Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про ядерне роззброєння, Будапештський меморандум і наслідки

Цікава розповідь про ці речі Костенка, який очолював відповідну комісію, і якого замінили на Шмарова, який не відмовлявся все підписувати.
Про роль кравчука і переговори з американцями, які ще в 1993му пропонували стратегічне партнерство, бо росія ніколи не виконує обіцяне.
Про те, що напочатку мова йшла не про передачу боєголовок росії, а про знищення в україні. І як Вестінгауз пропонували ще тоді виробляти твели.
Про те, скільки коштувало передане, і скільки ми за нього отримали.
Про "папірець" Будапештського меморандуму, і як Дещиця почав його використовувати, і американці з британцями домовились продовжити розмови в Швейцарії, запросивши туди росію як агресора.
Але потім новий президент чомусь винайшов нормандський формат і мінські угоди
Про "профнсійність" нашої влади, починаючи з пострадянських років.

НБ Дєвачькам втрачати час не варто

   
Він зкурвився вже давно. Як був примітивним інженером, так і залишився.
   
Він зкурвився вже давно. Як був примітивним інженером, так і залишився.
Точно!
Що може сказати лисий про архітектуру(с)
   
Точно!
Що може сказати лисий про архітектуру(с)
Про Костенко можу сказати тільки одне -  як для еколога (в минулому міністр) він непоганий альпініст   :-)o
   
Про Костенко можу сказати тільки одне -  як для еколога (в минулому міністр) він непоганий альпініст   :-)o
Яким би він не був, він очолював комісію. Тобто, є безпосереднім джерелом знань про те, що чув і бачив. Не будем же ми вважати, що він бреше про це...
   
Яким би він не був, він очолював комісію. Тобто, є безпосереднім джерелом знань про те, що чув і бачив. Не будем же ми вважати, що він бреше про це...

Будемо.
   
Будемо.

 ;o Ви вже все прослухали?
Було б цікаво, що саме він бреше, і як було насправді
   
Це той Костенко який в 2010 продав місця в виборчих комісіях януковочу?
   
;o Ви вже все прослухали?
Було б цікаво, що саме він бреше, і як було насправді

Я йоґо наслухався ще 30 років тому, коли він був примітивним інженером...
   
Яким би він не був, він очолював комісію. Тобто, є безпосереднім джерелом знань про те, що чув і бачив. Не будем же ми вважати, що він бреше про це...
Він сам каже напочатку інтервю що є розумним заднім числом, думаю тих кого він слухав так само.
   
Я йоґо наслухався ще 30 років тому, коли він був примітивним інженером...
Тобто, таки про лисого і архітектуру...
Жаль, сподівалася почути версію ще одного перемовника з американцями на тему роззброєння :(
   
Цікава розповідь

"Бальзам на душу" (с) , чі шо ..? ))

Ну розповідь , ну навіть цікава , бо ув ексів завжди цікаві розповіді , після того вже як .

Шо далі , після цікавої , тієї розповіді ..?
   
Він сам каже напочатку інтервю що є розумним заднім числом, думаю тих кого він слухав так само.
Всі тепер так кажуть, і кравчук, і кучма...
Але тодішні мотиви ніяк не впливають на визнання того, що сталося, і наслідки. Вони просто є. Це і треба розглядати.
   
Це той Костенко який в 2010 продав місця в виборчих комісіях януковочу?
А ще він "нємножко" РУХ розколов  :-)o
   
"Бальзам на душу" (с) , чі шо ..? ))

Ну розповідь , ну навіть цікава , бо ув ексів завжди цікаві розповіді , після того вже як .

Шо далі , після цікавої , тієї розповіді ..?
Кожному по вірі його, або
Знаніє-сіла

Там примітка була, що не всім воно потрібно :D
   
А ще він "нємножко" РУХ розколов  :-)o

Абсолютно!!
   
Всі тепер так кажуть, і кравчук, і кучма...
Але тодішні мотиви ніяк не впливають на визнання того, що сталося, і наслідки. Вони просто є. Це і треба розглядати.

Шо саме розґлядати? Казочки про ядерну державу Україна?
   
Доречі, Костенко зрадив Чорновола,хотів скинути його з РУХу як раз перед тим,як його вбили
   
Шо саме розґлядати? Казочки про ядерну державу Україна?

Якщо хочете обговорювати предмет, а не пеосоналії, краще взнати, послухавши пропоноване до обговорення.
Якщо хочете обговорювати персоналію, його історію життя і ставлення до нього в широкої абщєствєннасті, то краще зробити про це нову гілку, бо мені таке не цікаво.
Мені цікаві факти, про які розповідає безпосередній учасник, або їх спростування від людей в темі.

Типовий для Фупу розвиток теми :(
Мабуть, "не тратьте, куме, сили..."

   
Буба с Байденом уже подписал договор (не понятно на каком основании) - за 7 лет уничтожить ВСЕ технологии способные произвести ядерное оружие! (td)
   
Кожному по вірі його, або
Знаніє-сіла

Там примітка була, що не всім воно потрібно :D

Еее , віра ув теє , що чиєсь оте банальне бла-бла-бла , з метою копійчинку з ютубчика закалимити , ото вже одразу і - знаніє , може бути якшо і не помилковою , то принаймі сумнівною і бажано власні кишені берегти , кхм , під час , т.б.м. ))
   
Якщо хочете обговорювати предмет, а не пеосоналії, краще взнати, послухавши пропоноване до обговорення.
Якщо хочете обговорювати персоналію, його історію життя і ставлення до нього в широкої абщєствєннасті, то краще зробити про це нову гілку, бо мені таке не цікаво.
Мені цікаві факти, про які розповідає безпосередній учасник, або їх спростування від людей в темі.

Типовий для Фупу розвиток теми :(
Мабуть, "не тратьте, куме, сили..."

Ще раз: що обговорювати?
   
Документальний фільм хоч хтось дивився?

https://www.youtube.com/watch?v=k6izGwSQwcs

"На межі ядерної катастрофи.

Колапс. Як українці зруйнували імперію зла"
   
Я йоґо наслухався ще 30 років тому, коли він був примітивним інженером...
Судя з цього інтервю він з нього не виріс...
   
Він наприклад не усвідомлює що РФ просто може ввести окупаційні війська в 91 році. Не усвідомлює що Карабах 94 рік, РФ проводить військову операцію і ніхто нічого в цьому плані не планує проти робити ні США ні Європа.

Він не усвідомлює, що Наші еліти і наш народ тоід не готові боротись за незалежність, бо судить по собі.

На людей яких він силається, були і є маргіналами в США просто цікаві писаки і не більше.

Як тільки Кучма відчув що має підтримку народу він і За Тузлу воював... Еліти немали до 14 року підтримку народу в незалежності. От і вся причина тих подій. А він говорить про думки маргіналів.
   
Якщо хочете обговорювати предмет, а не пеосоналії, краще взнати, послухавши пропоноване до обговорення.
Якщо хочете обговорювати персоналію, його історію життя і ставлення до нього в широкої абщєствєннасті, то краще зробити про це нову гілку, бо мені таке не цікаво.
Мені цікаві факти, про які розповідає безпосередній учасник, або їх спростування від людей в темі.

Типовий для Фупу розвиток теми :(
Мабуть, "не тратьте, куме, сили..."

+100500 не звертайте увагу на йобаних болуканів, нехай болуканять далі -- робота в них така
   
Нова, от тобі навели аргументи чому він сферичний у вакуумі, але не бачу твоєї аргументації...
   
Він наприклад не усвідомлює що РФ просто може ввести окупаційні війська в 91 році. Не усвідомлює що Карабах 94 рік, РФ проводить військову операцію і ніхто нічого в цьому плані не планує проти робити ні США ні Європа.

Він не усвідомлює, що Наші еліти і наш народ тоід не готові боротись за незалежність, бо судить по собі.

На людей яких він силається, були і є маргіналами в США просто цікаві писаки і не більше.

Як тільки Кучма відчув що має підтримку народу він і За Тузлу воював... Еліти немали до 14 року підтримку народу в незалежності. От і вся причина тих подій. А він говорить про думки маргіналів.

ви уважно дивились відео? він декілька раз цю тезу говорив
   
Не усвідомлює що Карабах 94 рік, РФ проводить військову операцію і ніхто нічого в цьому плані не планує проти робити ні США ні Європа.
А нахєра це ім?
   

Про те, що напочатку мова йшла не про передачу боєголовок росії, а про знищення в україні.

 :good:

Это всё что надо знать об этом "эксперте" и об этом интервью.

Ну, а то, кто это притянул - однояйцевая сестра по разуму tom_cat.

Не тратьте время.
   
Это всё что надо знать об этом "эксперте" и об этом интервью.
Він найбільш розумний та інформований з тих хто може прокоментувати події 1991-2011
   
Він найбільш розумний та інформований з тих хто може прокоментувати події 1991-2011
Тонкий троллинг (tu)
   
Тонкий троллинг (tu)
Та ні.
   
ви уважно дивились відео? він декілька раз цю тезу говорив
Уважно дивився, він згадує тільки за парламент і оточення, тоїсть за номенклатурну еліти тих часів. А вони точно би не воювали. А за Армію за Народ взагалі навіть за людей не вважає. Що сумно, бо вважав що він розумніший.
   
Тонкий троллинг (tu)
Нажаль це не тролінг, це констатація факту, що з нашого боку такі експерти були.

   

Про те, що напочатку мова йшла не про передачу боєголовок росії, а про знищення в україні.
:good:

Это всё что надо знать об этом "эксперте" и об этом интервью.

Ну, а то, кто это притянул - однояйцевая сестра по разуму tom_cat.

Не тратьте время.

с облегчением! :D
   
А вони точно би не воювали
Чому ні?
В Криму Кучма кацапів виїп нормально.
   
начинать надо с суда над чучуками
   
Та ні.

Бля ;o
   
с облегчением! :D

Спасибо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія