Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

В Asti поки що 1:1. Тобто один прогноз відбувся і один, дякувати богові, ні. Тому прислухаємось, але не панікуємо ( це я собі).
ти в своєму розумі? Який прогноз? Я тобі що, ванга?
Коли наші мають підстави очікувати обстріл і зі мною діляться цією інформацією, я можу написати тут. Тому це не мої прогнози. Критична інфраструктура сьогодні в офіс не вийшли.

Коли наші мають підстави очікувати обстріл і зі мною діляться цією інформацією, я можу написати тут. Тому це не мої прогнози. Критична інфраструктура сьогодні в офіс не вийшли.
Слово прогноз некоректне, але не знала яким замінити. Є два твоїх дописи про попередження, один стався, інший ні.
Так, я при своєму розумі. Просто не точність у висловлюванні, вже пробач.

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
TC

А до чого ванга до прогнозів?

А нафіга їх рахувати?) про те що ракети закінчаться говорив один єблан обдристович)
Да не только.
Многие говорили. Дуже поважні. Их как то даже не удобно ебланами называть  :shuffle:
Среди них и Игнат был собственной персоной  :D
Таблички были , с марками ракет и сколько каждого вида осталось.
Тут прям все по типам их считали. Неужели забыли уже? :K

Останнє редагування: 5 січня 2024 10:33:32 від Камрад

Це було більше року тому
И шо?
(гифка с Даниловым)
Что это меняет по сути вопроса?
Тебе лишь бы шо написать ?

https://t.me/voynareal/80796
Ну да как- же...как- же...
Это мы уже проходили.
Когда Штаты про войска русни на границе и дату нападения говорили , а наши в ответ "щэ неизвестно", "это типа не хфакт"

Останнє редагування: 5 січня 2024 10:54:57 від Камрад

З півдня (з Миколаїва на Кропівницький ) пішла третя хвиля... Знов на Хмельницкий-Старкон намагаються пробитись - у другій хвилі не вийшло?... Але поки невідомо...

Ну да как- же...как- же...
Это мы уже проходили.
Когда Штаты про войска русни на границе и дату нападения говорили , а наши в ответ "щэ неизвестно", "это типа не хфакт"

Це на публіку. Все їм було відомо мінімум з 15.11.21... Датою, щоправда, вважали 16.02.22... Дехто казав, що після 23го, бо їм там перед маршем нализатись треба, і виявились праві...

Швиденько аврально 02.12.21 у ВР змінюють бюджет 21 року, тоді ще багато хто обурювався з того, але головне там вже було...

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1931-20#Text

Коротко - доходи та видатки держбюджету було збільшено вже на 48,65 млрд грн, з яких 19,25 млрд грн додатково виділили "Укравтодору", на субвенцію місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці у тарифах спрямували 26,9 млрд грн.

https://www.УНІАН/economics/transport/rada-vidilila-dodatkovi-19-milyardiv-griven-na-remont-dorig-u-2021-roci-novini-ukrajina-11629630.html

Так ось, ці 19 з чвертью ярдів Укравтор не побачив, та вони в принципі до кінця грудня з ними мало б що зробили, тим більше взимку...

А хто їх побачив пояснювати не треба  :shuffle:

Да не только.
Многие говорили. Дуже поважні. Их как то даже не удобно ебланами называть  :shuffle:
Среди них и Игнат был собственной персоной  :D
Таблички были , с марками ракет и сколько каждого вида осталось.
Тут прям все по типам их считали. Неужели забыли уже? :K
Осталось тих що були на складах, про те що кацапи не роблять нові ніхто не говорив

И шо?
(гифка с Даниловым)
Что это меняет по сути вопроса?
Тебе лишь бы шо написать ?
По суті вопроса Київ не кошмарили більше року - все інше ваші фантазії

Це на публіку. Все їм було відомо мінімум з 15.11.21... Датою, щоправда, вважали 16.02.22... Дехто казав, що після 23го, бо їм там перед маршем нализатись треба, і виявились праві...

Швиденько аврально 02.12.21 у ВР змінюють бюджет 21 року, тоді ще багато хто обурювався з того, але головне там вже було...

Коротко - доходи та видатки держбюджету було збільшено вже на 48,65 млрд грн, з яких 19,25 млрд грн додатково виділили "Укравтодору", на субвенцію місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці у тарифах спрямували 26,9 млрд грн.

https://www.УНІАН/economics/transport/rada-vidilila-dodatkovi-19-milyardiv-griven-na-remont-dorig-u-2021-roci-novini-ukrajina-11629630.html

Так ось, ці 19 з чвертью ярдів Укравтор не побачив, та вони в принципі до кінця грудня з ними мало б що зробили, тим більше взимку...

сцуко, уявляю як вони той асфальт прямо під танки засипали

Оце Ви зараз стверджуєте, що прихильники певної політсили не зрадники, які в омані домовились все здати кацапам, тому все військове розвалили?! :X
Та як тільки язик повертається таке казати, бо про ту суцільну зраду "всі знають"(с)

сцуко, уявляю як вони той асфальт прямо під танки засипали
Гарна уява. Ще б здатності розуміти написане додати

Оце Ви зараз стверджуєте, що прихильники певної політсили не зрадники, які в омані домовились все здати кацапам, тому все військове розвалили?! :X
Та як тільки язик повертається таке казати, бо про ту суцільну зраду "всі знають"(с)

Всі знають, і я також, от фактів нема... Одне лише питання, а які проблеми за 2+ роки було "все здати"?  Фактично, цього не відбулось.   Я не підтримую слуг і зелень абсолютно, але і будь яку зміну влади під час війни не підтримую також... От якщо полізуть до кацапні "домовлятись" - тоді підтримаю.

Травень минулого року вже забувся?

Донька і мати загинули разом від російського удару по заводу в Києві
Джерело: https://censor.net/ua/n3465884

то скажіть як вони могли працювати під час повітяної тривоги?

ковбасник ?

Проігнорували, що тут складного

Осталось тих що були на складах, про те що кацапи не роблять нові ніхто не говорив
Вынужден с вами не согласиться. Вы наверное запамятовали  ;) .
Очень даже говорили. Считали сколько осталось у них в запасах и верили в "животворящие" санкции.
Мол больше ну прям никак не смогут производить. А тех, кто в это не верил, называли зрадоебами  :gigi:

Проігнорували, що тут складного

Проігнорували начальника цеху? чи начальник цеху проигнорував наказ директора? чи директор отримав вказівку ігнорувати повітряну тривогу?

Проігнорували начальника цеху? чи начальник цеху проигнорував наказ директора? чи директор отримав вказівку ігнорувати повітряну тривогу?

Ваш варіант?

При чем здесь сколько времени "НЕ кошмарили" или "кошмарили" Киев.
Это не имеет отношения к предмету разговора.
Позволю себе вам напомнить, разговор начался вот с этого моего поста
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27686476#msg27686476
Я по прежнему считаю, что "случайными" такие прилеты быть не могли. Такого РАНЬШЕ не было. И этому должны быть причины.
И тем кому положено, их нужно анализировать.
Вы написали, что то фсе фигня и фантазии. Мол просто ракет бsло много.
На это я вам заметил, что столько ракет уже было и раньше, при том при более слабом ПВО.

Дивлячісь яка іх діяльність
З цехів , зазвичай , мабуть мають
Виходити
А якщо склад то могли проігнорувати
Але основна помилка , здається ,
В тому що дехто стверджував
Що Киів дуже захищений
І саме це вплинуло на розвиток
Подій

та в реалі постійно тривоги - по декілька разів на день. тут або щось робити або ніфіга не робити. якщо зупиняти і стартувати лінії кожну годину то ніфіга не зробиш
може у вашій ковбасній уяві де розові поні всі біжать до підвала при третій тривозі за день. але в реалі такого не відбувається

Дивлячісь яка іх діяльність
З цехів , зазвичай , мабуть мають
Виходити
А якщо склад то могли проігнорувати
Але основна помилка , здається ,
В тому що дехто стверджував
Що Киів дуже захищений
І саме це вплинуло на розвиток
Подій
Не тільки стверджував. Останнім часом дійсно все виглядало так, що мало шкоди було, і без загиблих

Одна из версий, лично у меня такая:
Первый раз я услышал как работает Пэтриот , в ту ночь когда сбили первый кинжал. Эти звуки ни с какими другими не перепутаешь.
Там такая себе "очередь" из бабахов, но не сильных.
Но довольно звонких.
В последних два массированных налета я таких "очередей" не слышал.
Не могли ли прилеты по двум обьектам быть следствием той непонятки, которая сложилась за океаном. Может нашим ракеты приходиться экономить?

Одна из версий, лично у меня такая:
Первый раз я услышал как работает Пэтриот , в ту ночь когда сбили первый кинжал. Эти звуки ни с какими другими не перепутаешь.
Там такая себе "очередь" из бабахов, но не сильных.
Но довольно звонких.
В последних два массированных налета я таких "очередей" не слышал.
Не могли ли прилеты по двум обьектам быть следствием той непонятки, которая сложилась за океаном. Может нашим ракеты приходиться экономить?
кинджали усі збили

Травень минулого року вже забувся?
Так, вже забувся - нагадайте скільки людей тоді загинуло в Києві?

При чем здесь сколько времени "НЕ кошмарили" или "кошмарили" Киев.
Это не имеет отношения к предмету разговора.
Позволю себе вам напомнить, разговор начался вот с этого моего поста
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27686476#msg27686476
Я по прежнему считаю, что "случайными" такие прилеты быть не могли. Такого РАНЬШЕ не было. И этому должны быть причины.
И тем кому положено, их нужно анализировать.
Вы написали, что то фсе фигня и фантазии. Мол просто ракет бsло много.
На это я вам заметил, что столько ракет уже было и раньше, при том при более слабом ПВО.
Раньше нє било бо і виробництва раньше теж нє било -доречі а чого саме раньше нє било?)

кинджали усі збили
Що ж тоді прилетіло ,
Калібрі ?
Ага ?

Останнє редагування: 5 січня 2024 19:41:51 від HSM

кинджали усі збили
Разговор с внутренним голосом :
- учись, сказали усі збили, значит усі збили.
- так а может...?
- не твое дело. Усі збили, і крапка.

Так і потрібно, доки війна.

Разговор с внутренним голосом :
- учись, сказали усі збили, значит усі збили.
- так а может...?
- не твое дело. Усі збили, і крапка.

В тебе сильна емоційна турбулентність.
Випий заспокійливе.

% это обманчивая статистика.
За декабрь получается 126 прилетов...
Сентябрь 200 прилетов...
Это только шахиды

% это обманчивая статистика.
За декабрь получается 126 прилетов...
Сентябрь 200 прилетов...
Это только шахиды

Візьми калькулятор.
Грудень 623 - 508
Вересень 506 - 399

Гарна уява. Ще б здатності розуміти написане додати
Для чого уява, якщо я на власні очі бачив зроблені дороги і мости в 2022-23 роках. Ну зробили то зробили, не здирати ж тепер бо просрали оборонку.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 23 гостей

Повна версія