Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Знов про ЛГБТ.
"Уряд здійснив подальші кроки для обмеження свободи вираження поглядів та об'єднань. Насильство з боку радикальних груп ставить під ризик представників нацменшин, ЛГБТ..."
(В мене питання: а якщо люди проти їх  поглядів,то вони можуть виражати їх публічно? Чи вже тількі ЛГБТ це можна? Та нам плювати на них. Чим ми їм заважаємо? Про нацменшини...мабуть мова йде про циган. Ніхто їх не гнобить. Люди хотят тільки одного: ЗАКОН ЄДИНИЙ ДЛЯ ВСІХ))

 Про пенсії для ОРДЛО...
"Влада продовжувала впроваджувати дискримінаційні правила, які вимагають від пенсіонерів із тих частин східної України, що перебувають під контролем збройних угруповань, зареєструватися як внутрішньо переміщені особи та зареєструвати місце проживання в контрольованих урядом районах для отримання пенсій", - зазначають правозахисники.

"Правила забороняють їм перебувати на територіях, контрольованих збройними угрупованнями, більше 60 днів поспіль із ризиком призупинення виплати пенсій", - йдеться у доповіді.
(Взагалі то у нас  фактично солідарна система пенсійного забеспечення. Тобто ОРКИ повинні вносити гроші в пенсійний фонд України. А вони не вносять. Вносимо ми, та ще й нам готують повну пенсійну обдираловку. Це окупована земля. Доречі окупанти таки дають їм якісь малі грошенята.. Тобто ДО ЧОГО ТУТ МИ? Я,особисто, їм нічого платити не хочу! Смішно,але багато навіть с Криму отримують українську пенсію..і кацапську те ж...)


Пішли вони нах!

Останнє редагування: 20 січня 2019 23:50:16 від Wolter
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Вони заробляють на хліб підготовкою таких звітів. Як вулична дівка вагіною.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

патріарх, високих балів Україні не бачити, поки не будуть реально забезпечені права ЛГБТ
поки є дискримінація, буде отримувать бали на рівні бантустанів
і це правильно, хай всі знають що відбувається
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Этих редиска содержит Рыжий таракан.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

патріарх, високих балів Україні не бачити, поки не будуть реально забезпечені права ЛГБТ
поки є дискримінація, буде отримувать бали на рівні бантустанів
і це правильно, хай всі знають що відбувається

В очко дашь?
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

В очко дашь?

та тобі візу до мене не дадуть, голодранцю
яке очько? окстісь, православний :weep:
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

патріарх, високих балів Україні не бачити, поки не будуть реально забезпечені права ЛГБТ
поки є дискримінація, буде отримувать бали на рівні бантустанів
і це правильно, хай всі знають що відбувається
-----------------------------------
А хто у нас цих п....орів чипає? Це вони лізуть як таргани! Йди зі своїми ЛГБТ нах! І забирай своє Human Rights Watch . Нах воно нам потрібно?
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

та тобі візу до мене не дадуть, голодранцю
яке очько? окстісь, православний :weep:

А в каком Бантустане ты живешь, чмошник?
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

-----------------------------------
А хто у нас цих п....орів чипає? Це вони лізуть як таргани! Йди зі своїми ЛГБТ нах! І забирай своє Human Rights Watch . Нах воно нам потрібно?

воно потрібне, щоб цивілізовані країни дали грошей
які потім вкрадуть вожді обрані гомофобним народом України
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

А в каком Бантустане ты живешь, чмошник?

а тобі для чого?
туди таких як ти не пускають
можливо тільки після співбесіди в посольстві (там твої познанія про ачько тобі стануть у нагоді :weep: )
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

патріарх, високих балів Україні не бачити, поки не будуть реально забезпечені права ЛГБТ
поки є дискримінація, буде отримувать бали на рівні бантустанів
і це правильно, хай всі знають що відбувається

Це яких їм прав треба ,трясти хуями на своїх п ідорських парадах . ?
Нах . Вже всім зрозуміло до чого це призводить .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

воно потрібне, щоб цивілізовані країни дали грошей
які потім вкрадуть вожді обрані гомофобним народом України
--------------------------------------------
Йди до дупи, збоченець! :fuck:  Ми за гроші в дупу не даємо. :fuck:
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Це яких їм прав треба ,трясти хуями на своїх п ідорських парадах . ?
Нах . Вже всім зрозуміло до чого це призводить .

до чого?
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Ріно,ми не спимо з незнайомими чоловіками.... :D  X(   
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

до чого?

До пі дорастії.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Если идти в Европу то надо быть готовыми раздвигать булки. Тут ничего не поделаешь. Надо осознанно идти на самопожертвование ради европейского будущего наших детей.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

До пі дорастії.

так а чого ти сидиш там де содомія процвітає
давай, хутчіш назад в благословенну Україну, туди де панує Істинна Мораль  :weep:
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Если идти в Европу то надо быть готовыми раздвигать булки. Тут ничего не поделаешь. Надо осознанно идти на самопожертвование ради европейского будущего наших детей.
----------------------------------------
Точно " Закрыть глаза,расслабиться и думать об Англии"! :D  X(
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Если идти в Европу то надо быть готовыми раздвигать булки. Тут ничего не поделаешь. Надо осознанно идти на самопожертвование ради европейского будущего наших детей.

тим хто краде, бреше і корупціонерить булкі доведеться роздвигать хоч так хоч сяк
питання тільки для кого

а високоморальні українці, з Томосом, якось так сталось, в основному обирають тих хто краде, бреше і корупціонерить
тому варіантів особливо не проглядається
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

----------------------------------------
Точно " Закрыть глаза,расслабиться и думать об Англии"! :D  X(

Именно так и делают приехавшие с Африки иммигранты. И веришь, никто назад не возвращается.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Если идти в Европу то надо быть готовыми раздвигать булки. Тут ничего не поделаешь. Надо осознанно идти на самопожертвование ради европейского будущего наших детей.

Україні не треба нікуди " ідті " , бо це і так Європа . А булки тобі роздвинуть на зонє в наро-фомінську без всяких європ .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Знов про ЛГБТ.
"Уряд здійснив подальші кроки для обмеження свободи вираження поглядів та об'єднань. Насильство з боку радикальних груп ставить під ризик представників нацменшин, ЛГБТ..."
(В мене питання: а якщо люди проти їх  поглядів,то вони можуть виражати їх публічно? Чи вже тількі ЛГБТ це можна? Та нам плювати на них. Чим ми їм заважаємо? Про нацменшини...мабуть мова йде про циган. Ніхто їх не гнобить. Люди хотят тільки одного: ЗАКОН ЄДИНИЙ ДЛЯ ВСІХ))

Про пенсії для ОРДЛО...
"Влада продовжувала впроваджувати дискримінаційні правила, які вимагають від пенсіонерів із тих частин східної України, що перебувають під контролем збройних угруповань, зареєструватися як внутрішньо переміщені особи та зареєструвати місце проживання в контрольованих урядом районах для отримання пенсій", - зазначають правозахисники.

"Правила забороняють їм перебувати на територіях, контрольованих збройними угрупованнями, більше 60 днів поспіль із ризиком призупинення виплати пенсій", - йдеться у доповіді.
(Взагалі то у нас  фактично солідарна система пенсійного забеспечення. Тобто ОРКИ повинні вносити гроші в пенсійний фонд України. А вони не вносять. Вносимо ми, та ще й нам готують повну пенсійну обдираловку. Це окупована земля. Доречі окупанти таки дають їм якісь малі грошенята.. Тобто ДО ЧОГО ТУТ МИ? Я,особисто, їм нічого платити не хочу! Смішно,але багато навіть с Криму отримують українську пенсію..і кацапську те ж...)

Пішли вони нах!

Та пошліть їх нахуй - то типова комерційна організація
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .
van

Тема геев должна перебить тему высоких тарифов,отвлечь народ от реальных проблем . Тема порванных анусов на немецкий крест мало кого волнует .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Тема геев должна перебить тему высоких тарифов,отвлечь народ от реальных проблем . Тема порванных анусов на немецкий крест мало кого волнует .

читаючи твій пост, особливо частину про німецький хрест,
я розумію, що ти явно один з тих кого хвилює :weep:
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

так а чого ти сидиш там де содомія процвітає
давай, хутчіш назад в благословенну Україну, туди де панує Істинна Мораль  :weep:

Там де я сиджу нічого такого не " процвітає " , так що хвилюйся за себе .

   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Рино, ти вже всіх задовбав своїми збоченнями. Ось ви усі такі ЛГБТ. Злягайтеся хочь з кіньми,але залиште нас у спокої! Але ж не залишаєте! Ось де проблема. Йдіть нах!
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Там де я сиджу нічого такого не " процвітає " , так що хвилюйся за себе .

правда? це дуже цікаво!
тобто ти не проти, якщо Україна вийде на рівень Іспанії, твоєї нової Батьківщини?


   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Рино, ти вже всіх задовбав своїми збоченнями. Ось ви усі такі ЛГБТ. Злягайтеся хочь з кіньми,але залиште нас у спокої! Але ж не залишаєте! Ось де проблема. Йдіть нах!

а чому я маю залишати вас у спокої?
ви засрали мою країну, і хочете щоб я залишив вас у спокої?
для чого мені це? так я хоч моральне задоволення якесь отримаю
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

до речі, Волько
не пропусти колір Нідерландів на карті :weep:
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

правда? це дуже цікаво!
тобто ти не проти, якщо Україна вийде на рівень Іспанії, твоєї нової Батьківщини?

Показати зображення...

На рівень чого? Єкономічного розвитку ? так не проти .
А то що це " гуд плейс фор гейс & лезбіанс" так це натурально,бо  краще бути багатим пі дорасом ніж бідним .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .
van

читаючи твій пост, особливо частину про німецький хрест,
я розумію, що ти явно один з тих кого хвилює :weep:

 Не суди по себе защитник геев и тарифов  и не судимый будешь .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .
van

до речі, Волько
не пропусти колір Нідерландів на карті :weep:
Что ты тут все крутишь своим задом так и скажи какой цвет    :D
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

правда? це дуже цікаво!
тобто ти не проти, якщо Україна вийде на рівень Іспанії, твоєї нової Батьківщини?

Показати зображення...
судя по жтой карте, например Польша тож не жалует гомосеков...вон даже мера Гданська не пожалели...вы шо не понимаете, что сами провоцируете людей? Накуй вы к нам лезите?
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

На рівень чого? Єкономічного розвитку ? так не проти .
А то що це " гуд плейс фор гейс & лезбіанс" так це натурально,бо  краще бути багатим пі дорасом ніж бідним .

 :weep:
зрозуміло, тобто інтегруватись ти відмовляєшся в іспанське суспільство
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

судя по жтой карте, например Польша тож не жалует гомосеков...вон даже мера Гданська не пожалели...вы шо не понимаете, что сами провоцируете людей? Накуй вы к нам лезите?

до кого, до вас?
до маргіналів? до узкоязиких українських правих? від чийого імені ти говориш?
до вас ніхто не лізе, ви ніхто
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

судя по жтой карте, например Польша тож не жалует гомосеков...вон даже мера Гданська не пожалели...вы шо не понимаете, что сами провоцируете людей? Накуй вы к нам лезите?

Та тут не проблема самих " геїв " як таких , їх малий відсоток і тусуються вони там по -своєму і в подавляючій більшості не світяться .
А от вся ця псевдоліберальна лівацька пи здота  , яка харчується з хайпу . Ось таких треба гасити .
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

Та тут не проблема самих " геїв " як таких , їх малий відсоток і тусуються вони там по -своєму і в подавляючій більшості не світяться .
А от вся ця псевдоліберальна лівацька пи здота  , яка харчується з хайпу . Ось таких треба гасити .

інтегруйся в іспанське суспільство
або їдь назад до України
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

:weep:
зрозуміло, тобто інтегруватись ти відмовляєшся в іспанське суспільство

А то шо , якщо і відмовляюсь ?
А коли треба , кажу що я імігрант бєжєнєц і мусульманин . :laugh: Це ставить ліберастів в ступор . Тому я можу голосно заявити : з пі дорасами не п'ю . І нічого мені за це не буде  :K
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

дуже цікаво!
тобто ти не проти, якщо Україна вийде на рівень Іспанії, твоєї нової Батьківщини?

Відкрию Вам таємницю, що в Іспанії (ну принаймні на Канарських Островах) підарів толерують, але ставляться зневажливо. Типу їбіцця собі, але коли вони відверто демонструють свій підаризм, люди просто дивляться зневажливо - ніхто в морду не скаже, а всередині ненавидять. Бо підари повинні їбстися собі десь тихенько, як всі, й не відсвічувати.
   
Re: Знов ці придурки з Human Rights Watch .

інтегруйся в іспанське суспільство
або їдь назад до України

Іди нахєр , друг і учітєль .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія