Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)

Так а шо робити на умовних Позняках чи в Києві вцілому?  Шпаківня на шпаківні, все засрано. Куди йти?
В Києві бухт Дніпра достатньо на три європейські столиці.
Для літа наприклад.
Тут для манюпаса прокат електроботіів малих вітрильничків каяків купа.

В вихідні у австрійця або телевізор дивитися або вийти з хати і десь рухатися.
Торгівля вихідна тому по околицям розбрідаються щоб в центрі з туристами не пересікатися.
А в Києві ті хто може дозволити ровер хояа б на 300баксів переважно по моллам лазить.

Які нах бухточки і вітрильнички ровери і кормління лебедів чи рибалка.
На три лімона киян навіть просто по скандинавській ходьбі і пива попити від того троєщини  до гідропарку чотири смуги між деревами потрібно.
Там півлімона Киян легко поміститься..
І сотню кафе і три десятки точок  на прокат роверів чи роліків.

А буде дощ без моллів хай згадають що є діти і уроки з ними 2+2 по новій повторять)).
І батьки ж не вічні.((

Але
Амеромолли з затраханим персоналом наше фсьо.
Зручно ж курва вареники вночі купити
Чому то не зробити в інший час для мене загадка.
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)

Ладно это, но вот Лавина... :facepalm1:

Не понимаю, зачем отгрохивать такие ТЦ, которые тупо невозможно обойти.
   
Амери на відміну від ЄУ мають інший стиль в моменті шопінгу.
І тому працюють більше.
Заробити більше щоб накупити непотрібу а потім розпродажі біля хати тулити то  має сумнівне задоволення.
Також амер молл при відсутності інфраструктури для пішоходів то є вихід.
В ЄУ таких проблем не існує.

Прогресивність американців для Украіни жодним боком не приклад.
Поляко-румунія з часом альпо-дойчь то є напрямок.
Щодних сша корей чи сінгапурів.
Вирваний з контексту навіть прогресивний досвід далеких краін то профанація а часом і деградація.
Мавпування украінцями "проресивних" речей привело до того що навіть проти бульбашів подушовий ввп ппс вдічі нижчий.
9к проти 20к у синьовоких.
 І то вже два десятиліття. Одне покоління украінців  вже наказане.


есть люди жаворонки, есть совы, когда комы удобно пусть и работают, когда удобно пусть покупают , совы покупатели у сов продавцов.
жаворонки покупатели у жаворонков продавцов
   
В Києві бухт Дніпра достатньо на три європейські столиці.
Для літа наприклад.
Хіба шо для літа.  Пів року погода - гівно. Далі активний відпочинок з каяками - то явно не для всіх, крім того це потребує і бабла.  Окремо слід зазначити, що транспорту доїхати в ті бухти - нема.  Метро на Гідропарк  :facepalm:
   
Alezka, в нас продуктові ще живуть, але дофіга людей вже купує онлайн. Кіно - живе. Шмот і одяг вимирає. Багато хто теж перейшов в онлайн.
как можно покупать одежду онлайн? Ну там плавки или носки понятно. Но как можно наугад подобрать крой рубашки, пиджака, штанов, размер обуви?
   
І взагалі треба задовільняти попит. Раз будують ТРЦ і вони не пустують, значить є попит на них.
Нехай люди працюють і заробляють гроші, а відвідувачі нехай купують і розважаються.
Всі задоволоне і щасливі, росте процент жирів в маслі.
Але бачу багато кому це не подобається, не зрозуміло тільки чому.
   
как можно покупать одежду онлайн? Ну там плавки или носки понятно. Но как можно наугад подобрать крой рубашки, пиджака, штанов, размер обуви?
Я покупаю 90% онлайн. Дітям 99%.  Дружина покупає онлайн мінімум 75%.

Піджаки я не ношу,  тут треба іти і міряти.  Розмір взуття я свій знаю, як і розмір одягу.  Якщо щось не підійшло - так само поверну (на шару).   Нафіга мені витрачати час?
   
чем больше часов открыт ТЦ тем больше смен, тем больше рабочих мест . Если будет работать 24 часа в сутки еще лучше , ночные смены будут с выше оплачиваться
   
как можно покупать одежду онлайн? Ну там плавки или носки понятно. Но как можно наугад подобрать крой рубашки, пиджака, штанов, размер обуви?

в физических магазинах не всегда есть все размеры и цвета, в магазине померял, определил свой размер купил онлайн
   
Я покупаю 90% онлайн. Дітям 99%.  Дружина покупає онлайн мінімум 75%.

Піджаки я не ношу,  тут треба іти і міряти.  Розмір взуття я свій знаю, як і розмір одягу.  Якщо щось не підійшло - так само поверну (на шару).   Нафіга мені витрачати час?
я чомусь терпіти не можу купувати он лайн, тільки книжки так купую.
   
На три лімона киян
пять.
   
ну в наших маркетах местами ловлю себя на мысли, что в одном магазине к примеру выбор голландских сыров зачастую покруче, чем в самой Голландии. другой вопрос что прайс х1,5, но то уже детали)
а так то Fozzy group молодцы, некогда очень все было у них по жлобски, но нашли в себе силы, понанимали спецов, теперь задают марку.

ну далеко не все, атб и фора те еще маркеты. Да и Билла так себе , не ахти.
ЛеСельпо и Гудвайн еще могут действительно конкурировать
   
Хіба шо для літа.  Пів року погода - гівно. Далі активний відпочинок з каяками - то явно не для всіх, крім того це потребує і бабла.  Окремо слід зазначити, що транспорту доїхати в ті бухти - нема.  Метро на Гідропарк  :facepalm:
Ну для зими скандінав ходіння з палками в валянках теж прикольно б виглядало.
)))
Австрійці культивують вікенд відпочинок наприклад по карточці Відня і нідеростерайх.
Річна карта при номіналі в 60є дозволяє відвідати купу музеів атракцій чи саламандербан на Шнібер в Альпах задурно. Ще 50% скидка  на разове  спа чи прокат водних прибамбасів
Хто не полюбляє вбивати час на телеящик за рік лекго відвідає цікавих місць в Відні і околицях на 500є задурно чи зі знижкою 50%.
То держ політика.
Діти переважно і так безкоштовно мають доступ.

В Украіні державна політика то досить умовна субстанція.
Аморфна з невеликою рефлексією на Дайте Дайте Дайте.

Тому по вихідних життя украінцям в містах заміняють молли.
Власникам непогано а краіні пох паритися тими картами щоб народ розвивався фізично і не тупів і перестав ненавидіти свою краіну..
Рахує що хохли не доросли поломають або засруть ту ідею...

А по вкладенням подібна карта то копійки.
Для Києва хоча б зачіпили Пирогове десяток музеів пляж в Гідропарку  і зоо.
Без проблем запрацювало.

   
Я покупаю 90% онлайн. Дітям 99%.  Дружина покупає онлайн мінімум 75%.

Піджаки я не ношу,  тут треба іти і міряти.  Розмір взуття я свій знаю, як і розмір одягу.  Якщо щось не підійшло - так само поверну (на шару).   Нафіга мені витрачати час?
Повний тупняк.
Наспрравді на шопінг онлайн витрачається більше часу на втикання в монітор комп'ютера, ніж якщо підти в ТРЦ і там скупитися.
Але похід в магазин крім цього, має ще масу інших переваг.
Поскільки ти виходиш в люди, тобі треба привести себе до ладу, а ще кращі тримати себе в хорошій формі щоб не позорно було.
Замість втикання в монітор, ти маєш фізичну активність бродіння по магазинам, спілкування з персоналом та іншими оточуючими.
В магазині за годину ти можеш переміряти з десяток шмоток і вибрати що тобі найбільше пасує.
Онлайн має сенс купувати тільки побутову техніку та електроніку і то, якщо ти потребуєш чогось особливого, і якщо є суттєвий виграш в ціні.
Хоча зараз в звичайних магазинах електроніки ціни такі самі що й в інтернет магазинах.
А ще частіше, звичайний магазин або мережа має свою площадку також і в інтернеті.
Я зараз на 90% скупляюсь в звичайних магазинах, це мені більш до вподоби.
   
пять.
Доіжиючі зубожільці не рахуються.
))
Вони і в моллах переважно пройтися і багет купити.
Вихлоп ніякий
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)
TC

Повний тупняк.
Наспрравді на шопінг онлайн витрачається більше часу на втикання в монітор комп'ютера, ніж якщо підти в ТРЦ і там скупитися.
Але похід в магазин крім цього, має ще масу інших переваг.
Поскільки ти виходиш в люди, тобі треба привести себе до ладу, а ще кращі тримати себе в хорошій формі щоб не позорно було.
Замість втикання в монітор, ти маєш фізичну активність бродіння по магазинам, спілкування з персоналом та іншими оточуючими.
В магазині за годину ти можеш переміряти з десяток шмоток і вибрати що тобі найбільше пасує.
Онлайн має сенс купувати тільки побутову техніку та електроніку і то, якщо ти потребуєш чогось особливого, і якщо є суттєвий виграш в ціні.
Хоча зараз в звичайних магазинах електроніки ціни такі самі що й в інтернет магазинах.
А ще частіше, звичайний магазин або мережа має свою площадку також і в інтернеті.
Я зараз на 90% скупляюсь в звичайних магазинах, це мені більш до вподоби.

Согласен. Онлайн, может оказаться, что цвет не совсем тот. Тем более, не узнать как смотрится на тебе.
   
я чомусь терпіти не можу купувати он лайн,
не так щоб прямо ненавиділа, але співвіднішення "ожиданіє і реальність" ще ніхто ніде не відміняв. а взуття тим, більше. різні підйоми, треба трохи пройтися в ньому.
купую те, що вже знаю. чи технічні диваси.
   
не так щоб прямо ненавиділа, але співвіднішення "ожиданіє і реальність" ще ніхто ніде не відміняв. а взуття тим, більше. різні підйоми, треба трохи пройтися в ньому.
купую те, що вже знаю. чи технічні диваси.
он лайн я вибираю модель, дивлюся де ж мій розмір та їду приміряти, 50% після примірки купую іншу модель)))
   
Согласен. Онлайн, может оказаться, что цвет не совсем тот. Тем более, не узнать как смотрится на тебе.
Ті хто одягаються онлайн, або одягаються дуже одноманітно, або миряться з тим, що їм доводиться носити те, що їм не зовсім пасує, не відповідає якості, та тупо сидить на них як на короові сідло.
   
Наспрравді на шопінг онлайн витрачається більше часу на втикання в монітор комп'ютера, ніж якщо підти в ТРЦ і там скупитися.
Та ладно.  Я от на днях купив трохи шмоту в superdry,  витратив на це 10хв макс + одна пара взуття clarks - це ще 5 хв.   В сумі 15 хв, це я зробив увечері, коли вкладав дітей спати.  До найближчого кларксу мені десь 20хв, до найближчого супердраю - хвилин 40 в один бік.  Де я витратив час?

Поскільки ти виходиш в люди, тобі треба привести себе до ладу, а ще кращі тримати себе в хорошій формі щоб не позорно було.
Слава аллаху, в мене є куди вийти. 
   
Вони і в моллах переважно пройтися і багет купити.
большинство просто смотрят.
   
Согласен. Онлайн, может оказаться, что цвет не совсем тот. Тем более, не узнать как смотрится на тебе.
:facepalm: Взяв, не сподобалось - повернув. В чому проблема.
   
Та ладно.  Я от на днях купив трохи шмоту в superdry,  витратив на це 10хв макс + одна пара взуття clarks - це ще 5 хв.   В сумі 15 хв, це я зробив увечері, коли вкладав дітей спати.  До найближчого кларксу мені десь 20хв, до найближчого супердраю - хвилин 40 в один бік.  Де я витратив час?
тобто ти ніфуя не вибирав, а купив те, що у тебе вже було раніше, що свідчить що ти одягаєшся онлайн дуже одноманітно.
   
Ті хто одягаються онлайн, або одягаються дуже одноманітно, або миряться з тим, що їм доводиться носити те, що їм не зовсім пасує, не відповідає якості, та тупо сидить на них як на короові сідло.
Бльоооооо  :facepalm: В мене дружина купує дизайнерські плаття, які коштують більше ніж зарпата пересічного за місяць.   Розкажи їй про сідло на корові.  Онлайн ти маєш доступ до будь-якокого магазину.
   
есть пару интернет магазинов и Брокар


Я ДИКО ИЗВИНЯЮСЬ, но украинский Брокар во всю торговал подделками.
Откуда мне это известно? - от чувака - француза, который приехал сюда разгребать киевское дерьмо на должность руководителя всего и вся со стороны французов.
Воровство фантастических масштабов!
И наши киевские козаченьки с козачихами его СОЖРАЛИ...
 :laugh:
   
он лайн я вибираю модель, дивлюся де ж мій розмір та їду приміряти, 50% після примірки купую іншу модель)))
я одяг взагалі онлайн не купую, після декількох обломчиків. взуття, сумки, аксесуари дивлюся онлайн, і теж їду дивитися наживо, мацати/нюхати/на зуб пробувати.
косметику-парфуми, тільки те, що вже знаю можу онлайн замовити.
   
Бльоооооо  :facepalm: В мене дружина купує дизайнерські плаття, які коштують більше ніж зарпата пересічного за місяць.   Розкажи їй про сідло на корові.  Онлайн ти маєш доступ до будь-якокого магазину.
подивитися онлайн. а купувати якесь Гальяно без примірки, і не глянути як воно на тобі буде? ну не знаю, в кожного свої приколи.
   
тобто ти ніфуя не вибирав, а купив те, що у тебе вже було раніше, що свідчить що ти одягаєшся онлайн дуже одноманітно.
:facepalm: Ще раз почитай мій пост.  Кожен купує те, що хоче купити. 
   
Та ладно.  Я от на днях купив трохи шмоту в superdry,  витратив на це 10хв макс + одна пара взуття clarks - це ще 5 хв.   В сумі 15 хв, це я зробив увечері, коли вкладав дітей спати.  До найближчого кларксу мені десь 20хв, до найближчого супердраю - хвилин 40 в один бік.  Де я витратив час?
тобі його додому привозять (тобто в певний час ти маєш бути вдома) чи на пошті отримуєш?
   
шоколад продают там по 700 грн за кило. Зубожіння.
   
:facepalm: Взяв, не сподобалось - повернув. В чому проблема.

В итоге больше потратишь времени чем заехав на 15-20 минут в магазин.

Я не представляю как покупать обувь или костюмы без примерки.  Вещи даже одного бренда,  одного размера,  в зависимости от модели сидят по разному.  Бывает,  что это просто не твоя модель.

Если конечно человек привык ее обращать внимания,  как эта вещь на нём сидит,  то можно и без примерки брать
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)

Ладно это, но вот Лавина... :facepalm1:

Не понимаю, зачем отгрохивать такие ТЦ, которые тупо невозможно обойти.
Її в такій "пердяївці" відкрили, що туди тупо не доїхати.
Простіше вже у Житомир скататися.
   
Її в такій "пердяївці" відкрили, що туди тупо не доїхати.
Простіше вже у Житомир скататися.
:laugh:
   
тобі його додому привозять (тобто в певний час ти маєш бути вдома) чи на пошті отримуєш?
Мені залишають під дверима.
   
костюмы
Мені не треба.
обувь
Я знаю що в мене розмір 8.  Жодних проблем з покупкою взуття онлайн не було.  Декілька пар повернув звісно.
   
Если конечно человек привык ее обращать внимания,  как эта вещь на нём сидит,  то можно и без примерки брать
Стів Джобс в акує
   
На картинке там есть большие открытые бассейны. Это приятно, интересно скольо стоит
   
Re: Какой то новый супер ТЦ Ривер Молл в Киеве открылся :)
TC

:facepalm: Взяв, не сподобалось - повернув. В чому проблема.

В один клік узяв. В один клік повернув.  :laugh:
   
Стів Джобс в акує

У нас навіть діти цю фазу пройшли,  закуповувати шмоття через інтернет ,коли ці коробки з товаром  шмигають  туди- сюди  десятками на місяць( до того ж це і не екологічно все: упаковка, служба доставки, тощо)...  до того ще й дома потрібно бути в момент доставки чи забиратии все в спеціальному місці, потім відвозити, те що не підійшло,а це 50 % шмоття мінімум))
Від онлайн- сервісів ми звичайно геть не відмовились: вся техніка, книги , вина, спортивний одяг, кросівки,тощо - все це залишилося онлайном...  продукти харчування звичайно в нормальних магазинах..   а файний одяг тільки з приміром в бутиках чи аутлетах...  навіть діти( не маленькі) вже так роблять...  одяг має сидіти,  відтінок фарби пасувати і т.д.        мох діти обожнюють ці моменти закупівлі одягу разом з сім'єю чи з друзями...       це в нас традиція, бо їдемо в класні ТЦ ( такі як на картинці, де все під одним дахом) чи як в Метцінгені  - все місто є торговою площею...    потім разом в ресторан,  по дорозі можна ще щось спонтанно подивитись, якщо час і сили залишилися...    а так, як на тижні часу на такі  тури нема, а в неділю все закрито( іноді бувають дні відкритих дверей і повно людей всюди , до речі) , то  насолоджуємося такими турами не дуже часто, тільки якщо  в суботу погана погода і нема  обов'язкової роботи в саду чи по хазяйству... 
Неділю, як вільний день для  сім'ї,  родичів, активітету на лоні природи   -  підтримую... 
   
А ще мені в неділю в США і Канаді дуже сподобалися бранч-центри, такі великі,  на тисячу людей чи ще й більші...   там збираються цілими сім'ями в неділю після того, як виспалися  (tu) ...  кухня звичайно не ресторанного рівня,  але досить і досить хороша, все якісне, свіже, смачне: як в 5- зірковому аллінклюзиві в Турціїї...
добре підкріпившись і одночасно зустрівшись з усією сім'єю   :rotate: ( нікого при цьому не обтяжуючи приготуванням їжі), можна потім відправлятися куди хочеш: у всілякі тури, мандрівки вихідгого дня, екскурсії,  в музеї, катання на ковзанах чи плавання...
В Європі такого нема...     у нас тут взагалі по неділях всі   солідні ресторани, як правило, лише після 17.00 відчиняються...  тому німці зазвичай в неділю обідають вдома
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія