Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

что за шиза у народонаселения что субсидии сделали для олигархов?

это какими дибилами надо быть чтобы на каждом углу утверждать что субсидии это для ахметова.

это что ахметов у нас нас без субсидии свой дом не сможет отопить . или все же вы??
   
это какими дибилами надо быть чтобы на каждом углу утверждать что субсидии это для ахметова.

это что ахметов у нас нас без субсидии свой дом не сможет отопить . или все же вы??
типа - бабло из бюджета отправляют на счет Ахметовэнерго
   
типа - бабло из бюджета отправляют на счет Ахметовэнерго

они оплачивают стоимость услуг предостваленный хвам этой компанией а не отправляют бабло

и эта стоимость еще занижена
   
Небудь субсидий, не отапливали бы, упало бы ахметовское производство, копеечка бы не падала, не?
   
бабло из бюджета отправляют на счет Ахметовэнерго

А в бюджет бабло попадає із тумбочки.
   
Небудь субсидий, не отапливали бы, упало бы ахметовское производство, копеечка бы не падала, не?

нет

они б продавали на запад

или закрыли б мощности и законсервировали б генерацию

любое иное  решение коммерчески  выгоднее чем раздача продукта по себестоимости
   
Небудь субсидий, не отапливали бы, упало бы ахметовское производство, копеечка бы не падала, не?
До того ж, як би він борги вибивав би?
   
прямі платежі з бюджету без мороки з мільйонами боржників при цінах амстердам+ на вугілля - універсальна схема грабежу України
   
при цінах амстердам+ на вугілля

эта уцена

1. на самрм деле рыночная

2 ниже чем амдминистративо определяемая цена по формулярам наших чинуш существовавшая до роттердама
   
Чим погрожує мільярдер Ахметов, якщо хтось зазіхне на зниження його заробітків

Рінат Ахметов шантажем захищає схему "Роттердам+", запроваджену за сприяння президента Порошенка.
Олігарх погрожує відключенням електроенергії по всій країні, якщо хтось зазіхне хоча би на часткове зниження його заробітків.

Уже понад два роки в Україні діє схема "Роттердам+", за якою олігарх Ахметов та невідомі тіньові партнери Порошенка отримують надприбутки.

Українців грабують двічі. Перший раз – явно. Коли змушують платити за електроенергію, виходячи з фантастичної теорії,
що для її виробництва на енергоблоках Ахметова спалюється високоякісне вугілля, задорого закуплене в Роттердамі та транспортоване в Україну.

Але, окрім явної схеми збагачення, є ще одна – прихована від очей громадськості, але не менш цинічна. Український енергоринок діє за принципом спільного котла.
Сюди стікаються гроші усіх споживачів і далі вже діляться між енергетичними компаніями.
Найбільшу пайку з цього умовного "енергетичного общака" забирає собі Ахметов, хоча виробляє він лише третину електроенергії.
В який спосіб відбувається розподіл грошей з енергоринку?
Через тарифи. Якщо стоїть задача, щоб більше грошей дісталося тепловій енергетиці, бо там діє схема Ахметова-Порошенка, то на ТЕС ставлять вищий тариф.
Відповідно, меншим тариф стає для тих, у кого немає таких козирних лобістів.
Через ненаситність Ахметова та його партнерів з Банкової на сухому пайку тримають державні компанії, які теж утримуються за рахунок тарифу.
За старим принципом – державне значить нічиє, а тому – не шкода.

В першу чергу, ідеться про державні атомні електростанції – а це компанія "Енергоатом", яка виробляє більшу половину електроенергії в Україні.
Крім того, дотують панів Ахметова і Порошенка також державні компанії "Укргідроенерго" (це гідроелектростанції) та "Укренерго" (це магістральні лінії електропередач).
Якщо спрощено, ці державні компанії – "Енергоатом", "Укргідроенерго", "Укрнерго" – є конкурентами тепловій генерації за гроші енергоринку.
Тобто, щоб добитися підвищення тарифів для державних компаній, треба знизиться тариф для теплових електростанцій.
І навпаки.

Як ви знаєте, для нас, громадян, як кінцевих споживачів тарифи ніколи не понижували.
Зате їх понизили для атомної та гідроенергетики в листопаді 2017 року. Вивільнилися півтора мільярда гривень. Куди вони потрапили?

Правильно, до Ахметова і трошки до державної Центренерго, обсадженої смотрящими Порошенка.


   
А хто влаштовує весь цей цирк з тарифами?
Правильно, державний регулятор на чолі з колишнім співробітником Roshen та інвестиційного банку Порошенка Дмитром Вовком.
Така ситуація, коли весь ринок енергетики Банкова нагинає в інтересах теплової генерації – тобто Ахметова – є ненормальним.
Адже інші галузі ледь жевріють. В березні цього року "Енергоатом" запросив підвищення свого тарифу на третину, мотивуючи потребою підняти зарплати атомщикам.

У них дійсно непроста ситуація: у 2017 році з роботи звільнилося понад 1700 атомщиків, працівники масово виїжджають за кордон.
Зокрема на Білоруській АЕС із 8 змін, що готують атомну станцію до експлуатації, 4 зміни вже повністю сформовано із українського персоналу.
Також про підвищення тарифу попросили державні "Укргідроенерго" та "Укренерго". Регулятор енергетики спочатку навіть пішов назустріч цим компаніям.
Так, тариф Енергоатому планували підняти на 16,2%.
Але влітку, всередині серпня, коли мали затверджувати проекти цих рішень, Нацкомісія несподівано зняла з розгляду питання,
яким державні компанії мали отримати трохи більше грошей з общака енергетики.

Що сталося?
 А те, що в гру вступив Рінат Ахметов. Адже, підвищення тарифів для державних атомщиків, гідроенергетики та магістральних мереж означало,
що менше грошей отримає сам Ахметов.
Той самий Ахметов, якому в грудні 2017 року на скандальному засіданні регулятора тимчасові члени, призначені Порошенком, під карикатурним головуванням Вовка,
уже підняли тариф на чверть – що для олігарха означало додаткових 10 мільярдів гривень на рік, а для всіх нас - зростанням ціни електроенергії.

І той самий Ахметов, якому додатково напиляли півтора мільярда гривень,
коли в листопаді минулого року понизили тарифи державних компаній без зниження загального тарифу для всіх нас.
Здавалося би, тепер з огляду на критичну ситуацію в державних енергокомпаніях,
Ахметов міг би частково поступитися, і саме це мав би зробити справжній державний регулятор.
Але не тоді, коли він керується з Банкової. Там не могли допустити, щоб Порошенко та Ахметов як головні пайщики теплової енергетики недозаробили декілька мільярдів гривень.
Щоб озброїти чиновників псевдоаргументами, ДТЕК написав темники для Банкової та Грушевського, де вдався до відвертого шантажу.

Вугілля для теплових електростанцій Ахметова насправді постачається із його ж шахт в Україні, де собівартість складає біля 1100 гривень за тону,
вони ж продовжують наполягати, щоб вугілля спалювалося з розрахунку 2500 гривень за тонну.
А тому, проводить далі Ахметов, якщо відбудеться зниження тарифу для нього на користь державних атомщиків, т
о бідний нещасний Ахметов буде не здатний закупити та поставити на свої станції близько 3 мільйонів тон вугілля.

Як наслідок, на складах виникне дефіцит, деякі електростанції зупиняться, відбудеться зростання заборгованості по зарплатах перед шахтарями,
а в кінці цього фільму жахів – віялові відключення електроенергії для споживачів. Повторюся, це написав той самий Ахметов,
який вже три роки обростає олігархічними мільярдами з "Роттердам+", поставивши собі на службу всю енергетику.

Цей шантаж з боку Ахметова виглядає особливо цинічним, адже прибутки ДТЕКу за півроку виросли на третину,
і нагадує сценарій дестабілізації ситуації в країні "Крєпость" у 2015 році.
 Тоді через намагання шантажу було навіть відкрито кримінальне провадження, яке тишком-нишком злили після того, як олігарх почав відстьогувати чайові своєму партнеру на Банковій.

Не бажаючи трошки приборкати апетити та поділитися надприбутками на користь зубожілих державних компаній,
Ахметов запропонував підвищити ціну електроенергії для всіх – як результат, він не втрать ні копійки зі своїго корупційного клондайка,
а підвищення тарифів для атомщиків та гідроелектростанцій закриють за рахунок усіх нас як споживачів.

Можна очікувати, що вже з 1 жовтня вкотре буде підвищено оптову ціну електроенергії та відповідно – тарифи для всієї країни, вже вдруге протягом року.
Це той самий випадок, коли за політичну корупцію ми платимо всією державою, коли з наших тарифів ми утримуємо лондонську квартиру Ахметова,
збагачуємо його партнера з Банкової та годуємо хор його політичних повій, які скоро підуть на вибори та будуть їсти землю та цілувати корів.
Таку владу треба усувати – інакше ми ніколи не побудуємо справедливе суспільство, а будемо лише людською німою масою, що гарантує Ахметовим,
Порошенкам та іншим олігархам персональний добробут

Автор: Сергій Лещенко

Останнє редагування: 20 вересня 2018 13:32:22 від Читач
   
Исключительно для олигархов. Выплачивать ахметовым такие деньги населению невозможно,но,если доплачивать с бюджету в виде субсидий.... Это бабло не вам,это бабло Ахметову.
   
Деньги напрямую из бюджета переливаются в его карман.И никаких просрочек платежей
   
Деньги напрямую из бюджета переливаются в его карман.И никаких просрочек платежей



ну ок

меня тоже больше устраивает решение когда нет субсидий а неплательщиков ахметов имеет право выселять нахер а имущетсов продавать за долги

мне так больше подходит

вы тоже согласны на такое решение я смотрю
   
Все куплены.
Кругом агенты.
   
это какими дибилами надо быть чтобы на каждом углу утверждать что субсидии это для ахметова.

это что ахметов у нас нас без субсидии свой дом не сможет отопить . или все же вы??
Если я отапливаю свой дом, то мне и решать когда топить и чем топить. А меня вынуждают покупать услуги, вне зависимости от моих потребностей и возможностей.
Кроме того, у меня как у потребителя, и у Ахметова, как у поставщика услуг, абсолютно разные интересы. Я заинтересован заплатить как можно меньше, а Ахметов напарить своих услуг на максимально возможную сумму.
 
   
что субсидии это для ахметова.

Послуга, від якої споживач не може ані відмовитися, ані керувати обсягом спожитого  = рабство.
   
Не має бути ніяких субсидій. І ніяких Амєтових. Для видобутку газу має бути державна компанія з певною рентабільносттю. Для генерації електроенергії теж.
Якщо корисні копалини належать народу.
Якщо корисні копалини нітуя не належать народу тоді має бути ринок електроенергії, теплоенергії, газу і т.п.
Як зараз ринок провайдерів.
Я буду вибирати сам до теплокомуненерго підключатися чи ставити індивідуальне, чи взагалі мерзнути і грітися "лучіною".
Чи може скакати по квартирі.
А так я поставлений в позу раком, я маю платити за обігрів неба над Вінницею, користуватися гадською водоканалівською водою, приймати душ ніби в гарячій воді а реально чуть теплій. І т.д. і т.п.
І відключитися бля ніззя бо в них сістєма не розрахована. А мене їх сістєма іпе, вибачте? Я хочу ринку комунальних послуг, а не ху...ні яку напридумували ахмєтові з гросями по видавлювані сала з комарів. Наробили всякої херні і я ще маю себе винуватим відчувати перед благодєтєлями ахмєтовими.
   
Послуга, від якої споживач не може ані відмовитися, ані керувати обсягом спожитого  = рабство.

это наследие совка
тут и поставщик услуг находится в рабстве,
который должен их предоставлять их наперед всем без их желания и возможности их платы.

таким макаром Киевэнерго до сих пор нагрело себя на 3 с чем-то там
ярда гривен за прошлый сезон,
а не плательщикам по херу с субсидиями или без
и нам втирают какой плохой Ахметов
в следующем сезоне интересно какие песни еще будут петь
когда уже не будет Ахметова, а платить не хотят или не могут.

Наверное, будет ария что Кличко уже набивает себе карман на пару с киеврадой.
   
прямі платежі з бюджету без мороки з мільйонами боржників при цінах амстердам+ на вугілля - універсальна схема грабежу України

Причому ніяких принципових дій на рівні держави для згортання систем ЦО - через які з народу витягують до 8% ВВП
   
тут и поставщик услуг находится в рабстве,
который должен их предоставлять их наперед всем без их желания и возможности их платы.

Ага, саме тому ахметка нахватався обленергів як сучкаблох.
   
Які бля в нас олігархи бідні. Народ мало платить. Може їм ще з бюджета дотації давати.
Якась жопа.
Коли вже це пострадянська херня повністтю розвалиться щоб були дійсно ринкові відносини, а не комунівські.
   
Ага, саме тому ахметка нахватався обленергів як сучкаблох.

вроде он не там первый

если люди неспособны создавать сами акционерные и управляющие компании
а  только орать - воруют и держи вора,
но всегда рады продать свой хлам в три дорога какому-то лоху (который сволочь и вор у них по определению)

будь у меня ярд баксов я бы никогда
его не вложил в облэнерго
и чтобы потом выслушивать всякую фигню от голодранцев,
которые считают своим святым гражданским долгом напарить поставщика услуг ))
   
это наследие совка
тут и поставщик услуг находится в рабстве,
который должен их предоставлять их наперед всем без их желания и возможности их платы.

таким макаром Киевэнерго до сих пор нагрело себя на 3 с чем-то там
ярда гривен за прошлый сезон,
а не плательщикам по херу с субсидиями или без
и нам втирают какой плохой Ахметов
в следующем сезоне интересно какие песни еще будут петь
когда уже не будет Ахметова, а платить не хотят или не могут.

Наверное, будет ария что Кличко уже набивает себе карман на пару с киеврадой.
Ты это кому рассказываешь? Полгорода без горячей воды сидит уже полгода, и всем хер положить на законы. Поставщики тепла и горячей воды просто отключили подачу и всё, газа б***ь нету, и почему-то все забыли, что топить мажно и мазутом, который у большинства ТЕЦ резервное топливо.
Опять таки вопрос цены угля, который вроде как уже не Ротердам+, хотя всё равно совсем не рынок, и вообще необходимости использования ТЕЦ в ночное время и в моменты пиковой нагрузки.
 
   
Ты это кому рассказываешь? Полгорода без горячей воды сидит уже полгода, и всем хер положить на законы. Поставщики тепла и горячей воды просто отключили подачу и всё, газа б***ь нету, и почему-то все забыли, что топить мажно и мазутом, который у большинства ТЕЦ резервное топливо.
Опять таки вопрос цены угля, который вроде как уже не Ротердам+, хотя всё равно совсем не рынок, и вообще необходимости использования ТЕЦ в ночное время и в моменты пиковой нагрузки.


например
 я в убытках - и торчу на 3.5 ярда гривен только за газ за поставленные услуги
какой-то экспонат мне советует еще и мазут купить
поменять горелки на котлах и потрахатся с экологией
мол он это оценит и спасибо скажет, ога  жди ....
я не говорю уже , что это банально не бизнес,
а просто стимулирование наглости неплательщиков из своего кармана.
   
Ты это кому рассказываешь? Полгорода без горячей воды сидит уже полгода, и всем хер положить на законы. Поставщики тепла и горячей воды просто отключили подачу и всё, газа б***ь нету, и почему-то все забыли, что топить мажно и мазутом, который у большинства ТЕЦ резервное топливо.
Опять таки вопрос цены угля, который вроде как уже не Ротердам+, хотя всё равно совсем не рынок, и вообще необходимости использования ТЕЦ в ночное время и в моменты пиковой нагрузки.
Дефицит товаров и услуг возможен только в случае неадекватно низких цен в зарегулированной государством экономике и отсутствие горячей воды - самый наглядный признак недооценености услуг ТЕЦ.
Иначе предприимчивые бизнесюки уже вовсю-бы строили во дворах домов миникотельни.
Для илюстрации попробуйте представить себе отключение мобильной связи на ночь с 0.00 до 06.00 в связи с малым трафиком в это время. B-)

Останнє редагування: 20 вересня 2018 15:45:17 від Totenhead
   
Если я отапливаю свой дом, то мне и решать когда топить и чем топить. А меня вынуждают покупать услуги, вне зависимости от моих потребностей и возможностей.

это безобразие

не покупайте. не потребляйте.


но если потребили то будьте добры оплатить.

   
это безобразие

не покупайте. не потребляйте.


но если потребили то будьте добры оплатить.
А ну ка расскажи мне каким образом отключиться от централизованного отопления?  :facepalm1:
   
А ну ка расскажи мне каким образом отключиться от централизованного отопления?  :facepalm1:
Создаете ОСББ, заказываете проект и выполнение работ на весь дом лицензированным организациям.
Все просто.

Останнє редагування: 20 вересня 2018 15:49:38 від Totenhead
   
например
 я в убытках - и торчу на 3.5 ярда гривен только за газ за поставленные услуги
какой-то экспонат мне советует еще и мазут купить
поменять горелки на котлах и потрахатся с экологией
мол он это оценит и спасибо скажет, ога  жди ....
я не говорю уже , что это банально не бизнес,
а просто стимулирование наглости неплательщиков из своего кармана.
Ну вот какого хрена ты лезешь в то, в чем ни хрена не понимаешь? Горелки, топливопроводы, танки под резервное топливо, это все есть на каждой ТЕЦ, это было изначально заложено в проекте.
Купить мазут? А газ вам плять бесплатно давали?
Экология? Ай не смеши, вот в центре левого берега города Киев до сих пор чадит угольная ТЕЦ-4, построенная по экологическим нормам 50-х годов. Напомнить какие тогда эконормы были?
Единственное, в чем прав, что это не бизнес, а тупое выставление счетов, за спаленное топливо.
   
это какими дибилами надо быть чтобы на каждом углу утверждать что субсидии это для ахметова.

это что ахметов у нас нас без субсидии свой дом не сможет отопить . или все же вы??

парадокс в іншому
коли кажеш, що субсидії треба відмінити, ті ж люди починають дико кричати, що
не виживуть і т.д.
   
Создаете ОСББ, заказываете проект и выполнение работ на весь дом лицензированным организациям.
Все просто.
Какое ОСББ? Какие работы? Какого черта я должен зависеть от каких-то посторонних людей, в плане проектов, ОСББ, и прочей мути, если у меня персональный договор с Ахметэнерго?
   
Какое ОСББ? Какие работы? Какого черта я должен зависеть от каких-то посторонних людей, в плане проектов, ОСББ, и прочей мути, если у меня персональный договор с Ахметэнерго?

в таком случае иди жить в частный дом

в любом многоквартирном ты будеш зависеть от других людей живущих рядом
   
в таком случае иди жить в частный дом

в любом многоквартирном ты будеш зависеть от других людей живущих рядом
В таком случае, иди кияша жить в пустыню! В любом государстве ты будешь зависеть от людей которые создавали инфраструктуру вокруг тебя, и в частности от пенсионеров, которые построили тот мир, в котором ты чмо неблагодарное обитаешь.
   
Ну вот какого хрена ты лезешь в то, в чем ни хрена не понимаешь? Горелки, топливопроводы, танки под резервное топливо, это все есть на каждой ТЕЦ, это было изначально заложено в проекте.
Купить мазут? А газ вам плять бесплатно давали?
Экология? Ай не смеши, вот в центре левого берега города Киев до сих пор чадит угольная ТЕЦ-4, построенная по экологическим нормам 50-х годов. Напомнить какие тогда эконормы были?
Единственное, в чем прав, что это не бизнес, а тупое выставление счетов, за спаленное топливо.

не выделывайся

ТЕЦ-6 никогда на мазуте не работала
ТЕЦ-5 в теории при строительстве

на ТЕЦ-4 что-то там меняли усовершенствовали
но западный инвестор тоже пятки показал
отопление углем
и еще не антрацитом
та ну нах такое
тут каким-то говном на Подоле котельную протопили как-то,
то и соседнего дома не было видно даже)





Останнє редагування: 20 вересня 2018 16:20:35 від elipse
   
В таком случае, иди кияша жить в пустыню! В любом государстве ты будешь зависеть от людей которые создавали инфраструктуру вокруг тебя, и в частности от пенсионеров, которые построили тот мир, в котором ты чмо неблагодарное обитаешь.

те люди от которых я завишу я им оплачиваю их услуги

а пенсы в солидарной системе - лишние люди в обществе

они ничего не создают а только живут на деньги других людей
   
Какое ОСББ? Какие работы? Какого черта я должен зависеть от каких-то посторонних людей, в плане проектов, ОСББ, и прочей мути, если у меня персональный договор с Ахметэнерго?
Ну и чем тогда ты недоволен? Плати и радуйся. B-)
   
не выделывайся

ТЕЦ-6 никогда на мазуте не работала
ТЕЦ-5 в теории при строительстве


на ТЕЦ-4 что-то там меняли усовершенствовали
но западный инвестор тоже пятки показал
отопление углем
и еще не антрацитом
та ну нах такое
тут каким-то говном на Подоле котельную протопили как-то,
то и соседнего дома не было видно даже)

На ТЭЦ-5 и ТЭЦ-6 введен режим экономии газа

02 марта 2018

В связи с временными ограничениями потребления газа до 6 марта 2018 года, введенными по всей Украине по распоряжению Министерства энергетики и угольной промышленности, на столичных ТЭЦ-5 и ТЭЦ-6 проведено частичное замещение природного газа на резервное топливо – мазут.

Ежесуточно на двух теплоелектроценраля х Киева, которые обеспечивают теплом 65,7% столичных потребителей, планируется использовать около 2 тыс. т мазута. Таким образом, суточные расходы газа на ТЭЦ-5 и ТЭЦ-6 уменьшатся с 7 млн м³ до 4,3 млн м³. Экономия газа при этом составит 10,9 млн м³ в течение 4-х суток.
 
Временные ограничения использования природного газа не повлияют на температурный режим теплоносителя и горячей воды.

Режим экономии газа и частичного перевода ТЭЦ-5 и ТЭЦ-6 на мазут будет отменен после решения Министерства энергетики и угольной промышленности.

https://kyivenergo.ua/ru/news/618

 :K

И давай я не буду рассказывать о ТЕЦ-4, о ней я знаю трошки больше тебя.





Останнє редагування: 20 вересня 2018 16:38:38 від flexandr
   
они оплачивают стоимость услуг предостваленный хвам этой компанией а не отправляют бабло

и эта стоимость еще занижена

а з якого хєра стратегічний обєкт належить якомусь наперсточнику
   
Ну и чем тогда ты недоволен? Плати и радуйся. B-)
То-есть Ахметке чтобы поставлять ОСББ не нужно, а мне чтобы отключится нужно? Красота, либералы загоняют манюпасов в колхоз...  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія