Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Машины во дворах – как навести порядок

Re: Машины во дворах – как навести порядок

а бензинчик ляпнул трошки себе на штанину и на велик
ні.. бєнз прискається з деякої відстані від автівок.. Підказка- водяний пістолет... B-)
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

B-) це ж треба..нахилятися, бруднити руки...втрачати час стараючись навкруги автівки. Можуть помітити. А так ....проїхав повз на байкє... Плиснув бєнзінчіка з пляшки...а за декілька хвилин знов коло на байкє і ...кидаєш сірника. А потім хутко і подалі... А позаду зарєво та весь ряд палає...
Это вредительство и уголовно наказуемое деяние - нанесение материального ущерба людям, многие из которых даже не осознают своих нарушений. Это как детей/котов неразумных жестоко наказывать - бессмысленно и контрпродуктивно, они ж назло в тапки нассут. Только просвещение и метод кнута/пряника.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Скока машин спалив,   байкер скамейкер?
B-) та що ви таке кажете дядьку? ..я лише переповідаю...те що почув
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Это вредительство и уголовно наказуемое деяние - нанесение материального ущерба людям
(tu)
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Это вредительство и уголовно наказуемое деяние - нанесение материального ущерба людям, многие из которых даже не осознают своих нарушений. Это как детей/котов неразумных жестоко наказывать - бессмысленно и контрпродуктивно, они ж назло в тапки нассут. Только просвещение и метод кнута/пряника.
ну спочатку ж були типу попередження, наліпки чи просто в форматі А4- нафуй автівки з газонів двора,тому що поряд на відстані 1 км є велика платна стоянка, а на відстані 1.5 км продається велика купа гаражів в гаражному кооперативі...
Не прислухалися... B-)
То хто їм винен?...
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

ну спочатку ж були типу попередження, наліпки чи просто в форматі А4- нафуй автівки з газонів двора,тому що поряд на відстані 1 км є велика платна стоянка, а на відстані 1.5 км продається велика купа гаражів в гаражному кооперативі...
Не прислухалися... B-)
То хто їм винен?...

а ты шо хозяин земли под домом? они тоже совладельцы этой земли , у тебя не больше прав чем у них
   
Где на Конной стоянка ?(на тротуаре ) Нет там в принципе стоянки .

Конная угол Софиевская, до Щепкина

Вот с гугл мапс скрин.
С будкой сторожей



Останнє редагування: 19 березня 2019 09:51:31 від Десантник
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

а ты шо хозяин земли под домом? они тоже совладельцы этой земли , у тебя не больше прав чем у них
але постраждали ))) вони. То значить вони винні. Карма від природи їх ...покарала.
   
B-) та що ви таке кажете дядьку? ..я лише переповідаю...те що почув

Так и запишем- подстрекательство.

Тоже уголовно наказуємоє деяниє.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

невже у Австрии меньше машин Чим в Украине? :pooh_lol:
В Відні центральні райони в межах Гюртелю автовласників 250-300 осіб на тисячу осіб в Києві вище 350.
Загалом по Австріі зрозуміло що тут більше має авто ніж в Украіні. Для приватного будинку і провінціі авто не проблема а навпаки просто необхідність.

Проблема Києва що вилізла і буде прогресувати що за відсутності екоподатку на кіловати техогляду і страхівок ( в Відні ФВ Поло обходиться в 120-150є в місяць Туарег 300є. 0.70євро за квт) в Києві не є проблемою "утримувати" авто коли воно просто стоіть. Стоіть собі на парковці чи вулиці  і зубожілий нічого не платить крім 50грн в місяць за автоцивілку. Відень 120-300є в місяць.  Ще додай 190-250 (літо-зима) за підземний паркінг і зрозумієш що пересічним в Відні авто часто не по кишені.
Касирка за місячну зп може взяти авто на ходу. На шроттпляц здають автівку на колесах своім ходом  клас Поло за 100-150є.
І що з того що вона то може?
Вона має такий бюджет
1200є зп.
Квартира однокімнатна 600є проізд 50є. Ідло 250є. Всілякі податки телевізори церква пси  і інші  збори ще сотка. Інтернет мобілка кіно. 50-70є  Лишається сотка дві. Можна не на шмотки витратити а корито на колесах купити.
Але далі що?
Щомісяця витрачати 300є на утримування авто що стоіть?
І таке:
Шиномонтаж авто 200є.
Година роботи авто механікера 60-80є електрікера 80-100 є на сто
Сенс?
Щоб на Адріатику мотнути?
Фліксбус 25є або літакк лоукостер Рим 10є.

Жодного сенсу тримати пересічному авто в місті немає.
Подібна ситуація по всім великим містам.
В половині міст в зелені зони  вже на кориті євро 2 3 4 випуск до 2010року вже і не заідеш.
Немає логіки.


 
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Так и запишем- подстрекательство.

Тоже уголовно наказуємоє деяниє.
:weep:  я на вас поскаржусь...Зе...л еним. А молоді матусі з дітьми вас згвалтують в....мозок...
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

а чим заважають автівки у дворах?
стоять собі, нікого не чіпають.
мені не заважають, наприклад
Перш за все, їх тулять де попало. Крім того, якщо двір достатньо великий (наприклад вищезгадана оселя зла у Львові), то в час пік виникає серйозний трафік всередині двору і страшно випускати дитину.
Ось відео від головного архітектора Львова про оселю зла і про парковку у дворі
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ось відео від головного архітектора Львова про оселю зла
він дійсно головний архітектор? то чому ця оселя взагалі з'явилась у такому вигляді? :facepalm1:
чи взяв бабло за підпис, а тепер критикує? толковий архітектор.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Цікаво що про це скажуть жителі Гонконгу чи Сінгапуру
а хто сказав,  що ці міста є прикладами в тому плані?) ну і там особливі умови дефіциту площі
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

він дійсно головний архітектор? то чому ця оселя взагалі з'явилась у такому вигляді? :facepalm1:
чи взяв бабло за підпис, а тепер критикує? толковий архітектор.
скажу більше - він там живе))) як це пов'язується одне з одним,  мені невідомо. Тупо нонсенс
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

скажу більше - він там живе))) як це пов'язується одне з одним,  мені невідомо. Тупо нонсенс
бджоли проти меду
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

скажу більше - він там живе))) як це пов'язується одне з одним,  мені невідомо. Тупо нонсенс
Ну чо сразу нонсенс ? Может человеку только щас начало доходить, что машинам не место в городе - у нас 90% на свои корчи молятся, он тоже молился.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Зараз у дворі на газонах немає автівок. Тому що силами небайдужих мешканців будинку всі газони огороджено невеличким міцним металевим парканом. А ті голі місця на газоні що витовкли автівки- засаджені деревцями, розбиті квітники, покладено трав'яний газон.
І зараз там і собак не вигулюють. А якщо і вигулюють то у власника собаки в руках пакет та совок. Інакше, якщо собака справить потреби а власник не прибере, йому тоді настане ....пістець.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

так що просто позвонити в 102? Просто воно там стоїть уже пару тижнів, сумніваюсь що проїзжаючі патрульні не бачать і ніхто не скаржився. Помоєму той поліціі просто пофуй таке.

У Києві почали працювати евакуатори, кілька разів бачив як прибирають шрот біля пп.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ну чо сразу нонсенс ? Может человеку только щас начало доходить, что машинам не место в городе - у нас 90% на свои корчи молятся, он тоже молился.
Чувак при тому професійний архітектор. Ага, пару років тому не доходило, а зараз раптом дійшло.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Это вредительство и уголовно наказуемое деяние - нанесение материального ущерба людям, многие из которых даже не осознают своих нарушений. Это как детей/котов неразумных жестоко наказывать - бессмысленно и контрпродуктивно, они ж назло в тапки нассут. Только просвещение и метод кнута/пряника.

не рівняйте святих тварин до мерзенних людей.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Мені взагалі ця хня подобається - хтось при владі настриг купонів, даючи дозвіл на бездумну забудову, забудовник настриг купонів, тулячи це гівно манюпасу. А крайній зараз знову буде манюпас. Дабл попандос
а чо нє?
тут ось по хфоруму бігає секта свідків новобудов.
на зауваження що економ клас сучасних новобудов гірший за радянські панелі нападають зграєю та кидаються лайном.
вважаю паркувальний геноцид та мордобій кармічною відповіддю всесвіту мудрому наріду.
якій накупив "комфортного" житла в новобудовах і зараз освоює асфальтове покриття у двокілометровому радіусі від омріяної трьошкі.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Тому що силами небайдужи х мешканців будинку всі газони огороджен о невелички м міцним металевим парканом.
А покрышки вкопать не смогли?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

скажу більше - він там живе))) як це пов'язується одне з одним,  мені невідомо. Тупо нонсенс
Ну то подивися відео.він ж вашої секти урбаністів.
Як виявилося для мене досить адекватний чувак і машину має.
Там він розповідає що після погодження в міській раді проектів , забудовники переробляють їх  (приклади у відео- мав бути 3х рівневий паркінг ,а по факту 25 паркомісць простих + якась стодола під офіси)
А все тому що кінцеве погодження "бумажка-броня" видає ДАБІ при міністерстві.І має такий забудовник всіх в сраці ,втч головного архітектора .

   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Может человеку только щас начало доходить, что машинам не место в городе
Чувак при тому професійн ий архітекто р. Ага, пару років тому не доходило, а зараз раптом дійшло.
На мій подив він так не вважає.
Так вважають тупі  свідки варламова,та безколісні шарікови.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ну то подивися відео.він ж вашої секти урбаністів.
Як виявилося для мене досить адекватний чувак і машину має.
Там він розповідає що після погодження в міській раді проектів , забудовники переробляють їх  (приклади у відео- мав бути 3х рівневий паркінг ,а по факту 25 паркомісць простих + якась стодола під офіси)
А все тому що кінцеве погодження "бумажка-броня" видає ДАБІ при міністерстві.І має такий забудовник всіх в сраці ,втч головного архітектора .
я знаю інший приклад. в центрі міста є жк в якому під парковку переробили те що вже на стадії кмд було ... дитячим майданчиком))))
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

На мій подив він так не вважає.
Так вважають тупі  свідки варламова,та безколісні шарікови.
Я посмотрел видео. Парень предпочитает отсутствие машин во дворах, зоны отдыха и скамейки вместо парковок даже возле магазинов на уличных фасадах зданий. Он один из вменяемых водителей, которому не впадлу пройтись километр на парковку (ну мне так показалось). Чем это отличается от Варламовских свидетелей, мне неясно. Ну а утверждение "бесколесные шариковы" оставлю знатокам, хотя мне кажется Варламов как раз про угрозу шариковых и предупреждает, а какие они, колесные или бесколесные, будет уже пофиг.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

я знаю інший приклад. в центрі міста є жк в якому під парковку переробили те що вже на стадії кмд було ... дитячим майданчиком))))
Потому что ДБНы и бумажки до сраки, если есть люди, которым нужно впихнуть машинку во дворе. У меня 200 квартирный дом, парковок во дворе - 10, машин стоит 50. Угадайте где. Правильно, везде - на газонах, на тротуарах, вплотную к мусорке, вплотную к подъезду и вдоль фасада с улицы на тротуаре и газоне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія