Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Потянул поясницу - какая мазь?

ФЗВ: Потянул поясницу - какая мазь? Нове

Вчера в спортзале, разгружая штангу, взял два блина по 20 и что-то стрельнуло в пояснице.

Вроде и разогретый был. Уже 4-е упражнение закончил. Тяга в наклоне.

Особо не болит, но до конца распрямиться сложно.

Какую мазь посоветуете? Потому как у меня это в первый раз.

Все что угодно тянул, кроме поясницы.

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 17:40:57 від pravda
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Уже до попы те мази.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

нимесулид внутрь.
не всосется мазь ч-з твою толстую шкуру
 :D
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

долгіт крем
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Вчера в спортзале, разгружая штангу, взял два блина по 20 и что-то стрельнуло в пояснице.
Вроде и разогретый был. Уже 4-е упражнение закончил. Тяга в наклоне.

Особо не болит, но до конца распрямиться сложно.

Какую мазь посоветуете? Потому как у меня это в первый раз.
Все что угодно тянул, кроме поясницы.


бывает такое, когда расслабляешься, особенно, как в твоем, батя случае, во время снятия блинов со штанги, либо возвращения гантелей на стойку. С первых моментов кажется, что жизнь закончилась и эта боль в спине теперь будет вечной.
две новости у меня для тебя и обе хороших:
первая хорошая, что это пройдет
вторая хорошая, что теперь тебе надо будет делать легонькую зарядочку с утра: очень осторожныве круговые движения тазом, корпусом и легонькие наклоны, вперед, назад и в по сторонам.
У нас был моден Нитрофлекс, разогревающая мазь, ею пользовался двукратный участник и призер европейской Олимпии Андрей Шарапов, поэтому, как ты сам понимаешь, другого ничего и не могло быть)) В приниципе, подойдет любая согревающая мазь, но не переусердствуй, бо позвонки попалишь еще ))
итого в сухом остатке:
1. Использовать разогревающие мази
2. в первое время избегать резких нагрузок на спину, в том числе резких поворотов, наклонов и т.д.
3. делать профилактическую зарядку: легонькие наклоны и круговые движения всеми частями тела, включая корпус и таз.
4. набраться терпения, боль может уходить от недели до пары недель
5. после того, как боль уйдет, отнестись к своей спине серьезно, понимая, что возможен регресс, если неуважительно к ней отнесешься
6. при нагрузках всегда помнить, что спина должна быть "включена", потому как позвоночный столб учавствует во всех нагрузочных процессах, даже если они изолированы, а тем более в базовых.

скорейшего тебе, батя, выздоровления ))
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

може пора вже йогою зайнятись, замість тренажерки?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Столько лет заниматься в спортзале и спрашивать какие мази.. Никакие. Диклофенак. Массаж.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Какую мазь посоветуете?
Тиждень лікарняного.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Столько лет заниматься в спортзале и спрашивать какие мази.. Никакие. Диклофенак. Массаж.

Это говорит лишь о том,  что я всегда очень серьезно подхожу к разминке.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

може пора вже йогою зайнятись, замість тренажерки?
Йога в моем возрасте противопоказана.

Да и не гнусь я. Только слегка деформируюсь.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
Bio

Бросать это увлечение. Есть другие.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Бросать это увлечение. Есть другие.


,бухать - это не увлечение ))
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

полежати, щоб зняти напругу з цієї мишц, можно навіть спиртовий компрес і обгортання шорстяним шарфом, день-два, ибупром, нимесил, якщо дуже болить
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Столько лет заниматься в спортзале и спрашивать какие мази.. Никакие. Диклофенак. Массаж.


Масаж ні в якому разі. Робити масаж при загостреннях не можна категорично.
З великим шансом це приведе до ще більшого загострення.

* Диклофенак або диклоберл  .
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
Bio

,бухать - это не увлечение ))

Херр F. бухает?
Но пишет на языке грамматически правильно.
Хотя ... в Украине всего 8 утра.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Взагалі-то для початку треба зробити хоча б рентген. Краще МРТ , але це недешево.

   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
Bio

Взагалі-то для початку треба зробити хоча б рентген. Краще МРТ

Диск выпал. Шо не ясно? (с)
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Укол диклофенака. Можно таблетки. Немного,дня три-четыре. Снимется воспаление,вполне может пройти боль.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

як і всяка травма
спочатку холод, потім тепло і стимуляція трофіки, зняття набряку і запалення
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
RSP

Потягнути можна яйця, а не поясницю. Там наскільки міцні мязи що потягнути щоб щось хруснуло важко, камаз потрібен. Прийшла пора в тебе до дисків. Десь вже маєш невеличку грижу яка придавила нерв. Щось типу такого, я не медик.
Вольтер он правильно підказує. Диклофенак. Вітаміни групи В типу "нейровіт".  Тільки діклофенаком сам не  колися довго бо ще й язву добавиш до всього.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Таку травму можна вилікувати, але не можна виправдати. Старий чоловік повинен знати, що брати важке в руки - небезпечно.
Який же ти приклад показуєш молодим? :punish:
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Отак і плодяться дурбелики, які за двісті доларів готові перейти на українську мову. :fool:
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Компрес, мені допомогає.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
RSP

Взагалі-то для початку треба зробити хоча б рентген. Краще МРТ
Диск выпал. Шо не ясно? (с)

Коли диск випадає (секвестрована грижа), з усіма проблемами після цього, дурні питання на форумі не задають. Це я знаю точно.
Рентген нічого не показує. Тільки мрт або скт. По його показах це пока не потрібно, скоріш за все.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Потягнути можна яйця, а не поясницю. Там наскільки міцні мязи що потягнути щоб щось хруснуло важко, камаз потрібен. Прийшла пора в тебе до дисків. Десь вже маєш невеличку грижу яка придавила нерв. Щось типу такого, я не медик.
Вольтер он правильно підказує. Диклофенак. Вітаміни групи В типу "нейровіт".  Тільки діклофенаком сам не  колися довго бо ще й язву добавиш до всього.

Можна.  Якраз у випадку грижі.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Коли диск випадає (секвестрована грижа), з усіма проблемами після цього, дурні питання на форумі не задають. Це я знаю точно.
Рентген нічого не показує.Тільки мрт або скт. По його показах це пока не потрібно, скоріш за все.

Показує. Залежно від розміру грижі та якості лікаря-радіолога.
Але ясна річ, що МРТ краще.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.
RSP

Показує. Залежно від розміру грижі та якості лікаря-радіолога.
Але ясна річ, що МРТ краще.

Та ну. Мені лікарі сказали що рентген може показати тільки зниження висоти диску і це є підозра на його  грижу  а щоб її розміри встановити і що там робиться мрт потрібно. Не знаю я не лікар тим більше не рентгенолог.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Диклофенак и все пройде...але  відтягав ти вже своє, Фатер.... Почнеш знов,так так прихопить,що вже так просто не відстріляєшся. Я після 50-ти багато чого засвоїв. Як у тому анегдоті:

 Реформована медицина. Приходить бабця до сімейного лікаря до райцентру,в кабінеті портЛет Супрун, і каже:" Дохтур, я оце сцю-сцю.а воно не сцицця!"  Дохтур подивився,потикав і каже: "Відісцяла ти своє,бабця! Відісцяла!" :D

 

Останнє редагування: 24 жовтня 2018 09:03:38 від Wolter
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

"Відісцяла ти своє,бабця! Відісцяла!"

Тільки дохтур скаже Хєр Фатеру: "Відшварценегрився ти, друже! Відшварценегрився!" :cray:
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Таку травму можна вилікувати, але не можна виправдати. Старий чоловік повинен знати, що брати важке в руки - небезпечно.
Який же ти приклад показуєш молодим? :punish:

Я в 50 лет отжимаюсь на брусьях 40 раз.
Считаешь это плохой пример для молодежи?)))
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Я в 50 лет отжимаюсь на брусьях 40 раз.
Считаешь это плохой пример для молодежи?)))
==============================
 Тре вже себе трохи берегти. Це дзвіночок. Діти є? То хто ж,крім тебе,за них попіклується? :D  Хоч до сауни не ходи!!!
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

А шо с сауной не так?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

А шо с сауной не так?
----------------------------------------
Інсульти-інхваркти.... багато я бачив. Йому 50-55 ще здоровий  чолов'яга, ломи гне. Звісно до сауни....що йому зробиться... потім сцена олією....спочатку з сауни вискакують бл..ді, потім виносять його. Чоловік,навіть тренований, в цьому віці як отой Лексус: працює вже багато років як оті часи,а потім клац,брик і кончився. ;)
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

----------------------------------------
Інсульти-інхваркти.... багато я бачив. Йому 50-55 ще здоровий  чолов'яга, ломи гне. Звісно до сауни....що йому зробиться... потім сцена олією....спочатку з сауни вискакують бл..ді, потім виносять його. Чоловік,навіть тренований, в цьому віці як отой Лексус: працює вже багато років як оті часи,а потім клац,брик і кончився. ;)

Хватит меня пугать.
Я крепок, аки дуб...

   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

L лізину есцинат в/в п'ять днів. Розмовляти українською з 7.30 по 23.30.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Я в 50 лет отжимаюсь на брусьях 40 раз.
Считаешь это плохой пример для молодежи?)))

А зараз зможеш ?
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

Пляць, яка сауна, який масаж. Що ви мелете. Це тільки погіршує стан спини в таких ситуаціях. Як діти, їй-бо.

А начебто дорослі люди. Коротше, Хєрр, два-три дні диклофенак або диклоберл. Попустило ? Гарно. Якщо не попускає таки йди до лікаря.
Треба обстеження.  З грижами не граються. Ні сауною, ні масажем.

І якщо це в тебе трапилось , то закінчуй вже з силовими навантаженнямі. Тільки помірні. Ясно коли вилікуєшся.
Ні ну справа твоя. Спина теж.
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

найкращий спорт любиьельський щоб тримати себе в формі без ризиків - це волопокатульки в своє задоволення . раджу не гнатись за швидкостямиі не купувати дешеві велосипеди. велосипед починається від 800 долл . все що дешевше - макєти
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

і так . до лікаря. обовязково
   
Re: ФЗВ. Потянул поясницу.

я пам'ятаю у нас в гуртожитку був хлопець на 2 курсу старше, і він дуже серйозно займався і дуже круто раскачался- Апполон йоготак и називали, і ось він раз тягою в нахилі вбив собі спіну.І його межа підняття став 15 кг - инвалід в 20 років

Я той приклад сину якому 18 років привожу -но марно, "то ж треба розігрітися,а спину можно закачати ла-ла-ла."


Ви сопромат вивчали? Намалюйте епюру коли ви вагу тягаєте в ті позі і порахуйте навантаження на основання хребта.
А потім запитайте навіщо ?????????? Навіть якщо це просто ризик 50 на 50 --но навіщо ?????? Навіщо вагою так спину дрючить?
і вам вже не 20 років

ps
і це єдина вправа де ваг яку тягаешь мае залежать від довжини
спини, наприклад Вася зростом 160 і вагою 80 може спокійно тиснути якусь вагу в нахилі, яка вб'є спину Вові -- 180см 80 кг.
А тренер вирахує  навантаженя від ваги Васі і Вови тому, що вони важать однаково. Але на основання Вовіной спини навантаження буде  мінімум на третину вище.І Вова навить якшо розумнійше за тренеа,йому все одне буде встидно тягати меньше Васи. І ось Вася мае шанс 50% а Вова 90% вбити субі спину

Останнє редагування: 24 жовтня 2018 10:40:16 від bassarabia
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія