Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Окремих примітивних тролів варто трішки заспокоїти. Всі розуміють про кого мова (два основних кандидата у цій гілці).

Тільки після Вас. Ви грубо порушуєте правила, пишучи під альтернативним акаунтом, тоді як інші - забанені.

Ваше власне визнання цього факту задокументоване тут:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=25720

Ніхто в цій темі правил не порушив, крім Вас, хоча дехто тут хамив, але за це тут не банять  :facepalm1:.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну що, подобаються вам наші мігранти.
І досі вважаєте, що повернення кожного з них було б благом?
   
Re: Все менше охочих повертатись

По темі обговорення, неможливо наразі прогнозувати, хто куди поїде чи приїде, тому що війна продовжується і ій кінця-краю не видно.

Враховуючи події на фронті і погане забезпечення ЗСУ зброєю і засобами ППО, я б рекомендувала всім, хто має можливість і хто соціально не захищений, виіздити, бо буде тільки гірше. Особливо якщо ви живете в прикордоних районах, які просто рівняють із землею і про що тут ніхто майже не говорить.

А також підняти нарешті дупи з диванів і зробити щось для своєї країни в практичному сенсі. І ні, я не маю на увазі "кинути" умовних 50 гривень на умовного волонтера.

Я маю на увазі виходити перед посольством США і масовими мітингами і не тільки ВИМАГАТИ зброї!

Це треба було робити ще рік назад, то може, лендліз би і пішов і контрнаступ би не провалився  :X .

А так всіх все влаштовує - тусняки, діскачі, спортзали і флетвайти під бомбами. Які ми круті, бо наша кав"ярня все ще працює.

Ну сьогодні працює, а далі що?

Думай-те (С)

Для того щоб пистіти про флетвайти та спортзали під бомбами

Може варто хоч приїхати та посидіти по тривозі в підвалі чи коридорчику? Можна с флетвайтом

А вже потім розповідати які зажрані в Україні і які пистець хоробрі еміги в США та Канадах

Я думав тільки олдвудушка уєбан на фоні розбомблених панельок свої кури фоткає та жре виблядь товстожопа
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну що, подобаються вам наші мігранти.
І досі вважаєте, що повернення кожного з них було б благом?

Звісно, як патріот України (хоч я там особисто і не живу, але маю там родину та друзів), я хочу, щоб вона перемогла і щоб всі туди повернулися, хто бажає.

Але, на превеликий жаль, я не бачу, що це можливо в найближчій перспективі.

Тому і кажу, що ці розмови надто передчасні.

Україні треба будь-якими способами зберегти своїх людей:

1) Через надання ЗСУ потрібної кількості зброї, щоб мінімізувати втрати - а вони величезні. Я не знаю, чи є тут люди, що вірять в маячню Зеленського про 31 тисячу. В мене немає слів  :X.

2) Через евакуацію жінок та дітей, стареньких, інвалідів, просто незахищених людей.

Більшість з них повернеться частково тому, що не зможе інтегруватися за кордоном, а частково тому, що хоче жити на своїй землі. Ті, що залишаться, все одно не будуть відрізаними назавжди. Подивіться на емігрантів тут - всі практично донатять або допомагають іншим способом. У вас і вам подібних, які цинічно ображають емігрантів, не вийде змусити їх забути своє коріння і продовжувати допомагати.

Вам треба не про це думати, а про те, як вигравати цю війну. Тоді інші проблеми вирішаться.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно, як патріот України (хоч я там особисто і не живу, але маю там родину та друзів), я хочу, щоб вона перемогла і щоб всі туди повернулися, хто бажає.

Але, на превеликий жаль, я не бачу, що це можливо в найближчій перспективі.

Тому і кажу, що ці розмови надто передчасні.

Україні треба будь-якими способами зберегти своїх людей:

1) Через надання ЗСУ потрібної кількості зброї, щоб мінімізувати втрати - а вони величезні. Я не знаю, чи є тут люди, що вірять в маячню Зеленського про 31 тисячу. В мене немає слів  :X.

2) Через евакуацію жінок та дітей, стареньких, інвалідів, просто незахищених людей.

Більшість з них повернеться частково тому, що не зможе інтегруватися за кордоном, а частково тому, що хоче жити на своїй землі. Ті, що залишаться, все одно не будуть відрізаними назавжди. Подивіться на емігрантів тут - всі практично донатять або допомагають іншим способом. У вас і вам подібних, які цинічно ображають емігрантів, не вийде змусити їх забути своє коріння і продовжувати допомагати.

Вам треба не про це думати, а про те, як вигравати цю війну. Тоді інші проблеми вирішаться.

Найкраще що ви можете зробите - піти далеко накуй зі своїми корисними порадами

Дописувач правий - це не українці. Це зажрата бидлота чужа по духу!

Сидить на унітазі колупається в зубах і розказує кому виїхати, і як всім пистець.

Піди зуби почисть, блювота реднеків


Останнє редагування: 28 березня 2024 23:37:25 від Zhmen
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вельмишановна пані (наскільки я розумію) IvanG, я не можу і не буду нічого Вам вказувати але читати Вас теж надалі не буду зважаючи на низький інтелектуальний рівень продемонстрований Вами у прочитаних мною Ваших дописах.

Ви постійно даєте посилання на якийсь форум на якому судячи з усього Ви є єдиним дописувачем, тож хотілося б побажати Вам залишатися там. Це б мало покращити загальний рівень ФУПу і не змушувати інших форумчам витрачати свій час на прочитання (нехай і випадково) тої маячні, якою Ви наповнюєте свої тексти.
Браво! (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для того щоб пистіти про флетвайти та спортзали під бомбами

Може варто хоч приїхати та посидіти по тривозі в підвалі чи коридорчику? Можна с флетвайтом


А в чому практичний сенс? Я могла приїхати і посидіти, але зробила вибір заробити 20К минулого року і задонувати їх на ЗСУ. За мої гроші, якщо вірити місцевим дуже вдячним (сарказм!) "волонтерам", був куплений трак на 54-у.

То тобі шашечки чи їхати?

А що ти зробив і на яку суму? Перед посольством ти точно не вийшов.

А вже потім розповідати які зажрані в Україні і які пистець хоробрі еміги в США та Канадах

Я думав тільки олдвудушка уєбан на фоні розбомблених панельок свої кури фоткає та жре виблядь товстожопа

Це твоя власна суб"єктивна інтерпретація, що не має відношення до того, що я насправді сказала.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А в чому практичний сенс? Я могла приїхати і посидіти, але зробила вибір заробити 20К минулого року і задонувати їх на ЗСУ. За мої гроші, якщо вірити місцевим дуже вдячним (сарказм!) "волонтерам", був куплений трак на 54-у.

То тобі шашечки чи їхати?

А що ти зробив і на яку суму? Перед посольством ти точно не вийшов.

Це твоя власна суб"єктивна інтерпретація, що не має відношення до того, що я насправді сказала.

Повторюся ти свої донати можеш глибоко запхати собі у сраку. Бажано мовчки

І відчитуватися перед тобою я не збираюся. Роблю що можу

ВТекла - то сиди мовчки там а не розповідай які тут всі боягузи чи ще хтось

Яке ти маєш право розкривати пащеку до людей які майже щоденно під тривогами сидять як мінімум
   
Re: Все менше охочих повертатись

Найкраще що ви можете зробите - піти далеко накуй зі своїми корисними порадами

Дописувач правий - це не українці. Це зажрата бидлота чужа по духу!

Соррі, але хто платить, той замовляє музику.

Як казав ваш друг хуйло (а тільки ворог буде вбивати клин між УА українцями і УА емігрантами), нравітца, нє нравітця - тєрпі, моя красавіца! :K

Ось заробиш сам потрібне бабло, купиш зброю на свої, повернеш ті ярди, які взяв у нас та наших країн (відсотки пробачаємо) і будеш жити за власний рахунок, тоді і будеш хвацько посилати.

А поки  - we own you :rotate: .

Ось так!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Соррі, але хто платить, той замовляє музику.

Як казав ваш друг хуйло (а тільки ворог буде вбивати клин між УА українцями і УА емігрантами), нравітца, нє нравітця - тєрпі, моя красавіца! :K

Ось заробиш сам потрібне бабло, купиш зброю на свої, повернеш ті ярди, які взяв у нас та наших країн (відсотки пробачаємо) і будеш жити за власний рахунок, тоді і будеш хвацько посилати.

А поки  - we own you :rotate: .

Ось так!

 :lol:  :lol:  :lol:

Ніякої музики ти тут замовляти не будеш недобидлота. Йди жрати і срати - весь зміст твого життя

Якось без тебе розберемося зі своєю країною, зажрате чмо

Здохнеш - розкажеш боженьці про свої донати. ВІн може компенсує.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Повторюся ти свої донати можеш глибоко запхати собі у сраку. Бажано мовчки

І відчитуватися перед тобою я не збираюся. Роблю що можу

ВТекла - то сиди мовчки там а не розповідай які тут всі боягузи чи ще хтось

Яке ти маєш право розкривати пащеку до людей які майже щоденно під тривогами сидять як мінімум

А хто ти такий, щоб вказувати мені щодо моїх донатів? Ти представник 54-Ї? Нє? Ну то замкнися!

Я не втекла, а мене запросили. І мусили двічі офіційно довести, що в Канаді не змогли знайти такого спеціаліста, як я. Ти і 99 відсотків можуть про це лише мріяти.

Сидіння під бомбами - це не індульгенція на тупість.

Я тому і кажу, що вам треба було робити (і ще, може, не пізно), щоб ви не сиділи під бомбами.

Але до вас не доходить.



   
Re: Все менше охочих повертатись

Пошел фсбшный срач.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А хто ти такий, щоб вказувати мені щодо моїх донатів? Ти представник 54-Ї? Нє? Ну то замкнися!

Я не втекла, а мене запросили. І мусили двічі офіційно довести, що в Канаді не змогли знайти такого спеціаліста, як я. Ти і 99 відсотків можуть про це лише мріяти.

Сидіння під бомбами - це не індульгенція на тупість.

Я тому і кажу, що вам треба було робити (і ще, може, не пізно), щоб ви не сиділи під бомбами.

Але до вас не доходить.

 :lol:  :lol:  :weep:

Улюблений спів всіх утікачів. Невже ти думаєш тут тебе в сраку мають цілувати?

Повторюся засунь свої гроші собі у дупу. Як і дешеві понти. Вони максимально жалюгідно виглядають

Мудра сова дала пораду: треба йти на коліна ставати перед посольством США щоб нам дали зброю.....
   
Re: Все менше охочих повертатись

:lol:  :lol:  :lol:

Ніякої музики ти тут замовляти не будеш недобидлота. Йди жрати і срати - весь зміст твого життя

Якось без тебе розберемося зі своєю країною, зажрате чмо

Здохнеш - розкажеш боженьці про свої донати. ВІн може компенсує.

Тут вже був один такий хвацький, казав, куди мені з моїми "копійками" піти. І я радо пішла. Але для тих, хто залишилися, це закінчилося погано. На істерики "волонтерів" про дайте грошей у відповідній темі без сліз дивитись неможливо, але це був вибір цієї спільноти і ви з цим живете  (tu) .

Але як би ти і тобі подібні тут не пижилися, це нічого не змінить для вас.

Ви знаєте чудово, що я 100 відсотків права і що Трололо 100 відсотків правий.

Ви не здатні були розібратися із своєю країною 30 років і не здатні зараз.

Ми - ваш єдиний шанс на виживання.

Без нас you are done.

Це просто факт, змирися.

Іди ще колоду вгризи чи собаці своєму копня дай під печінку.

Але твоя реальність від того не зміниться.
   
Re: Все менше охочих повертатись

:lol:  :lol:  :weep:

Улюблений спів всіх утікачів. Невже ти думаєш тут тебе в сраку мають цілувати?

Повторюся засунь свої гроші собі у дупу. Як і дешеві понти. Вони максимально жалюгідно виглядають

Мудра сова дала пораду: треба йти на коліна ставати перед посольством США щоб нам дали зброю.....

До чого тут  я взагалі? Думай про себе і що буде з тобою.

І з Україною, яка без наших грошей і зброї - приречена.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну що,

слухай давно хотів запитатись : ти собі взяв нік вже неіснуючого львівського району замарстинів. залишилась лише вулиця замарстинівська. і пишеш не з України. але пишеш норм. все чотко. чому замарстинів ? цікаво.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для того щоб пистіти про флетвайти та спортзали під бомбами

Може варто хоч приїхати та посидіти по тривозі в підвалі чи коридорчику? Можна с флетвайтом

А вже потім розповідати які зажрані в Україні і які пистець хоробрі еміги в США та Канадах

Дуже неприємно вразила у цій гілці Комарік.
Нехай ми з нею належимо умовно до різних таборів, але завжди вважала її людиною неглупою, вона з тих, чиї пости хоча би просто читала, Звісно, рідко погоджуючись, але то таке - кожен має право на власне бачення.
І тут раптом - таке ((( Знаходячись у безпеці за кордоном, розповідати українцям в Україні, яка у неї зараз у житті трагедія, бо знаходиться за кордоном, вдалині від рідних бєрьозок сала, борщу і Києва.
Українцям, які вже два роки поспіль (а невідомо, скільки ще попереду!) знаходяться у стані перманентного стресу, бо кожної хвилини не знають, що буде наступної, у перманентному страху за життя своїх близьких, своїх дітей.
Українцям, які сьогодні мріють про час, коли зможуть лягати спати у переконанні, що ніяка падлюча сирена у будь-який момент не збудить, не змусить бігти до сховища, або чекати вдома закінчення чергової тривоги..І так з дня у день, з ночі у ніч..
Трагедію переживає Україна, а не комарики чи мирослави, і це просто огидне блюзнірство.
А потім коли прочитала вже звичне (завдяки Кадрі і Нумерному) "ви нам всі заздрите!", то вже був повний аут, але одночасно і стала зрозумілою істинна мета цих дурнуватих камлань..
   
Re: Все менше охочих повертатись

До чого тут  я взагалі? Думай про себе і що буде з тобою.

І з Україною, яка без наших грошей і зброї - приречена.

То ти українка чи ти хто "наших грошей і зброї"-? А хто у тебе "наші"?

А звідки ти знаєш що твої гроші у вигляді податків пішли на зброю а наприклад не на допомогу по безробіттю кацапам-емігам яких в Канаді до хріна?

 :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

До чого тут  я взагалі? Думай про себе і що буде з тобою.

І з Україною, яка без наших грошей і зброї - приречена.

все Вікуся. нам пиZдець.але  ти допиZділася. грамоту хочеш ? я тобі організую.
   
Re: Все менше охочих повертатись

То ти українка чи ти хто "наших грошей і зброї"-? А хто у тебе "наші"?

А звідки ти знаєш що твої гроші у вигляді податків пішли на зброю а наприклад не на допомогу по безробіттю кацапам-емігам яких в Канаді до хріна?

 :gigi:
Інанна (і ще її 22 ніки ) фінансує Україну. ти не знав ?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

А куди поділися місцеві низькорангові сучки?

Хотілося б спитати, чому одна із них постійно мріє про те, як за неї приїдуть воювати тільки і виключно з Кельна і Бабошева ;o .

Чому вона не закликає нікого приїхати з, ну наприклад, Лондона, Праги, Брно, Варшави, Торонто, Калгарі, Міамі, Нью-Йорка, Осло і так далі і тому подібне?

Не кажучи вже щоб закликати власного чоловіка та синів вилізти з-під її спідниці і піти добровольцями, як наприклад, Мікі Мастіфо чи Аутлендер (батько 3+ дітей)?

Чому за них повинен воювати умовний Трололо??

А ще злі язики кажуть (один злий язик на п"яну голову), що одна місцева дама, велика "патріотка" і "сонечко", евакуювала свого синачку призовного віку за океан. Нехай сини Гео, Люстрації та Старого кладуть свої голови за неї та її сімейку, а вони ні, особливі, вони на таке не підписувалися!

Так ось, поки ви не понаводите порядків із власними підспідничниками та синачками, в"ялого золофтного вам від вуха до вуха від емігрантів  :K  .

Ви ще за наші вкрадені гроші не відповіли!  :X
«Низькорангові сучки»)
Жгі напалмом - не зупиняйся)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

До Филадельфии 40 мин, до ближайшего очень кучерявого города - 15. :)
Понятно - пєрдь)
   
Re: Все менше охочих повертатись

б***ь я чесно кажучи сподівався що тільки кацапи можуть з'являтися і презирливо чвиркаючи через зуби

Розповідати що нам пистець без їхнього газу і мудрого "руковоццтва", і як ми їм винні за все більше ніж земля-колгоспам

Тут виявляється ще є кадри

Де там наш "фошизд" дід Толєг

Хай дасть класифікацію - оті двоє "вчителів" укроси чи українці. Чи укроканадожлобці?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

И войско свое имела, границы контролировала? :)
В сан-маріно теж війська нема)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мудра сова дала пораду: треба йти на коліна ставати перед посольством США щоб нам дали зброю.....

Саме так. Треба чинити суспільний тиск на чинну адміністрацію США, яка безпосередньо відповідальна за виконання волі американського народу і надання Україні допомоги. Я просто не бачу іншого виходу для вас.

Ви два роки сиділи і фапали на "кращого друга України" . Трамп, якщо і прийде, то лише в січні 2025 року.

Я сумніваюсь, що при статус кво Україна протримається стільки.

Ви взагалі в курсі, що відбувається на фронтах?

Чи вірите отим намальованим на колінці липовим цифрам кацапських втрат у звітах МО, поки кацапи село за селом беруть?

У нас є тема про армію Венка, читати, що тут пишуть ідіоти, в яких Україна перемогла ще в липні 2023 року, без сліз неможливо.

Це реально трагедія  :( .

Просинайтесь нарешті вже від своєї летаргії і робіть хоч щось, щоб врятувати себе. Тим більше що ціла купа вас тут - кияни.
   
Re: Все менше охочих повертатись

все Вікуся. нам пиZдець.але  ти допиZділася. грамоту хочеш ? я тобі організую.

Нагадую, що ти погрожував мене задушити в знак "подяки". І декілька раз побажав мені та моїм друзям смерті в огидній безкультурній формі.

І що я погидувала взяти у вас прапор, який пропонував мені твій дружок, інший "видатний волонтер".

Я ніколи від вас нічого не брала, не беру і не братиму.

Мені від вас нічого не треба :( .
   
Re: Все менше охочих повертатись

О то нас ще й Трамп врятує

Аж полегшало.....

Але, давай сідай на електричку візьмемо Олежу і підемо втрьох посольство США завтра штурмувати, з автоматами і на білому рено

Якщо візьмуть в СБУ скажемо що по телеграму одна баба-проповідник надоумила з Канади.

"Акно на граніце і канадскій слєд"
   
Re: Все менше охочих повертатись

слухай давно хотів запитатись : ти собі взяв нік вже неіснуючого львівського району замарстинів. залишилась лише вулиця замарстинівська. і пишеш не з України. але пишеш норм. все чотко. чому замарстинів ? цікаво.

Я пишу зі Львова. Чому мій домашній IP на ФУПі визначає як США я не знаю. Можна легко перевірити. В мене один з найбільших львівських провайдерів.
Замарстинів і досі є назвою району на півночі Львова (колись там було село з такою назвою) але назва чомусь мало використовується.

Чому Замарстинів? Ну тут були користувачі Сихів, Личаків, Кульпарків. Дехто навіть мав нахабство припустити, що це все один користувач. Тож мені залишився Замарстинів.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Саме так. Треба чинити суспільний тиск на чинну адміністрацію США, яка безпосередньо відповідальна за виконання волі американського народу і надання Україні допомоги. Я просто не бачу іншого виходу для вас.

Ви два роки сиділи і фапали на "кращого друга України" . Трамп, якщо і прийде, то лише в січні 2025 року.

Я сумніваюсь, що при статус кво Україна протримається стільки.

Ви взагалі в курсі, що відбувається на фронтах?

Чи вірите отим намальованим на колінці липовим цифрам кацапських втрат у звітах МО, поки кацапи село за селом беруть?

У нас є тема про армію Венка, читати, що тут пишуть ідіоти, в яких Україна перемогла ще в липні 2023 року, без сліз неможливо.

Це реально трагедія  :( .

Просинайтесь нарешті вже від своєї летаргії і робіть хоч щось, щоб врятувати себе. Тим більше що ціла купа вас тут - кияни.
Що там на канадських фронтах? Розкажи нам)
До твого луцького курятника ще далеко - тож не репетує а пий пігулки)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Саме так. Треба чинити суспільний тиск на чинну адміністрацію США, яка безпосередньо відповідальна за виконання волі американського народу і надання Україні допомоги. Я просто не бачу іншого виходу для вас.

Ви два роки сиділи і фапали на "кращого друга України" . Трамп, якщо і прийде, то лише в січні 2025 року.

Я сумніваюсь, що при статус кво Україна протримається стільки.

Ви взагалі в курсі, що відбувається на фронтах?

Чи вірите отим намальованим на колінці липовим цифрам кацапських втрат у звітах МО, поки кацапи село за селом беруть?

У нас є тема про армію Венка, читати, що тут пишуть ідіоти, в яких Україна перемогла ще в липні 2023 року, без сліз неможливо.

Це реально трагедія  :( .

Просинайтесь нарешті вже від своєї летаргії і робіть хоч щось, щоб врятувати себе. Тим більше що ціла купа вас тут - кияни.

То ти сидиш і страждаєш за нас всіх бідося? Свята людина

Щоб ми тут робили без тебе
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

До чого тут  я взагалі? Думай про себе і що буде з тобою.

І з Україною, яка без наших грошей і зброї - приречена.
Яку канадійську зброю отримала Україна?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

То ти українка чи ти хто "наших грошей і зброї"-? А хто у тебе "наші"?

А звідки ти знаєш що твої гроші у вигляді податків пішли на зброю а наприклад не на допомогу по безробіттю кацапам-емігам яких в Канаді до хріна?

 :gigi:

Це незаконно? Кожен, хто працював в Канаді і платив у фонд по безробіттю, має на це право. І я теж двічі за свою кар"єру була без роботи і отримувала EI, і не соромлюсь цього.

Куди йдуть гроші Канади в плані допомоги Україні, розписано офіційно. Недавно кілька ярдів дали вам на бюджетників, я про це писала.

Зброю теж, хоча наша власна армія практично напіврозвалена, а працюючих на повну ставку у нас всього 16 мільйонів.

Плюс оплачуємо КУАЕТ, де 99 відсотків - ніякі не біженці, а економічні мігранти з Польщі та інших країн. Купа ухилянтів звалили до нас через Росію, до речі, по цій програмі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нагадую, що ти погрожував мене задушити в знак "подяки". І декілька раз побажав мені та моїм друзям смерті в огидній безкультурній формі.

І що я погидувала взяти у вас прапор, який пропонував мені твій дружок, інший "видатний волонтер".

Я ніколи від вас нічого не брала, не беру і не братиму.

Мені від вас нічого не треба :( .

та я такий йобнутий. ти ж знаєш шо я придурок.
коли приїдеш в Україну ?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Маніакально-депресивний психоз (грец. mania — божевілля, пристрасть, потяг + лат. depressio — придушення, пригнічення) — ендогенне психічне захворювання, перебіг якого відбувається у вигляді депресивних (див. Депресивний синдром) або маніакальних фаз із подальшим повним відновленням психічного здоров’я. При цьому захворюванні відсутні зміни особистості незалежно від кількості перенесених нападів. Тривалість фаз різна — від декількох днів до декількох років. Для М.-д.п. характерна сезонність загострення захворювання — восени і навесні.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Яку канадійську зброю отримала Україна?)
NASAMS скоро буде  :idea:  ... можливо  :shuffle:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Це незаконно? Кожен, хто працював в Канаді і платив у фонд по безробіттю, має на це право. І я теж двічі за свою кар"єру була без роботи і отримувала EI, і не соромлюсь цього.

Куди йдуть гроші Канади в плані допомоги Україні, розписано офіційно. Недавно кілька ярдів дали вам на бюджетників, я про це писала.

Зброю теж, хоча наша власна армія практично напіврозвалена, а працюючих на повну ставку у нас всього 16 мільйонів.

Плюс оплачуємо КУАЕТ, де 99 відсотків - ніякі не біженці, а економічні мігранти з Польщі та інших країн. Купа ухилянтів звалили до нас через Росію, до речі, по цій програмі.
Дякую, дуже дякую)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Маніакально-депресивний психоз (грец. mania — божевілля, пристрасть, потяг + лат. depressio — придушення, пригнічення) — ендогенне психічне захворювання, перебіг якого відбувається у вигляді депресивних (див. Депресивний синдром) або маніакальних фаз із подальшим повним відновленням психічного здоров’я. При цьому захворюванні відсутні зміни особистості незалежно від кількості перенесених нападів. Тривалість фаз різна — від декількох днів до декількох років. Для М.-д.п. характерна сезонність загострення захворювання — восени і навесні.

там вже клінічний випадок. беззаперечно. лише лікарня. :(
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

NASAMS скоро буде  :idea:  ... можливо  :shuffle:
Думаю скоріше дідів з УПА пришлють)
   
Re: Все менше охочих повертатись

В сан-маріно теж війська нема)

Так это и есть уровень - Сен-Марино. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

там вже клінічний випадок. беззаперечно. лише лікарня. :(
Та достатньо пігулок - головне правильно розрахувати дозу на вагу)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія