Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)

Ну для зими скандінав ходіння з палками в валянках теж прикольно б виглядало.
)))
Австрійці культивують вікенд відпочинок наприклад по карточці Відня і нідеростерайх.
Річна карта при номіналі в 60є дозволяє відвідати купу музеів атракцій чи саламандербан на Шнібер в Альпах задурно. Ще 50% скидка  на разове  спа чи прокат водних прибамбасів
Хто не полюбляє вбивати час на телеящик за рік лекго відвідає цікавих місць в Відні і околицях на 500є задурно чи зі знижкою 50%.
То держ політика.
Діти переважно і так безкоштовно мають доступ.

В Украіні державна політика то досить умовна субстанція.
Аморфна з невеликою рефлексією на Дайте Дайте Дайте.

Тому по вихідних життя украінцям в містах заміняють молли.
Власникам непогано а краіні пох паритися тими картами щоб народ розвивався фізично і не тупів і перестав ненавидіти свою краіну..
Рахує що хохли не доросли поломають або засруть ту ідею...

А по вкладенням подібна карта то копійки.
Для Києва хоча б зачіпили Пирогове десяток музеів пляж в Гідропарку  і зоо.
Без проблем запрацювало.

Шо ж ты тех австрийцев везде тулиш, они и в лучшие времена были отсталыми (в сравнении с тем же Берлином, Лондоном или Парижем в 1914 году )
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)

На картинке там есть большие открытые бассейны. Это приятно, интересно скольо стоит
Це "картинка" :gigi:
Там вони багато чого намалювали з того, що не зробили.
Наприклад, надземний перехід через Дніпровську Набережну щоб зразу попадати у молл.
   
Бльоооооо  :facepalm: В мене дружина купує дизайнерські плаття, які коштують більше ніж зарпата пересічного за місяць.   Розкажи їй про сідло на корові.  Онлайн ти маєш доступ до будь-якокого магазину.
дизайнерское платье без личных мерок? Удачи...
   
как можно покупать одежду онлайн? Ну там плавки или носки понятно. Но как можно наугад подобрать крой рубашки, пиджака, штанов, размер обуви?
Обувь из США отвечает украинским  стандартам  .
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)
TC

Обувь из США отвечает украинским  стандартам  .

Українці вони стандартні. Абсолютно однакової форми.
   
А где в цивилизованном мире люди покупают продукты,  ходят в кино,  ужинают и покупают обувь и одежду?
это всё надо делать одновременно?
   
В итоге больше потратишь времени чем заехав на 15-20 минут в магазин.

Я не представляю как покупать обувь или костюмы без примерки.  Вещи даже одного бренда,  одного размера,  в зависимости от модели сидят по разному.  Бывает,  что это просто не твоя модель.
(tu)
   
как можно покупать одежду онлайн? Ну там плавки или носки понятно. Но как можно наугад подобрать крой рубашки, пиджака, штанов, размер обуви?

Заказываешь кучу барахла, получаешь через 3-5 дней, меряешь, шо не нравится/не подходит отправляешь назад.
   
это всё надо делать одновременно?
ні, але зручно, коли воно все розташовано компактно.
   
(tu)

Открою секрет, тебе присылают вещь - ты ее меряешь, если не нравится, не подходит, не угадал с размером - отсылаешь обратно, бинго! )
   
Открою секрет, тебе присылают вещь - ты ее меряешь, если не нравится, не подходит, не угадал с размером - отсылаешь обратно, бинго! )
мне нечем больше в жизни заняться - отсылать назад посылки, отслеживать,  и ждать когда придет новая, чтобы и она не подошла
   
Заказываешь кучу барахла, получаешь через 3-5 дней, меряешь, шо не нравится/не подходит отправляешь назад.
кому як зручніше. для мене би ше той гемор був, це отримувати, запаковувати, відправляти назад. а так, зайшли в Зару, три ходки по 8-10 речей в примірочну зробила. зайшли в інетртоп - 20 різних взуттів поміряли.
   
Навчися виділяти та коментувати людей.
Це не мої вислови.
Господи, кого тільки не приносить на ФУП. :facepalm1:
Це спiрне питання, кого з нас сюди принесло, можливо варто навчитися нормально коментувати тобi?
   
мне нечем больше в жизни заняться - отсылать назад посылки, отслеживать,  и ждать когда придет новая, чтобы и она не подошла
я на днях в Інтертопі-online придивилася собі декілька пар взуття. прийщла, поміряла, помацала, і купила дві пари, але не ті, що онлайн вибрала.
   
Я ДИКО ИЗВИНЯЮСЬ, но украинский Брокар во всю торговал подделками.
Откуда мне это известно? - от чувака - француза, который приехал сюда разгребать киевское дерьмо на должность руководителя всего и вся со стороны французов.
Воровство фантастических масштабов!
И наши киевские козаченьки с козачихами его СОЖРАЛИ...
 :laugh:
Ну, я со своего опыта написал. Остальное у нас еще хуже.
   
кому як зручніше. для мене би ше той гемор був, це отримувати, запаковувати, відправляти назад. а так, зайшли в Зару, три ходки по 8-10 речей в примірочну зробила. зайшли в інетртоп - 20 різних взуттів поміряли.

Оно все приходит в пункт доставки который у тебя в 3-5 мин от дома (обычно есть в каждом мелком магазе и супермаркетах, не считая отделений почты).
Получаешь смс, забираешь коробку, меряешь, швыряешь в ту же коробку, лепишь возвратный стикер (который был в коробке) и сдаешь там же, где и получал. В течение недели получаешь назад деньги.

В Украине канеш это был бы тот еще геморой.
   
Тут еще важно, что с уровнем дохода в той же Швеции ты не парясь закажешь шмоток на 5к евро, из которых оставишь себе дай бог на 200-500, просто по тому, что у тебя есть столько свободного бабла.
Мы так можем заказать одну и ту же модель обуви в 10 цветах и 2 размерах. И все это пришлют и без проблем заберут.
   
Тут еще важно, что с уровнем дохода в той же Швеции ты не парясь закажешь шмоток на 5к евро, из которых оставишь себе дай бог на 200-500, просто по тому, что у тебя есть столько свободного бабла.
Мы так можем заказать одну и ту же модель обуви в 10 цветах и 2 размерах. И все это пришлют и без проблем заберут.

 :facepalm1:

Зачем?  Не понимаю прикола даже 10 коробок с обувью тащить домой, чтобы выбрать одну.  Если можно заехать в магазин и там выбрать то,  что понравилось и подходит.

Есть новый сериал "Годы". И там люди в недалеком будущем жалуются,  что из-за их лени поднять свою задницу исчезли кассиры и продавцы,  зато все теперь работают курьерами
   
Шмот потрібно пощупати, поміряти, це ритуал. Потім йдеш з пакунками  задоволений, а  інет то для футболок та трусів, ще для дітей, бо вони не люблять шопитись
   
Зачем?  Не понимаю прикола даже 10 коробок с обувью тащить домой, чтобы выбрать одну.  Если можно заехать в магазин и там выбрать то,  что понравилось и подходит.
я теж щось підофигіла. в магаз приходиш, на полицях сотні моделей і кольорів взуття по одній штуці і різних розмірів/кольорів. міряєш тут же без всяких примірочних. там же і дзеркала. що вивбираеш, виносять коробку, міряєш пару, проходишся в ній, купуєш, як підійшло. а цю всю масу заносити в хату, розпаковувати, міряти, потім виносити, відвозити.
   
У нас навіть діти цю фазу пройшли,  закуповувати шмоття через інтернет ,коли ці коробки з товаром  шмигають  туди- сюди  десятками на місяць
Скажімо так, ви в нас пані, якщо сказати культурно, трохи унікальна, тому я не здивований.  Лише зазначу, що десятки коробок на місяць зі шмотом - те діагноз.

до того ще й дома потрібно бути в момент доставки чи забиратии все в спеціальному місці,
В мене з цим проблем нема, залишають просто під дверима.

потім відвозити, те що не підійшло,а це 50 % шмоття мінімум
Це теж діагноз. Якщо у вас більше 50% повернень, то явно ви не вмієте купувати онлайн. В мене на родину повернеть менше 5%

до того ж це і не екологічно все
Шо не екологічно? Коробка з картону?  :facepalm:

а файний одяг тільки з приміром в бутиках чи аутлетах
та да, бутіки  :facepalm:  Пані, тут українский форум, пересічний має піввареника, які бутіки?

І трохи статистики: https://www.theguardian.com/business/2019/apr/10/more-than-2400-shops-lost-from-top-500-uk-high-streets-in-2018-banks  В 2018 році в Англії закрилось 2500 магазинів.  І це при тому, що населення росте.  І в цю статистику не входять магазини які зменшили площу.   Шопінг переходить в онлайн, подобається це вам чи ні.
   
дизайнерское платье без личных мерок? Удачи...
:facepalm: Ну просто ппц. Якщо ти не в курсі, то магазини в Лондоні закриваються о 5-30.  Тобто реально щось купити людина яка працює може лише в суботу. Як ти думаєш, лондонські баришні що працюють в сіті 5 днів на тиждень ходять голі чи усі штурмують магази в суботу?  :weep:  Крім того, правильні магази підберуть розмір, якщо людина звісно не дибіл.
   
Заказываешь кучу барахла, получаешь через 3-5 дней, меряешь, шо не нравится/не подходит отправляешь назад.
Ага потім все назад пакуєш, киздуєш на пошту, відправляєш, чекаєш поки повернуть грооші. Карочє хєрня і геморой, розчарування і зіпсований настрій.
   
Фома, тобі тут декілька  баришень, які відписались, написали,  що онлайн закупка одягу  жінок зі смаком  не задовольняє...   а ти про своє


І що до  твого ", якщо сказати культурно, трохи унікальна, тому я не здивований." ( фома)

Якщо ти дуже волієш на  особистості переходити, то  ти по всьому, що я про тебе читала,   таки  типовий жліб... і нікому твоє повчання не цікаве
   
дизайнерское платье без личных мерок? Удачи...
они все шьются на стандартную фигуру.
модельную.
если мы говорим про от кутюр.
   
я теж щось підофигіла. в магаз приходиш, на полицях сотні моделей і кольорів взуття по одній штуці і різних розмірів/кольорів. міряєш тут же без всяких примірочних. там же і дзеркала. що вивбираеш, виносять коробку, міряєш пару, проходишся в ній, купуєш, як підійшло. а цю всю масу заносити в хату, розпаковувати, міряти, потім виносити, відвозити.

Обычно такой закуп уже после того, как сходил в магаз и них не нашел. Но может быть и просто в лом ходить искать.
10 коробок я загнул, но из последнего было 6 пар обуви жене, штук 8 платьев и еще какой-то фигни по 2-3 штуки. В итоге осталось 2 пары обуви и 2 платья.
Те коробки не по одной же присылают. Приходит здоровый ящик картонный со всем внутри, ты его забрал из магаза через дорогу, померял и назад отнес. Никто туда-сюда по городу с этим не бегает.
   
Фома, тобі тут декілька  баришень, які відписались, написали,  що онлайн закупка одягу  жінок зі смаком  не задовольняє...
Та ми ж у курсі, що усі жінки зі смаком - то виключно на хвупі. А от, наприклад, ЛВ зробив свій онлайн магаз для лузерів і там ніхто нічого не купує  https://uk.louisvuitton.com/eng-gb/homepage  :weep:

Якщо ти дуже волієш на  особистості переходити, то  ти по всьому, що я про тебе читала,   таки  типовий жліб...
(tu)  Натуральне бидло, тут нема чого заперечити.  Але це ж очевидно, я простий хлопець а не білоцерківська еліта з панським минулим.
   
Те коробки не по одной же присылают. Приходит здоровый ящик картонный со всем внутри, ты его забрал из магаза через дорогу, померял и назад отнес. Никто туда-сюда по городу с этим не бегает.
Дикі люди, які 5 років тому волали нафіга їм інторнет у телефоні, до цього ще не дійшли.
   
Та ми ж у курсі, що усі жінки зі смаком - то виключно на хвупі. А от, наприклад, ЛВ зробив свій онлайн магаз для лузерів і там ніхто нічого не купує  https://uk.louisvuitton.com/eng-gb/homepage  :weep:

(tu)  Натуральне бидло, тут нема чого заперечити.  Але це ж очевидно, я простий хлопець а не білоцерківська еліта з панським минулим.

Так, ти є тим, що вище написав...  имхо
   
Так, ти є тим, що вище написав...  имхо
(tu) Саме так! Справжнісіньке бидло! Навіть у конюхи Вам не підійду  :weep:
   
Я покупаю 90% онлайн. Дітям 99%.  Дружина покупає онлайн мінімум 75%.

Піджаки я не ношу,  тут треба іти і міряти.  Розмір взуття я свій знаю, як і розмір одягу.  Якщо щось не підійшло - так само поверну (на шару).   Нафіга мені витрачати час?
навіть знаючи свій розмір в усьому, одлнаково порстійно маю проблеми... тому не купую онлайн :(
   
Я ДИКО ИЗВИНЯЮСЬ, но украинский Брокар во всю торговал подделками.
Откуда мне это известно? - от чувака - француза, который приехал сюда разгребать киевское дерьмо на должность руководителя всего и вся со стороны французов.
Воровство фантастических масштабов!
И наши киевские козаченьки с козачихами его СОЖРАЛИ...
 :laugh:

може то був москаль?
бо брокард та етуаль належать москальскій шльондрі, жабоїди там ніяким боком не стояли :gigi:

Во время учебы в ВУЗе продавала лимонад и печенье на речных пароходиках. 1998 —бренд-менеджер Shiseido в компании Hermitage; 2007 — главный бренд-менеджер Clinique в Estée Lauder Companies; 2009 — генеральный директор компании Shiseido в Shiseido RUS; 2011, апрель — вице-президент «Л’Этуаль» по развитию собственных торговых марок; 2011, ноябрь — генеральный директор розничной сети магазинов «Л’Этуаль».

Власники на 12.08.2019
ІНДЕНОН ХОЛДИНГС ЛІМІТЕД", внесок — 631 250 грн, 100%

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) В УЧАСНИКА (ЗАСНОВНИКА) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ-"ІНДЕНОН ХОЛДИНГС ЛІМІТЕД"- ВОЛОДІНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА, 09.05.1969, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ, М.МОСКВА, ВУЛ. ВЕЛИКА АКАДЕМІЧНА, 15, БУД.1, КВАРТИРА 333.

Податковий борг
На 01.07.2019 — 4 760 грн

Судовий реєстр — 22 рішення
   
Дикі люди, які 5 років тому волали нафіга їм інторнет у телефоні, до цього ще не дійшли.

фома, вибачаюся за мій хранцузький, але наxyя nиздіти xyйню?

і взуття і одяг одного і того ж виробника, але різні моделі, не завжди співпадають по розмірах.
я б навіть сказав що скоріше завжди не співпадають.

крім того, якщо ти шопінгуєш не тільки а-бренди, а й дешеве гівно, то там ще має мфсце такий ефект:





   
фома, вибачаюся за мій хранцузький, але наxyя nиздіти xyйню?

і взуття і одяг одного і того ж виробника, але різні моделі, не завжди співпадають по розмірах.
я б навіть сказав що скоріше завжди не співпадають.

крім того, якщо ти шопінгуєш не тільки а-бренди, а й дешеве гівно, то там ще має мфсце такий ефект:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
:lol: валяюсь
   
я пытался покупать одежду онлайн. у меня 100% возврата, плюс та ещё проблема вернуть... зарёкся навсегда.
   
Самый большой на Левом берегу ТЦ собственно, а не "какой-то". А так - зубожіння. Там Сільпо загнивающий - в торговом зале пицерия, раменная и стейк хаус, сыроварня по производству моцарелы. Пухнем с голоду)
Шли какие-то маскали с открытыми ртами, услышалась фраза "даа, такое впечатление,что не из Москвы приехали, а с какого-то Алчевска")))

Ривьера ( Ривер Молл ). В два раза больше Киевского.
https://www.malls.ru/rus/malls/document17568.shtml
ДАТА ОТКРЫТИЯ:
15 Апреля 2016
ОБЩАЯ ПЛОЩАДЬ:
298 000 кв.м.
ТОРГОВАЯ ПЛОЩАДЬ:
100 000 кв.м.
ПАРКОВКА:
3 000 машиномест
   
я уверен, что всю "брендовую" одежду, которую предлагают наши магазины (причём любые, что онлайн, что офлайн) шьют в подвалах трущоб Азии, Африки, и Латинской Америке. одна и та же модель одного и того же производителя из одной и той же коробки может отличаться на пару сантиметров в любую сторону. поэтому иногда приходится подбирать не модель и размер, а просто конкретный экземпляр (например, у Levi's) :)
   
например, у Levi's
ливайс абсолютно стандартный.
   
Ривьера ( Ривер Молл ). В два раза больше Киевского.
но концепция соверщенно разная. У Киева пристань с яхтами, у Москвы заборы с тыльной стороны
тыц
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія