Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Мабуть, після такої пред'яви варто повідомляти шо конкретно відповідає дійсності, бо інакше це виглядає як пустий триндьож...
Інтернет аналітики які беруть інфо з мережі причому з обидвох сторін і роблять якісь висновки - дуже надійне джерело?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Інтернет аналітики які беруть інфо з мережі причому з обидвох сторін і роблять якісь висновки - дуже надійне джерело?

Ну не може ненадійне джерело регулярно опинятись на головній УП.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зеленський не бачить сенсу у додатковій мобілізації 500 тисяч осіб.
Все добре. Йому відніше.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

За оцінками британських відомств, від початку повномасштабного вторгнення Росія втратила в Україні вбитими й пораненими близько 450 тисяч особового складу та понад 10000 одиниць бронетехніки. 

Джерело: міністр у справах збройних сил Лео Дочетрі, якого цитує UK Defence Journal, "Європейська правда"

Деталі: Міністр навів такі оцінки у відповідь на запитання опозиційного депутата від Лейбористської партії Джона Хілі, який попросив надати детальні оцінки відомства щодо російських втрат в Україні, як регулярної армії, так і приватних військових компаній.

"За нашими оцінками, були вбиті чи поранені близько 450 тисяч російських військових, і ще десятки тисяч від початку конфлікту стали дезертирами", – зазначив Дочетрі.

Він додав, що чисельність загиблих серед найманців російських приватних військових компаній невідома.

"Також, за нашими оцінками, від початку конфлікту було знищено понад 10 тисяч одиниць російської бронетехніки, у тому числі близько 3000 основних бойових танків, 109 літаків, 136 гелікоптерів, 346 безпілотників (вид не вказано – Ред.), 23 судна різних класів і понад 1500 артилерійських систем різних типів", – повідомив міністр.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну не може ненадійне джерело регулярно опинятись на головній УП.

а зараз джерел взагалі немає. є тільки робота розвідок і спецслужб
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ирина Гехт - из семьи поволжских немцев, ее родители были депортированы из Саратова в Среднюю Азию. Потом они перебрались в Курган, благодаря чему Ирина Гехт закончила педвуз в Челябинске и затем вся ее карьера была связана с Челябинском. И вот она соглашается возглавить правительство оккупированной Запорожской области.
(*колоритно. "гауляйтер гехт"). (c)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.

Угу..И сразу прорыв на Днепр... :facepalm1:

Прям как зимой 43 года
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік!

 Велике самопожертвування і прояв розуму. Писати - ніхто більше не може.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ДО УКРАЇНИ ЇДЕ БАГАТО ЗБРОЇ – ЩО ЗСУ ТЕПЕР ЗМОЖУТЬ

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.

не вмер а навмисно вбивають.
в мене наприклад забрали можливість створювати теми.
типа я їх взагалі створюю.
був удар по Чернигіву - створила за Адвизера.
тай все.
тобто людей вичавлюють звідси
 :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Угу..И сразу прорыв на Днепр... :facepalm1:

Прям как зимой 43 года
Якщо нічого не робити, то так і буде.
Пробіг я по гілках, всюди битва зелені з порохом.
Як ніби-то війна вже скінчилась.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Любитель альтернативної історії? Ну тоді скажи в чому бись літав на як-9 чи на P-51 Мустанг? Тут так само: що краще як-52 чи супертукано? На початку повномаштабного вторгнення заїкалися про тукано але експерти гнізда арестовича гигикали - " навіщо?!!, два-три тижні і  попре лендліз - ф15, ф16, ф18, ф22, ф35". Доречі, у кацапів якась фішка на тій альтернативній історії, може тому, що в реалі все у них і завжди було погано, і буде!

Дитяче питання з серії "а хто сильніше, слон чи кит"?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо нічого не робити, то так і буде.
Пробіг я по гілках, всюди битва зелені з порохом.
Як ніби-то війна вже скінчилась.

А нихто ничого не робить?

Или всё,что делается- нужно в открытый досуп выкласты? Ну шоб было о чём на фупе посраться
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.
Ще такий пост і Вас, пане, забанять.
 Бо пес Патрон понад усе.
 Та і сенсу - нема з ким обговорювати.
 Я особисто свій висновок зробив. B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ще такий пост і Вас, пане, забанять.
 Бо пес Патрон понад усе.
 Та і сенсу - нема з ким обговорювати.
 Я особисто свій висновок зробив. B-)

Пес Патрон это что?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

памʼятаєте тут сперечались ще на початку війни 2014 року?

10 років знадобилось щоб дотумкати


https://twitter.com/view/status/1784180832254427544

По-перше. Не має на відео а ні збиття, навіть, я ні якої атаки.
По-друге. А був ще випадок, жінка збила дрон-розвідник банкою з огірками. От же треба проводити мобілізацію жінок у ППО, зробити держамовлення на огірки у банках для ППО. На ФУПі треба зібратися усім місцевим єкспертам, та розробити ТЗ дня оборонки, які саме огірки потрібні: "бочкові", "малосольні", "мариновані"?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо нічого не робити, то так і буде.
Пробіг я по гілках, всюди битва зелені з порохом.
Як ніби-то війна вже скінчилась.
А що ж робити, що сука робити!? Та в тцк спочатку п***а, оновити данні та діяти в залежності від висновків медицини та війскових.
 Але ніхуя, ми спочатку надрочували на війну, як ця падла зелена буде Крим та схід визволяти?! Домовитись хоче, сука промовська. І ось настав той час, зброю в руки і вперед. Але хуй вам, діточок з чоловіками під юбки, і знову ґвалт, якого хуя не вирішив дипломатично )))). Ми за ЗСУ але хуй туди підемо.
 Теж саме до речі було і при Пороху, всі памʼятають  що дядьків як зайців ловили. Можливо він і владу віддав так швидко, нахуя стадом баранів керувати, собі дорожче
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Якщо нічого не робити, то так і буде.
Пробіг я по гілках, всюди битва зелені з порохом.
Як ніби-то війна вже скінчилась.
Альо, писдюк, і шо ти тут пропонуєш на форумі робити?
Ну заєпав же своїм ниттям
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.
Фронт залежить від командування, а не від ФУПа. Про зміни в командуванні на користь етнічних кацапів всі знають. Наслідки катастрофічні. Що ще обговорювати?

Останнє редагування: 28 квітня 2024 14:37:19 від Ольгерд
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Пес Патрон это что?
  Заходьте в адмінку, в гілку про забанених . Тут це флуд.:(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Зеленський не бачить сенсу у додатковій мобілізації 500 тисяч осіб.
Все добре. Йому відніше.
Насправді  , кількість має буди таємницею
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.

І щоб усі без тебе робили, дякуємо, що відкрив нам правду, зняв ці павутиння телемарафону.
Тільки не зрозуміло звідки ти про жопу знаєш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.

Де на фронті дупа? Все стабільно. Кацапи якісь два невеличкі села пробують взяти на сході.
І де ФУП вмер? Нема балуканів і ще пару довбнів які спамили теми і беззмістовні повідомлення. Пару притомних теж забанили. Але так постійно було на жаль
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Пес Патрон это что?
Це така собака
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Почитав останні дві сторінки...
Форум вмер.
На фронті жопа, про що я довбням пишу вже рік! Нема людей. Фронт може обвалитись кожного дня.
І ось обвал, а тут пів сторінки під авторством неляканих поні.
З часу як упала Авдіївка , тварини пройшли 12 кілометрів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
TC

Даже не заглядывая в источники могу сказать,что Мустанг ( по сравнению с остальными "одноклассниками) славен в первую очередь повышенной дальностью ( хорошо для длительного баражирования) и пожалуй,максимальной скоростью )

А вот касаемо конкретного применения для данных целей- тут я сказать не могу, это- к военным

Великі баки Р-51 та 2 підвісних баки під крилом для ескорту власних бомбардувальників.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

З часу як упала Авдіївка , тварини пройшли 12 кілометрів

Де є така офіційна інформація? Можливо це викиди кацапопропаганди. 12 км це щось дуже задофіга
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Де є така офіційна інформація? Можливо це викиди кацапопропаганди. 12 км це щось дуже задофіга
https://deepstatemap.live/#12/48.1191/37.6045
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Де є така офіційна інформація? Можливо це викиди кацапопропаганди. 12 км це щось дуже задофіга

12км за два місяці, без поставок зброї - це не "дофіга", це дуже мало
Навіть за умови, що темп збережеться (а темп не може зберегтися, бо дали зброю) - це 10 місяців до Павлограду
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Забанити всіх паникерів та зрадойобів. Все кацапське ІПСО з брехнею про просування кацапів - діпстейт, isw, Купер тощо - заборонити. Хто їх публікує - бан за розповсюдження кацапське ІПСО.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Інтернет аналітики які беруть інфо з мережі причому з обидвох сторін і роблять якісь висновки - дуже надійне джерело?
на всі 120% для абсолютної більшості присутніх тут форумчан активних і читаючих. це видно по бурхливих щоденних "мозгових штурмах" наших кращих теоретиків і стратегів на основі цих провірених "анонімних джерел" перевовідаємих на всіх простораз телеграмів,блогерів і решту ЗАРОБЛЯЮЧИХ мозолями від клави та язика реально(на відміну від хаваючих той шлак) мудрих персонажів що "на крові" заробляють собі на хліб насушний і не тільки хліб. накращі з таких колись були альоша і енерал з пару "провіреними джерелами викидів".а найкращі пропагандони тих "мислителів та працюючих в поті чола рупорів пропаганди" є тут присутні днями і ночами-атпалзатель,SLP  та ще пару десятків любителів просто поговорити типу фріландера(останнім часом).
 Тому самфорум став "надійним джерелом" того для тих хто просто вряди-годи почитує форум не вникаючи ХТО на арені. B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Забанити всіх паникерів та зрадойобів. Все кацапське ІПСО з брехнею про просування кацапів - діпстейт, isw, Купер тощо - заборонити. Хто їх публікує - бан за розповсюдження кацапське ІПСО.
Чуть помєдлєннєє коні ..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Фронт залежить від командування, а не від ФУПа. Про зміни в командуванні на користь етнічних кацапів всі знають. Наслідки катастрофічні. Що ще обговорювати?

100%
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
DBA

12км за два місяці, без поставок зброї - це не "дофіга", це дуже мало
Навіть за умови, що темп збережеться (а темп не може зберегтися, бо дали зброю) - це 10 місяців до Павлограду

Ну справа не  тільки в зброї… зараз більш критично люди.

А якщо рахувати 6 км за 2 тижня? За рік це вже 150км. Воно так не працює. Можна тримати фронт довго, а потім все посипається… а можна віддати 20 км, а потім стабілізація на рік. Це залежить від дофуя параметрів з обох боків
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 Русня заявляє про атаку ЗСУ ракетами «ATACMS» в районі Мису Тарханкут по розташуванню ППО

Наслідки поки невідомі і чи був взагалі удар, але заявлено, що було застосовано ракети з касетними боєголовками «M39»

Важко щось говорити без конкретики, хоча ще вчора вночі російські тг-канали писали про атаку, але коротко розповім важливість цієї території:

Північно-західна частина Криму є першою «лінією оборони» ЗСРФ від українських літаків, які іноді летять в акваторії чорного моря для пусків ракет «Storm Shadow»

Відповідно, придушення російської системи ППО в Криму полегшує це завдання і не тільки

Kravchuk | підписатись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Британская фирма поставляет советскую артиллерию Саддама Хусейна в Украину, - СМИ (УНIАН)   B-)
   

Цю тему переглядають:

OS, clound, Gorsad, Grum, Biba (+ 1 прихованих) і 39 гостей
 
Повна версія