Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Еволюція тероборони: відучора їм дозволено використовувати артилерію та РСЗО :D

А починалось все з "особистої мисливської зброї та набоїв до неї..."
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-29-grudnya-2021-r-1448-403

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 05 квітня 2022 р. № 403
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1448
Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1448 “Про затвердження Порядку застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань територіальної оборони” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 10, ст. 516) зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 24 лютого 2022 року.

               Прем’єр-міністр України                  Д. ШМИГАЛЬ
   
Зміни, що додаються:

   
Ще не привезли
   
не думаю що прямо таки всім тербатам дадуть таку зброю, але величезним плюсом буде те що велика кількість людей буде навчена такою зброєю користуватись, країна стане неприступною
   
Зміни, що додаються:



Хорошая новость! Это означает что много уже Штаты передали.
   
то мабуть вони рашиську зброю використовують. Вирішили узаконити ..Може  в них ще танки є?

   
не думаю що прямо таки всім тербатам дадуть таку зброю, але величезним плюсом буде те що велика кількість людей буде навчена такою зброєю користуватись, країна стане неприступною
Естественно, кто обучен ею пользоваться! Кроме того, следует учитывать, что на руках украинцев столько трофейного разнообразного оружия, что при соответствующем обучении, это будет несколько миллионная армия! А отдать трофей вряд ли украинцы согласятся!
   
“4. Під час перенесення або перевезення особиста мисливська зброя, стрілецька зброя, інші види озброєння членів добровольчих формувань можуть бути у зарядженому стані та поза спеціальним чохлом, кейсом, футляром тощо, але виключно під час виконання ними завдань територіальної оборони.  При цьому перенесення або перевезення членами  добровольчих  формувань особистої мисливської зброї, стрілецької зброї, інших видів озброєння та боєприпасів до них здійснюється з дозволу відповідного командира добровольчого формування.”;
   
Я так підозрюю, що тероборона ще фору дасть розфуфириним російським десантникам.  А російські танкісти взагалі їх, як вогню, бояться.  Найстрашніше їх тільки ті на тракторах.  Ті ващі звірі.

   
Авиацию нельзя ?  :(

пацаны согласятся только на ф35
   
Я так підозрюю, що тероборона ще фору дасть розфуфириним російським десантникам.  А російські танкісти взагалі їх, як вогню, бояться.  Найстрашніше їх тільки ті на тракторах.  Ті ващі звірі.

знаник трор и местности, мотивауюция, мужики по 40 а не сосунки
   
пацаны согласятся только на ф35
Які f35, тільки f22.
   
Кажуть, що NLAW можна з вікна кімнати стрельнути по танку чи іншій цілі.
   
Кажуть, що NLAW можна з вікна кімнати стрельнути по танку чи іншій цілі.
якшо кімната метрів 50 і в ній ніхто не збирається більше жити, то звісно можна
   
якшо кімната метрів 50 і в ній ніхто не збирається більше жити, то звісно можна

Звідки ці дані?
   
Звідки ці дані?

 :facepalm1: Я просто прочитала інструкцію
відкрий ютуб і знайди там будь-який МК з користування нлавом джавеліном чи стінгером.
   
:facepalm1: Я просто прочитала інструкцію
відкрий ютуб і знайди там будь-який МК з користування нлавом джавеліном чи стінгером.

Дивився. В основному розпаковка, інструкція користування, покази на полігонах. В характеристиках вказується, що пристосовано для стрільби з закритих приміщень і в присутності інших бійців. Про 50 метрів і якесь пошкодження той кімнати нічого не вказується. 
   
якшо кімната метрів 50 і в ній ніхто не збирається більше жити, то звісно можна
З NLAW якраз все не так. Можна запускати через вікно, хоч з вбиральні.
   
З NLAW якраз все не так. Можна запускати через вікно, хоч з вбиральні.
а якого хрєна вони попереджають про гази, про 5-7 м позаду шоб нікого не було, тощо?
   
а якого хрєна вони попереджають про гази, про 5-7 м позаду шоб нікого не було, тощо?

Бо гази, і щоб нікого не було! Тощо.
   
чисельність ЗСУ регламентована законом. ТрО теж. але то таке. ;)
ну, ви зрозуміли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія