Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо розбанили Ruza

Re: Якщо розбанили Ruza

Согласна, надо дать шанс. старых ФУПчиков можно банить на долго, за большие провинности, но не на всегда, старые ФУПчики это основа форума, да, мы все разные, этим и интересен форум. Повторяюсь, бан может быть и пол года и год, но не на всегда. Это только мое мнение.
Тобто, я правильно зрозуміла, що саме заради вас і вашої думки наразі треба негайно змінювати Правила форуму, бо вам так хочеться ?
   
Re: Якщо розбанили Ruza

скільки знаходишся це скільки сторінка відкрита . відкриваєш вона у відкритих висіть  і час рахує
+ а все що я написав це від чистого серця 

по гонгадзе мав бути бан але довічно вважаю це забагато для  розумного фупчега (розумних у нас тут не так багато)

а руза можна я не буду коментувати що несе цей скажемо м'яко нік (просто можна почитати за бажанням)
Ну, от не песди.  :gigi:

Дивися:

Припустимо, в середньому на написання одного поста юзер витрачає 5 хвилин. Це з усим - і думанням, і пошуком перевірочної інфи і з відправкою....

Тоді маємо:

95 329 * 5 = 476 645 хвилин, або це 7944,08 годин, або це 331 доба. Ти реально в процесі написання постів на цьому форумі провів 331 ДОБУ!!!
І будеш розказувати, що це якісь відкриті закладки?  :gigi:

І не тобі торохтать про чужий "генеріруємий контєнт", ой не тобі....
   
Re: Якщо розбанили Ruza

при чому в разі розбану не несу за хлопців в тс жодної відповідальності
вони хлопці дорослі

А, то ти ще й відповідальності нести не хочеш? А чого тоді за них впрягаєшся?
   
Re: Якщо розбанили Ruza

+1

 :gigi: Ти хоч сам зрозумів, шо оце собі наплюсував? Якщо тебе самого твоя думка не цікавила, то навіщо ти її тут наклав?
   
Re: Якщо розбанили Ruza

:gigi: Ти хоч сам зрозумів, шо оце собі наплюсував? Якщо тебе самого твоя думка не цікавила, то навіщо ти її тут наклав?

ну звичайно нік Karoffka

   
Re: Якщо розбанили Ruza

Ну, от не песди.  :gigi:

Дивися:

Припустимо, в середньому на написання одного поста юзер витрачає 5 хвилин. Це з усим - і думанням, і пошуком перевірочної інфи і з відправкою....

Тоді маємо:

95 329 * 5 = 476 645 хвилин, або це 7944,08 годин, або це 331 доба. Ти реально в процесі написання постів на цьому форумі провів 331 ДОБУ!!!
І будеш розказувати, що це якісь відкриті закладки?  :gigi:

І не тобі торохтать про чужий "генеріруємий контєнт", ой не тобі....

відкрий  кілька вкладок одна з яких ФУП не закривай,
просто зверни працюй з чимось іншим
наприклад  з докфайлом
і тобі додасться цей час як час що ти провів на ФУПі

ось так це  працює ;) 
 
   
Re: Якщо розбанили Ruza

відкрий  кілька вкладок одна з яких ФУП не закривай,
просто зверни працюй з чимось іншим
наприклад  з докфайлом
і тобі додасться цей час як час що ти провів на ФУПі

ось так це  працює ;)

Та я тобі вже все порахувала. А оте шо ти називаєш "працює" - то тягне лише на 85 ДІБ.  :gigi:  А 331 ДОБА - то таки твоє безвилазне перебування на форум шляхом написання отих майже 96к постів.
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Та я тобі вже все порахувала. А оте шо ти називаєш "працює" - то тягне лише на 85 ДІБ.  :gigi:  А 331 ДОБА - то таки твоє безвилазне перебування на форум шляхом написання отих майже 96к постів.

ніколи не вивчав як це працює

мені подобається на фупі 

багато діб нарахувало? ну і ок

до речі перевірив
на фупі врахують будь яку активність на компі коли фуп відкритий як одна з вкладок
пиши хоч на іншому сайті  хоч статтю наукову пиши 

Останнє редагування: 12 лютого 2019 23:38:57 від Potato
   
Re: Якщо розбанили Ruza

 :gigi: та вже можеш не напрягацця зливацця. Вже все зафіксовано.
   
Re: Якщо розбанили Ruza
rst

скільки знаходишся це скільки сторінка відкрита . відкриваєш вона у відкритих висіть  і час рахує
+ а все що я написав це від чистого серця 

по гонгадзе мав бути бан але довічно вважаю це забагато для  розумного фупчега (розумних у нас тут не так багато)

а руза можна я не буду коментувати що несе цей скажемо м'яко нік (просто можна почитати за бажанням)

...а в это время вы шерстите разнообразные новостные сайты в поисках: чего бы такого принести на фуп? Потому что написать из головы нечего, а создать на фупе с пяток тем и опитувань очень хочется))) Это болезнь уже. Зависимость, называется.

Да, и как я понял, УКИ сейчас пишет на другом форуме, на котором, я так понимаю, есть доступ и у вас, следовательно, есть возможность почитать этого умного дописувача. Припасть, так сказать к мудрости и истине.  ;)
   
Re: Якщо розбанили Ruza

...а в это время вы шерстите разнообразные новостные сайты в поисках: чего бы такого принести на фуп? Потому что написать из головы нечего, а создать на фупе с пяток тем и опитувань очень хочется))) Это болезнь уже. Зависимость, называется.

Да, и как я понял, УКИ сейчас пишет на другом форуме, на котором, я так понимаю, есть доступ и у вас, следовательно, есть возможность почитать этого умного дописувача. Припасть, так сказать к мудрости и истине.  ;)


Ну так  я б хотів його бачити на своєму форумі на  ФУПі на якому я і він дописуємо вже відповідно 12 та 14 років

Хотів би бачити тут Geo - справжню людину яка завжди закликала до дій і робила те до чого вона закликала. людина яку не можна не поважати 

Болукан - людина яка дуже різко заявляє часто цілком правдиві речі. каже людям як є. на жаль не завжди може втриматись в рамках правил 

Kievlyanin - з'їхавший на своїй теорії, на мою думку правильній на 60-70%, але доведеній до певного абсурду

 ЮАР - людина зі своїми плюсами і мінусами але яка пише про якісь свої реальні емоції

ну і т.д.


є звичайно під'їхавши на петрі типу кабса. але і у кабса це цілком від душі.  хоча не люблю повторюсь не люблю і не сприймаю його рівень спілкування. часто рівень бота


З цими фупчегами тут приємно спілкуватись і цікаво читати




А про що спілкуватись з такими як мирослава чи карофка які чомусь дуже схвильовані цією гілкою (про тебе нічого не скажу, не пам'ятаю тебе і твоїх постів)
деградувати до їх рівня?...ні краще спробувати трошки підняти рівень фупу повернувши реально тямущих фупчегів
така моя маленька ціль. ціль цієї гілки   
 

Останнє редагування: 13 лютого 2019 10:34:40 від Potato
   
Re: Якщо розбанили Ruza

тим  всім  фупчикам нині  хочеться  бути  в  реальності  де  петю  лише  хвалять  ,  і  загалом  всі  за  нього .  Хто  не  за нього -  агент  кремля  або  бидло  .
Це  і  є  головною  причиною  чого  вони  почали  лити  л@йно на  pravda  .

 
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Рузу забанили возможно по ошибке. А этих свиней - за то, что придя в гости положили ноги на стол. Желающим припасть к их "творчеству" никто не мешает поселиться на СУПе и там получать удовольствие.
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Рузу забанили возможно по ошибке. А этих свиней - за то, что придя в гости положили ноги на стол. Желающим припасть к их "творчеству" никто не мешает поселиться на СУПе и там получать удовольствие.

ти вже став тут типу хазяїном?

по суті якщо Geo для тебе свиня обговорювати щось з тобою великого сенсу немає
   
Re: Якщо розбанили Ruza

ти вже став тут типу хазяїном?

по суті якщо Geo для тебе свиня обговорювати щось з тобою великого сенсу немає
я тут типа юзер, один из тех, кому вы, свинота, срете на головы, изображая истину в последней инстанции.  И да - ОН для меня свинья, что не умеет себя вести по людски. Здесь все одинаковы - выполняй правила и живи.
   
Re: Якщо розбанили Ruza
rst

Ну так  я б хотів його бачити на своєму форумі на  ФУПі на якому я і він дописуємо вже відповідно 12 та 14 років

Хотів би бачити тут Geo - справжню людину яка завжди закликала до дій і робила те до чого вона закликала. людина яку не можна не поважати 

Болукан - людина яка дуже різко заявляє часто цілком правдиві речі. каже людям як є. на жаль не завжди може втриматись в рамках правил 

Kievlyanin - з'їхавший на своїй теорії, на мою думку правильній на 60-70%, але доведеній до певного абсурду

 ЮАР - людина зі своїми плюсами і мінусами але яка пише про якісь свої реальні емоції

ну і т.д.


є звичайно під'їхавши на петрі типу кабса. але і у кабса це цілком від душі.  хоча не люблю повторюсь не люблю і не сприймаю його рівень спілкування. часто рівень бота


З цими фупчегами тут приємно спілкуватись і цікаво читати




А про що спілкуватись з такими як мирослава чи карофка які чомусь дуже схвильовані цією гілкою (про тебе нічого не скажу, не пам'ятаю тебе і твоїх постів)
деградувати до їх рівня?...ні краще спробувати трошки підняти рівень фупу повернувши реально тямущих фупчегів
така моя маленька ціль. ціль цієї гілки 

Благородно. Правдоподобно даже, если бы не одно НО)))
Все, с кем вам приятно общаться, видимо по чисто случайному совпадению, принадлежат к тому же политическому лагерю "порохоботов", что и вы. То есть #твердозапетра. Они еще и очень сильно твердозапетра, судя по тому , что люто ненавидят любого, кто не разделяет с ними такую слепую и беззаветную любовь и веру в Гетьмана.
 А те, кого вы не отнесли к умным и интересным собеседникам, конечно же снова таки по чистой случайности, принадлежат к другому политлагерю- "юльков")))))
И вот уже через призму этого ваша ветка выглядит как "штабной топит за своих таких же штабных", то есть лицемерно.

Ну и не могу не отметить, что все перечисленные вами персонажи открыто, недвузначно и неоднократно выразили свое отношение к этому форуму вообще и к его владелице в частности. Они не хотят тут находиться.
К чему ваш плач ?
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Банить за взгляды я думаю нет смысла, тогда не будет дискуссии, а вот манера и способ вести споры, это да...тут надо наказывать, когда за рамки выходят, но на всегда не надо. можно например до послевыборов, и этого будет достаточно.
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Благородно. Правдоподобно даже, если бы не одно НО)))
Все, с кем вам приятно общаться, видимо по чисто случайному совпадению, принадлежат к тому же политическому лагерю "порохоботов", что и вы. То есть #твердозапетра. Они еще и очень сильно твердозапетра, судя по тому , что люто ненавидят любого, кто не разделяет с ними такую слепую и беззаветную любовь и веру в Гетьмана.
 А те, кого вы не отнесли к умным и интересным собеседникам, конечно же снова таки по чистой случайности, принадлежат к другому политлагерю- "юльков")))))
И вот уже через призму этого ваша ветка выглядит как "штабной топит за своих таких же штабных", то есть лицемерно.

Ну и не могу не отметить, что все перечисленные вами персонажи открыто, недвузначно и неоднократно выразили свое отношение к этому форуму вообще и к его владелице в частности. Они не хотят тут находиться.
К чему ваш плач ?

ті хто названі в тс в першу чергу живі люди а не просто ніки
+ ще і робили історію фупу майже з початку його заснування

а ті інші ще питання чи є реальними людьми

по запетра:
я б не писав в ТС про когось невідомого мені хто може бути ботом пєті юлі кого завгодно
якого небудь бордерлендера

я підтримую тільки багато років відомих фупчегів

той же ЮАР був запеклим юльком і що
з Geo я останнім часом взагалі не дуже персікався бо мені зовсім не подобається його наїзди на тих кого він (вони) називає "квартирооптимістами"

взагалі ну що муже бути цікавого у фупчега/бота який пише лише яке г... петро або яка цяця юля. чи навпаки петро петро наш найкращий ...прибираючи з фупу ніки за якими стоять живі люди ми перетворюємо фуп на таке штучне протистояння віртуальних неживих срачів.
 
   
Re: Якщо розбанили Ruza

А про що спілкуватись з такими як мирослава чи карофка які чомусь
Потато, ви надто самовпевнений, або вас хтось люто ввів в оману
Маю на увазі той факт, що ви себе очевидно вважаєте розумним співрозмовником
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Ну так  я б хотів його бачити на своєму форумі на  ФУПі на якому я і він дописуємо вже відповідно 12 та 14 років
Хотів би бачити тут Geo - справжню людину яка завжди закликала до дій і робила те до чого вона закликала. людина яку не можна не поважати 
Болукан - людина яка дуже різко заявляє часто цілком правдиві речі. каже людям як є. на жаль не завжди може втриматись в рамках правил 
Kievlyanin - з'їхавший на своїй теорії, на мою думку правильній на 60-70%, але доведеній до певного абсурду
 ЮАР - людина зі своїми плюсами і мінусами але яка пише про якісь свої реальні емоції
ну і т.д.
є звичайно під'їхавши на петрі типу кабса. але і у кабса це цілком від душі.  хоча не люблю повторюсь не люблю і не сприймаю його рівень спілкування. часто рівень бота
З цими фупчегами тут приємно спілкуватись і цікаво читати
А про що спілкуватись з такими як мирослава чи карофка які чомусь дуже схвильовані цією гілкою (про тебе нічого не скажу, не пам'ятаю тебе і твоїх постів)
деградувати до їх рівня?...ні краще спробувати трошки підняти рівень фупу повернувши реально тямущих фупчегів
така моя маленька ціль. ціль цієї гілки 

Якщо тобі тут немає про що говорити, то може б ти пішов туди до них, бо їх 5-х набагато важче сюди перетягти, аніж одного звідси ви3,14дити.
   
Re: Якщо розбанили Ruza

Банить за взгляды я думаю нет смысла, тогда не будет дискуссии, а вот манера и способ вести споры, это да...тут надо наказывать, когда за рамки выходят, но на всегда не надо. можно например до послевыборов, и этого будет достаточно.

Але всі перераховані не підпадають під вашу характеристику, бо забанені були не за політичний спір з юзерами. Тому і після виборів їх розбанювати немає сенсу, як і до. Там був бан зовсім не за ті "погляди".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія