Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога! Авто-ленд-ліз з Ландону [ua]

Перемога! Авто-ленд-ліз з Ландону  [ua]

Мер Лондона вирішив таки передати Україні авто, про які просив Кличко
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/23/7434325/

Цитувати
Мер Лондона Садік Хан передумав і заявив, що підтримує схему відправлення в Україну повнопривідних автомобілів, які в іншому випадку були б списані на брухт за програмою утилізації ULEZ.

Re: Перемога! Авто-ленд-ліз з Ландону  [ua]

Це не зовсім те про що думає більшість. Новина - супер, але усі ті корчі в такому стані шо жах, інакше б їх українці і так викупили. + доставка по 800 + на ремонт від 3к.

Це не зовсім те про що думає більшість. Новина - супер, але усі ті корчі в такому стані шо жах, інакше б їх українці і так викупили. + доставка по 800 + на ремонт від 3к.
якщо вони не проходять ULEZ, то скільки їм років? 20 як мінімум?

НМД це треба робити перевірку прямо на місці в ЮК. Щоб не тягти брухт в Україну. деякі машини які ціліші везти. з деяких які гірші зняти вузли і агрегати (донори)

я собі слабо уявляю як це юридично виглядає, процес передачі авто. і як організувати таку перевірку про яку я говорю

якщо вони не проходять ULEZ, то скільки їм років? 20 як мінімум?

НМД це треба робити перевірку прямо на місці в ЮК. Щоб не тягти брухт в Україну. деякі машини які ціліші везти. з деяких які гірші зняти вузли і агрегати (донори)
Усі що ми купували - жоден не ULEZ. Тому що усі дизель старіші 2015 не ULEZ.

Але коли купувала держава, вона реально давала копійки, усі хто міг продали самі українцям.

Не думаю, що вони будуть 2000 платить за брухт. Мабуть буде якась первинна експертиза.

Не думаю, що вони будуть 2000 платить за брухт. Мабуть буде якась первинна експертиза.
Ні, 2000 за хлам платили.

You will need to live within one of the 32 London boroughs or the City of London to be eligible for the ULEZ car and motorcycle scrappage scheme. You can only apply for a grant payment to scrap a vehicle that does not meet the ULEZ emissions standards. The vehicle must be registered with the Driver and Vehicle Licensing Agency (DVLA) to you.

нам всунуть повний хлам і шрот який не заводиться і не їде.
бравіссімо  :D

наївний. яка екпертиза за пікапи які мають утилізувати ? це повний шрот і металобрухт.
в повідамленні жеш сказано - замість утилізації на металобрухт - віддамо Кличку.  :laugh:

може піти на запчастини ?

Шановні, то не тіко пікапи. Усі дизеля старші 2015 року, які убиті повністю так що їх не продати дорожче ніж за 2100 фунтів  :laugh:

Але, звісно, гарні новини.

2000 ж не Україна платить. Я так зрозумів що має бути якісь механізм передачі, то мабуть від брухту можна буде відмовитись. Навіть якщо 10% придатних, то це буде кілько тисяч.

Я свого часу скористався схемою компенсації за стару машину при покупці нової
Всі мої машини, які я віддавав за копійки були в нормальному робочому стані.

Я свого часу скористався схемою компенсації за стару машину при покупці нової
Всі мої машини, які я віддавав за копійки були в нормальному робочому стані.

зараз Ландон не той що був раніше, то буде багато засраних тачок

зараз Ландон не той що був раніше, то буде багато засраних тачок
Якщо на шару ,то пох в якому стані, ви думаєте що на цих авто по автобанам ганяти, вони потрібні підвезти і відвезти на не великі відстані, при цьому може прилитіти в любу мить , тому якщо заводиться і їде це класс, ніхто капіталити мотори не буде.

Якщо на шару ,то пох в якому стані, ви думаєте що на цих авто по автобанам ганяти, вони потрібні підвезти і відвезти на не великі відстані, при цьому може прилитіти в любу мить , тому якщо заводиться і їде це класс, ніхто капіталити мотори не буде.

в цьому житті нічого задарма не буває. То виміряйте відстань від Ландону до Києва. Логістичні витрати вдасться покрити якщо десь половину продати з аукціону... До речі, кіко коштує старий позашляховик?

Останнє редагування: 24 грудня 2023 13:59:23 від Mark()

Ser

супер відремонтуємо - тим бульше на шару дають
вони і так продають ті корчі по 4-5 тис Є (tu)

в цьому житті нічого задарма не буває. То виміряйте відстань від Ландону до Києва. Логістичні витрати вдасться покрити якщо десь половину продати з аукціону... До речі, кіко коштує старий позашляховик?
їм переробка скількі буде коштувати, дешевше нам привезти.

А скільки ще треба буде за розтаможку заплатити?

den

А скільки ще треба буде за розтаможку заплатити?

Для ЗСУ - нуль

den

До речі, кіко коштує старий позашляховик?
Купляли і за 1700 і за 4к
Міц паджеро  чи л200 чи навари і т.д.

Доставка також по різному
Якщо повезуть автовозом то буде суттєво дешевше ніж своїм ходом гнати

Drake  - фсб агент влияния на хорошей зарплате  :snoozer_0:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія