Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підкажіть_як_боротися_з_ДАБІ

Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Історія така:
Є незаконний гуртожиток в Шевченківському р-оні Києва на 500 ліжкомісць.
Порушено всі можливі правила, за документами - там взагалі ніякої будівлі немає (земля - "Зеленбудівська", в оренді, цільове призначення ділянки - будівництво адмінбудвель).
Від гуртожитка - тисяча проблем для жителів мікрорайону.
Звернення до Шевченківської РДА результату не дало, потім було депутатське звернення Вікторії Войціцької до ДАБІ, ДАБІ відповіла що "виїхала на місце, подивилася і не виявила ніякої будівлі та ознак будівництва"  :diablo:
Що робити далі???
Звернення Войціцької та відповідь ДАБІ прикріплюю.
Фото з космосу:

Звернення Войціцької:


Відповідь ДАБІ:

   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Какие "тысяча" проблем от общежития для жителей?
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Какие "тысяча" проблем от общежития для жителей?

вонь смрад бактерії кримінал... в общагах переважно неблагополучний люмпен живе.
їх треба робити десь за містом, а не в центрі.
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Там живуть будівельники, які працюють на незаконних будовах Войцеховського, їм ніколи нормально не платять ЗП - можете зрозуміти, який контингент.
Постійно бухі, постійно обісцяна вся вулиця (в прямому розумінні), бійки, постійне сміття навколо.
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

не виявила ніякої будівлі та ознак будівництва
Ну так это просто замечательно,  значит то, чего там нет, можно сжечь  дотла без особых последствий. Я думаю, это будет эффективный метод решения проблемы.
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Розумію, хотілося діяти законними методами, але це Україна
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Йди до суду і давай хабара... [ua]  (tu)
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Порада дієва, але я не даю хабарів. До того ж весело було б повішати в будинку оголошення: "Скидаємося на хабар задля торжества закону щодо гуртожитку" :)
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Розумію, хотілося діяти законними методами, але це Україна
Ну хорошо,, можно сжечь не дотла....))) Ну можете еще заипать постояльцев этого пятизвездочного отеля постоянными вызовами полиции на шум, хулиганство и дебош.


Останнє редагування: 22 жовтня 2015 21:01:12 від птах Сорока
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Извините но проблема не в общежитии а в постояльцах.

Общежитие вас не беспокоит беспокоят его отдельные постояльцы.

А вместо борьбы с теми кто создает проблемы вы боретесь с людьми которые создают рабочие места..
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

Вот вы гордитесь что взяток не даете а тем временем подарили какой то чинуше нехилую взятку за эту дибильную бумажку.
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

1) Першим ділом я намагався домовитися про нормальні "правила гри" з власниками гуртожитку, проте вони не готові ні до яких змін, не нотові до жодних зусиль задля наведення порядку. Причина проста - власник є чиновником і вважає, що йому море по коліно;
2) Депутату Войціцькій я не заплатив ні копійки за її звернення.
   
Re: Підкажіть_як_бороти ся_з_ДАБІ

3) Якщо ви про те, що я "подарував" хабар чиновнику ДАБІ, то у власників гуртожитку був інший шлях - шукати миру з нами, місцевими жителями. До того ж я пропонував комплекс компромісних заходів щодо санітарії, організації нормального виходу і відділеної від вулиці зони відпочинку для мешканців гуртожитку, але все це просто проігнорували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія