Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А міг же Порошенко по-людськи домовитися з Гриценко, Садовим, Смєшко, Кошулинським, Безсмертним і т.

Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.
   
Шо ви блят за нерозумні. А шо йому заважало це робити всі 5 років. Нахер з табуретки. Воно ніколи не перестане набивати свої кишені, робити для цього схеми і захищати своїх друзів, які очолюють ці схеми...
   
Когда это он такое мог?
Он их слал на куй с первого дня своего президентства.
Гриценко сразу же ему предложил свою помощь.
Петя сказал "нет".
Это известнейший принцип: окружать себя подконтрольными дебилами.



Останнє редагування: 3 квітня 2019 19:37:30 від kasia
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

даже если бы меня Гриценко на коленях просил проголосовать за пэдру, я бы этого не сделал. Более того, я совершенно избавился бы от сожалений о том, что он не прошел во 2-й тур.

И, наверное, не только я так думаю.
   
Про підтримку.
...
Фантастика. У нас каждый сам себе всенародный гетьман.  B-)
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

+

На Прямом Анале сегодня прозвучала аналогичная мысль

Но жадность,сэр...Непомерная жадность
   
Я бачу лише щодо Кошулинського можливість домовлятися, все інше - політичне лайно
   
Фантастика. У нас каждый сам себе всенародный гетьман.

при чому тут жадібність?
елементарні амбіції.
   
Но жадность,сэр...Непомерная жадность

моя попередня відповідь стосувалася саме цих слів.
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.
Он мог с папой  римским  договорится но не с народом
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

З українцями 5 років потрібно було домовлятись, а не влаштовувати геноцид!
   
Амід, це тролінг я надіюсь?

Як можна домовлятись з людьми які бажають усіх кинути?

Крім Безсмертного, більшість або технічні Юлі або Порошенка, Садовий людина яка просто поц.
   
З українцями 5 років потрібно було домовлятись, а не влаштовувати геноцид!
А Аміду ще розкажуть зараз любимі тези про торгівлю на крові (((
   
Он мог с папой  римским  договорится но не с народом
Хавальник закрой, будет тут каждое дешевое быдло, за народ рассказывать.
   
Он мог с папой  римским  договорится но не с народом

Він з штундами домовився, вони за нього молились та проголосували. Це - крутіше Томоса.
   
Я бачу лише щодо Кошулинського можливість домовлятися, все інше - політичне лайно
:facepalm:
Вас уже відпустили? :weep:
   
Я бачу лише щодо Кошулинського можливість домовлятися, все інше - політичне лайно
Отут Ви, пане Ольгерд, Свободі підклали свиню...
   
Но жадность,сэр...Непомерная жадность
моя попередня відповідь стосувалася саме цих слів.
Жадность фраера сгубила. :laugh:
Резюме правления.
   
Когда это он такое мог?
Он их слал на куй с первого дня своего президентства.
Гриценко сразу же ему предложил свою помощь.
Петя сказал "нет".
Это известнейший принцип: окружать себя подконтрольными дебилами.

Гриць не допомогу запропонував, а ВИМАГАВ посаду мінімум міністра МО. Саме вимагав!

Там ТАКІ амбіції у всіх перерахованих, що ніякі договори з ними неможливі. Всі у владі і всі мали можливість працювати на оборону, на благо України і плох хто де і хто головний.
Але ж ні, ні одного руху на користь, на позитив, бо то ж ми "на піар вражини шокорладної будем працювати" - хворі паскуди!
   
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чо
Эта песня хороша, начинай сначала - а ведь мог бы янукович отстранить от должности Захарченко, генпрокурора нормального назначить, и много еще чего 
Ну не мог! :gigi:
   
Гриць не допомогу запропонував, а ВИМАГАВ посаду мінімум міністра МО. Саме вимагав!

Там ТАКІ амбіції у всіх перерахованих, що ніякі договори з ними неможливі. Всі у владі і всі мали можливість працювати на оборону, на благо України і плох хто де і хто головний.
Але ж ні, ні одного руху на користь, на позитив, бо то ж ми "на піар вражини шокорладної будем працювати" - хворі паскуди!

А в чём должна быть допомога? Просто языком почесать?
Помогать как раз и нужно на ответственных должностях.
   
З Ахметовим і Медведчуком Петро ж якось домовився, думаю він гарний дипломат і перемовник.
   
Гриць не допомогу запропонував, а ВИМАГАВ посаду мінімум міністра МО. Саме вимагав!

Там ТАКІ амбіції у всіх перерахованих, що ніякі договори з ними неможливі. Всі у владі і всі мали можливість працювати на оборону, на благо України і плох хто де і хто головний.
Але ж ні, ні одного руху на користь, на позитив, бо то ж ми "на піар вражини шокорладної будем працювати" - хворі паскуди!
Ну да, как можна дать какому-то Гриценко пост МО, когда есть под рукой такие великие полководцы как Гелетей.
   
Порох не может не красть, он как Александр Балаганов в трамвае.
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

как вы припарили со своим посадил бы
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.
так це тоді і Семочком довелося би пожертвувати...
І - страшно сказати! - відмовитися від призначення своєї падєльніци Гонтарєвої на НБУ і навіть - навіть! - самій Рожковій дати пінка, а не посаду..Хіба не свинство?
   
+

На Прямом Анале сегодня прозвучала аналогичная мысль

Но жадность,сэр...Непомерная жадность
Вони "подільники". У банді так не прийнято, когось з "своїх" здавати. Цей урок Порошок виніс ще з свого дитинства.
Чого це ніхто не скаже у відкриту? Чи не розуміють?
Банда або тримається разом та грабує разом, або йде на дно разом.
У цьому суть організованної злочинності.
   
Я бачу лише щодо Кошулинського можливість домовлятися, все інше - політичне лайно
Підр 5 років обливав брудом "Свободу" та націоналістів.
Ніхто його підтримувати не буде, краще хай йде поплачеться Мудачуку "у жилетку".
   
З українцями 5 років потрібно було домовлятись, а не влаштовувати геноцид!
Підр ніколи не спирався на народ. Народа взагалі у його планах не було. Там тільки "власна кодла" та "фінансова вигода".
Я вже розказував про виселення гуртожитку "Лєнінської Кузні" на Рибальському острові? "Я етому бидлу нічєго не должєн!"(с)
Він народ просто за бидло тримає.
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.
:facepalm1:  а вони хотіли? Де ти бачив ,щоб два українці уступили,швидше на двох трьох гетьманів створять.
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

Повторить опыт Ющенко что ли? Зачем? Что бы ещё раз убедится что так называемые нацдемы это вонючая жидкая субстанция на которую опиратся невозможно но замазатся об которую можно мгновенно?  Было бы Ющенковских 5% 
   
Про підтримку.
Посадив би Свинарчуків, генпрокурора нормального б назначив, багато чого міг зробити.
І вибрали б його на 2 строк.

Скажу цинічну річ. Нам зараз не можна нормального генпрокурора. І Педро зробив дуже правильно, призначивши ручного і відданого Луценка. "Чесного" і "незалежного" прокурора дуже швидко купили б кацапи і розбомбили б країну зсередини його руками. По великому рахунку, саме здорова внутрішня корупція зараз для нас є захисним механізмом проти кацапського втручання. Кацапи легко скуповують на Заході "чесних" політиків, включно з президентами та канцлерами. Тому що їх приходиться корумпувати з нуля. А от там де вже є корупція, у них проблеми - бо там політиків приходиться перекорумповувати, а не корумпувати з нуля.
   
До Луценка вони навіть не підкочують, бо знають, що це відданий солдат Порошенка.
   
Демократія і прозорість є чудовим ладом для мирного часу, і вкрай поганим для війни. Тому демократичні країни під час війни вводять військовий стан - саме для того, щоб вимкнути тимчасово демократичні механізми, які роблять країну вразливою. Україні це не знадобилося саме тому, що в нас все так погано з демократією та прозорістю. В прозорих демократіях хуйло почувають себе як вдома - скуповують всіх підряд, причому задешево. Як тільки Україна стане демократичною і прозорою, треба одразу вводити справжній військовий стан і вимикати цю всю демократично-прозору куйню на час війни. Ці речі не розуміють ідіоти квартиро-оптимісти. Їм дай прямо зараз демократію і прозорість.
   
Скажу цинічну річ. Нам зараз не можна нормального генпрокурора. І Педро зробив дуже правильно, призначивши ручного і відданого Луценка. "Чесного" і "незалежного" прокурора дуже швидко купили б кацапи і розбомбили б країну зсередини його руками. По великому рахунку, саме здорова внутрішня корупція зараз для нас є захисним механізмом проти кацапського втручання. Кацапи легко скуповують на Заході "чесних" політиків, включно з президентами та канцлерами. Тому що їх приходиться корумпувати з нуля. А от там де вже є корупція, у них проблеми - бо там політиків приходиться перекорумповувати, а не корумпувати з нуля.
ма-яч-ня
всіх коцапи скуповують, от тільки Пєцика з Луциком не вдалося
такі непідкупні що страх
   
Гриць не допомогу запропонував, а ВИМАГАВ посаду мінімум міністра МО. Саме вимагав!

Там ТАКІ амбіції у всіх перерахованих, що ніякі договори з ними неможливі. Всі у владі і всі мали можливість працювати на оборону, на благо України і плох хто де і хто головний.
Але ж ні, ні одного руху на користь, на позитив, бо то ж ми "на піар вражини шокорладної будем працювати" - хворі паскуди!

брешеш бабуля, безсовісно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія