Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блогери в День пам’яті жертв Голодоморів влаштували гучну вечірку у Львові

це ти перечислив тих кому за 40 ?

Ні, це я перерахував, тих кого знаю, читаю, поважаю.
   
більше цікавить, що сказала з цього приводу влада

А що - влада, якщо сам кловун жалівся, що його перлиночка Єрмак не зміг у Київі відсвяткувати п'ятидесятиріччя, бо бач, то був день пам'яти Голодомору.

"І щоб люди потім  не казали, що то пляски на прові, і вот ето вот всьо..." - жалівся кловун. А потім додав - "Але ж людина не винна що народилася саме у цей день????"

Тому вони й чкурнули в Гуту на гвинтокрилах ДСНС, де папарацці не могли їх зняти.
   
Ні, це я перерахував, тих кого знаю, читаю, поважаю.

і хто з них має міліонну аудиторію ?  :gigi:
   
Як що тлбі молодші потрібні, Кабакаєва пропустив, Бреста, Вятровича, Прозапаса, Шрайка, Яковину, ...
Вибач, молодше не знаю.
   
курва..... Будинок вчених тут до чого ?
вони здали в оренду тепер їх іпати будуть ?
в дупу таке...
Така доля, треба страждати. Це для профілактики, після такого з тими гандонами ніхто не захоче мати справ. Як кажуть, опинились не в тому місці і нев той час
   
То що,  патріотичні партії щось скажуть чи і далі будуть тримати язики у дупі?
   
і хто з них має міліонну аудиторію ?  :gigi:

От на це мені насрати.
Колись, хтось сфотало куряче яйце, і зібрав мільйон переглядів, але мені воно цікавіше не стало.
   
більше цікавить, що сказала з цього приводу влада

круто що так реагуємо ми - виглядає,  громадянське  суспільство має силу і саме цього найбільше злякались ці "лідери думок",
також важливо що бренди підтримують цей тренд, а влада... влада, як завжди, поза темою ..

і скільки місяців пройшло від скандалу з власницею  торгової марки " Яро"? де вони сьогодні ?
   
курва..... Будинок вчених тут до чого ?
вони здали в оренду тепер їх іпати будуть ?
в дупу таке...

Вони теж мають відповідати за те,кому і для чого вони здають будівлю в оренду
   
Карочє тій блогірні песда.
Бренди порозривали з дегенератами контракти.
Розмазують тепер слози і соплі по своїх каналах.

В СТЄРНЄНКА! на каналі є черговий відос зі всім вотетім.
   
Ну таке.
В кожен день якісь трагічні події траплялися, може й не сміятися ніколи?
Тим більше днюха в чувака.

Сиділи собі, культурно карантин порушували.
   
усіх їх варто показово виїпсти в хвоста та в гриву, висушити і висипати в Полтву
особливо іменинника, який два дні хамовито огризався, і ведучого, автора тегу #голодна туса, це мразь мразотна
   
усіх їх варто показово виїпсти в хвоста та в гриву, висушити і висипати в Полтву
особливо іменинника, який два дні хамовито огризався, і ведучого, автора тегу #голодна туса, це мразь мразотна

А пан нічого не жер в той день?
Може й до туалета не ходив?

Заборонами і "наказаніями" крім відрази до події ви нічого не зробити.
Єдиний спосіб перемогти гімно - обійти його.
   
Ну таке.
В кожен день якісь трагічні події траплялися, може й не сміятися ніколи?
Тим більше днюха в чувака.

Сиділи собі, культурно карантин порушували.
Ну якщо БДСМ вечірка з назвою голодна туса з голими сраками у день пам'яті голодомору  - то для вас культурно, то хм
   
А Остапчука алігархічні канали викинуть теж?  :shuffle:
   
Ну таке.
В кожен день якісь трагічні події траплялися, може й не сміятися ніколи?
Тим більше днюха в чувака.

Сиділи собі, культурно карантин порушували.
Днюху можна й перенести, нічого не станеться
   
а Заліско наче ж призвіще українське...що з ними не так
Як і Остапчук.
Це таке собі хохляче/малоросійське- кукуріку.

Послухайте лекції проф.Півоварова в МГІМО про більшовиків. Які цілком серйозно  задумувались схрестити мавпу з людиною для вирощування ідеального пролетарія. Уявіть масштаб, польот мислі, заповзятість цих будівничих комунізму  .
В результаті селекції і знищення міліонів на протязі 70 років- надламали ДНК  нашого народу.

Це біологічна зброя проти України -малоросійскіє унтерменші. Це все  що залишилося після.
Це найуспішніший проект московії, який приноситиме ще довгі роки дивіденди виключно кацапам.

   
А пан нічого не жер в той день?
Може й до туалета не ходив?

Заборонами і "наказаніями" крім відрази до події ви нічого не зробити.
Єдиний спосіб перемогти гімно - обійти його.

З якого?  8-:
Якщо лайну не вказувати,що воно-лайно,то воно навіть ніколи не замислиться над цим.а так і ці замисляться,і іншим наука буде
   
Як і Остапчук.
Це таке собі хохляче/малоросійське- кукуріку.

Послухайте лекції проф.Півоварова в МГІМО про більшовиків. Які цілком серйозно  задумувались схрестити мавпу з людиною для вирощування ідеального пролетарія. Уявіть масштаб, польот мислі, заповзятість цих будівничих комунізму  .
В результаті селекції і знищення міліонів на протязі 70 років- надламали ДНК  нашого народу.

Це біологічна зброя проти України -малоросійскіє унтерменші. Це все  що залишилося після.
Це найуспішніший проект московії, який приноситиме ще довгі роки дивіденди виключно кацапам.
Голодоморами і надломали
Поки не відрефлесуємо всією нацією, розвиток неможливий
Тому і теба драть цих пучєглазих
   
Така доля, треба страждати. Це для профілактики, після такого з тими гандонами ніхто не захоче мати справ. Як кажуть, опинились не в тому місці і нев той час
Якраз в той час і в тому місці,вони опинилися.
Якби там було в макітрі,ми би зараз не писали про українських зашкварених блохерів міліонників.
Так виробляється суспільні табу і мораль.На йолопах.
   
А пан нічого не жер в той день?
Може й до туалета не ходив?

Заборонами і "наказаніями" крім відрази до події ви нічого не зробити.
Єдиний спосіб перемогти гімно - обійти його.

нащо дуркуєш? такий самий як вони?
їх треба виїпсти за відкриту і нахабну демонстрацію неповаги
присікаючий ефект, розумієш?
   
Загниваюче суспільство.
   
Така доля, треба страждати. Це для профілактики, після такого з тими гандонами ніхто не захоче мати справ. Як кажуть, опинились не в тому місці і нев той час

Ти брав в оренду такі заклади ?
Та Будинок вчених тупо наіпалии. Скоріш за все все оренда під мистецький захід по договору.
   
це пздц, вони іще про совок щось розказують  :facepalm:

А до чого тут совок? Це що, з блогером по-совковому обійшлися, чи що? Зацькували нещасного? Ні, я розумію, днюху кожен може справляти так, як хоче. Але якщо ти претендуєш на високе звання блогера, якщо обрав собі тернистий життєвий шлях інфлюенсера, то будь ласка відповідай вимогам ремесла. Коротше, довбойоб сам підставився. Не шкода.
   
Ти брав в оренду такі заклади ?
Та Будинок вчених тупо наіпалии. Скоріш за все все оренда під мистецький захід по договору.
Ну то представлять договір і відбілять своє світле ім'я.
Дєлоф та?
   
Я відстав від життя настільки що не розумію що таке інстаграм блогер..
Тіпа... накуя дивиться чийсь інстаграм крім фоток. Ще й блогери там якісь є... жесть..
   
Ну то представлять договір і відбілять своє світле ім'я.
Дєлоф та?

Та на них наїхала комісія по техногенних катастрофах і пожежники . А в такій будівлі порушення є. Повір  :D
Першочергово по мнс стара будівля.
Там пожежні норми швах і ніяк :(
   
Я відстав від життя настільки що не розумію що таке інстаграм блогер..
Тіпа... накуя дивиться чийсь інстаграм крім фоток. Ще й блогери там якісь є... жесть..

Я теж відстав від життя.
   
Я відстав від життя настільки що не розумію що таке інстаграм блогер..
Тіпа... накуя дивиться чийсь інстаграм крім фоток. Ще й блогери там якісь є... жесть..

Аналогічно.
А блогери ще монетизують цей контент грошима  :D
   
2 days later  :weep:


https://twitter.com/view/status/1465667084352995333

Все норм, пойдешь на завод работать за 8-10 тысяч как пол страны. не ной,тряпка.
   
А до чого тут совок? Це що, з блогером по-совковому обійшлися, чи що? Зацькували нещасного? Ні, я розумію, днюху кожен може справляти так, як хоче. Але якщо ти претендуєш на високе звання блогера, якщо обрав собі тернистий життєвий шлях інфлюенсера, то будь ласка відповідай вимогам ремесла. Коротше, довбойоб сам підставився. Не шкода.



совок в першу чергу аналогія через блюзнірство

показушне моралізаторство на прогнилій основі. і Сірьожа Стерненко  в той день бухав і їбався, і гнівні коментатори із цієї гілки, але то кожен окремо.  Коли всі разом то треба робити "офіциальниє морди" і виголошувати казьоні гасла в які давно ніхто не вірить. Бо так нада.

у всьому іншому пізній совок був значно вище ніж нинішні корупційно-кримінальні порядки, коли торгові мережі банально бояться, що як не угодять "активістам" то до них прийдуть чорти в балаклавах і влаштують розгром, а ніхто не заступиться.

тут ближче не совок а Росія із традиційним "оскорблєніє чувств вєрующіх"
   

тут ближче не совок а Росія із традиційним "оскорблєніє чувств вєрующіх"

Розумній ви дядько, шкода що антиукраїнський.
   
Ну то представлять договір і відбілять своє світле ім'я.
Дєлоф та?
Та вони там самі готують бенкет. Внизу - ресторан.
   
Розумній ви дядько, шкода що антиукраїнський.
Якби був розумний, то був би проукраїнський. Жити в країні заради того, щоб падлити, то не розум. Розум - то благородне начало.
   
Та вони там самі готують бенкет. Внизу - ресторан.
Ай яй яй, яка пічалька
   
Якби був розумний, то був би проукраїнський. Жити в країні заради того, щоб падлити, то не розум. Розум - то благородне начало.

Покищо більше за всіх напакостили 73%.
   
тут ближче не совок а Росія із традиційним "оскорблєніє чувств вєрующіх"
Не погоджуюсь, є якісь логічні норми. У  росії вони просто зацензуровані до абсурду.
Як би на вашу думку відреагувало суспільство Ізраїлю на тематичну вечірку з назвою веселе полювання з шмайсерами, і іншою атрибутикою німецької армії часів 2 світової у день розстрілів євреїв у Бабиному яру?
   
Не погоджуюсь, є якісь логічні норми. У  росії вони просто зацензуровані до абсурду.
Як би на вашу думку відреагувало суспільство Ізраїлю на тематичну вечірку з назвою веселе полювання з шмайсерами, і іншою атрибутикою німецької армії часів 2 світової у день розстрілів євреїв у Бабиному яру?


на скільки я зрозумів, там не було нічого про Голодомор.

почуття віруючих образило виключно те, що тусня відбувалась у день пам'яті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія