Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гринкевичі

Re: Гринкевичі
ATF

всі на "броні" як обозні. Колись в кожній армії за нею їхав обоз =з такими працівницями. причому вони реально працювали на совість і були необхідною складової кожної армії,бо інакше таким ставали захоплені в містах і селах тою армією.
 так що пора жінці давати "героя соцпраці" чи як то у вас тепер по таких нагородах для "трудівниць станка". B-)

Ви, напевне мали на увазі оцей термін.

Маркітант (від італ. mercatante — торговець)  — дрібний торговець продуктами харчування і предметами солдатського вжитку, який супроводжував армію під час походу, маневрів. Жінка у цій ролі називалась маркітанткою.
   
Re: Гринкевичі

Схоже, питання ВЖЕ вирішене. Допрацює і потихеньку згортається в Монако.
Антикорупційну раду при МО усунули.
Здається, сокро на контракти з МО сядуть нові "потрібні люди".
мавр зробив свою справу -мавр може іти. вільно як волонтер і пострадавший за працюна благо армії і народу. То що пострадав народ і армія то деталі.
 У зелі крім ролі наполеона не було участі в "Отелло" в ролі Яго? прихильники певної політсили ану просвітіть публіку артистичними досягненнями шефа,щоб ми знали звідки він бере канву для його гри в образі перезидента.
   
Re: Гринкевичі

2ходок.

хорошого вечора, реально було приємно поспілкуватися з нормальною людиною,
уважною до деталей та аргументів,
на сьогодні з мене вистачить.
у житті має бути не один фуп.  :)
Це вже флуд, це вже зайве. Ну позиції сторін прояснили, і то добре.
   
Re: Гринкевичі

Ви, напевне мали на увазі оцей термін.

Маркітант (від італ. mercatante — торговець)  — дрібний торговець продуктами харчування і предметами солдатського вжитку, який супроводжував армію під час походу, маневрів. Жінка у цій ролі називалась маркітанткою.
:D  якщо ви мали на увазі торгівлю власним тілом то то обозна,а якщо як МАДАМ(власниця борделю) то в армійські класифікації  то в саму тютюльку. :-B
   
Re: Гринкевичі

Яке самовпевнене.
це для органів а не для преси,хоча сказано на пресу. B-)  Бо татко ще не вирішив питання і все зависло в повітрі. тепере активно будують фундамент до будівлі яка була побудована на старому(але він раптом зник) і працювало як годитнник.  Це вам не суслика з циліндру витягувати,це вищий пілотаж української бізнесової моделі аля зеля,бо він зараз відповідає за все що звязано з армією (_це для ельгідерів з мироськами).
   
Re: Гринкевичі

Катерина то був блядюшнік на окружній, нє ?

Нафуя воно їм

Ну як "для чого"
Майстер сквірту у них вже є
Логічно ж.
з тчки зору бізнесу
Влаштують тренінг з підвищення кваліфікації для персоналу і прибутковість попре к на дріжжах
   
Re: Гринкевичі

Схоже, питання ВЖЕ вирішене. Допрацює і потихеньку згортається в Монако.
Антикорупційну раду при МО усунули.
Здається, сокро на контракти з МО сядуть нові "потрібні люди".

   
Re: Гринкевичі

Напевно, так ми і недізнаємось імена всіх акторів цієі п'єси, ланцюжок випав, його замінять, на цьому все й закінчиться.  Так ми й не впізнаємо власників інших підписів.
   
Re: Гринкевичі

Яйця по 17, вода по 15.

Після тексту про постачальницю Міноборони Тетяну Глиняну, її готелі в Хорватії та яйця по 17 побачила багато обурених коментарів, «навіщо ви маніпулюєте в заголовку – це ж не на яйцях вона заробила».

Друга група невдоволених писала, чого це ви пишете, що вони 30 років крали.

Що ж, тепер час обуритись мені і написати багато букв.

Звісно, Глиняна заробила свої мільярди не безпосередньо на яйцях по 17. Тим більше, що  досі невідомо, скільки тих яєць було поставлено взагалі.

Але «яйця по 17» вже просто стали найкращим образом всієї корупції в Міноборони.

Можливо, вам з пенсією у 6 тисяч або зарплатою у 30 буде це важкувато уявити, але в останньому тендері за постачання на Львівщину «Гранд консалт» Глиняної скинув при торгах 50 млн. Загальна ціна лоту по факту 229 мільйонів. Цінова пропозиція за пайок 108 грн.

Для порівняння – ціна дободачі за прямими договорами на почтаку 2023 була 146 гривень. І саме Глиняна замовляла експертизу, що це ще дешево і треба платити 156 грн.

Візьмемо літній лот – Житомирщина. Початкова ціна торгів від МО - 782 727 116,51. Найнижчу ціну пропонує РКГ (теж групи Глиняної) -563 873 654,40.

Але перемогу отримує 5-й з конкурсантів – Гранд консалт. З ціною 604 150 344,00. Ціна за пайок в цьому лоті становила 120 грн.

Далі цікавіше.

Найбільший свій тендер на 1 222 943 681,88 грн «Гранд консалт» навіть через Прозорро виграв з ціною !!! 147 грн!!! за пайок.  І це при тому, що на торгах він скинув 60 мільйонів…

І на цей лот ЧОМУСЬ зайшла ТІЛЬКИ Глиняна – її РКГ та Гранд консалт. Правда, дивовижно? Теорія вірогідності допалює цигарочку в куточку.

Найбільш вживаними з каталогу є всього 26 найменувань продуктів, що складає 6 % асортименту. При цьому, вказані 26 найменувань складають понад 80 % загального обсягу поставок та до 75% вартості послуги.

Найбільше замовляються такі продукти: консерви «Свинина тушкована» - 9,53%, «Яловичина тушкована вищого гатунку» - 8,68 %, вода бутильована - 5,78%. 

Яйця – в районі 1%.

Так от, на самих яйцях Глиняна готелі звісно не купила. Але давайте поговоримо про інші джерела збагачення. Воду, наприклад.

Умовами укладених 25.02.2022 договорів на закупівлю харчування вартість води у різних постачальників складала від 8,4 до 13 грн.

А потім у квітні 2022, коли Київ видихнув, ціни ТОВ «ПРЕМІУМ КОМПАНІ» (теж Глиняна) та ТОВ «Військсервіс волонтер» (її головний конкурент) виросли до 15 грн.

При цьому умови вказаних договорів передбачали мінімальну кількість замовлення – не менше 20 тон води на одну точку, що створило передумови для замовлення військовими частинами з невеликим особовим складом води, по суті нікому не потрібної води, але саме у цих постачальників.

Води дорожчої на  178 % навіть порівняно з контрактами на початок повномасштабного вторгнення (8,4 грн – 15 грн). Ага. Давайте перерахуємо тони води в кілограми баксів. Хто перший?

А тепер про готелі. Вчора журналіст NV Artem Ilyin, який і знайшов готелі, написав пост, де навів приблизну цифру від одного зі своїх співрозмовників, що всі готелі бізнесвумен коштували десь 100 млн доларів. Тобто майже 4 мільярди гривень.

Згідно зі звітом Рахункової палати, ТОВ "Актив компані" поставило за І півріччя 2023 року 50,9 млн комплектів за ціною 137.04 грн.

Якщо зважати, що ціна дободачі в СБУ в цей період була 92, 45 грн, а в Нацгвардії – 118,6, то заробіток компанії Глиняної порівняно з дободачею СБУ становив 2,2 мільярди гривень, а порівняно з ціною Нацгвардії – 0,9 млрд грн.

Тому, звісно, що заробила Глиняна на готелі не за рік і не на самих яйцях. Але вочевидь на корупційних схемах Міноборони, які з таких яєць по 17 і води по 15 складались.

P.S. До речі, зараз Міноборони купило воду напряму в «Оболоні» за 3.90. Можете порівняти з 15 гривнями?

Слайди тут https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0UjWmPRFgQqn2pLuiKvpTK1CqReJhdovzpUkmfzT82T9aExFjHqjygMEu16VjeP5Fl&id=100000470147485
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

P.S. До речі, зараз Міноборони купило воду напряму в «Оболоні» за 3.90. Можете порівняти з 15 гривнями?

за таких обставин фуй вам а не фінансову допомогу. Тільки військову. Тільки строгий контроль.
   
Re: Гринкевичі

за таких обставин фуй вам а не фінансову допомогу. Тільки військову. Тільки строгий контроль.


"Вам"? Чому не "нам"?
   
Re: Гринкевичі

"Вам"? Чому не "нам"?

Вам теж, бо всіх стосується ..
   
Re: Гринкевичі

Бізнес-партнер Єрмака в МО закуповував озброєння у прокладок бізнес-партнерів Єрмака за наказом із ОП Єрмака.
І десятки мільярдів гривень - тютю.

Але СБУ радісно звітує про підозру бізнес-партнеру Єрмака, коли вже пізно: уряди союзників 2 роки знають про розкрадання в Україні бізнес-партнерами Єрмака і через це ми вже давно втратили підтримку.

Але ТСН і мосєйчук не верещить, що затриманий це — бізнес-партнер Єрмака. Марафон не кричить про "свинарчука президента". Всі ці чмошніки на зарплатах мовчать і не закликають: "Єслі найдут моіво свинарчука, ящітаю, прєзідєнт должен уйті!".

Бо Зеленський ввів політичну цензуру під виглядом військової.
Бо банда хоче завадити суспільству провести логічні ланцюжки і зробити висновки, щоб уникнути відповідальності.

І тому... новий день - новий бізнес-партнер Єрмака в МО.

Пам'ятаєте 1,5 роки тому конгресвумен-республіканка Вікторія Спартц викрила Єрмака і закликала звільнити його через розкрадання? Знаєте, що вона тепер робить? А тепер в питанні голосування за 50 млрд допомоги Україні вона закликає республіканців "тримати позицію" по південному кордону.
Бо Зеля тоді, замість звільнити Єрмака, шельмував Спартц, а зараз до республіканців просити про допомогу послав... Єрмака.

Убити нахабною хуцпою солідарність з Україною це і є одне із завдань цих зрадників. Вони - загроза нашій безпеці.картинки на на


Джон Сміт
   
Re: Гринкевичі

Cвенарчукеееееее  :gigi:
   
Re: Гринкевичі

Cвенарчукеееееее  :gigi:

Свинарчуки - це Гриневичі на мінімалках.
   
Re: Гринкевичі

Видання «Наші гроші» писало, що компанія сина Гринкевича, Романа, виграла тендер на будівництво Центру безпеки громадян від Львівської ОВА за 33 млн гривень і з завищеними цінами на будівельні матеріали. Його компанія раніше виконувала роботи для Житомирської ОДА та виграла тендер на реконструкцію школи на Львівщині.
О, холєра, тільки зараз звернув увагу - кілька раз згадував тендер на будівництво п'яти кілометрів провінційної дороги за третину мільярда, як зразок великого будівництва зразка 2023.
І шо? Так переможець тендеру - Будальянс Грінкевичів. :lol:
Ну соупадєніє ж...
Наївні пейзанє після початкового шоку від суми казали - "ну крадуть, і шо, зате дорога лишиться".
Так тепер, схоже, фуя. Стару дорогу роздовбали, а будівництво нової, золотої з брильянтовими інкрустаціями, тепер зависне на невизначений час. Сміх і сльози.
   
Re: Гринкевичі

зелені свинарчуки навіть не братимуться, мабуть, за "шоколадні" дрібниці . Та і жодного "шоколадного" свинарчукє не посадили
   
Re: Гринкевичі

на все це можна подивитись і з іньшого боку
всі ці корупційні схеми мабуть існували завжди і те що вони зараз вскриваються свідчить що Зе бореться з злодіями
перевіряючи органи працюють, реформи діють, краіна очищується.
тому треба надати Украіні як можна значну фінансову і військову підтримку!
   
Re: Гринкевичі

за таких обставин фуй вам а не фінансову допомогу. Тільки військову. Тільки строгий контроль.
Як не дивно але в американській армії також бувають корупційні скандали з схожими сумами і навіть схожими взятками (пів мільйона доларів), але для Америки така сума це малий відсоток в бюджеті, а для нас ціна може бути життя військових.
   
Re: Гринкевичі
ATF

Як не дивно але в американській армії також бувають корупційні скандали з схожими сумами і навіть схожими взятками (пів мільйона доларів), але для Америки така сума це малий відсоток в бюджеті, а для нас ціна може бути життя військових.

Так в них там і негрів лінчують...  :lol:

Звідки ви лізете? Не вдалося примазати до скандалу Порошенка.... Так давай доводити, що корупція - загально визнана у світі норма... Особливо в США...
   
Re: Гринкевичі

Так в них там і негрів лінчують...  :lol:

Звідки ви лізете? Не вдалося примазати до скандалу Порошенка.... Так давай доводити, що корупція - загально визнана у світі норма... Особливо в США...
Мій коментар був до того, що якщо нам не дадуть допомогою то то буде не через нашу корупцію, а через 1000 і одну іншу причину навіть якщо трампісти будуть кричати, що Україна сама корумпована, причини будуть інші.

А тих львівських корупціонерів в вишиванках на уранові копальні, атомну зброю Україні відновлювати.
   
Re: Гринкевичі

на все це можна подивитись і з іньшого боку
всі ці корупційні схеми мабуть існували завжди і те що вони зараз вскриваються свідчить що Зе бореться з злодіями
перевіряючи органи працюють, реформи діють, краіна очищується.
тому треба надати Украіні як можна значну фінансову і військову підтримку!

Так, і саме боротьба з корумпантами дає мені хоч якусь надію на майбутнє України  (tu)
   
Re: Гринкевичі

На махінаціях з одягом і харчами для військових львівський бізнесмен Ігор Гринкевич заробив щонайменше мільярд — це версія ДБР. Журналісти кажуть: він роками наживався на тендерах. Пояснюємо деталі гучної історії

Двадцять девʼятого грудня 2023 року Державне бюро розслідувань затримало львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, одного з найбільших постачальників Міноборони України. Його звинуватили у спробі підкупити слідчого ДБР, аби повернути майно, яке вилучили в компаній Гринкевича за іншою кримінальною справою. За даними слідства, фірми львівського бізнесмена вигравали тендери на постачання Міністерству оборони одягу і харчів, хоча бізнес Гринкевича завжди був тільки будівельним. Щонайменше шість контрактів вони не виконали та завдали державі збитків на понад мільярд гривень. Із 2009 року компанії Гринкевича регулярно вигравали тендери по всій країні та залишали по собі багато скандалів і кримінальних справ. «Бабель» коротко розповідає головне про бізнеси Ігоря Гринкевича, тендери, які вони вигравали, і контракти, які так і не виконали.

Перший публічний скандал з Ігорем Гринкевичем стався у 2009 році — через реконструкцію Вірменського собору у Львові. У червні 2008 року Львівська міська рада провела тендер на ремонтно-реставраційні роботи в соборі. Перемогла будівельна компанія «Верховина», засновником якої був Гринкевич. За пів року вона отримала приблизно 2,5 мільйона гривень, при цьому майже ніяких робіт в соборі не виконали.

У січні 2009 року проти Гринкевича порушили кримінальну справу за підробку документів. Слідство вважало, що «Верховина» у принципі не мала фахівців і технологій, щоб проводити реставрацію. Але в суді бізнесмена виправдали. «Верховину» у квітні 2013 року визнали банкрутом.

У серпні 2010 року Гринкевич заснував іншу компанію — ТОВ «Львівський будівельний холдинг». З 2009 до 2012 року вона перемогла у 16 конкурсах на суму понад 45 мільйонів гривень. Сам Гринкевич залишався непублічним.

«Він не був депутатом, не вів активної політичної діяльності, щоб потрапляти в поле зору медіа. Це була людина, чиї фірми брали участь у тендерах. І все», — каже «Бабелю» журналістка NGL.media Олександра Губицька, що слідкує за діяльністю Гринкевича з 2013 року.

Компанії бізнесмена були записані або на нього самого, або на членів його родини, або на повʼязаних із ним людей. Наприклад, у 2013 році новим власником «Львівського будівельного холдингу» став Володимир Вдовʼяк. Зараз він — кінцевий бенефіціар іншої повʼязаної з Гринкевичем будівельної компанії «Сітіград».

Самі тендери теж викликають питання. У 2013 році конкурс на реконструкцію психоневрологічного інтернату в Закарпатській області на майже 6 мільйонів гривень виграла компанія «Мегабудмакс», директором якої з 2012 року був Гринкевич

.Єдиним конкурентом на торгах було приватне підприємство «Ренесанс-Стиль». «Мегабудмакс» на той час була зареєстрована за тією ж адресою, що й «Львівський будівельний холдинг», а «Ренесанс-Стиль» вказувала як контактний номер телефон холдингу.
Губицька пояснює, що це була стандартна схема для компаній Гринкевича: «Вони розігрували ці тендери — наприклад, дві фірми, повʼязані одна з одною, змагалися за один підряд».

Так само у 2013 році «Мегабудмакс» виграв тендер на 18 мільйонів гривень на будівництво акушерського корпусу в Миколаєві. Єдиним конкурентом на торгах знову була лише фірма «Ренесанс-Стиль».

   
Re: Гринкевичі

У 2014 році Антимонопольний комітет оштрафував компанії Гринкевича саме за ці схеми — узгодження дій на тендерах. Це означало, що мінімум три роки вони не могли брати участі в торгах. Щоб оминути заборону, Гринкевич відкривав нові фірми.

«Власниками або директорами були люди, які, наприклад, нещодавно шукали роботу на невелику зарплату. А тепер вони керували бізнесом, що отримував величезні замовлення», — каже Губицька.

Наприклад, у листопаді 2015 року ТОВ «Ві.Ай.Пі.Будівельна компанія» виграла тендер на 46,5 мільйона гривень, щоб побудувати школу у Львівській області. З 2014 року керівником і власником фірми був львівʼянин Марко Янковенко, який також був директором ТОВ «Дорбудмонтаж-1» — компанії, що належала дружині Гринкевича Світлані. Зараз, за даними YouControl, з родиною Гринкевича повʼязані щонайменше 14 компаній.

Фірми з орбіти Гринкевича вигравали тендери по всій Україні та часто потрапляли в скандали. У Житомирі «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» так і не поклала плитку в центрі міста на 30 мільйонів гривень

Довідка

. Компанія «Візин Річ» у 2018—2019 роках виграла в Житомирі кілька тендерів на капремонт будівлі басейну і трьох сільських амбулаторій. Жодних робіт там не виконали.

У 2019 році суд наклав арешт на майно компанії «Візин Річ» через розтрату коштів на ремонтах електростанцій. Однак це не завадило «Візин Річ» того ж року перемогти в тендері на ремонт будівлі магістрату в Житомирі на 20 мільйонів гривень. Приміщення магістрату — це памʼятка архітектури національного значення, але роботи проводили без жодних наукових висновків чи експертиз.

«Підрядники часто роблять гарний пакет документів, тож замовники не можуть не допустити його до торгів. Труднощі виникали вже потім, коли не виконувалися роботи, і ми це бачимо по кримінальних провадженнях [проти фірм Гринкевича]. У багатьох компаніях імені Гринкевича взагалі не було. Але по ланцюжку різних імен завжди виходили на нього», — каже Олександра Губицька.

З 2018 року компанії Гринкевича почали брати участь у військових тендерах. У листопаді Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підписала три договори з ТОВ «Житлоінвестбуд-ЛВ» на будівництво трьох казарм у Старичах за 39,4 мільйона гривень. Фірма була пов’язана

Довідка

з Володимиром Ренчкою — партнером Гринкевича ще по «Верховині».
До цього контракту «Житлоінвестбуд-ЛВ» отримувала більшість підрядів від «Львівводоканалу». Того ж 2018 року керівництво «Житлоінвестбуд-ЛВ» звинуватили в підробці документів і в тому, що компанія так і не провела реконструкцію каналізаційних очисних споруд у Львівській області. Остання ухвала в цій справі була у 2019 році — про проведення експертизи.

У квітні 2021 року компанія «Будівельний альянс монтажпроект» сина Ігоря Гринкевича Романа виграла тендер на будівництво штабу нового військового містечка полігону «Широкий Лан». Фірма обіцяла виконати роботи за 44,08 мільйона гривень і не залучати до будівництва субпідрядників.

Офіційним власником компанії «Будівельний альянс монтажпроект» був житомирський бізнесмен Артем Гамоцький

Його брат Владислав на той час був кінцевим бенефіціаром фірми «Сітіград»

. «Будівельний альянс монтажпроект», всупереч домовленості, найняв «Сітіград» субпідрядником, а ця фірма, своєю чергою, найняла одеську компанію «Економ енерджі інжиніринг», яка і виконала частину робіт за значно меншу суму, ніж передбачав тендер.
За договором «Будівельний альянс монтажпроект» мав облаштувати зовнішні тепломережі за 1,12 мільйона гривень, а «Економ енерджі інжиніринг» — за 803 тисячі. Директор «Економ енерджі інжиніринг» Ігор Завойчинський розповідав журналістам-розслідувачам з Миколаєва, що його компанії заплатили лише половину цієї суми. Коли він надіслав акти виконаних робіт компанії «Сітіград», то отримав відповідь, що за такою адресою компанії немає.
   
Re: Гринкевичі

Після початку повномасштабної війни Роман та Ігор Гринкевичі заснували благодійний фонд HOPE UA. На сайті проєкту сказано, що фонд допомагає жертвам війни та за майже два роки витратив на це приблизно $8,5 мільйона. Але жодних детальних звітів на сайті немає. Окремо зазначено, що у 2022 році Роман Гринкевич отримав відзнаку «Золоте серце» від президента України.

У листопаді того ж року Львівська обласна державна адміністрація підписала меморандум з фондом. HOPE UA мав відреставрувати одне з приміщень психоневрологічного інтернату. Після арешту Гринкевича в ЛОДА повідомили, що розривають угоду.

У 2023 році компанії Гринкевича почали тісно працювати з Міністерством оборони. І чомусь зовсім не у сфері будівництва. У травні та червні компанія «Трейд Лайнс Рітейл» виграла два тендери на загальну суму 1,5 мільярда гривень. Вона мала постачати харчування для військових частин. Кінцевими бенефіціарами фірми були дружина Ігоря Світлана Гринкевич та їхня донька Ольга Швед

Довідка

. У вересні 2023 року «Трейд Лайнс Рітейл» виграла тендер Міноборони на взуття для військових на 57,6 мільйона гривень. У листопаді 2023-го — ще один тендер на харчування на 470 мільйонів гривень.

Загалом, за даними ДБР, компанії Гринкевича виграли 23 тендери Міноборони на суму 3,2 мільярда гривень. Щонайменше шість контрактів вони не виконали повністю. Ще за сімома договорами поставили на склади військових частин лише невелику частину продуктів, але вже отримали всі державні кошти. Збитки становлять мінімум мільярд гривень.

Затримання Ігоря Гринкевича у грудні 2023 року.
Міноборони вже повідомило, що розриває контракти з фірмами Гринкевича. Заступник міністра оборони Віталій Половенко розказав, що залишилася лише одна угода — на харчування військових у Миколаївській та Херсонській областях. Її зараз перевіряють.

Інститут проблем сучасного мистецтва в Києві призупинив виставку «Мазня» художниці Соні Морозюк — нареченої Романа Гринкевича. Приводом стали публікації журналіста Євгена Плінського і блогера Ігоря Лаченкова про те, що Роман купляв Морозюк багато дорогих подарунків. Зокрема, ювелірні прикраси, авто та квартиру. Морозюк стверджує, що майже все придбала сама.

Роман Гринкевич прокоментував арешт батька на своїй сторінці в Instagram. Він заявив, що фірми не порушували законодавство, а виправдовуватися родина не буде.

«Ми точно знаємо, хто зацікавлений в цьому скандалі, його безпосередніх замовників і вигодонабувачів», — написав Роман. Кого саме він має на увазі — не уточнив.

Бабель
   
Re: Гринкевичі

зелені свинарчуки

 X(
   
Re: Гринкевичі

X(

Та ну, свинарчуки на фоні гринкевичів - беззубі цуценятка
   
Re: Гринкевичі

Та ну, свинарчуки на фоні гринкевичів - беззубі цуценятка

Немає нічого тупішого, ніж виправдовувати корупціонера. На зразок .... він недокорупціонер, він менше накрав або менше шкоди завдав. Не бачу тут тих… хтось якось виправдовує гринкевичів… Але роками намагаються вигородити свинарчуків.
   
Re: Гринкевичі

Немає нічого тупішого, ніж виправдовувати корупціонера. На зразок .... він недокорупціонер, він менше накрав або менше шкоди завдав. Не бачу тут тих… хтось якось виправдовує гринкевичів… Але роками намагаються вигородити свинарчуків.

Ну то не виправдовувайте.
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

Збагато ті гринкевичі наскирдували. Ще трохи з них витрясуть і викинуть як Безуглу, Богдана...
Хто з хрунів наступний? Стефанчук може?
   
Re: Гринкевичі

пофігу Гриневичі. Хто з ними контракти підписував і все це прикривав ? ось головне питання
   
Re: Гринкевичі

Суд заарештував майно сім’ї та компаній скандального Ігоря Гринкевича.

Отримано висновок експертів згідно з якими встановлено, що вся поставлена продукція компаніями бізнесмена на потреби МОУ у 2023 році не відповідає якісним характеристикам та неможлива для використання військовослужбовцям и ЗСУ.

Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд грн.

Під час слідства було встановлено, що  оборонні замовлення у бізнесмена не було належних виробничих  потужностей для виготовлення та зберігання речового майна для потреб МО України. Збитки бюджету оцінено у 1,2 млрд грн.

Правоохоронці виявили повне невиконання 6 контрактів. Щонайменше за 7 договорами підприємства поставили товар на склади військових частин лише у невеликій кількості, але отримали державні кошти за повне виконання зобов'язань. Встановлено, що 8 договорів виконані із запізненням від 3 до 5 місяців.
   
Re: Гринкевичі

Ну то не виправдовувайте.

Так їх ніхто і не виправдовує, на відміну від ситуації з Свинарчуками
   
Re: Гринкевичі

Так їх ніхто і не виправдовує, на відміну від ситуації з Свинарчуками

Хто виправдовує свинарчукіа?
   
Re: Гринкевичі

Тут ось погане пишуть про майстриню сквірту
Кажуть що плагіторша

https://e s p r e sso.tv/kultura-khudozhnitsya-kryuchkova-zayavila-shcho-morozyuk-splagiatila-ii-kartini-2018-roku
   
Re: Гринкевичі

пофігу Гриневичі. Хто з ними контракти підписував і все це прикривав ? ось головне питання

І хто без згоди Єрмака на таке наважився??
   
Re: Гринкевичі

Суд арештував майно родини бізнесмена Гринкевича
12:38 11 січня 2024 р.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія