Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про крупные международные компании

Re: Про крупные международные компании

Уже проверено.
Во всех крупнейших компаниях уровня Кода, Пеписи, Проктеры, Нестле, Марс, Мондолиз - руководство по основным направлениям в московии.
Мне было удивительно, что в Украине, в той компании  где дочь работает, расположили рег менеджера по Европе. Но это исключение, по одному бренду.
А в основном все руководство финансы и маркетинг все в московии.

Значить їхнє мосековське керівництво тримається за ринок України і не інформує центральні органи про реальний стан речей. Що передавши менеджмент і поставки в Східну Європу транснаціональні компанії лише виграють. Вони більші патріоти свого гаманця а попутно країни перебування ніж інтересів компанії та бренду.
Але за інформацію дякую. Придивлятимусь. Скоро вони матимуть на одного споживача менше. А за певної розкрутки далеко не одного.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 12:49:54 від Cталкер
   
Re: Про крупные международные компании

Єдине рішення - доводити справами переваги роботи з українськими партнерами.
Отож... Й працювати активніше в інформаційному просторі. Й не гратися законодавством постійно. Та й політичні важілі задіювати час від часу. Х.З. чи є у нашіх сучасних еліт бажання робити все це.
   
Ви всім ФУПом зациклились на питаннях мови та політики((
Тут стоіть лише питання Бабло та Кар"єра.
Тому 2 відповіді на питання——

1. Ходиш у вишиванці і мрієш повернути Кубань))——плювати на Бабло і на Кар"єру і починати з нуля в Польщі.
2. Адекватна людина?—— тоді не слухайте нікого і спокійно заробляйте Грощі та  робіть Кар"єру.( після Москви іі всюди візьмуть)
   
Re: Про крупные международные компании

Я смотрю все такие умные в ветке собрались
Только по3,14деть
Развивайте родную экономику и будет штабквартира в Киеве
С бюджетом на развитие
Чув, скотино, платити треба людям гроші.
Тоді й розвиток економіки піде.
А якщо такі як ти тут рулять  - я бля наймітам хєра плачу, пусть сукі работают за капєйкі - ото ви таке й отримаєте, мудаки.
   
Re: Про крупные международные компании

Уже проверено.
Во всех крупнейших компаниях уровня Кода, Пеписи, Проктеры, Нестле, Марс, Мондолиз - руководство по основным направлениям в московии.
Мне было удивительно, что в Украине, в той компании  где дочь работает, расположили рег менеджера по Европе. Но это исключение, по одному бренду.
А в основном все руководство финансы и маркетинг все в московии.

якщо вона шукає роботу в світових компаніях через работа.уа або в усскоязиких сегментах інтернету, то може тому бачить всі вакансії в московії, нехай шукає на європейських платформах. якщо має відповідний досвід, то знайде роботу без проблем
   
Re: Про крупные международные компании

якщо вона шукає роботу в світових компаніях через работа.уа або в усскоязиких сегментах інтернету, то може тому бачить всі вакансії в московії, нехай шукає на європейських платформах. якщо має відповідний досвід, то знайде роботу без проблем
Какая работа уа?!
Смеётесь.
Только англо мовные платформы.
Она ещё будучи за границей, после универа там прописаоась.
Легальная работа её уровня - практически не реально в Европе. Максимум Дубаи или Тай для украинцев.
Чтобы попасть на работу в Европу в рамках Транс нац компании нужно начать с 6-грейла, аыррсти до 10, поработать в московии, а потом может быть.. Тебя рассмотрят на открывшуюся позицию..
   
Re: Про крупные международные компании

Чому Форд,тойота та ін. побудували свої заводи там, а не в україні- зможете пояснити?
Простіше простого. У нас діє асоціація з ЄС при якій імпортні мита для українських товарів в односторонньму порядку були обнулені в 2015 році. Мита ввозу в Україну по більшості товарів поступово обнулялись і також зараз є практично нульвими.
По автомобілях треба було переступити через труп наших автокорупціонерів. Не вийшло. Обнулення відбудеться тільки з 2025 року. ЄС у вдповідь відклав обнулення мит що виготовляються в Україні. То який ідіот буде вкладатись в Україну при такому розкладі. Так що дякуєм Петру ну і попутно нинішній владі яка нічого ще не змінила.
Ну а позитивний приклад поруч. Як п'ятимільйонна Словаччина стала лідером східноєвропейського ринку автівок з випуском 1 мільйони на рік. Кожному словаку через п'ять років по автівці. Включаючи немовлят :). А коли серйозно то потужний експорт. До цього великих автопотужностей в словаків не було. Так щось для кооперації із чеською Шкодою.
   
Re: Про крупные международные компании

Какая работа уа?!
Смеётесь.
Только англо мовные платформы.
Она ещё будучи за границей, после универа там прописаоась.
Легальная работа её уровня - практически не реально в Европе. Максимум Дубаи или Тай для украинцев.
Чтобы попасть на работу в Европу в рамках Транс нац компании нужно начать с 6-грейла, аыррсти до 10, поработать в московии, а потом может быть.. Тебя рассмотрят на открывшуюся позицию..

 і я тобі пишу і інші які в темі, багато глобальних компаній переформатували свої структурні підрозділи і винесли україну з сегменту снг, тому нехай розширює список компаній і далі шукає.
   
Re: Про крупные международные компании

Ви всім ФУПом зациклились на питаннях мови та політики((
Тут стоіть лише питання Бабло та Кар"єра.
Тому 2 відповіді на питання——

1. Ходиш у вишиванці і мрієш повернути Кубань))——плювати на Бабло і на Кар"єру і починати з нуля в Польщі.
2. Адекватна людина?—— тоді не слухайте нікого і спокійно заробляйте Грощі та  робіть Кар"єру.( після Москви іі всюди візьмуть)

Адекватна людина перш ніж вступати кудись вивчить ринок. І свою перспективу в ньому. Якщо для неї переїзд в московію рядова подія то про що ми тут розмірковуєм? Якщо ні то не проктером єдиним наповнені ринки.
   
Re: Про крупные международные компании

проблема з таким досвідом знайти роботу в іншій компанії?
знаю що багато переорганізовують свої структурні підрозділи і україну тепер відносять не до снг сегменту, а то центрально-східноєвропейського
Это не так работает.
Формально украинский офис московскому не полчинен. Формально Украина отнесена к восточной Европе.
Но..
Но в Москве сидит.. Турок... Серб.. Поляк, не важно.
Формально он числится в команде, допустим женевского офиса. Но находится в Москве. Он синьер менедж. Под ним персонал москвичи.
И оп вуаоя, мы под москалями. Не де юре, а де факто..
   
Re: Про крупные международные компании

Но вот что касается конкретных брендов, то поголовно все руководство по- прежнему в Москве. И ничего в этом смысле не меняется.
Все синьор- менеджеры по маркетингу, финансам и сейлу в Московии.
еще один фактор - в москве. а не в питере, или других городах рашки

москва и внутренняя рашка разные вещи  с точки зрения бизнеса
   
Re: Про крупные международные компании

А якщо для розвитку потрібно... хм... нейтралізувати верхівку олігархічно-орієнтованого бізнесу неєвропейськими методами - чи наблизить це нас до Європи? До того ж великі західні компанії також поступово наближаються до ідеї "за гроші ми підемо на все й домовимося з усіма". Світ він такий - райдужні поні, здебільшого, лише на картинках залишилися :D

1. Правосудие
2. Правопорядок
3. Экономика.

Олигархат ликвидируется исключительно европейскими методами.

И надо заканчивать с идеологическими экспериментами, которые продавливают перекрасившиеся коммуняки.
   
Re: Про крупные международные компании

москва - население 12 млн
московская агломерация - население - 17 млн

рашка высасывала кадры в москву десятилетия

что вы хотите от бизнеса - чтобы он это не учитывал?
   
Re: Про крупные международные компании

А в Росії судова там правоохоронна системи не жах?
А що там такого в російських законах вигідного?

А в Китае еще хуже....

Но есть такая фраза - "стабильная предсказуемость". А это - понятные правила игры для бизнеса.
   
Re: Про крупные международные компании

Нафіга ти тут просуваєш державну мову параші?
   
Re: Про крупные международные компании

так само, як і телевізори самсунг для України виготовляються тільки в раші,
а як не хочеш платити рашистам, так тобі самсунг телевізор заблокує
   
Re: Про крупные международные компании

А в Китае еще хуже....

Но есть такая фраза - "стабильная предсказуемость". А это - понятные правила игры для бизнеса.

фраза є, а смислу її вживання в контексті порівняння російського та українського правових полів нема
   
Re: Про крупные международные компании

москва - население 12 млн
московская агломерация - население - 17 млн

рашка высасывала кадры в москву десятилетия

что вы хотите от бизнеса - чтобы он это не учитывал?

Ті кадри вже давно на пенсіях. Йдеться про штаб квартири в рашці для східноєвропейських менеджерів. Я не думаю що це носить глобальний характер. А повний список непогано було б опублікувати. Санкції від споживача найбільш відчутні. На них відреагують миттєво.
   
Re: Про крупные международные компании

так само, як і телевізори самсунг для України виготовляються тільки в раші,
а як не хочеш платити рашистам, так тобі самсунг телевізор заблокує

У вас застарілі дані. Не виготовляються вже кілька років. Якраз через спротив споживача. Як бачите до корейців дійшло.
   
Re: Про крупные международные компании

Ті кадри вже давно на пенсіях. Йдеться про штаб квартири в рашці для східноєвропейських менеджерів. Я не думаю що це носить глобальний характер. А повний список непогано було б опублікувати. Санкції від споживача найбільш відчутні. На них відреагують миттєво.

старые кадры генерят новые кадры
финансисты пояляются в семьях финансистов. ученые в семьях ученых итд. + свежая кровь
вузы, научные и групповые школы. концентрация бабла

вредно не учитывать реалии
   
Re: Про крупные международные компании

У вас застарілі дані. Не виготовляються вже кілька років. Якраз через спротив споживача. Як бачите до корейців дійшло.

правда? якщо так, то я дуже рада, молодці корейці!
бо коли купляла в вересні 2018 року, то легальні самсунги були тільки з рашки,
купила словацький, який в 2020-му розблоковувала

і так, я тоді на сайті самсунга в Києві теж висловлювала своє обурення цим фактом, і підтримка самснугу в Києві зі мною абсолютно погоджувалась

Останнє редагування: 21 лютого 2021 14:21:51 від Foxic
   
Re: Про крупные международные компании

:)
.....
Тогда я о плохом..
О самом плохом..
Быть в рф с Украинским паспортом стремно.
А вдруг война в горячей фазе..
Твоя дочь заложник и крупные компании будут в сторонке.
...
Ничего не стремно. Знакомая уже больше  15 лет в Москве работает, с украинским паспортом и гражданством. Менять гражданство не собирается.
   
Re: Про крупные международные компании

старые кадры генерят новые кадры
финансисты пояляются в семьях финансистов. ученые в семьях ученых итд. + свежая кровь
вузы, научные и групповые школы. концентрация бабла

вредно не учитывать реалии

Тут я погоджуюсь. Але десь наполовину. По перше той природний відбір за совка був по іншим критеріям. Лакейство і професіоналізм не тотожні поняття. По друге виїжджала обслуга, хай і високорангова на той час. Вони не набули порівняно з мєстнимі великих активів. По третє вони вже омоскалились і тепер є більші прибічники русскага міра ніж самі кацапи
   
Re: Про крупные международные компании

правда? якщо так, то я дуже рада, молодці корейці!
бо коли купляла в вересни 2018 року, то легальні самсунги були тільки з рашки,
купила словацький, який в 2020-му розблоковувала

і так, я тоді на сайті самсунга в Києві теж висловлювала своє обурення цим фактом, і підтримка самснугу в Києві зі мною абсолютно погоджувалась
Тоді десь і поміняли. Бо я тоді ж збирався тоді соньку обновити. А самсунг навіть не розглядав з цієї причини. А зараз вже років зо два менегери твердять про європейську зборку. Не пам'ятаю вже звідки.
   
Re: Про крупные международные компании

Ничего не стремно. Знакомая уже больше  15 лет в Москве работает, с украинским паспортом и гражданством. Менять гражданство не собирается.

Звичайно коли на публіці підтримувати русскій мір, путєна то нє стрьомна. Ще й пожаліють що прютілі жєртву фашиствующіх падонков. Пріобщілі к наслєдію Пушкіна і Достоєвского. А пачєму паспорт нє мєняєт? Ждьот значіт смєни власті в ісконно руском Кієвє.

Останнє редагування: 21 лютого 2021 14:28:21 від Cталкер
   
Re: Про крупные международные компании

А в Росії судова там правоохоронна системи не жах?
А що там такого в російських законах вигідного?
Не, ну там все таки по жёстче будет.
У нас сейчас полиция совсем потерянная и беспорадная.
Там есть СК. И они периодически кого-то хоть показательно , но закрывают из чиновников. Находят у них дома миллиарды налом и шум потом на всю московию.
А у нас, со всеми этими новомодными набу- шнабу...добр-шнэбэр...ни одного дела...ни одной посадки. Да что там, за 30 лет никого показательно не закрыли..
   
Re: Про крупные международные компании

Какая работа уа?!
Смеётесь.
Только англо мовные платформы.
Она ещё будучи за границей, после универа там прописаоась.
Легальная работа её уровня - практически не реально в Европе. Максимум Дубаи или Тай для украинцев.
Чтобы попасть на работу в Европу в рамках Транс нац компании нужно начать с 6-грейла, аыррсти до 10, поработать в московии, а потом может быть.. Тебя рассмотрят на открывшуюся позицию..

не nизди!

Філіпп морріс, джитіай, данон, нестле - персонально знаю купу людей, які ПРЯМО З УКРАІНИ, маючи різні посади (від діджитал маркетолога до одного з директорів), різний вік (від 28 до 45 років) поіхали в європу.

Питання релокаціі ще дуже залежить від успіхів на роботі тут та від ступенню наповнення черепу сірою речовиною  :gigi:
   
Re: Про крупные международные компании

Знаю девочку из Проктера - прямо с Украины в Швейцарию.
правда давненько уже.
   
Re: Про крупные международные компании

Чому не працює? На багатьох оптових ринках Україна входить до компетенції менеджерів з Польщі чи Угорщини. Наприклад корейці вже розібрались і самсунги в Україну тепер ідуть з Європи. Тут маємо ринки кінцевої для споживача продукції американських брендів. Для штатівської уяви і ми і московія периферія в якій вони не надто хочуть розбиратись. Може в тому причина.
А тепер з прагматичної точки зору. Відкинувши політику. Якщо завод в московії то на український ринок товар йде із сплатою мита. З Європи скоріш за все без. На відомих мені ринках мита поступово обнулились. Залишились автомобілі за яких треба було перейти через труп Васадзе та інших наших автобляхарів. Але й тут з 2035 року буде нуль. То який сенс везти зі сходу? Простіше від наших західних сусідів.
Физически с Московии продукцию никто не возит. Она делается или на украинском заводе или завозится с ес. Это да.
И офиц украинский офис Москве не подчиняется.
Но.
Допустим в Женеве сидит рег директор по бренду. А в Московии сидят жир по маркетингу и финансам. Организационно они входят не в российскую команду, а европейскую.
Вот так и происходит.
Я ж говорю , ещё не давно в Киевской офисе сидела синьор менеджер, украинка, которая руководила английским рынком. Наперёд этим она в Московии работала.
Т,е подчинение идёт не организационное, а функциональное по людям.
   
Re: Про крупные международные компании

Питання релокаціі ще дуже залежить від успіхів на роботі тут та від ступенню наповнення черепу сірою речовиною
Слушно. Але якщо корпорація велика - хто там зна, за якими критеріями вирішуються питання релокації. З відносно невеликими фірмами простіше - там є зворотній зв'язок й ніхто мені, наприклад, не запропонує працювати в Пітері, бо рішення приймаються на місці й моя позиція відома, хоча формально ми поза політикою )) Якби я потрапив у гіпотетичну ситуацію кар'єра vs переконання... хз... можна було б себе заспокоювати, що то тимчасово й не є кінцевою метою - так було б психологічно простіше.
   
Re: Про крупные международные компании

Значить їхнє мосековське керівництво тримається за ринок України і не інформує центральні органи про реальний стан речей. Що передавши менеджмент і поставки в Східну Європу транснаціональні компанії лише виграють. Вони більші патріоти свого гаманця а попутно країни перебування ніж інтересів компанії та бренду.
Але за інформацію дякую. Придивлятимусь. Скоро вони матимуть на одного споживача менше. А за певної розкрутки далеко не одного.
Там не руководство московское. Там просто менеджеры, которые приписаны к разным адресам физически в Московии находятся. И рулят оттуда. И команды под ними Московские. И сейчас на удаленке совещания проводят не на украинском и не на английском языках. Хотя если кто-то из европейских боссов подключается, то сразу переходят на английский естественно  :gigi:
   
Re: Про крупные международные компании

Физически с Московии продукцию никто не возит. Она делается или на украинском заводе или завозится с ес. Это да.
И офиц украинский офис Москве не подчиняется.
Но.
Допустим в Женеве сидит рег директор по бренду. А в Московии сидят жир по маркетингу и финансам. Организационно они входят не в российскую команду, а европейскую.
Вот так и происходит.
Я ж говорю , ещё не давно в Киевской офисе сидела синьор менеджер, украинка, которая руководила английским рынком. Наперёд этим она в Московии работала.
Т,е подчинение идёт не организационное, а функциональное по людям.

есть такое
я своей жене периодически за это свое фэ высказывал:
страна в войне с кацапами
а вы танцуете под дудку из Москвы тут и еще мотаетесь туда чтобы вас там по головке погладили
что, в сраной Бельгии некому  у вас мозги прочистить ?
причем траки с грузом из Бельгии едут сюда

а если шире брать, то крамольная мысля такая:
что пока не научимся за себя стоять тут,
то нехрен и в евросоюз шестерками переться.
 
   
Re: Про крупные международные компании

шось чувак 3.14здить.
то чого ж тоді у нас так мало товарів кацапського виробництва всіх цих брендів.
в основному з польші, словачини ну і звісно місцевого походження.
якщо хтось вчасно не переорієнтувався то заразреально втрачає ринок і гроші.
   
Re: Про крупные международные компании

Не, ну там все таки по жёстче будет.
У нас сейчас полиция совсем потерянная и беспорадная.
Там есть СК. И они периодически кого-то хоть показательно , но закрывают из чиновников. Находят у них дома миллиарды налом и шум потом на всю московию.
А у нас, со всеми этими новомодными набу- шнабу...добр-шнэбэр...ни одного дела...ни одной посадки. Да что там, за 30 лет никого показательно не закрыли..

Не знав, що рівень судової і правоохоронної системи для бізнес середовища визначається показовими посадками.
Ну раз так тоді дійсно, тут у нас повний швах.
   
Re: Про крупные международные компании

Слушно. Але якщо корпорація велика - хто там зна, за якими критеріями вирішуються питання релокації. З відносно невеликими фірмами простіше - там є зворотній зв'язок й ніхто мені, наприклад, не запропонує працювати в Пітері, бо рішення приймаються на місці й моя позиція відома, хоча формально ми поза політикою )) Якби я потрапив у гіпотетичну ситуацію кар'єра vs переконання... хз... можна було б себе заспокоювати, що то тимчасово й не є кінцевою метою - так було б психологічно простіше.
+
   
Re: Про крупные международные компании

шось чувак 3.14здить.
то чого ж тоді у нас так мало товарів кацапського виробництва всіх цих брендів.
в основному з польші, словачини ну і звісно місцевого походження.
якщо хтось вчасно не переорієнтувався то заразреально втрачає ринок і гроші.
Читайте внимательно.
Товар из Московии сюда не попадает.
Это табу.
Речь идёт о функциональном руководстве.
   
Re: Про крупные международные компании

Нейтрализуйте,  если мешает

Розвиток економіки неможливий без платоспроможного попиту.
Так що більше тарифів хороших і різних. Тоді заживйом!  :laugh:
   
Re: Про крупные международные компании

і я тобі пишу і інші які в темі, багато глобальних компаній переформатували свої структурні підрозділи і винесли україну з сегменту снг, тому нехай розширює список компаній і далі шукає.
Так вынести то они вынесли. Но территориально директора по многим направлениям в Московии сидеть остались. Просто организационно они числятся в европейских командах.
   
Re: Про крупные международные компании

шось чувак 3.14здить.
то чого ж тоді у нас так мало товарів кацапського виробництва всіх цих брендів.
в основному з польші, словачини ну і звісно місцевого походження.
якщо хтось вчасно не переорієнтувався то заразреально втрачає ринок і гроші.
купляв недавно все для бриття в Україні — все по кацапськи написано :facepalm: украіна - далі кацапська колонія
   
Re: Про крупные международные компании

Или вот еще один интересный моментик.
Дочка где-то пол года занималась выводом на рынок нового продукта.
Назовём его Продукт А.
Этот продукт занимает очень большую долю в продажах у всех конкурентов на всех рынках. Но как-то исторически сложилось, что в Украине компания, где работает малая его не продавала. Их завод в Украине его не выпускает. А вот на заводах в Европе и в Московии фигачат полным ходом и занимают там очень приличные доли рынка.
И вот задумали ее боссы попытаться в Украине с ним выйти.
Подсчеты , расчеты PNL...все дела.
Выпуск в Украине сразу отбросили. Огромные вложения в усовершенствование существующих линий - бюджет не выделили.
Стали считать завозить из Европы. Есть жесткое ограничение маржи - минимум 30% (это к слову о «жадных наших комерсах и о том, что там все на минимальной марже работают). Ага счас...
И получилось, что с учетом цен на полках у конкурентов и за минусом скидок торговым сетям и дистрибьюторам маржа на руки не получалась больше 20%.- на руки. Все таки дорогая доставка и растаможка. Ну затраты на продвижение не слабые.
И шо вы думаете - ни фига. Даже с учетом всех перспектив, большого рынка - боссы добра не дали.
Потом считали затаскивать из Московии. Тоже получалось не более 25%.
Но с учетом политических моментов , тоже закрылся вопрос. Никто добра не дал с Московии затаскивать.
Так и закрыли проект. Не начав.
Вот так-то.
Никто не хочет в марже падать.
А вы говорите. Что наши комерсы жадничают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія