Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

Іван Крулько Народний депутат України
Знайти замовників вбивства Каті Гандзюк чи заробити політичні бали на кістках?
11 лютого 2019, 16:32
Версія для друку
Коментарі
67

Тривалий час я утримувався від публічних коментарів по Каті Гандзюк. Бо вважав і вважаю, що крапку у цьому питанні має поставити слідство і суд, але аж ніяк не політики та громадські активісти. Хоча переконаний, що тиск на владу, яка контролює правоохоронну систему, потрібно здійснювати, щоб не спускали справу "на гальма".

Та я не можу мовчати, коли замість розслідування "справи Гандзюк" на перший план почала виходити політика. А по пам'яті Каті почали відверто топтатись, оббріхуючи опонентів та роблячи політичну "кар'єру".

Впевнений, що справжні друзі не будуть піаритись на смерті і робити політику, бо це гидко. Але справжніх, на жаль, не багато. Хоча вони є, і я вдячний за те, що такі друзі добре розуміють, як насправді почали використовувати цю справу.

Перше враження, що смерть Каті почали використовувати у політичних цілях, у мене склалось 4 лютого. У цей день друзі Каті Гандзюк із так званими "активістами" влаштували дві акції. Одну під Адміністрацією Президента, іншу – під офісом "Батьківщини". Була вимога – озвучити позицію політсил по ситуації із членами партій, ніби-то причетних, на їх думку, до замовлення вбивства Каті.

Та під АП до них ніхто не вийшов. Під офісом "Батьківщини", о 20-30 вечора, вийшло одразу три народні депутати: я, Альона Шкрум та Ігор Луценко, який, крім усього іншого, є членом тимчасової слідчої комісії ВРУ із розслідування нападів на активістів і, в тому числі – вбивства Каті Гандзюк. До речі, нагадаю, що ця ТСК була створена за активної участі та ініціативи депутатів від "Батьківщини", коли ми разом з окремими депутатами з інших фракцій блокували трибуну, допоки ТСК не була створена.

Ми вийшли озвучити рішення Президії політради партії від 1 лютого 2019 року про виключення Владислава Мангера з партії та процедуру, за якою це відбувається.
Але склалося враження, що для більшої частини мітингуючих особливого бажання спілкуватися не було. Нас банально закрикували. Бо ціль була не почути. Ціль була – створити яскраву картинку для теленовин із запаленням фаєрів з метою дискредитації Юлії Тимошенко.

Це враження підтвердилось вже 9 лютого. Знову дві акції: одна на зборах БПП у Палаці спорту, інша – на зустрічі кандидата у президенти Юлії Тимошенко із киянами на Контрактовій площі.

Тільки чомусь на захід Порошенка прийшла лише ОДНА людина із невеликим плакатиком "Хто замовив Катю Гандзюк?", який "мирно" порвав хтось із охоронців. Натомість на зустріч із Тимошенко спрямували кілька десятків "мирних" людей із кастетами, ножами та іншою зброєю, про що стало відомо з інформації поліції. Наголошую, "мирних" людей із кастетами!

І це після того, як я особисто повідомив організаторам акції, що напередодні, 8 лютого 2019 року, Бюро Херсонської облорганізації ВО "Батьківщина", на виконання рішення Президії політради партії, виключило Владислава Мангера з "Батьківщини". І тим же рішенням рекомендувало йому залишити посаду голови Херсонської обласної ради.
Але ці аргументи були не почуті. Бо справжня мета, як виглядає, зовсім інша. А тих, хто справді за покликом серця хоче добитися правди у "справі Гандзюк", банально використовують "у темну".

У мене питання: для чого приходили "мирні" люди із кастетами і холодною зброєю на площу з десятком фото та відеокамер? Яка була їх ціль? Схоже, та сама – створити картинку із побиттям "активістів", певний образ, який працював би "у мінус" Тимошенко.

Зараз я не намагаюсь виправдати дії поліції. Бо вважаю, що поліція не мала діяти, як спецпризначенці у часи Януковича. І ті, хто бив лежачу людину ногами і кричав про Бандеру, має понести відповідальність перед законом.

Але мене непокоїть, що навіть після цієї події на fb-сторінці спільноти щодо справи Каті Гандзюк пишуть, що "Батьківщина" почала реагувати тільки з 5-ої спроби і лише після побиття поліцією активістів. Але це ж відверта брехня! І розповсюджують її ті, хто ніби-то бореться за справедливість і за правду.

Ті, хто претендує виглядати борцями за правду, повинні правдою і користуватися, а не маніпуляціями, і пробувати бути об'єктивними. Інакше довіра буде на рівні плінтуса.

Так само дивно чути, що поліція перешкоджала проведенні акції "Хто замовив Гандзюк?". Ну це ж не відповідає дійсності! Активістам із плакатами, які вигукували свої гасла під час зустрічі Тимошенко із киянами, ніхто не перешкоджав! І це має документальне підтвердження.

Мене турбує інше: для чого ця брехня і де у цій всій історії Катя? Чому на зустріч до Тимошенко вивели десятки "мирних" людей з кастетами і холодною зброєю та з десятком фото та відеокамер? І чому аналогічної акції не було на з'їзді Порошенка?

Для мене все зрозуміло зі штабом Порошенка, який втрачає владу і готовий до різного роду провокації для збереження влади. Але я до останнього намагатимуся вірити, що адекватність переможе, і патріоти не перетворяться у "корисних ідіотів", яких ганебно використовують у політичних цілях і, які створюють чудову "картинку" для Кремля. Адже у питанні "домогтися, щоб замовники вбивства Каті сіли за грати", ми на одному боці. І мусимо діяти спільно!



Р.S. Кілька годин тому Генпрокурор озвучив підозру Мангеру. Нам відомо від адвоката Мангера, що він у Херсоні, нікуди не збирається тікати і завтра приїде до Києва для проведення слідчих дій у СБУ. Як заявили адвокати Мангера: "жодних доказів провини Мангера у слідства немає, бо таких не існує." Тому адвокат Мангера не розуміє суть врученої ГПУ підозри.

Мабуть, у Луценка були дуже серйозні докази і підстави, якщо у розпал передвивиборчої кампанії, він оголосив виключно одну підозру і призначив одного замовника. Бо в інакшому випадку, якщо все розвалиться у суді, це буде відпрацюванням найбруднішої технології

https://blogs.pravda.com.ua/authors/krulko/5c6187888241a/
   

Мотивация, по версии телемастера, убийство с целью остановить публичную критику от Гандзюк в адрес Мангера. Никаких конкретных доказательств нет.

а ти колись бачив докази у підозрі?

 B-)
   
а ти колись бачив докази у підозрі?

 B-)

Например, в конкретно этой есть ссылка на заключение эксперта о причине смерти, все остальное - лирика
   
красивол під вибори алкаш працює :facepalm:
   
Например, в конкретно этой есть ссылка на заключение эксперта о причине смерти, все остальное - лирика

і що з того?
ще раз спитаю- ти в підозрах (не в обвинувачувальному акті, а саме в підозрі) багато бачив доказів?

 B-)
   
і що з того?
ще раз спитаю- ти в підозрах (не в обвинувачувальному акті, а саме в підозрі) багато бачив доказів?

 B-)

А я тебе еще раз отвечаю - в конкретно этой указывается, чем именно  обосновывается причинно-следственная связь между смертью и кислотой - вывод эксперта. это называется доказ, если шо. Из описания якобы мотивов понятно, шо ничо нет, "личная неприязнь"- это лирика
   


Нижче - текст (суть коротка) раніше вже опублікованого фото підозри пану Мангеру В.

Але два слова від себе. На мою думку вбивство Катерини Гандзюк зробили елементом гри. Не дуже красивої, не дуже розумної і дуже не професійної, якщо давати оцінку зайвим словам Генерального прокурора. Але й головні особи, які керували Херсоном - грали по цих правилах. Отримали те, що породили.

Єдине сподівання, що й інші особи, які можуть бути причетні до замовлення вбивства, не уникнуть підозр і подальшої відповідальності.

Це все буде записано в історії новітньої України, за яку померла Катя.

Далі просто текст, без оцінки того, що в ньому.

Ітак. Мотив - особиста неприязнь, яка виникла через активную громадську діяльність Каті з питань протидії незаконним вирубкам лісів під прикриттям штучних підпалів та іншої незаконної діяльності, спрямованої на одержання злочинних прибутків, що контролюються та координуються представниками кримінального середовища Херсонсьткої області.

Через це у Мангера виник план вбивства. З ним він звернувся до Левіна та Павловського та запропонував їм за грошову винагороду знайти виконавців та організувати вбивство.

Для цього Мангер дав Левіну та Павловському грошові кошти для фінансування придбання знарядь вчинення злочинів, засобів зв’язку в межах закритої групи контактів, також було визначено осіб, яких вони планують залучити безпосередньо до виконання нападу.

Крім того, він узгодив з ними суму винагороди за вчинення цього злочину, частину з яких вони планували передати безпосереднім організаторам та виконавцям - не менше 5600 дол США, а іншу частину Левін та Павловський мали розділити між собою.

Останні за погодженням з Мангером залучили Торбіна, який пізніше на виконання плану Мангера залучив інших фігурантів -Горбунова, Васяновича, Вишневського, Грабчука.

Після доведення до їх відому плану Мангера Торбін розподілив між ними функції, отримав відомості щодо місця проживання, роботи, маршрутів пересування та інші дані про особу потерпілої, передав попередньо отриммані від Левіна та Павловського кошти у сумі 10 тис гривень, надані Мангером, для придбання засобів для зв’язку у межах закритої групи абонентів, а також сірчаної кислоти, попередньо вивчивш8и наслідки її застосування проти здоров’я ти життя людини. Зазначені особи усвідомлювали небезпечні наслідки її застосування у вигляді смерті людини.

Тоді Торбін, за попередньою змовою з Левіним та Павловським, та на виконання плану Мангера, встановивши хронометраж дня Каті та транспортний засіб, на якому вона пересувалася, місцем вчинення злочину обрав прибудинкову територію біля будинку, де вона проживала.

31.07 Торбін, Грабчук, Горбунов, Васянович та Вишневський за попередньою змовою з Левіним та Павловським на виконання плану Мангера скоїли напад.

Не пізніше 04.08 Павловський передав гроші Торбіну в сумі не менш ніж 4 тис доларів США.

Пізніше 04.08 Торбін на виконання вказівки Левіна та Павлоського прибув з місцем проживання Грабчука, Горбунова, Васяновича, Вишневського в м. Олешки, де особисто передав по 500 дол США всім, окрім Горбунова, який отримав свою частку 05.08 від Васяновича.

Решту суми Торбін використав на власний розсуд.

Після затримання Горбунова 17.08 Васянович приїхав у Херсон для зустрічі з Торбіним. Вони разом ввечері поїхали до Павловського. Павловський з відома Левіна на виконання плану, погодженого з Мангером, передав Торбіну грошові кошти як винагороду за вчинення нападу та для переховування від правоохоронних органів, з яких 1600 дол Торбін передав Васяновичу.

Таким чином, так Мангер організував вчинення вбивства, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, на замовлення, за попередньою змовою групи осіб.

Підписав заступник генпрокурора Столярчук Юрій Васильович.
   
А я тебе еще раз отвечаю - в конкретно этой указывается, чем именно  обосновывается причинно-следственная связь между смертью и кислотой - вывод эксперта. это называется доказ, если шо. Из описания якобы мотивов понятно, шо ничо нет, "личная неприязнь"- это лирика

в підозрах доказів не буває і не повинно бути, якщо ти не в курсі
вчи матчастину, хулі

 B-)
   
в підозрах доказів не буває і не повинно бути, якщо ти не в курсі
вчи матчастину, хулі

 B-)

Писать про шо там не бувае сразу после текста, в котором как минимум один доказ упоминается - это шо, шиза?  :laugh:
Прямой нормы нет, ясно дело, но то, шо там изложено, какие то выводы делать позволяет
   
мандурівна вписалась за Мангера

Підозра Мангеру оголошена винятково в політичних цілях як метод нечесної боротьби Порошенка за владу. Силові структури чітко і скоординовано працюють проти Юлії Тимошенко як головного конкурента Петра Порошенка на виборах. Вони організовують брудні провокації і виконують політичне замовлення.
ТОМУ ЩО
Луценко був на висуванні Порошенко. Зрозуміли?
Логіка ТП.
   
мандурівна вписалась за Мангера

Підозра Мангеру оголошена винятково в політичних цілях як метод нечесної боротьби Порошенка за владу. Силові структури чітко і скоординовано працюють проти Юлії Тимошенко як головного конкурента Петра Порошенка на виборах. Вони організовують брудні провокації і виконують політичне замовлення.
ТОМУ ЩО
Луценко був на висуванні Порошенко. Зрозуміли?
Логіка ТП.

а навіщо тоді Мангера с "Батьківщини" виключили?
   
А що там з Першим Номером партії Жулії? Де Надія партії Жулії?

Між іншим, а де Олійник, Саламатін, Портнов?
Всі вони у Москві!
 Юля - ширма за якою кремль робить свої справи в Україні
   
а навіщо тоді Мангера с "Батьківщини" виключили?

Виключили коли зрозуміли, що громадськість на тормозах беззаконня юліної шобли не спустить
   
а навіщо тоді Мангера с "Батьківщини" виключили?

А Біс її знає, ту біснувату: https://ba.org.ua/zayava-parti%D1%97-batkivshhina-shhodo-perebigu-spravi-katerini-gandzyuk/
   
З серії "Бібліотечка кримінального авторитета"
"ВО "Батьківщина" - від Лозинського до Мангера. Етапи славетного шляху". Під ред. А.Портнова, С.Гури, П.Лєбєдєва, Вид-во ім. турецького комуніста Залупа Xyйбердиєва, Київ, 2019 рік, 666с.
   
З серії "Бібліотечка кримінального авторитета"
"ВО "Батьківщина" - від Лозинського до Мангера. Етапи славетного шляху". Під ред. А.Портнова, С.Гури, П.Лєбєдєва, Вид-во ім. турецького комуніста Залупа Xyйбердиєва, Київ, 2019 рік, 666с.

ой, Стіві, будеш поновлювати свою бібліотеку новими героями.
Після виборів, як ти звик  :weep:
   
цікавий розвиток подій...
думаю, Тимошенко знала, що Мангеру готують підозру, саме тому його й виключили 2 дні тому з партії,
тільки незрозуміло, чому тепер вони кричать, що то політичні переслідування,
навіщо ж його з партії виключали, якщо вважають, що він не винен?
якось нелогічно виходить...
   
Бойко (тот который раскопал судимости Януковича)
Повідомлення про підозру Владиславу Мангеру, голові Херсонської обласної ради, у тому, що він виступив замовником нападу на в.о. керуючого справами Херсонського міськвиконкому Катерину Гандзюк.

Як неважко переконатись, жодних посилань на будь-які докази підозра не містить. Наскільки мені відомо, таких доказів доки не має, а слідство послуговується виключно чутками від СБУ про те, що рішення про напад на Гандзюк з метою її полякати було, начебто, прийнято в кабінеті голови Херсонської обласної ради в присутності п’ятьох осіб: Мангера, Рищука, Гордеєва, Ставицького та Чернишової. І що застосувати сірчану кислоту запропонувала саме Чернишова.

На сьогодні достеменно відомо лише те, що напад на Гандзюк вчинили люди з оточення народного депутата Дмитра Яроша. Організатором нападу є активіст «Правого Сектору» Сергій Торбін, нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», який до свого арешту керував у Херсоні громадською організацією «Добровольці Божої Чоти», що об’єднує учасників АТО. Разом з Торбіним за вбивство Гандзюк за ґратами опинився «народний герой України» Володимир Васянович, який також воював у складі «Правого Сектору» на Донбасі й також нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня». Торбіну та Васяновичу інкримунють те, що вони залучили до участі в замаху на Гандзюк ще трьох активістів: Горбунова, Вишневського й Грабчука. Сірчану кислоту, яка була вилита на Гандзюк, придбавав Горбунов на гроші, які йому вручив народний герой України Васянович. Безпосередньо виливав кислоту на Гандзюк активіст Грабчук. На допитах патріоти пояснили свій мотив тим, що хотіли провчити Гандзюк за те, що вона є ватницею та має неправильні переконання.
   
Для подобных случаев Юрика-алкаша и протаскивали, нагнув раду. Оно будет нести любую ахинею, что барин в макитру вложит. 
   
цікавий розвиток подій...
думаю, Тимошенко знала, що Мангеру готують підозру, саме тому його й виключили 2 дні тому з партії,
тільки незрозуміло, чому тепер вони кричать, що то політичні переслідування,
навіщо ж його з партії виключали, якщо вважають, що він не винен?
якось нелогічно виходить...

О, сподіваюсь на ваш коментар на цей мій допис нижче.
Я про те, що заарештованого з підозрами Ігоря Павловського,- помічника депутата від БПП Миколи Паламарчука, цей депутат його звільнив в акурат напередодні арешту.
Розраховую на логічну відповідь  :shuffle:

писи ви не перша з такою логікою
Тут відписаного вами Карлушу Волоха вже приносили

Цікаво, завтра продовжать тримати під вартою колишнього помічника депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука, якого підозрюють у причетності до вбивства?
Його арештували рівно 2 місяці тому.

   
Юльки решили идти в отказ?  (tu)  B-)
   
Юльки решили идти в отказ?  (tu)  B-)

аргументуй.
Ти про що?
   
Голові обласної ради Херсонскої області Владиславу Мангеру оголосили підозру з організації вбивства Катерини Гандзюк.

Про це 11 лютого повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Доповнюється...

https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/11/7206308/
Я правильно понимаю, что убийство Гандзюк осуществили члены "Правого сектора", организовал убийство член "Батькивщины", а виновата злочынна влада? Я ничего не перепутал?  :shuffle:
   
Я правильно понимаю, что убийство Гандзюк осуществили члены "Правого сектора", организовал убийство член "Батькивщины", а виновата злочынна влада? Я ничего не перепутал?  :shuffle:
Не совсем так, виноват лично Порошенко.Это вам зрадофилы быстро объяснят.
   
Я правильно понимаю, что убийство Гандзюк осуществили члены "Правого сектора", организовал убийство член "Батькивщины", а виновата злочынна влада? Я ничего не перепутал?  :shuffle:


поки що ти лише озвучуєш версію злочинної влади, котра страждає на відсутність доказів і критичний брак логіки
   
Юльки решили идти в отказ?  (tu)  B-)

Генпрокурор также сообщил, что глава Херсонской обладминистрации Андрей Гордеев - член БПП - не фигурирует в уголовном производстве. А его зама Евгения Рищука (тоже, кстати, из Блока Порошенко) проверят на причастность к делу.

Какие конкретно доказательства планирует предъявить Луценко суду - пока непонятно. В пересказанном генпрокурором тексте подозрения о них ни слова.

Если доказательства и есть, то базируются они скорее всего на показаниях Игоря Павловского - единственного задержанного посредника между исполнителями преступления и его заказчиком. Второй вероятный посредник - Алексей Левин - успел бежать из Украины.
   
"Сейчас официально объявлен в розыск подозреваемый в организации убийства криминальный авторитет Москаленко, который пошел на это убийство не просто так, он пошел на это убийство не с улицы. Он пошел на это из здания Херсонской областной государственной администрации, где тесно сотрудничал с конкретными людьми, для которых выполнял конкретные задачи", - в сердцах заявил Виктор Гандзюк.

Он отдельно акцентировал - считает "крышей" Левина главу Херсонского облсовета Владислава Мангера, губернатора региона Андрея Гордеева и его заместителя Евгения Рыщука. А политические силы, в которых те состоят ("Батькивщину" и БПП соответственно) - партиями убийц его дочери.

Но близкие Кати заявлениям Мангера и Гордеева не поверили. Активистами была организована целая серия акций в Херсоне и Киеве, где они требовали, в том числе и от президента Петра Порошенко, дать наконец-то обществу ответы, кто же заказал нападение на Гандзюк.

Итогом этих перфомансов стало исключение из рядов "Батькивщины" Мангера 4 февраля. А вот Гордеев продолжает быть членом партии президента
   
єдиний поки доведений факт у цій справі,

це передача грошей виконавцям, виконана помічником депутата БПП Паламарчука, таким собі Павловським

правда, із цього факту слідство зробило дивовижний висновок, що замовником є депутат Батьківщини

звичайно ж, задумавши убивство, йому логічно було це доручити помічникові депутата БПП, котрий про це ні сном, ні духом

а що, все логічно  :weep:
   
Почему не тронули БПП?
То, что губернатор, чье имя называли и родственники Гандзюк, и она сама, остался неприкасаемым, вызвало ряд политических вопросов к "пидозре" против Мангера.

В первую очередь - у Юлии Тимошенко, в чьей партии до недавних пор состоял глава Херсонского облсовета. Она напомнила, что проходящий по делу Игорь Павловский - экс-помощник нардепа от БПП Николая Паламарчука. Однако все "президентские" люди в деле убийства Гандзюк чудесным образом остались вне любых расследований. Включая замгубернатора Евгения Рыщука.
   
уже знаючи почерк Луценка, ми можемо очікувати угоду зі слідством

Павловський вказує на Мангера як замовника, і за це отримує символічне покарання, або взагалі умовний термін.
таким чином і від депутата БПП підозру відведуть, і піар Порошенку на вибори зроблять
   
уже знаючи почерк Луценка, ми можемо очікувати угоду зі слідством

Павловський вказує на Мангера як замовника, і за це отримує символічне покарання, або взагалі умовний термін.
таким чином і від депутата БПП підозру відведуть, і піар Порошенку на вибори зроблять
То есть Мангер неуиновен, а следствие писдит? Я ничего не перепутал?
   
Що тут? партія вбивць виправдовується за особливо жорстоке вбивство молодої дівчини? Ну, ну.
   
То есть Мангер неуиновен, а следствие писдит? Я ничего не перепутал?

На данный момент следствие имеет все шансы быть посланными завтра в суде так как доказательная база пуста и оснований даже для пидозры у следствия нет.

Создается впечатление шо следствие занималось лиш тем шо пыталось шото накопать только на мангера а остальными не только не занималось но и скорей всего "теряло" улики.

На выходе на данный момент "сова натянутая на глобус" и разваленное следствие.
   
Запам*ятайте одне негласне правило слідчого: якщо за перші 3-5 місяців злочин не розкрито, то в подальшому здійснюється лише імітація проведення слідства - ТОРГИ. Все те розвалиться. Якщо злочинцям не було пред*явлено підозру по гарячих слідах, то що б зараз не пред*являли - то все розвалиться в подальшому. Перші півроку ключові. Назвуть вам потім колись імена всіх, або не назвуть - то вже залежно від того, кому то треба і кому то вигодно. Хто відкупився - того ім*я не прозвучить, а хто не відкупився, бо не мав таких грошей, то може і потягають його як собака куфайку. Тут питання в іншому: САМА Катя називала чиїсь імена? Вона ж повинна була знати, хто її замовив, хто вбивав. Із ким у неї був конфлікт. А може там взагалі був конфлікт із ревнощів? А Потрошенку вигідно було його політизувати? Як же ж вдало організували підозру акурат перед виборами. Ну, як ніколи вчасно ж! Думаю, якби не передвиборча агітація, то нікому б і нахер не був потрібен той батько із його Катею. Тут головне, використати для себе вигоду із цього всього. А от як тільки  пройдуть вибори, про ту Катю всі забудуть як про дурний сон. І навіть якщо Потрошенко знову пройде на свій другий нереальний строк, ніхто розслідувати нічого не буде - ото є ті, що вже сидять - їх посодють, або і взагалі через 18 місяців відпустять і все замвкне до наступних виборів - може хтось із Пецікових поплічників коли буде балотуватися на табуретку, підніме знову Катю на переможну палицю як червону тряпку і буде носитися у разі якщо Тимошенко знову попреться на вибори.

Десь так. Просто, зараз дуже вигідно юзати Катю, бо вона, на думку потрошенка, непогано топить Тимошенку. Але якщо Тимошенко якось позбавляється від злочинців, виключаючи із своїх рядів, то Порошенко, на відміну від неї, навпаки, збирає все оте злочинне отреб*я навколо себе - вже сам Нарік чого вартий.

Останнє редагування: 11 лютого 2019 21:39:56 від Karoffka
   
"сильна команда на місцях"

все таки сильні організатори, що тимошенко що порошенко
такі кадри понабирали...

Останнє редагування: 11 лютого 2019 21:37:58 від рино
   
Понеслась


Тимошенко всегда ищет политические мотивы в уголовных делах депутатов-преступников, которых привела во власть, - БПП


В Блоке Петра Порошенко заявили, что Юлия Тимошенко всегда ищет политические мотивы в уголовных делах депутатов-преступников, которых привела во власть.
бпп

Об этом говорится в сообщении пресс-службы партии Блок Петра Порошенко "Солидарность", информирует Цензор.НЕТ.

"В уголовном деле Владислава Мангера она нашла политические мотивы там, где их нет. Хотя истинные мотивы Ю.Тимошенко стали очевидными после того, как В.Мангера исключили из партии за день до вручения ему подозрения о совершении преступления. Таким образом "Батькивщина" по сути признала, что лидеру партии было известно о его непосредственной причастности к организации убийства Екатерины Гандзюк", - говорится в сообщении.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Подозреваемый в организации убийства Гандзюк Мангер: "Я не собираюсь никуда ехать или бежать". ВИДЕО

В БПП призвали Тимошенко нести ответственность за кадровую политику своей политсилы : "и за члена так называемого Комитета спасения Украины Владимира Олийныка, и за министра обороны времен Виктора Януковича Дмитрия Саламатина, и за Надежду Савченко, и наконец за депутата-убийцу Виктора Лозинского и подозреваемых в причастности к убийству Александра Шепелева, а теперь - и Владислава Мангера".
   
Судя по всему гордеева и рыщука отмажут
   
О, сподіваюсь на ваш коментар на цей мій допис нижче.
Я про те, що заарештованого з підозрами Ігоря Павловського,- помічника депутата від БПП Миколи Паламарчука, цей депутат його звільнив в акурат напередодні арешту.
Розраховую на логічну відповідь  :shuffle:

писи ви не перша з такою логікою
Тут відписаного вами Карлушу Волоха вже приносили


а в чому питання то?
згідно з матеріалами слідства цей Павловський таки має прямий стосунок до вбивства
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія