Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уколовся першою дозою Файзера

Уколовся першою дозою Файзера

Сьогодні о 4 год ранку. На україно польському кордоні.  При в'їзді в Польшу через пункт пропуску Краківець . За 25 км після перетину кордону на парковці зробили пункт вакцинації. Звичайний, трішки переобладнаний автобус. Молодий чоловік зареєстрував мої дані, потім медсестра запитала про самопочуття, реакцію на ліки, та інші традиційні в таких випадках питання. Сказав їм що я перехворів ковідом на початку квітня (в мене було 50 відсотків ураження легенів), . Потім мені запропонували вибір, Астразенека чи Файзер. Я вибрав Файзер. Вкололи. Дали талон , по якому я через місяць можу вколоти другу дозу в будь якому центрі вакцинації на території Польщі. Потім мені видадуть міжнародно визнаний паспорт вакцинації. Все це безкоштовно і без черг. Почуваюсь наразі нормально. Ніяких відхилень вімого стану звичайного немає.
Там же, в сусідньому вагончику є пункт здачі плр тестів. Для заробітчан, які не бажають вакцинуватись і не хочуть сидіти на карантині після перетину кордону, можна зробити тест. Але це вже коштує 130 злотих
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Відічуваєш вже біла гейтса в голові?? як він нашіптує?
Або мутації може якісь почались.
як шось таке буде маякуй..
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Відічуваєш вже біла гейтса в голові?? як він нашіптує?
Або мутації може якісь почались.
як шось таке буде маякуй..
Ок
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Ну і молодець  (tu)
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Побічки?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Побічки?
На даний момент жодних
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Всім бажаючим роблять?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Всім бажаючим роблять?
Так
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

 (tu) Дяки за інфу. Читав про це, але реальних відгуків ще не чув. Маємо ще один "пункт" вакцинації з "елітною" вакциною :)

 Таке питання: на в'їзді також вимагають довідку з ПЛР-тестом / на антитіла чи вже ні?

Останнє редагування: 13 червня 2021 19:22:37 від Navas
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Бубочка витискує українців з України, в тому числі через неможливість отримати вакцинацію
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Так

безкоштовно?

хоча в будь-якому разі поляки молодці!  (tu)
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Хіба туристом зараз впустять?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

(tu) Дяки за інфу. Читав про це, але реальних відгуків ще не чув. Маємо ще один "пункт" вакцинації з "елітною" вакциною :)

 Таке питання: на в'їзді також вимагають довідку з ПЛР-тестом / на антитіла чи вже ні?
Нічого не вимагають. Але. Ставлять відмітку про необхідність карантину після перетину кордону. Для небажаючих сидіти на карантині є пункт здачі теста.Після отримання результату ( а це десь максимум пів години), відмітка про необхідність карантину анулюється. Вартість тесту 130 зл. Коли вакцинуєшся, не платиш нічого.
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Нічого не вимагають. Але. Ставлять відмітку про необхідність карантину після перетину кордону. Для небажаючих сидіти на карантині є пункт здачі теста.Після отримання результату ( а це десь максимум пів години), відмітка про необхідність карантину анулюється. Вартість тесту 130 зл. Коли вакцинуєшся, не платиш нічого.

Ви зараз зробите рекламу, і наші (ті, що бажають вакцинуватись) ломануться в Польщу за Пфайзером :)
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

 :facepalm: первая доза легкая, а вот вторую многие перенесли не так легко как хотелось. но в любом случае  (tu)
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Для небажаючих сидіти на карантині є пункт здачі теста.
А наші експрес-тести підходять?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера
nik

в мене було 50 відсотків ураження легенів


а зараз?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

На даний момент жодних

 (tu)

в нас від Файзера, всі хто робив, від першої вакцини нічого небуло
коли робили другий раз, в деяких (залежно від загального фізичного стану) були трохи трабли (температура (не висока), головні болі, слабість) але десь на протязі 18-20 год

саме головне, не погоджуйтесь на заміну на другу вакцину, при наступній вакцінації (тут починають "втискати" що проблем не буде)
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера
rst

Слабоумие и отвага.
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Ви зараз зробите рекламу, і наші (ті, що бажають вакцинуватись) ломануться в Польщу за Пфайзером :)
а почему бы и нет, если ими выбранная власть вакцинацию в полном объеме обеспечить не в состоянии
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Сьогодні о 4 год ранку. На україно польському кордоні.  При в'їзді в Польшу через пункт пропуску Краківець . За 25 км після перетину кордону на парковці зробили пункт вакцинації. Звичайний, трішки переобладнаний автобус. Молодий чоловік зареєстрував мої дані, потім медсестра запитала про самопочуття, реакцію на ліки, та інші традиційні в таких випадках питання. Сказав їм що я перехворів ковідом на початку квітня (в мене було 50 відсотків ураження легенів), . Потім мені запропонували вибір, Астразенека чи Файзер. Я вибрав Файзер. Вкололи. Дали талон , по якому я через місяць можу вколоти другу дозу в будь якому центрі вакцинації на території Польщі. Потім мені видадуть міжнародно визнаний паспорт вакцинації. Все це безкоштовно і без черг. Почуваюсь наразі нормально. Ніяких відхилень вімого стану звичайного немає.
Там же, в сусідньому вагончику є пункт здачі плр тестів. Для заробітчан, які не бажають вакцинуватись і не хочуть сидіти на карантині після перетину кордону, можна зробити тест. Але це вже коштує 130 злотих

А в тоталітарних країнах на кшталт Англії взнаєш що тобі порскнуть коли вже в шприц набрали.
Зі слів Радника.
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Ви зараз зробите рекламу, і наші (ті, що бажають вакцинуватись) ломануться в Польщу за Пфайзером :)
Для того щоб доїхати до пункту вакцинації, як мінімум потрібно перетнути кордон, що зараз зробити не так просто. В'їхати в Польщу по безвізу просто щоб відвідати умовну тьотю чи подивитись на краківський собор не вийде. Як мінімум, або робоча віза, або запрошення від роботодавця
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Цікаво їх Ляшко теж порахує,як вакцинованих українців? Та чому на укрправді пишуть не про це,як топ тема,а про те як"Померла восьма жертва аварії українського автобуса в Польщі".
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

або запрошення від роботодавця
Хіба це складно?
   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

Відічуваєш вже біла гейтса в голові?? як він нашіптує?
Або мутації може якісь почались.
як шось таке буде маякуй..

   
Re: Уколовся першою дозою Файзера

У мене після першого файзера все було без проблем. Після другого отримав головну біль і слабкість. Почалося десь за 24 години після дози і пройшло за добу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія