Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

по суші 100+км. Я думаю з моря дістали - а отже ппо там фсьо, і наші спокійно літають [ua]
Показати зображення...
с300 - 300 км.
   
с300 - 300 км.

40
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

40
Біля 150 :)  Які ще варіанти?
   








ВЖЕ ДВА ПІКАПА
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Біля 150 :)  Які ще варіанти?

Не має сенсу сперечатись :) За тиждень чи два не буде цих с300 на українській землі, пані та панове. От така в мене чуйка.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон так пише в каналі:

   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Херсон так пише в каналі:

Показати зображення...
Оо, як я хочу щоб це була правда.

Щоб ЗСУ за одну ніч роз"їбали всі мости і пiдорусня на правому березі просто ахуєла зранку.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

40

Я певно один з небагатьох хто курив якусь цілком таємну книжку по С-300. Можна мою думку з цього приводу?
   
Я певно один з небагатьох хто курив якусь цілком таємну книжку по С-300. Можна мою думку з цього приводу?
міша, я не сперечатимусь зі знавцями. У вікі написано радіус до 40 км
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Уламки ракети, яка летить на випромінювання радарів. Схоже наші почали відкривати небо над Херсоном

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Уламки ракети, яка летить на випромінювання радарів. Схоже наші почали відкривати небо над Херсоном

https://twitter.com/view/status/1556286860128931843
Нова "бавовна"
Розширення сленгу
Будь ласка "дика ласка"

Американський патч з'єднань

   
міша, я не сперечатимусь зі знавцями. У вікі написано радіус до 40 км
індекс в назві - радіус.
зламалась ваша вікі-
ось вікі-В залежності від конкретного типу установки і ракет-перехоплювачів, максимальна дальність може сягати 150, 200, 300 кілометрів.
   
40
еще при Кучме из С200 завалили израильский самоль повний квцапів
было 200+ км
   
Пишуть, що кацапи пішли у наступ на Миколаїв B-)


/23537
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пишуть, що кацапи пішли у наступ на Миколаїв B-)


https://t.me/c/1551218501/23537

Ще позавчора писали.
   
ЗСУ знову вдарили по Антонівському та Каховському мостах
10:28 | 08.08.2022
Керівниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони півдня Наталія Гуменюк повідомила про те, що Збройні Сили України знову нанесли удари по Антонівському та Каховському мостах.

Про це вона сказала в ефірі телемарафону єдиних новин, передає Укрінформ.

«Відпрацьовано той самий вогневий контроль, який ми тримали кілька діб на цьому напрямку, і він має свої результати, має влучення, достатньо поважні, як по Антонівському, так і по Каховському мосту», — сказала Гуменюк.

Вона додала, що також знищено кілька баз збереження боєприпасів.

«Ми уточнюємо результат, які саме з них наші. Оскільки ми розуміємо, що рух опору на окупованих територіях потужний», — сказала Гуменюк.

За її словами, це суттєво впливає на моральний стан російських військ та на його боєздатність.(с)
   
Не має сенсу сперечатись :) За тиждень чи два не буде цих с300 на українській землі, пані та панове. От така в мене чуйка.
поставте точку десь на півночі криму і проведіть радіус 300-400 км.
   
поставте точку десь на півночі криму і проведіть радіус 300-400 км.

С-300 в теорії може так далеко вражати цілі, а на практиці вона настільки ефективно таку площу не перекриває.
   
Пишуть, що кацапи пішли у наступ на Миколаїв B-)


https://t.me/c/1551218501/23537

Так, це вчорашнє

   
С-300 в теорії може так далеко вражати цілі, а на практиці вона настільки ефективно таку площу не перекриває.
там є с400, букі тощо,  я до того, що до поки Крим в окупації -  випробовувати їх пво на "спрацює не спрацює" нашими літаками  там  - так собі ідея.
   
там є с400, букі тощо,  я до того, що до поки Крим в окупації -  випробовувати їх пво на "спрацює не спрацює" нашими літаками  там  - так собі ідея.

Ось для цього й існують протирадарні ракети.
Там в Криму ППО ще нелякане
   
там є с400, букі тощо,  я до того, що до поки Крим в окупації -  випробовувати їх пво на "спрацює не спрацює" нашими літаками  там  - так собі ідея.
А якже кривизна землі?
   
Ось для цього й існують протирадарні ракети.
Там в Криму ППО ще нелякане
ми вже по Криму працюємо?
   
ми вже по Криму працюємо?

Ні. Бо нажаль окрім ППО там є ще винищувачі, та ще й сучасніші ніж наші.
То ж залишається лише чекати на далекобійні ракети та F-16
   
Ні. Бо нажаль окрім ППО там є ще винищувачі, та ще й сучасніші ніж наші.
То ж залишається лише чекати на далекобійні ракети та F-16

Су-35?

На их истребители у нас есть Стингеры/Starstreak
   
Ні. Бо нажаль окрім ППО там є ще винищувачі, та ще й сучасніші ніж наші.
То ж залишається лише чекати на далекобійні ракети та F-16
дякую кеп, але  це не причина чому крим досі не пляше на хаймарсодискотеках.
   
?single

Дискотека триває
   
До речі це може бути і планом і робочою тактикою, просто закошмарити кацапів на півдні нахуй без серйозного наступу за допомогою млрс, agm і далекобійної західної арти + точкові ліквідації колаборантів і і інших підарасів
   
міша, я не сперечатимусь зі знавцями. У вікі написано радіус до 40 км

В вики написано что дальность поражения балистических целей 40км,а аэродинамических до 250 км.
По чему легче по вашему попасть по обекту движущемося со скоростью 1мах или 5 махов или по статическому объкту?
Статическая цель более простая ,так что 300км вполне вероятно.
   
Су-35?

На их истребители у нас есть Стингеры/Starstreak
мова йшла про Крим - на їх винищувачі в Криму у нас нема Стингеры/Starstreak  :(
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

це може бути
Це не може бути
Схоже це є

Хтось чекав сотні тачанок в степах Тавріі наслухавшись орєстовичя?
Так не буде.

Дальнобійний жах
Бавовна і дика ласка то і є наступ
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В вики написано что дальность поражения балистических целей 40км,а аэродинамических до 250 км.
По чему легче по вашему попасть по обекту движущемося со скоростью 1мах или 5 махов или по статическому объкту?
Статическая цель более простая ,так что 300км вполне вероятно.
А що тут такого ?

в тебе ціль яку має уразити балістична ракета в межах 40 км від ПВО, отже ракета ПВО має рузатись так швидко щоб увстигнути переховити балістичну ціль яка увійшла в атмосферу. Час який потрібно щоб пройти атмосферу? От тобі і обмеження на відстань, тоїсть це обмеження швидкістю саме ракети ПВО. Вона просто не може рухатись швидше. Не відстань має значення а швидкість рузу ракети.
   
До речі це може бути і планом і робочою тактикою, просто закошмарити кацапів на півдні нахуй без серйозного наступу за допомогою млрс, agm і далекобійної західної арти + точкові ліквідації колаборантів і і інших підарасів

Росіяни теж кошмарять багато міст, де зараз не наступають, артилерією, та іноді всю Україну своїми крилатими ракетами. Взимку через складнощі наступу, можливо, тільки така тактика й буде в обох сторін
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія