Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Ага в півлітрові. Я хочу це бачити.
:laugh:
тихо бля
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

:laugh:
тихо бля
та чому тихо бля? У Павліка оно є ще й банки по 0.2
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

:laugh:
тихо бля
а чого? я бачу бабці продають в півлітрових слоїках квашену капусту. квасять в великих ємкостях, а фасують по маленьких.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

та чому тихо бля? У Павліка оно є ще й банки по 0.2
0,2 нормально для меда, аджики, хрону. я в таких, з під соусів Руна, тайський солодкий чілі соус сама закриваю.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

а чого? я бачу бабці продають в півлітрових слоїках квашену капусту. квасять в великих ємкостях, а фасують по маленьких.
квашена капуста має бути в дубовій бочці і стояти в погребі
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Є пункт прийому на Волинській, але тягти туди їх я не збираюсь.

Ото вірно , не тра тягти , слід почекати коли їсти схочецця і гроші від зданих баночок будуть єдини джерелом насичення шлунка їжею .  ))
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

хз в мене на зиму різної херні консервується хиба зі 100 слоїків
і салати , і огірки , і гриби
а потім кожен день до обіду жінка витягує
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

ну може у конкретних перевірених тіток купують, а так то надто ризиковано..
моя мама консервувала тільки помідори і огірки, більше нічого
а свекруха - дофігіщя різних салатів, перців..От я здуру теж за її прикладом декілька років такою дуррю маялася..А потім раптом усвідомила - воно взимку поїдається надсилу, більша частина консервації залишається, типу переходить на наступний рік, а стара консервація взагалі нікуди не годиться, і так з року у рік..
навіть гриби мариновані продають ;o
в нас йде, як діти в школу, типу "аджики" - помідори, солодкий і чілі перець, часник, ще можу яблука чи петрушку добавити. салат "десяточка", солодкий перець маринований, огірки ніжинські.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

мы не консервируем, мне столько дарят, что даже остается
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Чи то кухня така маленька, чи то тонірований поц упоротий. Сотня банок - то навіть непомітно, коли нормально поставлені...


Кухня 14 метрів, але й без банок багато чого там встановлено:



Балкон теж великий, але захламлення банками дратує.

Є й ще "мої неприкасаємі" улюблена пара десятків банок, але вони усі стоять в шкафчику на балконі, впорядковані за потребами :).
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

мы не консервируем, мне столько дарят, что даже остается
поле чудес на хаті в себе відкрив?
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

навіть гриби мариновані продають ;o
в нас йде, як діти в школу, типу "аджики" - помідори, солодкий і чілі перець, часник, ще можу яблука чи петрушку добавити. салат "десяточка", солодкий перець маринований, огірки ніжинські.
у мене донька взагалі ніякої консервації не їла ніколи, зараз купує там такі банки з маленькими корнішончиками, і то все
там у них в принципі всі свіжі овочі круглий рік є в магазині
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

поле чудес на хаті в себе відкрив?

в бункере
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

у мене донька взагалі ніякої консервації не їла ніколи, зараз купує там такі банки з маленькими корнішончиками, і то все
там у них в принципі всі свіжі овочі круглий рік є в магазині

Типу у нас немає... все є.

Консервація до речі, не самий головний постачальник банок. В основному це всякі рибні продукти в банках зі скла.
А серед консервації є 2 улюблені:
1. Польські "Томати червоні мариновані з гострим червоним перцем" TM Dworek.  Раніше вони в Форі продавались, останні півроку через Інтернет замовляю, бо немає в Києві їх ніде.
2. Іспанські "Зубчики чеснока" та "Гострий перчик" TM Iberica. Тут треба ловити, сьогодні в Біллі купив по 3 одиниці продукту, бо коштували  35 замість 44.
   
Re: ФЗВ. Куди подіти використані банки?

Типу у нас немає... все є.
ну от у мене найближчі маркети - це АТБ, Варус, Сільпо. Про АТБ взагалі мовчу, а у інших двох ніколи не бачила таких шикарних артишоків, фенхеля, порея, шпинату які зазвичай купую навіть у захудалому Лідлі.
цибулька шалот, набори різних салатів у пакетах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія