Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

 ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Маю проблемку по проводкі.  Потрібна консультацїя по внутріхатній розводці. Перша лампочка від лічильника не мигає, всі інші в тому числі і холодильник, мигають і, здається, по різномуне синхронно і з різною силою. Лед слабше, розжарювання сильніше просідає і частіше. Це проблема у кожній розпредкоробці? Мигає не кожен день.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Перфоратор маєш?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
dmp

Сериал Stranger Things смотрела? Там в первом сезоне описывается возможная причина.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Перфоратор маєш?
абіжаїш. Та й не нужен він. Тут глина і дранка. Я вже в літній кухні міняла проводку - коротало. Як виявилося, крепьожним гвіздочком було перебито одну жилу. Матеріал мякий, то можна буде просто за кінець взяти і зірвати - і штраба буде.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сериал Stranger Things смотрела? Там в первом сезоне описывается возможная причина.
та які вхера серіали? Тут така жизнь, шо і телевізор не нужен, та й немає на нього часу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Шо значит мигает. Без видоса непонятно
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

бльо...
років з 5-ть тому травоядна піднімала таку саму тєму у Хоми на сайті.

Полягли смєрттю хоробрих ті електрики, хто тоді відписався...



"то ж Шаленчиха - ти шо не знав, шо вона гробить??"  (с) ЛП
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Шо значит мигает. Без видоса непонятно
а то і значіт, шо мігаєт як свєтомузика. На очі давить трохе.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

бльо...
років з 5-ть тому травоядна піднімала таку саму тєму у Хоми на сайті.

Полягли смєрттю хоробрих ті електрики, хто тоді відписався...



"то ж Шаленчиха - ти шо не знав, шо вона гробить??"  (с) ЛП
ти йобнутий? Тоді Ще такої проблеми не було.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сусіди електрозварюванням не бавляться?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Питання не скільки в самому цьому факті, скільки в його причині. Якщо це проблема з проводкою хатньою, то чого не всі лампочки мигають? Чого перша не мигає, і чого мигають не всі синхронно, і чого не щодня, не постійно?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ти йобнутий? Тоді Ще такої проблеми не було.


ти тоді Боженою себе називала!  Гиии...

фуп помніт всьо! (с)

   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

а то і значіт, шо мігаєт як свєтомузика. На очі давить трохе.
бл виключи ялинку  :laugh:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сусіди електрозварюванням не бавляться?

чувак, я тебе попередив!
Останнє, що ти пам"ятатимешь у своєму житті - ти взяв тестера і поїхав до травоядної на село!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Сусіди електрозварюванням не бавляться?
інша сусідка казала, що бавляться - будуються. То там усякі звуки чутно. І циркулярка, і ще щось таке дивне... Але це якщо ми на його фазі сидимо. Там же якщо на його, то понижає, а якщо на протилежній, то навпаки, спалахи повинні бути..
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Питання не скільки в самому цьому факті, скільки в його причині. Якщо це проблема з проводкою хатньою, то чого не всі лампочки мигають? Чого перша не мигає, і чого мигають не всі синхронно, і чого не щодня, не постійно?
Я ж не жартував і цілкм серйозно питав як блимають.
Вмикаються вимикаються чи мерехтять.
Якщо вмикаються вимикаються то проблема самої лампочки.
І роблять вони це лише при певній напрузі в мережі.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ти тоді Боженою себе називала!  Гиии...

фуп помніт всьо! (с)
отїбися, гівноротенький. Мені треба зясувати причину і усунути її. Ти своїм смердючим ротом мені цього не зробиш.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

бл виключи ялинку  :laugh:
даже не ставила цього року. Не то.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

отїбися, гівноротенький. Мені треба зясувати причину і усунути її. Ти своїм смердючим ротом мені цього не зробиш.

таки було.....  "чорна вдова" знов плете свої тенета...

скільки тих електриків згинуло у тому селі, де фаза просіла і нуля немає....
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

чувак, я тебе попередив!
Останнє, що ти пам"ятатимешь у своєму житті - ти взяв тестера і поїхав до травоядної на село!
ти йобнутий -2 ???

Я нікого нікуди не зву. Тестер у мене є. Я його цешкою іменую. І щуп для прозвонки теж є. Проблема не в цих інструментах. Проблема в локалізації несправності. Якщо причина внутрі хати, то треба її знайти. А якщо поза межами, то треба виривати яйця електрикам.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я ж не жартував і цілкм серйозно питав як блимають.
Вмикаються вимикаються чи мерехтять.
Якщо вмикаються вимикаються то проблема самої лампочки.
І роблять вони це лише при певній напрузі в мережі.
мерехтять. Найдужче мерехтить лампа розжарювання. Лед 5-7 ват мерехтить слабше, а 12-15 ватт взагалі не мерехтить, або причина вже ПІСЛЯ неї у послідовному ланцюгу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

таки було.....  "чорна вдова" знов плете свої тенета...

скільки тих електриків згинуло у тому селі, де фаза просіла і нуля немає....
ти йобнутий 3 ??

Я нікого нікуди не звала і зараз не зву, бо сама проводку міняю нараз. Просто проблему виявити не можу. Якщо з тобою я не збираюся спілкуаатися ні на які теми, то це ще не означає, що я повинна сидіти без світла. Ще усяке бидло буде мені вказувати що мені робити.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Як знайти проблему? Вона в хаті чи поза межами?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

искрение в соединении проводки долго продолжатся не может  B-)
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

надо искать где то 0 на скрутке хреновий. Цепи скорее всего разные. Потому и мерехтит все по разному
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

искрение в соединении проводки долго продолжатся не может  B-)
вот!!!! І я о том же !!! Я це наблядаю вже три роки. І користуємося електрочайником, мультиваркою, електроплиткою - на ці прибори не впливає. Вони не мигаютьі перебоїв не мають. Проблема з лампочками, холодильником і телевізором, якого немає, але це все має слабшу потужність.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

йопаж мааать  :facepalm:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

надо искать где то 0 на скрутке хреновий. Цепи скорее всего разные. Потому и мерехтит все по разному
тобто, проблем може бути кілька і вони в різних місцях? Вони можуть бути обмежені тільки розпредкоробками? Чи треба підривати всі соплі?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

йопаж мааать  :facepalm:
ооо...местечковый поп пришел  :rotate: . Вовчик, без тебе жодна тема не відсвятиться. Ти вже як сметана
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ооо...местечковый поп пришел  :rotate: . Вовчик, без тебе жодна тема не відсвятиться. Ти вже як сметана
ну глянь шо ТС учудил)).. а потом идет и Серегу номерного прессует после такого
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

тобто, проблем може бути кілька і вони в різних місцях? Вони можуть бути обмежені тільки розпредкоробками? Чи треба підривати всі соплі?
надо смотреть каждую распредкоробочку. Возможно там скрутка медь-алюминий, шо ну очень не хорошо
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
N88

Береш викрутку, встромляєш своєму бичку в руки з словами "На, ремонтуй!".
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Як знайти проблему? Вона в хаті чи поза межами?
Якщо мерехтить лампа розжарювання, довго таке становище не може тривати, якщо проблема внутрішня.
Дим піде з якогось з*єднання дуже швидко. А от якщо проблема зовнішня.

Увімкни якусь настльну лампу в розетку найближчу до лічильника і з*ясуєш одразу що і де.
А якщо ще й лампу розжарювання ват на 200 знайдеш, то все піде ще швидше.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

тобто, проблем може бути кілька і вони в різних місцях? Вони можуть бути обмежені тільки розпредкоробками? Чи треба підривати всі соплі?
Проводка старая, могло поокисялться. Особенно в контакте медь-алюминий. Все выключи, сделай из лампочки пробник и начинай проверять от ввода в дом. локализуешь место. Я так думаю.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

надо смотреть каждую распредкоробочку. Возможно там скрутка медь-алюминий, шо ну очень не хорошо
не, в 70 году ще про мєдь не чули. Тіке алюмішка. По всій хаті, по всіх розетказ і розпредкоробках. Вже все поперевіряла років три тому, але проблема так і не усунулася.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Береш викрутку, встромляєш своєму бичку в руки з словами "На, ремонтуй!".
мій бик вже рівно 20 років лежить там де я знаю. Якби не лежав, то я б тут взагалі не писала, а не тільки цю тему.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

НЕ ЛІЗЬ запроси спеца
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

не, в 70 году ще про мєдь не чули. Тіке алюмішка. По всій хаті, по всіх розетказ і розпредкоробках. Вже все поперевіряла років три тому, але проблема так і не усунулася.
Ты ввод проверь. Может это и не у тебя.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
N88

мій бик вже рівно 20 років лежить там де я знаю. Якби не лежав, то я б тут взагалі не писала, а не тільки цю тему.

Тоді вариш кастрюлю борщу, запрошуєш сільського майстра - він зробить.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Якщо мерехтить лампа розжарювання, довго таке становище не може тривати, якщо проблема внутрішня.
Дим піде з якогось з*єднання дуже швидко. А от якщо проблема зовнішня.

Увімкни якусь настльну лампу в розетку найближчу до лічильника і з*ясуєш одразу що і де.
А якщо ще й лампу розжарювання ват на 200 знайдеш, то все піде ще швидше.
хатку жалко... Ладно, завтра все поміняю на лампи розжарювання і поспостерігаю. Але перша іде лед лампа 12-15 ватт може тому і не мигає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія