Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Косташу

Re: Свободу Косташу

Стосовно невимовного рбжунемогу Костя виявився правий якого його тримати в передбаннику?

‐--------------------‐----------------------------------------------------> xyй
   
Re: Свободу Косташу

Костя взагалі їпанутись талант - постив й вдень й вночі "новини" про Юлю та про свиней.
Він або на препаратах сидить, або там декілька юзерів на одному нікові сиділо.
Бо в такому режимі сну  - це здохнути можна.
Косташу один і ми його давно знаємо. Може постити скільки завгодно. Це його право.
   
Re: Свободу Косташу

А есть информация кто этот тайный гуманист?
Есть подозрения, что форум уже находится не пойми в чьих руках.
Развейте сомнения. Ибо тёмные баны и полубаны не красят никого.
Я думаю pravda, она заходила как раз 28 июля. Кликните на ее ник.
   
Re: Свободу Косташу

Косташу один і ми його давно знаємо.
Ніт.
Я пам'ятаю костяшку з пуфіка.
Той хоч й юльок був, але я його ставив як взірець адекватності серед юльків.

Це, шо зараз кинули в передбанник - просто якийсь лютий шматок калу.
Якшо це точно та сама людина, то їй однозначно потрібна допомога або психолога або психіатра.
   
Re: Свободу Косташу

Пожалуйста, найдите ник косташу и гляньте его посты, вряд ли там найдется хоть минимальное содержание.
Я погоджуся, що іноді він емоційно реагував на безпідставні наїзди та звинувачення.
   
Re: Свободу Косташу

Костя взагалі їпанутись талант - постив й вдень й вночі "новини" про Юлю та про свиней.
Він або на препаратах сидить, або там декілька юзерів на одному нікові сиділо ))
та мова взагалі то не про костяшу.він один з десятків тут трохи за серйозно здвинутих в силу оточоючої їх дійсності. Слабі по суті натури-як антиковідники,що шизіють,бо їм посидіти чи порежимити це мозгами поїхати. І його активність то свого роду віддушина,бо мозги перегріваються без виносу того на гора(форум) ну і бабки які не які теж перепадуть.не без того. Коли такі попадали на препарати,догляд лікарів чи навітьв заклади.тепер вони на форумах.в соцмережах і т.д Купа віддушин злити напряг на когось без шансу дістати "атвєску" фізично. Може то і щастя.що існують такі форуми чи соцмережі-навіжених на вулицях стало менше і в сімях обстановка не така темна. виключив комп і янгол :D  ІМНО.
   
Re: Свободу Косташу

Косташу один і ми його давно знаємо. Може постити скільки завгодно. Це його право.
Прекрасно, у нас много ников, которые давно на форуме, допустим 20 или30 ников будут постить по 200-300 пустых постов типа ,,собаки все вы,, ,,эх, дааа,, ,,упс, а я то думал,, говно,, ,,пидарасы,, и что тогда?
   
Re: Свободу Косташу

Я погоджуся, що іноді він емоційно реагував на безпідставні наїзди та звинувачення.

він ні на що не реагує
це просто флуд, з метою засрати форум
просто глушилка

є ніки які постять думки, є ніки які заважають постити думки
костяша - це варіант намба 2
   
Re: Свободу Косташу

Ніт.
Я пам'ятаю костяшку з пуфіка.
Той хоч й юльок був, але я його ставив як взірець адекватності серед юльків.

Це, шо зараз кинули в передбанник - просто якийсь лютий шматок калу.
Якшо це точно та сама людина, то їй однозначно потрібна допомога або психолога або психіатра.
Він перехавкнув у своїй реакції на нападки на його адресу. І явні нападки від порохозалежних. Які давно намагаються його вижити. Я Косташу знаю з ДД. Це він. І не гарно переслідувати саме за політичною ознакою і провокувати таку реакцію.
   
Re: Свободу Косташу

Прекрасно, у нас много ников, которые давно на форуме, допустим 20 или30 ников будут постить по 200-300 пустых постов типа ,,собаки все вы,, ,,эх, дааа,, ,,упс, а я то думал,, говно,, ,,пидарасы,, и что тогда?
в нас є кияша з 5  ніками і що?
   
Re: Свободу Косташу

він ні на що не реагує
це просто флуд, з метою засрати форум
просто глушилка
Ні, це реакція на дурнуваті нападки підрів.
   
Re: Свободу Косташу

Він перехавкнув у своїй реакції на нападки на його адресу.
То нехай відпочине, займеться чимось корисним, може навіть в реалі.
Бо він йопнувся, кидався калом на всі боки в гілках, де за нього взагалі мова не йшла.
Варто було сказати шось не те за Тимошонку чи за  Зелепня.

Звиздець кардинальної  відмінності між костяшкою та пєдісом-12 моментами вже не було.
   
Re: Свободу Косташу

Тут когда то был ник ,,хуйло,, он посетил ветки,,п***а,, ,,всех нахуй,,. ,,все охуели,, ,,и все в том же духе, может и его вернём, чё креативит чел.
   
Re: Свободу Косташу

в нас є кияша з 5  ніками і що?
А що? Краще слухати про клоповтрєпихающіхся сослівойвкапюшонєна сипатьціаніда.
   
Re: Свободу Косташу

в нас є кияша з 5  ніками і що?
Если заметили, что под ником постит забаненый киянин, то доказывайте и он либо сам уйдет либо возможно какой то модератор забанит.
   
Re: Свободу Косташу

розумієш супік це палка о двох кінцях сьогодні ви випилюєте опонентів за політичною ознакою просто завтра не кажить а нас за шо?
всюди палка з двох кінців.у всіх ситуаціях.І тому ,якщо її перегнути, то вийде капець. З любої сторони перегнути. І якщо більшість форумчан з різними поглядами (бо серуться і між собою) тут спільно говорять -ДОСИТЬ,то перегин таки зі сторони особи.
  Вміння тримати палку у рівновазі(по всіх житєвих ситуаціях) це водіння вищого класу і зовсім не легке. Тому палку завжди перегинають і справа більшості зацікавлених то вернути в рівновагу,навіть ціною втрати когось. Чи най гнеться поки не зламається,бо "пацан чьоткий і свій"?
   
Re: Свободу Косташу

Я вам так господа скажу, если вам мулял Костяшу,
это значит вы слишком подолгу зависали на ФУПе.

Я вот его видел раз в день с десятком сообщений
довольно нейтрального характера и не более.
   
Re: Свободу Косташу

То нехай відпочине, займеться чимось корисним, може навіть в реалі.
Бо він йопнувся, кидався калом на всі боки в гілках, де за нього взагалі мова не йшла.
Варто було сказати шось не те за Тимошонку чи за  Зелепня.

Звиздець кардинальної  відмінності між костяшкою та пєдісом-12 моментами вже не було.
Кал це Пшениця і його підспівувачі. Тут же явно прослідковується групова обідка педрюків. Гівнєцом пахне.
   
Re: Свободу Косташу

Я вам так господа скажу, если вам мулял Костяшу,
это значит вы слишком подолгу зависали на ФУПе.

Я вот его видел раз в день с десятком сообщений
довольно нейтрального характера и не более.
(tu)
   
Re: Свободу Косташу

То нехай відпочине, займеться чимось корисним, може навіть в реалі.
Бо він йопнувся, кидався калом на всі боки в гілках, де за нього взагалі мова не йшла.
Варто було сказати шось не те за Тимошонку чи за  Зелепня.

Звиздець кардинальної  відмінності між костяшкою та пєдісом-12 моментами вже не було.
Это не он епнулся, а ваша пистобратия с тобой в том числе, когда не только ничего не сказали своему коллеге по пидарской шконке Бокстеру, когда тот открыл ветку про сына шлюхи и пидараса, а и радостно плясали в ней и гыгыкали. И после этого ты ждешь, шо он будет к вам относиться нормально?
Однако.   :pooh_lol:
   
Re: Свободу Косташу

Ну и чего вы все спорите, если была модерации и хоть минимальные сроки для дисциплины, все было бы по другому, а так безнаказанность рождает беспредел со всех сторон. Создал именную ветку, пусть идёт в бан, неча.
   
Re: Свободу Косташу

Это не он епнулся, а ваша пистобратия с тобой в том числе, когда не только ничего не сказали своему коллеге по пидарской шконке Бокстеру, когда тот открыл ветку про сына шлюхи и пидараса, а и радостно плясали в ней и гыгыкали. И после этого ты ждешь, шо он будет к вам относиться нормально?
Однако.   :pooh_lol:
Той припарений бакстік вже гілку відкрив. Хто б сумнівався. Верніть таких же припарений.
   
Re: Свободу Косташу

Той припарений бакстік вже гілку відкрив. Хто б сумнівався. Верніть таких же припарений.
Одиноко стало, пидармону, без Кизяка в капюшоне и Пшонки-дурачка. :gigi: Душа болыть, а сраця плачэ.
   
Re: Свободу Косташу

Бокстеру, когда тот открыл ветку про сына шлюхи и пидараса, а и радостно плясали в ней и гыгыкали.
"Что первично - курица или яйцо?"
В даному випадку гілка була як відповідь на діяльність костяшки.
Причому раніше автора такої гілки б анігілювали, але зараз більшість тотально доєдналася до челенджу - "насри на костяшку", отже чувак якось не догодив  більшості, тому  був випертий на карантин.

Можна звісно сказати, шо форум захопили педрофани й геноцидять юльків й зелепнів.
Але якшо тут форум педрофанів, то юльки завжди можуть піти на свій дурдом, або на старий варіант або на реінкарнацію, де їм сухо й комфортно. B-)
   
Re: Свободу Косташу

Ні, це реакція на дурнуваті нападки підрів.
взагаліто ВІН своїми постами просився на такі реакції,Бо любий,що є ТС відкриваючи нову тему викликає вогонь на себе (в нормальному середовищі вогонь повинен вестися по СУТІ теми.але де тут у нас нормальне середовище?). Отже він свідомо ішов і очкував тої реакції що і отримував і тому робити його мартиром це знову-спроба обілити однодумця за всяку ціну,тобто зацікавлена. Бо ви сектанти(бачиш як мене вразило твої -підри :D ,які ти вжила ВИКЛЮЧНО як провокацію і отримання пару теплих слів типу -мамчатка,сучкаблох і т.д :D,але я культурний B-) )  ніколи не будете обєктивні коли справа стосується вашого "ордену" і його паладинів в силу власне сектантантської етики.
   
Re: Свободу Косташу

"Что первично - курица или яйцо?"
В даному випадку гілка була як відповідь на діяльність костяшки.
Причому раніше автора такої гілки б анігілювали, але зараз більшість тотально доєдналася до челенджу - "насри на костяшку", отже чувак якось не догодив  більшості, тому  був випертий на карантин.

Можна звісно сказати, шо форум захопили педрофани й геноцидять юльків й зелепнів.
Але якшо тут форум педрофанів, то юльки завжди можуть піти на свій дурдом, або на старий варіант або на реінкарнацію, де їм сухо й комфортно. B-)
Будет суп.
   
Re: Свободу Косташу

А що? Краще слухати про клоповтрєпихающіхся сослівойвкапюшонєна сипатьціаніда.

Тигрик, ось дописи Косташу, майже один за одним. Причому це його повні пости, а не вирване з контексту. Як тобі таке спілкування, нехай і з опонентами?

Це ж просто генератор п'яти слів - дебіл, порохоскот, ТП, ідіот та кнуросвин, якщо що. Зауваж, так кожен день, без перерви на обід, з чотирьох або п'тигодинною перервою на короткий сон.
=============================


-ТП навіть в цьому ТП

-оце і є та альтернативна реальність, в якій існують порохоскоти

-в тому числі, дебіл

-твій здоровий глузд це брехати та красти

-Тимошенко це Європа, дебіл

-кнуросвин, як і до 2019го, виграє тільки в бойка

-бо порохоскоти

-і з ТП чоловічого роду :lol:

-з ТП у парі :lol:

-бо я за правду, а не за когось, тупорила ти порохоскотина

-кнуросвин тобі товариш

-це політичний форум, порохоскот

-порохоскотська дебілка

-сказати, куди ти їх собі маєш засунути, порохоскот?

-дебільний порохоскот

-ідіот

-мені не потрібно, щоби порохоскоти щось казали, я сам кажу

-кнуросвин тобі товариш

   
Re: Свободу Косташу

Одиноко стало, пидармону, без Кизяка в капюшоне и Пшонки-дурачка. :gigi: Душа болыть, а сраця плачэ.
Вже другу відкрив, ушльопок.
   
Re: Свободу Косташу

алекс, вот зачем ты фигню пишешь ни к селу, ни к городу?
Он даже Нолик пальцем у виска крутит:

Я говорю, читай пост повністю :)


і  :love: Суми

нє він не штабной звичайний сумський долпайоп


Останнє редагування: 31 липня 2021 03:17:46 від alex_kyiv
   
Re: Свободу Косташу

Тигрик, ось дописи Косташу, майже один за одним. Причому це його повні пости, а не вирване з контексту. Як тобі таке спілкування, нехай і з опонентами?

Це ж просто генератор п'яти слів - дебіл, порохоскот, ТП, ідіот та кнуросвин, якщо що. Зауваж, так кожен день, без перерви на обід, з чотирьох або п'тигодинною перервою на короткий сон.
=============================


-ТП навіть в цьому ТП

-оце і є та альтернативна реальність, в якій існують порохоскоти

-в тому числі, дебіл

-твій здоровий глузд це брехати та красти

-Тимошенко це Європа, дебіл

-кнуросвин, як і до 2019го, виграє тільки в бойка

-бо порохоскоти

-і з ТП чоловічого роду :lol:

-з ТП у парі :lol:

-бо я за правду, а не за когось, тупорила ти порохоскотина

-кнуросвин тобі товариш

-це політичний форум, порохоскот

-порохоскотська дебілка

-сказати, куди ти їх собі маєш засунути, порохоскот?

-дебільний порохоскот

-ідіот

-мені не потрібно, щоби порохоскоти щось казали, я сам кажу

-кнуросвин тобі товариш

шуша, процитуй бакстера.
   
Re: Свободу Косташу

Будет суп.
не буде. 
   
Re: Свободу Косташу

Пожалуйста, найдите ник косташу и гляньте его посты, вряд ли там найдется хоть минимальное содержание.

Дуже содєржатєльно...

Шуша,  :friends:
   
Re: Свободу Косташу

"Что первично - курица или яйцо?"
В даному випадку гілка була як відповідь на діяльність костяшки.
Причому раніше автора такої гілки б анігілювали, але зараз більшість тотально доєдналася до челенджу - "насри на костяшку", отже чувак якось не догодив  більшості, тому  був випертий на карантин.

Можна звісно сказати, шо форум захопили педрофани й геноцидять юльків й зелепнів.
Але якшо тут форум педрофанів, то бльки завжди можуть піти на свій дурдом, або на старий варіант або на реінкарнацію, де їм сухо й комфортно.
Та нэ пысты про "бильшисть". Ваша бильшисть видна по голосовалках с десятков левых ников.
И иенно - РАНЬШЕ, этот Быкстер только бы улыбнулся из-под колес в последний раз после открытия такой ветки. Но СЕЙЧАС пан Растик может обидеться только в свою сторону, или сторону своих "случайно" разбаненных кизяков.
И если бы не АЮ, то эти два гавноеда - Пшонка и шабесшой Пшибздунецкий так бы благополучно и тягали свои сливы по ФУПу. B-)
   
Re: Свободу Косташу

Турчинофф, я неумею отправлять фоты, АААААААААААААААА... .
   
Re: Свободу Косташу

Дуже содєржатєльно...

Это значит поддержала ее пост, не хотела копировать большой пост.
   
Re: Свободу Косташу

Кал це Пшениця і його підспівувачі. Тут же явно прослідковується групова обідка педрюків. Гівнєцом пахне.
  "кал це Косташу і його підспівувачі. тут же явно прослідковується групова обідка мамчатників,Гівнєцом пахне"-от і поговорили :D
 Ти того хотіла тигрику? кольнути загартованих такими бздурами?  Ми то проходили ще у пісочниці ,дєцко" :D
   
Re: Свободу Косташу


Ещё пожалуйста.
   
Re: Свободу Косташу

Пожалуйста, найдите ник косташу и гляньте его посты, вряд ли там найдется хоть минимальное содержание.

Ура таврищи, я вирнулас из дурдома, миня выписали X( 
 И ищё сегодня у миня день варенья, мы в "дурдоме" уже выпили и закусили, и вас дорогие мои приглашаю к столу,
 отпразднуем и возвращение  в дом родной и день рождения, пожалуйте все к столу, угощайтесь дорогие гости! :) -D :) -D :) o
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 02/06/2008 23:24 користувачем pravda.
   
Re: Свободу Косташу

шуша, процитуй бакстера.
ти жидівка що не відповідаєш  а зразу в атаку без відповіді?
   
Re: Свободу Косташу

Ещё пожалуйста.

Ик, йопть!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія