленським, а він відверто говорить, що прагне відновити територіальну цілісність України», - наголосив британський міністр.
я вважаю що Байден з цим згоден

а який план закiнчення вiйни у Зеленського?
 :shuffle:

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

тебе щось не влаштовує?
то ходь далi по ринку ..
отйобiсь

С удовольствием

Но исправлять сообщения флудеров как ты, плохо понимающих английский, очень важно.

Нужно бороться с нарративом фальшивых ожиданий. А то люди верят, думают,что в Украине завтра будут Патриоты и системы  HIMARS
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Кінчай флудити Татусь. Це просто список твоїх особистих ворогів.

Краще розкажи як Байден уявляє собі закінчення війни. Який план.

Так, це мої особисті вороги, і вороги всіх українців, бо ці кацапські підстилки постійно голосують проти України.
І це не флуд, це якраз по суті гілки, бо ці кацапські підстилки голосували проти лендлізу і проти 40 мільярдної допомоги Україні. Результати голосувань відкриті і всім доступні.

Тут цікаво інше, чому ти постійно агітуєш за цих кацапських підстилок і проти тих, хто справді виділяє допомогу Україні?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Зазвичай нервується той хто переходить на особистості, замість теми.

Шо не так. Та ні все так. Напрямок правильний, підписати закон. Але пачкою грошей танк не знищити. Тому на ці гроші Байден виділяє пакети військової допомоги.

Останній такий нормальний (800 мільйонів) пакет був місяць тому. Тому і не зрозуміла затримка з новим, сподіваюсь що сьогодня підпише.

$100 мил толко позавчера, когда подписывал $40 миллиардов. Что опять не так?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Так, це мої особисті вороги, і вороги всіх українців, бо ці кацапські підстилки постійно голосують проти України.
І це не флуд, це якраз по суті гілки, бо ці кацапські підстилки голосували проти лендлізу і проти 40 мільярдної допомоги Україні. Результати голосувань відкриті і всім доступні.

Тут цікаво інше, чому ти постійно агітуєш за цих кацапських підстилок і проти тих, хто справді виділяє допомогу Україні?

Потому что он кацап с кацапским паспортом. :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

«Усім треба погодитися, що умови миру мають бути визначені Президентом Зеленським, а він відверто говорить, що прагне відновити територіальну цілісність України», - наголосив британський міністр.
я вважаю що Байден з цим згоден

а який план закiнчення вiйни у Зеленського?
:shuffle:

План Зеленського цілком зрозумілий.

1. Відновлення територіальної цілості
2. Повернення біженців і полонених
3. Репарації за нанесену шкоду
4. Нова архітектура безпеки яка б виключила будь-яку нову агресію
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Потому что он кацап с кацапским паспортом. :)

Схоже на то, бо постійна антиукраїнська агітація.

Тут варто пригадати всіх ярих трампанзів на ФУПі, починаючи з Амірана, всі свого часу відкрито підтримували кацапів та постили антиукраїнські дописи.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Так, це мої особисті вороги, і вороги всіх українців, бо ці кацапські підстилки постійно голосують проти України.
І це не флуд, це якраз по суті гілки, бо ці кацапські підстилки голосували проти лендлізу і проти 40 мільярдної допомоги Україні. Результати голосувань відкриті і всім доступні.

Тут цікаво інше, чому ти постійно агітуєш за цих кацапських підстилок і проти тих, хто справді виділяє допомогу Україні?

Абсолютно флуд. Тебе спитали який план закінчення війни у Байдена
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Абсолютно флуд. Тебе спитали який план закінчення війни у Байдена

Оце якраз і є флуд.  :punish:

А результати голосувань за лендліз і допомогу Україні в гілці про лендліз - це по суті гілки.

Питання до тебе, чому ти постійно агітуєш за ворогів України та проти тих, хто допомагає Україні?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

План Зеленського цілком зрозумілий.

1. Відновлення територіальної цілості
2. Повернення біженців і полонених
3. Репарації за нанесену шкоду
4. Нова архітектура безпеки яка б виключила будь-яку нову агресію

було сказано, про повернення кацаповійська до подій 24го
щось змінилось?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Tatus тебе спитали який план закінчення війни у Байдена. Це напряму пов`язано з лендлізом. Не знаєш так і скажи.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

було сказано, про повернення кацаповійська до подій 24го
щось змінилось?

Так, безумовно. Чим довше все тягнеться тим менш імовірне повернення до статус-кво. Україна переговори призупинила.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Tatus тебе спитали який план закінчення війни у Байдена. Це напряму пов`язано з лендлізом. Не знаєш так і скажи.

1. Не спиталИ, а спитаВ. :punish:
Не треба себе говорити в множині і видавати свою власну думку за думку всіх. Це класичний прийом проплачених пропагандонів.

2.Це якраз флуд, що не має відношення до теми гілки.

3. Я тебе спитав, чому ти постійно агітуєш за тих, хто голосує проти допомоги Україні? Це по суті гілки.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

$100 мил толко позавчера, когда подписывал $40 миллиардов. Что опять не так?
З вами щось не так тому що ви читати не вмієте, або не розумієте українську. Я чітко сказав "Останній такий нормальний (800 мільйонів) пакет"

А якшо по 100 "міл" виділяти 40 мільярдів то треба їх по три рази на день виділяти щоб за півроку впоратися.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Так, безумовно. Чим довше все тягнеться тим менш імовірне повернення до статус-кво.

тим більше вбивають, гвалтують  українців
так то такий план?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

1. Не спиталИ, а спитаВ. :punish:
Не треба себе говорити в множині і видавати свою власну думку за думку всіх. Це класичний прийом проплачених пропагандонів.

2.Це якраз флуд, що не має відношення до теми гілки.

3. Я тебе спитав, чому ти постійно агітуєш за тих, хто голосує проти допомоги Україні? Це по суті гілки.

На питання тобі очевидно відповідати заборонено.

Таке враження Татусь що реально Україна тебе не цікавить. Зате наполегливо втягуєш українців у свою персональну війну с Трампом. 

Вибачай це не наша війна.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

На питання тобі очевидно відповідати заборонено.

Таке враження Татусь що реально Україна тебе не цікавить. Зате наполегливо втягуєш українців у свою персональну війну с Трампом. 

Вибачай це не наша війна.

Дивно, ти тут постійно агітуєш проти Байдена і демократів, які одноголосно голосують за допомогу Україні.

І при цьому ти постійно агітуєш за Трампа і трампістів, які послідовно голосують проти допомоги Україні.

Звичайно, це не твоя війна бо інакше ти б не агітував постійно за ворогів України.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

тим більше вбивають, гвалтують  українців
так то такий план?

Чий план? План Зеленського я навів. Чого точно хоче Байден спитав у Татуся. Відповіді не отримав. Подозрюю що плана Байдена як такого нема.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

аутсайдер це кацап на роботі
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Дивно, ти тут постійно агітуєш проти Байдена і демократів, які одноголосно голосують за допомогу Україні.

І при цьому ти постійно агітуєш за Трампа і трампістів, які послідовно голосують проти допомоги Україні.

Звичайно, це не твоя війна бо інакше ти б не агітував постійно за ворогів України.

Я тебе спитав. Ти відповідати рішуче відмовився. Витратити сорок мільярдів це не план.

В останнє питаю - який у Байдена план? Тоді можна буде визначитися чи підходить він українцям.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Чий план? План Зеленського я навів. Чого точно хоче Байден спитав у Татуся. Відповіді не отримав. Подозрюю що плана Байдена як такого нема.

то ти своі хотелки навів
план Зеленського наведи, з його слів ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Португалія надасть Україні €250 млн фіндопомоги

"Перший транш у розмірі до 100 млн євро Україна має отримати вже цього року
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

то ти своі хотелки навів
план Зеленського наведи, з його слів ..

Все багато разів озвучено. І Зеленським і Кулебою і Шмигалем. Мова про те що в реалі ці плани повністю залежать від готовності Байдена їх прийняти.

Тому я так наполегливо і питаю про його план, якщо він є.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Все багато разів озвучено

озвучь ще разік, ато вони в президента часто змінюються
остання версія яка? Цитати пліз ..вільний переказ не катить ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Мова про те що в реалі ці плани повністю залежать від готовності Байдена їх прийняти.

затвердити і підписати? :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

озвучь ще разік, ато вони в президента часто змінюються
остання версія яка? Цитати пліз ..вільний переказ не катить ..


Цитувати
Зеленський додав, що вважав, що у цьому діалозі можна буде знайти відповіді на багато питань і багато рішень з російською стороною.

"А зараз це як автомобіль - і не бензиновий, і не електромобіль, а гібрид, тому і війна така складна. І перемога буде дуже складна. Вона буде і кривава, вона точно буде в бою, але кінцівка точно буде в дипломатії. Я впевнений у цьому. Тому що є деякі речі, які, окрім як за столом перемовин, ми не зможемо завершити... Тому що ми хочемо повернути все, а Російська Федерація хоче все не віддати, іншими словами нічого не віддати. Тому кінцівка буде така", - додав Зеленський.

https://www.УНІАН/politics/zelenskiy-peremoga-u-ciy-viyni-tochno-bude-v-boyu-ale-kinec-v-diplomatiji-novini-ukrajina-11835426.html

Виділення зробив я.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я тебе спитав. Ти відповідати рішуче відмовився. Витратити сорок мільярдів це не план.

В останнє питаю - який у Байдена план? Тоді можна буде визначитися чи підходить він українцям.

Я також тебе спитав, чому ти постійно агітуєш за ворогів України?
А ти відмовляєшся відповідати.

При чому твоє питання - це флуд в даній гілці, роздування срачу і просування кацапських наративів.
А моє питання про результати голосування за лендліз та допомогу Україні.

Трамп і трампісти постійно голосують проти допомоги Україні, то чому ФУПчики, які видають себе за українців, продовжують за них агітувати?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

о, знайшов останній план президента
Зеленський заявив, що вважатиме перемогою, якщо Україні вдасться повернутися до лінії розмежування на 24 лютого. 
Тобто, без Криму та частини Донбасу.

я думаю містер байден з цим планом не погодиться
у нього в планах розгром кацапіі руками украінців ..
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

затвердити і підписати? :)

Байден по суті вступив у прямий збройний конфлікт з Росією. І він перш за все американцям мусить викласти своє бачення закінчення конфлікту і параметрів перемоги.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Байден по суті вступив у прямий збройний конфлікт з Росією. І він перш за все американцям мусить викласти своє бачення закінчення конфлікту і параметрів перемоги.

а Зеленський що мусить?
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Я також тебе спитав, чому ти постійно агітуєш за ворогів України?
А ти відмовляєшся відповідати.

При чому твоє питання - це флуд в даній гілці, роздування срачу і просування кацапських наративів.
А моє питання про результати голосування за лендліз та допомогу Україні.

Трамп і трампісти постійно голосують проти допомоги Україні, то чому ФУПчики, які видають себе за українців, продовжують за них агітувати?

Так. Ти "відповів" на питання питанням. Що в жодному разі не є відповіддю і негайно перейшов до звичних для тебе образ і базікання про злих трампістів.

Поки не викладеш план Байдена розмова стає безглуздою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія