Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кравчук після операції на серці перебуває в реанімації

Там колумбарій є. Дешево і сердито  :-B Зробити там "президентський куточок"  :-B

Щодо пам"ятника - поки що, при всіх вивертах імені кінця другого терміну - з усіх заробив лише Кучма.

Кравчук позував для пам'ятника Щорсу, так що один пам'ятник вже має :)

Перейменувати, і всі діла  :K
   
А шо у Кучми було?
Та сама партійна номенкулатура, молода поросль із комсюків і відверті бандюки.
Сам Кучма бувший парторг.
Збудував державу.
Зробив Коституцію.
Зробив гривню.
Винищив злочинність під нуль.
   
Кравчук позував для пам'ятника Щорсу, так що один пам'ятник вже має :)

Перейменувати, і всі діла  :K
Тільки замість коня, посадити на кравчучку.
   
Але незалежна Україна і розвал совка
А яким чином він до цього?
   
А шо у Кучми було?
Та сама партійна номенкулатура, молода поросль із комсюків і відверті бандюки.
Сам Кучма бувший парторг.

"У мене нема для вас інших письменників" (с)

Цитувати
Апокрифическое высказывание. Первоисточник - диалог И. В. Сталина с партийным функционером Д.И. Поликарповым, который в ЦК ВКП(б) курировал деятельность Союза советских писателей. Последний пожаловался генеральному секретарю партии на всяческие безобразия, которые творят некоторые писатели (пьянство, «аморальный образ жизни»). На это Сталин ответил: «В настоящий момент, товарищ Поликарпов, мы не можем предоставить вам других писателей».
По другой версии, эта фраза - «Других писателей у меня для вас нет» - была адресована А. Фадееву.


Останнє редагування: 28 липня 2021 16:44:54 від Vad_Sv
   
А яким чином він до цього?

Та да, воно само сталося.
Так само як безвіз і Томос.  (tu)
   
87 лет, у нас до такого возраста из мужиков доживают единицы. Имея миллионы разве что.
безсумніву з грошима легше жити. Але велика кількість грошей в аспекті тривалості життя це палка з двома кінцями.
   
Збудував державу.
Зробив Коституцію.
Зробив гривню.
Винищив злочинність під нуль.
не  збудував а заклав початок руйнування
Конституція - це Верховна рада, кучма тільки заважав
багато хто під час введення гривні втратив
злочинність очолив і досі має вплив
   
Та да, воно само сталося.
Так само як безвіз і Томос.  (tu)
Таки так.
Чи ти хочеш сказати, що Кравчучка допамага Литві, Естонії і Узбекістану розвалювати СРСР?
Чи, що не він підписав покидькове СНД?
Що срана Естонія виступала на Олімпіаді 1992 як незалежа країна, а України там не було?
Тоді, друже,  тобі місце поруч з ним в парку Шевченка. :)
   
не  збудував а заклав початок руйнування
Конституція - це Верховна рада, кучма тільки заважав
багато хто під час введення гривні втратив
злочинність очолив і досі має вплив
А ти якої країни патріот. друже?
Ще досі сумуєш за радянським "рубльом"?
Бір сум, бір манат?
   
Таки так.
Чи ти хочеш сказати, що Кравчучка допамага Литві, Естонії і Узбекістану розвалювати СРСР?
Чи, що не він підписав покидькове СНД?
Що срана Естонія виступала на Олімпіаді 1992 як незалежа країна, а України там не було?
Тоді, друже,  тобі місце поруч з ним в парку Шевченка. :)

Я хочу сказати що само по собі стається лиш руйнування.
Для того щоб щось створити треба щоб хтось до того приклав зусилля.

Можете не називати мене другом, якщо вам не подобаються мої думки. :)
Щодо парку Шевченка, то я не проти якщо мене там поховають.
   
Щодо парку Шевченка, то я не проти якщо мене там поховають.
У вбиральні?
   
У вбиральні?

Будь де.
Було б цікаво скільки людей би користували чиюсь могилу як вбиральню.
Одного я здається вже знаю. :)
Це ви.
   
Таки так.
Чи ти хочеш сказати, що Кравчучка допамага Литві, Естонії і Узбекістану розвалювати СРСР?
Чи, що не він підписав покидькове СНД?
Що срана Естонія виступала на Олімпіаді 1992 як незалежа країна, а України там не було?
Тоді, друже,  тобі місце поруч з ним в парку Шевченка. :)
Почему срана Естонія? А Украина, если про нее кто то так?
   
Почему срана Естонія? А Украина, если про нее кто то так?
Сррана Естонія виступала на Олімпіаді 1992.
Я свята Україна- ні.
Завдяки кому?
   
Будь де.

То ти із тих?
Зрозуміло.
   
ТО він зробив гривню в 1991р., як Естонія крону, та люстрував комуняк, як Гавел?
Естония ввела крону з 22 червня 1992 року, а Україна ввела карбованець з 10 січня 1992 року.
   
Сррана Естонія виступала на Олімпіаді 1992.
Я свята Україна- ні.
Завдяки кому?
:facepalm1: благодаря МОК.
   
а Україна ввела карбованець з 10 січня 1992 року.
Клоун, тобі скільки років?
Восени 1992т.
Балтійці над нами сміялися як над лохами.
Канада не могла зрозуміти, нахріна ті гривні друкувати взагалі?
   
:facepalm1: благодаря МОК.
КУЙОК
   
На посаді львівсьго мера обісрався.
Чорновіл не був львівським мером.
   
Збудував державу.
Зробив Коституцію.
Зробив гривню.
Винищив злочинність під нуль.
Кучма тут - приший кобилі хвіст. Гривню робив Ющенко, а Конституцію депутати-українці вистраждали.
Кучма зробив лише вертикалі, по котрих текло бабло до нього, тобто криміналізував країну знизу догори. По цей день розхльобуємо.
При Кучмі народилися усі теперішні олігархи, включно з ним і його зятем.
   
Гривню робив Ющенко,
:facepalm1:  Гривня - це банальна деномінація. Національна валюта була введена при Кравчуку.
   
КУЙОК
НОК України був утворений 22 грудня 1990 року I-ою Генеральною асамблеєю засновників й був визнаний Міжнародним олімпійським комітетом в 1993 році

Эстонская федерация спорта ( решила создать Эстонский олимпийский комитет на первом Эстонском спортивном конгрессе I Spordikongress) 30 ноября 1919 года, через полтора года после провозглашения независимости Эстонии, но официально он был основан лишь 8 декабря 1923 года. Первый председатель комитета доктор Карл Фридрих Акель был избран 5 мая 1924 года. Команда независимой Эстонии принимала участие в Олимпийских играх в периода 1920—1936 годов. После присоединения к Советскому Союзу в 1940 году эстонские спортсмены участвовали в Олимпийских играх в составе делегаций СССР.

Национальный олимпийский комитет был восстановлен 14 января 1989 года, когда Эстонская конференция олимпийского спорта приняла следующую резолюцию: «Возобновить деятельность Эстонского олимпийского комитета, основанного в 1923 году». Преемственность концепции легла в основу деятельности восстановленного Эстонского олимпийского комитета, поскольку, хотя он не мог действовать 'де-факто' на протяжении 50 лет, он никогда не прекращал свою деятельность 'де-юре'. В тот же день были избраны первые члены нового НОК: Арнольд Грин и Атко Виру. 20 августа 1991 года была провозглашена независимость Эстонской Республики, и по решению Исполнительного комитета Международного олимпийского комитета, на заседании комитета в Берлине 18 сентября 1991 года Эстонский олимпийский комитет был восстановлен 11 ноября 1991 года.
   
Та да, воно само сталося.

Что касается Украины, то само... не было никаких майданов, народных волнений и вообще никакой активности со стороны Украины по выходу из СССР...

За независимость Украина должна благодарить Шушкевича, и поставить ему памятник на Майдане, вместо позорного столба...
Это Шушкевич по пьяни взял Ельцина на слабо во время царской охоты в Беловежской пуще...
А тот повелся, и ответил: А не слабо! Дарую вольную Украине и Белорусам!

Кравчук только разливал и подносил закуски там...
   
Від посади ПМ Чорновіл відмовився.
На посаді львівсьго мера обісрався.
Шта?
Якого-якого мера?
   
Шта?
Якого-якого мера?
а ще прикидався розумним
   
Что касается Украины, то само... не было никаких майданов, народных волнений и вообще никакой активности со стороны Украины по выходу из СССР...


Не всі дома?
В перший день путчу на УТ - 1 крутили цю пісню:



У Рівному постійно біля Пагорба Слави постійно проводились багатотисячні Народні Віче за незалежність України.


Останнє редагування: 28 липня 2021 22:33:45 від Serhiyrw
   
Шта?
Якого-якого мера?
Вибач, на посаді голови облради.
   
Чорновіл не був львівським мером.
не був, вибач, я помилився.
   
а Конституцію депутати-українці вистраждали.
Якби їх Кучма в Раді не зачинв, то й досі конституції не було б.
   
Гривню робив Ющенко
Таки так.
Починаючи з 1991р, як її надрукували і безперевно.
   

У Рівному постійно біля Пагорба Слави постійно проводились багатотисячні Народні Віче за незалежність України.

Ниписти... Все сидели тихо под лавками и ждали чем закончится
   
Что касается Украины, то само... не было никаких майданов, народных волнений и вообще никакой активности со стороны Украины по выходу из СССР...

За независимость Украина должна благодарить Шушкевича, и поставить ему памятник на Майдане, вместо позорного столба...
Это Шушкевич по пьяни взял Ельцина на слабо во время царской охоты в Беловежской пуще...
А тот повелся, и ответил: А не слабо! Дарую вольную Украине и Белорусам!

Кравчук только разливал и подносил закуски там...

Вам видніше. :)
   
Клоун, тобі скільки років?
Восени 1992т.
Балтійці над нами сміялися як над лохами.
Канада не могла зрозуміти, нахріна ті гривні друкувати взагалі?

Если можно ссылочку на то, что Канада не могла понять зачем печатать гривни вместо рублей.

На фупе появился очередной рашист-пропагандист?
   
Не всі дома?
В перший день путчу на УТ - 1 крутили цю пісню:

https://youtu.be/KgzLp6vreMk
У Рівному постійно біля Пагорба Слави постійно проводились багатотисячні Народні Віче за незалежність України.

Судя по всему его в Украине не было. Каждый день на Майдане были митинги. Под монументом Ленина произносились весьма неприятные для ленинистов речи.




   
Кстати, По поводу Канады. Если кто не знает, то купоно-карбованцы и первые гривны печатались именно в Канаде, так как в Украине не было собственного цикла производства валюты с учетом всех требований, в том числе и безопасности.

Практически мгновенный переход на собственную валюту Украины в условиях гиперинфляции  СССР,  это еще предстоит оценить потомкам.

   
Ниписти... Все сидели тихо под лавками и ждали чем закончится

  з вівторку 20-го у нас на Центральній площі був безперервний мітинг, друкувалися та розповсюджувалися листівки та місцеві газети

  слухали та дивилися румунські та молдовські ЗМІ котрі вели прямі трансляції з Москви
   
Ниписти... Все сидели тихо под лавками и ждали чем закончится

Сиди тихо и не 3.14зди, если не был в Украине.

А еще лучше вначале изучи мат.часть, чтобы не позориться.

это 21 января 1990 года. До развала СССР еще два года






   
Кстати, По поводу Канады. Если кто не знает, то купоно-карбованцы и первые гривны печатались именно в Канаде, так как в Украине не было собственного цикла производства валюты с учетом всех требований, в том числе и безопасности.

Ага. Канадцы спрашивали: - А чем рассчитываться будете за друк гривны?
Хитрый Кравчук отвечал: - Ну ось ви надрукуєте нам гроші, ми ними і розрахуємось!

 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія