Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А де costashu? Проти Порошенка готують дві нові справи.

Проти Порошенка готують дві справи за хуліганство - адвокат

У Офісі генпрокурора готують ще дві кримінальні справи проти п'ятого президента України,
нардепа Петра Порошенка за хуліганство, заявив його адвокат Ілля Новіков, додавши,
що про це стало відомо з неофіційних джерел в Офісі генпрокурора.

"Сюжет такий - "хуліганство, вчинене колишнім п'ятим президентом Порошенком з особливим цинізмом і зневагою до суспільства".

Один епізод був 25 лютого, а другий - 27 лютого минулого року під час поїздки Запоріжжям і Червоноградом", - сказав Новіков в ефірі телеканалу "Прямий" у середу, 10 червня.

Адвокат зазначає, що в ситуації з політичними переслідуваннями Порошенка Офіс генпрокурора під керівництвом Ірини Венедиктової і ДБР перетнули червоні лінії,
за якими закінчується здоровий глузд і адекватність, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це стиль поведінки, запозичений у російських чиновників, які не займаються ні законністю,
ні репутацією в суспільстві, а виконують лише абсурдні вказівки зверху.
   
Re: А де costashu? Проти Порошенка готують дві нові справи.

Адвокат свина на канале свина будет говорить только то,что ему скажет свин
   
Адвокат свина на канале свина будет говорить только то,что ему скажет свин
   
Адвокат свина на канале свина будет говорить только то,что ему скажет свин

Він має і свою думку. Подивсь інтерв'ю з Івановим. Ще й українською володіє як Авакяну і не снилося. Людина з інтелектом. Та і хто лікар цим прокурорам, якщо вони навіть не можуть витримати процедури. Або це невігластво, або цирк на дроті для манюпасу з боку Пе і Зе. ПеЗдець, коротше.
   
Бобик сдох - не выдержал ФУПомарафона  :D
   
Проти Порошенка готують дві справи за хуліганство - адвокат
У Офісі генпрокурора готують ще дві кримінальні справи проти п'ятого президента України,
нардепа Петра Порошенка за хуліганство, заявив його адвокат Ілля Новіков, додавши,
що про це стало відомо з неофіційних джерел в Офісі генпрокурора.

"Сюжет такий - "хуліганство, вчинене колишнім п'ятим президентом Порошенком з особливим цинізмом і зневагою до суспільства".

Один епізод був 25 лютого, а другий - 27 лютого минулого року під час поїздки Запоріжжям і Червоноградом", - сказав Новіков в ефірі телеканалу "Прямий" у середу, 10 червня.

Адвокат зазначає, що в ситуації з політичними переслідуваннями Порошенка Офіс генпрокурора під керівництвом Ірини Венедиктової і ДБР перетнули червоні лінії,
за якими закінчується здоровий глузд і адекватність, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це стиль поведінки, запозичений у російських чиновників, які не займаються ні законністю,
ні репутацією в суспільстві, а виконують лише абсурдні вказівки зверху.


 


   
Петро допригаася.Когда кричал пращайнимытаярасея обидел мистера Хуйла лучшего дружбана Бубочки
   
Адвокат свина на канале свина будет говорить только то,что ему скажет свин
тіко так. Свин хворобливо самовпевнений
   
яке мерзенне чьмо.. :bueee:
огидна пика
   
Два прихильники певної політсили займаються прилюдною взаємною маструбацією  :bueee:   :bueee:   :bueee:
   
огидна пика


   
є costashu  X(

нічого що мене на дві справи тільки одна гілка,
а не по три гілки на кожну справу
 :S
   
є costashu  X(

нічого що мене на дві справи тільки одна гілка,
а не по три гілки на кожну справу
 :S
у бригадира спитай
   
Ще далеко до сотні? Може варто було закрити його по одній статті про державну зраду, за те, що від довів країну до зовнішнього управління?
   
Ще далеко до сотні? Може варто було закрити його по одній статті про державну зраду, за те, що від довів країну до зовнішнього управління?

 :lol:  :weep:  :lol: 
   
у бригадира спитай

я знаю тільки тебе,
а який нік на ФУПі у твого бригадира?
я спитаю
   
я знаю тільки тебе,
а який нік на ФУПі у твого бригадира?
я спитаю
я тут не працюю, а розважаюсь
і насолоджуюсь як вас теліпає
   
Re: А де costashu? Проти Порошенка готують дві нові справи.

Ще далеко до сотні? Може варто було закрити його по одній статті про державну зраду, за те, що від довів країну до зовнішнього управління?

Ага, за статтею фуйнадцятою Карного кодексу Дринтравії, за державну зраду на користь Кокаїнії  :facepalm1:
   
я тут не працюю, а розважаюсь
і насолоджуюсь як вас теліпає

100%
вся ваша бригада пише одне і те ж;
 "розважаюсь"
"я по приколу, а ви серйозно"
особливо обдаровані ще пишуть: "я політикою не цікавлюсь"

ну і звичайно методички, боти, спецзавдання

p.s.
бригада то не тому що ви працюєте разом, а тому що мислите однаково 

Останнє редагування: 11 червня 2020 14:44:32 від Читач
   
100%
вся ваша бригада пише одне і те ж;
 "розважаюсь"
"я по приколу, а ви серйозно"
особливо обдаровані ще пишуть: "я політикою не цікавлюсь"
це ваш бригадир сказав?
   
таки натисну доповідь за персональну гілку, дякую
   
Может отвести отдельный подфорум [ПІДОЗРИ] ?
   
Может отвести отдельный подфорум [ПІДОЗРИ] ?

 :laugh:  краще назвати "ЗМОВИ"
   
А чого Петро адвокатом найняв кацапа Новікова? А як же прощай немитая?
   
А чого Петро адвокатом найняв кацапа Новікова? А як же прощай немитая?
бо свин кадебешник зі студентства і агент хуйла
   
Якщо б у кнуря була можливість "обісцяти всіх українців" - він би це зробив посміхаючись. Там саме така зневага до суспільства.
   
Якщо б у кнуря була можливість "обісцяти всіх українців" - він би це зробив посміхаючись. Там саме така зневага до суспільства.
ця зневага до суспільства знайшла чітке відображення у двох наведених вище роліках, де це чьмо зриває з дівчини шапку за якесь запитання, а потім мало не з кулаками кидається на когось чергового з натовпу
   
Re: А де costashu? Проти Порошенка готують дві нові справи.

Петро допригаася.Когда кричал пращайнимытаярасея обидел мистера Хуйла лучшего дружбана Бубочки

+1

Бубочка таке не вибачає
Чортів мають прибрати, тільки шаурма
   
А чого Петро адвокатом найняв кацапа Новікова? А як же прощай немитая?



"кацап" Новіков вільно володіє державною мовою України, на відміну від різних авакових і його посіпак геращенків
   
"кацап" Новіков вільно володіє державною мовою України
ну володіє кацап Новіков мовою, і що? А яке в нього громадянство, хтось знає?
   
А чого Петро адвокатом найняв кацапа Новікова? А як же прощай немитая?



"кацап" Новіков вільно володіє державною мовою України, на відміну від різних авакових і його посіпак геращенків
Ну така для нього легенда розроблена, бути україномовним кацапом. Упевнений він і іншими мовами володіє. Але ж в кишені в нього лежить паспорт з куркою. А мо крім паспорту ще й посвідчення якого майора ФСБ.
   
Может отвести отдельный подфорум [ПІДОЗРИ] ?
Давно пора. Тільки буква С там виглядає куди органічніше - ПІДОСРИ. Наголос без змін.
   
Бобик сдох - не выдержал ФУПомарафона  :D

Видать вчерашними стараниями не только на пивас заработал... Возможно что и по-крепче принял  :gigi:
   
Давно пора. Тільки буква С там виглядає куди органічніше - ПІДОСРИ. Наголос без змін.
"підозри" як іменник теж звучить :gigi:
   
Видать вчерашними стараниями не только на пивас заработал... Возможно что и по-крепче принял  :gigi:
працюють тут порохоботи, як ти
   
вас порохоботів не поймеш, то скаржитесь, що я забагато пишу, а то вже що я замало пишу :laugh:
ви там скоординуйтесь
   
огидна пика
а ну засвети свою пыку, мы сравним  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія