Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro:

"Я добре знаю, що частина французької інтелектуальної еліти все ще має особливу прихильність до Росії. Дехто зачарований російською культурою, від Толстого до “Большого”... Не хочу нікого розчаровувати, але сьогоднішня Росія має мало спільного із російським балетом чи літературою, і поблизу українського кордону ми не бачимо сьогодні ані балерин, ані поетів."
   
зате ми бачимо клоуна і музиканта членом на роялі з нашої сторони

хоть паржом (с)
   
Re: Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro
smx

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro:

"Я добре знаю, що частина французької інтелектуальної еліти все ще має особливу прихильність до Росії. Дехто зачарований російською культурою, від Толстого до “Большого”... Не хочу нікого розчаровувати, але сьогоднішня Росія має мало спільного із російським балетом чи літературою, і поблизу українського кордону ми не бачимо сьогодні ані балерин, ані поетів."

 (tu)  [ua]
   
Re: Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro
smx

зате ми бачимо клоуна і музиканта членом на роялі з нашої сторони

хоть паржом (с)

барыги-рейдеры из 90х, особенно те что зарейдери карла-маркса тогда, конечно лучше 100%
и во время Илловайска, больше всего за свои офшоры переживали
   
барыги-рейдеры из 90х, особенно те что зарейдери карла-маркса тогда, конечно лучше 100%
и во время Илловайска, больше всего за свои офшоры переживали

Ти хоч запам'ятай для початку, що Іловайськ і кацапською з однією л пишеться.
   
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба для Le Figaro:

"Я добре знаю, що частина французької інтелектуальної еліти все ще має особливу прихильність до Росії. Дехто зачарований російською культурою, від Толстого до “Большого”... Не хочу нікого розчаровувати, але сьогоднішня Росія має мало спільного із російським балетом чи літературою, і поблизу українського кордону ми не бачимо сьогодні ані балерин, ані поетів."

 (tu)
   
Цікаво, коли Росія мала багато спільного із російським балетом чи літературою, коли французька інтелектуальна еліта зачарувалась?
   
Цікаво, коли Росія мала багато спільного із російським балетом чи літературою, коли французька інтелектуальна еліта зачарувалась?
Во во. Французька еліта зачарована кацапським х.єм у своєму анальному отворі, та чекає не дочекається коли вже повторять будуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія