Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Свіжовакцинована вчителька буде заразною для дітей?

У авторки медична освіта..
Це повний пздць
   
В тебе є сімейний лікар? - Ото й спитай нього.
І то взагалі чогось пізно ти всираєшся.
Зазвичай в школах вже  половина, як не більшість вчителів вкололись.
Сімейній лікарці 70 років і вона знає про корону ще меньше, чим я.
Якщо вчителі кололися місяць тому, тоді пофіг, гостра фаза минула і вони не носії. А якщо колеться завтра зранку - це вже зовсім інша історія. Нащо моїй дитині аденовірус чи хер-зна-який вірус, що впихнули у вакцину виробники?
   
І в ТС нібито  медична освіта...
   
Понятно, вы не вакцинировались, а изучали этот вопрос в теории.
Мені нецікаво проводити клінічні дослідження на власній шкурі.
   
І в ТС нібито  медична освіта...
А ви думаєте, що серед отримавших медичну освіту, не було двійочників? ;o
   
Не може бути вакцинована особа заразною. Хіба від поліомієліту "живою вакциною", але її зараз майже не використовують.
   
. Нащо моїй дитині аденовірус чи хер-зна-який вірус, що впихнули у вакцину виробники?
Яка маячня.
   
Це кастрований аденовірус. Не в цьому проблема.
А кастровані віруси не є шкідливі?
   
Блін, хотів заперечити щодо безпечності аденовекторів, але почитав вєсєлуху про аденовіруси.. якщо це перемножити на те, що вакцинаторсвом зараз займаються сатаністи, то хрін йо зна. Може щось і мутять з тима аденовірусами також.

History of Disease

In the 1950s, multiple researchers1, 2 identified new viruses as the cause of acute respiratory disease (ARD), pharyngitis, conjunctivitis, and pneumonitis. Soon afterward, these viruses were recognized to be a related group of viruses and given their present name: adenoviruses.3
Go to:
Why the Disease Is Important

The adenoviruses are often the cause of respiratory illness among U.S. military trainees4, 5 and children.6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 In the 1960s, adenoviruses were recognized to infect as many as 80% of trainees, with 20% requiring hospitalization.5 Median attack rates for trainees ranged from 6 to 16.7/100 per month at the most affected northern and Midwestern U.S. military bases, and from 2.3 to 2.6/100 per month for posts in the South and West.14 Up to 40% of the trainees in a unit were lost to illness within a 2-week period, and many who were hospitalized had to restart training.15 Adenoviruses were also recognized to cause as much as 15% of instances of gastroenteritis in infants and children, and up to 10% of instances of pneumonia among hospitalized children.16, 17, 18 Adenovirus morbidity can be severe and lead to death, especially in young children, transplantation recipients, and other immunocompromised patients.

The search for vaccines against adenoviruses was driven by adenovirus morbidity among military trainees, their disruption to military training, and their medical care costs.15 In 1971, after a series of misstarts, military recruits began routinely receiving live oral enteric-coated vaccines for adenovirus types 4 and 7 (Ad4 and Ad7), which were safe and effective.19 With few exceptions, adenovirus morbidity was markedly controlled. However, in 1996, the sole manufacturer of these vaccines ceased production. As vaccine stores were depleted, U.S. military trainees again experienced large outbreaks of adenovirus disease, with some deaths reminding public health officials of the impact of adenoviruses.20, 21, 22 In one comprehensive 2006 study, Russell and colleagues documented 98% Ad4 attack rates among 180 susceptible military recruits during 4 weeks of training.23 The importance of these pathogens has been further emphasized through the recent emergence of multiple novel Ad3, Ad7, and Ad14 strains and the subsequent epidemics and deaths they caused.24, 25, 26, 27, 28, 29
Go to:
Background
Clinical Description

Human adenoviruses have been classically grouped into seven species (A through G) containing as many as 68 unique types (Ad1 through Ad68) and multiple more genotypes often determined by restriction enzyme digests (Ad7a, Ad7d2, etc). However, the nomenclature and classification system is undergoing change. In 2013, the International Committee of Taxonomy of Viruses added a genus prefix (eg, human adenovirus A has become human mastadenovirus A).30 A number of investigators have additionally argued that it is time to move away from neutralization and hemagglutination assays in determining serotype and to chiefly use a genetic classification approach.31 Such virologists have used large DNA sequence comparisons to describe as many as 68 novel adenovirus types,32, 33 although this approach has met with some debate.34, 35, 36, 37

No matter which adenovirus nomenclature or classification system is agreed upon, it is clear that adenoviruses affect most organ systems. Individual adenovirus types often have different tissue tropisms that lead to specific signs and symptoms (Table 10.1 ).39, 40
   
У авторки медична освіта..
Це повний пздць
По темі відповіді будуть - у вакцині вірус є? Виробник пише, що є. Стає вакцинований носієм вірусу? Стає. Виробник про це мовчить, ви з себе корчите сліпих. Навіщо?
   
Мені нецікаво проводити клінічні дослідження на власній шкурі.
Это понятно, просто вы не можете предлагать для оценки собственный опыт.
   
А ви думаєте, що серед отримавших медичну освіту, не було двійочників? ;o
Ну хоч шось мало б відкластися в безтолковці
   
Пока мозги детишек хавать не начала то нет.. :-)o
   
По темі відповіді будуть - у вакцині вірус є? Виробник пише, що є. Стає вакцинований носієм вірусу? Стає. Виробник про це мовчить, ви з себе корчите сліпих. Навіщо?
Не вірус, а частинки вірусу
   
Ну хоч шось мало б відкластися в безтолковці
Один мій знайомий казав: "Як подумаю, який я інженер, то страшно до лікаря йти!"  :D
   
Мені нецікаво проводити клінічні дослідження на власній шкурі.

Диви яка лібертаріанка. Зараз питати не прийнято. Лікар сказав в морг значить в морг.
   
Не може бути вакцинована особа заразною. Хіба від поліомієліту "живою вакциною", але її зараз майже не використовують.
Пару років тому активно використовували, спасали просрочену.
Чи жива вакцина у Пфайзера - я у вас і цікавлюся.
   
Вчителька може впливати на мутацію восьмого гену. Тому необхідно
1) Носити ладанку
2) Перші 42 дні їсти пів цибулі і не чистити зуби
3) Купити вчительці красиву маску
4) Увечері протирати дитину спиртом
   
Пару років тому активно використовували, спасали просрочену.
Чи жива вакцина у Пфайзера - я у вас і цікавлюся.
а Вікі відкрити і пару речень прочитати?
   
Не вірус, а частинки вірусу
Це розробники таке пишуть? Де почитати про "частинки вірусу"?
   
Чи жива вакцина у Пфайзера - я у вас і цікавлюся.
Живіша за всіх живих . Як Лєнін.
   
а Вікі відкрити і пару речень прочитати?
Я відкрила, прочитала і скопіювала сюди. Пфайзера стверджує, що в складі вакцини є модифікований аденовірус.
   
Чи жива вакцина у Пфайзера - я у вас і цікавлюся.

В пфайзері нічого живого нема. Є там графени всяки, але не віруси.
   
Це розробники таке пишуть? Де почитати про "частинки вірусу"?
Як медик, хоч абревіатуру РНК  розшифруєте?))
   
Вчителька може впливати на мутацію восьмого гену. Тому необхідно
1) Носити ладанку
2) Перші 42 дні їсти пів цибулі і не чистити зуби
3) Купити вчительці красиву маску
4) Увечері протирати дитину спиртом
Все значно простіше - можна пару днів не ходити до школи. За тиждень вчителька перехворіє і стане незаразною.
   
Я відкрила, прочитала і скопіювала сюди. Пфайзера стверджує, що в складі вакцини є модифікований аденовірус.
двійка за розуміння прочитаного))
   
Як медик, хоч абревіатуру РНК  розшифруєте?))
Рибонуклеїнова кислота. І що?
   
Все значно простіше - можна пару днів не ходити до школи.
Та можна взагалі не ходити. Раніше не ходили і жили по сто років.
   
двійка за розуміння прочитаного))
Тлумачте. Вірус живий, а що він там тягає додатково на собі - діло десяте. А якщо живий - то і плодиться, і передається далі.
   
Сімейній лікарці 70 років і вона знає про корону ще меньше, чим я.
Я їпу, вона хоч направлення чи рецепта самостійно  здатна ще виписати?

Чи жива вакцина у Пфайзера - я у вас і цікавлюся.
Вакцинатори в гуглі мабуть потерли всі статті про той Пфайзер навіть на УП.
А нє, ще є. Дивись бо й цю скоро знищать ))
https://life.pravda.com.ua/columns/2021/04/14/244545/

П.С. От  чому вища освіта має бути виключно платною.
Бо коли вчать безкоштовно, то в результаті - такі "медички" як ТС.
   
Та можна взагалі не ходити. Раніше не ходили і жили по сто років.
По темі відповідей не буде?
   
Все значно простіше - можна пару днів не ходити до школи. За тиждень вчителька перехворіє і стане незаразною.
Ніфіга. Далі у неї загостриться герпес.
   
По темі відповідей не буде?
Я відповів у 4 пункти. Сам двічі вакцинований.
   
Вчителька може впливати на мутацію восьмого гену. Тому необхідно
1) Носити ладанку
2) Перші 42 дні їсти пів цибулі і не чистити зуби
3) Купити вчительці красиву маску
4) Увечері протирати дитину спиртом

5) Розмовляти лише українською  :shuffle:
   
Тлумачте. Вірус живий, а що він там тягає додатково на собі - діло десяте. А якщо живий - то і плодиться, і передається далі.
Це як мінімум Нобелівка.
   
Ніфіга. Далі у неї загостриться герпес.
При перерыве в орально-генитальных контактах ничего не будет.
   
Я відповів у 4 пункти. Сам двічі вакцинований.
Ти помиляєшся, в оману вводиш.
Дитину треба протирати виключно самогоном.
   
Рибонуклеїнова кислота. І що?
прогресуєте
Тепер можна і про файзер говорити. В файзері немає вірусу, а лише ця модифікована РНК вірусу ковід.
Це напрям пошуку інфи ))
   
Це як мінімум Нобелівка.

Я навіть не знаю, реготати чи матюкатися з її дописів  ;o
   
Автор, щоб вам не було стрвашно: аденовірус - це вірус нежиті (банальни насморк)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія