Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

:facepalm1: який ідіотичний висновок
Так і є.
Тому висновок НЕ ідіотичний, а розумний, буде таким: "Т.Г.Шевченко був українцем, хоча й писав повісті (і, звісно, користувався у повсякденні) російською мовою".
І звідси ж випливає ще один цілком логічний і розумний висновок: "Українець може бути активним користувачем і носієм російської мови - і це жодним чином не заважає йому (їй) бути українцем".

І да, при цьому він (вона) повинен знати і володіти українською мовою. А якщо ні, то не може стати держ.службовцем, суддею чи, напр., викладачем україномовного вузу/школи.

Останнє редагування: 2 жовтня 2018 12:15:56 від Джедай
   
Re: Томос наш

 :S
У Порошенко увидели в иске по автокефалии российский след
1 октября 2018, 21:39
В Администрации президента не сомневаются, что поместная церковь является сферой национальных интересов.

У президента увидели в иске по автокефалии российский подтекст / Фото: Pixabay
Святослав Цеголко, пресс-секретарь президента Петра Порошенко убежден, что иск против главы государства по причине получения Украиной автокефалии инициирован Россией.

"Вижу, что Россия не может смириться с правом украинцев на церковь. Уже и иски в суд появились. В связи с этим хотим заявить: борьба за Томос об автокефалии отвечает национальным интересам", - написал он в Twitter.

Напомним, "неправительственная организация верховенства права" обратилась в суд с требованием установить отсутствие у президента Украины Петра Порошенко полномочий "вмешиваться в деятельность церкви".

А що це дасть позивачам , навіть якщо суд скаже що Порошенко не мав права вмішуватись в діяльність церкви ?
Дивні якісь . Ну не мав , ну вибачайте
   
Re: Томос наш

Наш Президент в перших рядах.

   
Re: Томос наш

розумний висновок: "Українець може бути активним користувачем і носієм російської мови - і це жодним чином не заважає йому (їй) бути українцем".
8-:  ну от подивись на результат цього розумного висновку на прикладі Криму і Донбасу, де оця хня була нормою.
   
Re: Томос наш

8-:  ну от подивись на результат цього розумного висновку на прикладі Криму і Донбасу, де оця хня була нормою.
ну от подивись на результат цього розумного висновку на прикладі Одеси,  Харківа, Миколаєва та Хєрсона де оця хня була нормою.
   
Re: Томос наш

Наш Президент в перших рядах.
тупим, біблія: не питай звідки йдеш, а питай куди йдеш
   
Re: Томос наш

Наш Президент в перших рядах.
Показати зображення...
Не підкажете якого року фотографія?
   
Re: Томос наш

Не зовсім про Томос, але... бойові комарі атакують :K

Намісник Успенської Києво-Печерської Лаври УПЦ МП митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло (Лебідь) заявив про “секретні лабораторії США”, розкидані по колишньому СРСР, де розводять “бойових комарів” та іншу отруйну живність.

Своїми роздумами митрополит Павло поділився з журналістами московського пропагандистського видання “Україна.ру”, передає Credo.Ru.

“Сьогодні хвороб невидимо. Ну, вони самі собою не є. Це є в лабораторії. Ось, мені довелося нещодавно чути, що є лабораторій кілька на території Радянського Союзу колишнього, американських, які заражають комарів, заражають інших комах, тварин, і випускають у світ для того, щоб нести загрозу населенню”, – розповів  єрарх.

Додамо, що митрополита розкритикували й у РПЦ.

Так, колишній голова синодального Відділу зі взаємодії Церкви і суспільства РПЦ МП о. Всеволод Чаплін, відомий своїми радикальними поглядами,  порадив митрополиту озброїтися доказами існування “бойових комарів”, перш ніж заявляти про таке.

https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/72867/

   
Re: Томос наш

По сообщениям СМИ, Константинополю не нужны избиения верующих в Украине.

Каждое заявление Филарета о перспективе захвата лавр, монастырей и храмов отдаляет перспективу получения Томоса. Об этом сообщает «Коммераснтъ», ссылаясь на свои источники в Константинопольской Церкви.

«Филарета и УПЦ КП для нас не существует, а УПЦ юридически сейчас – часть РПЦ, – сообщил собеседник “Коммерсанта” в Константинопольском Патриархате. – Предстоятель новой Церкви будет избран в Константинополе, но каждое заявление Филарета о перспективе захвата лавр, монастырей и храмов отдаляет перспективу получения Томоса. Константинополю не нужны избиения верующих в Украине».
   
Re: Томос наш

Гідний кандєдад в прєзідєнти украІни, нє?
та приблизно такий же як і чинний президент - дячок МПЪ

але тут ви вже розумієте, що у Гриценка був вибір, але він обрав саме МПЪ, чи не так?
   
Re: Томос наш

Не підкажете якого року фотографія?
того року, коли в Україні вже були офіційні приходи і УАПЦ, і КП
принаймні у Києві - то точно були
   
Re: Томос наш

того року, коли в Україні вже були офіційні приходи і УАПЦ, і КП
принаймні у Києві - то точно були
Рік наведіть, будь-ласка.
   
Re: Томос наш

Рік наведіть, будь-ласка.
2009
   
Re: Томос наш

2009
Скажіть, є різниця між 2009 та 2016 роками?
   
Re: Томос наш

Скажіть, є різниця між 2009 та 2016 роками?
в плані наявності вибору церкви? Звісно, ні, немає
   
Re: Томос наш

того року, коли в Україні вже були офіційні приходи і УАПЦ, і КП
принаймні у Києві - то точно були

Недарма люди кажуть:

"Дурна та людина, яка ніколи не змінює своєї думки".
"Дурний той чоловік, який ніколи не змінює своєї думки".
"Тільки дурні й мертві не змінюють своїх поглядів".
   
Re: Томос наш

По сообщениям СМИ, Константинополю не нужны избиения верующих в Украине.

Каждое заявление Филарета о перспективе захвата лавр, монастырей и храмов отдаляет перспективу получения Томоса. Об этом сообщает «Коммераснтъ», ссылаясь на свои источники в Константинопольской Церкви.

«Филарета и УПЦ КП для нас не существует, а УПЦ юридически сейчас – часть РПЦ, – сообщил собеседник “Коммерсанта” в Константинопольском Патриархате. – Предстоятель новой Церкви будет избран в Константинополе, но каждое заявление Филарета о перспективе захвата лавр, монастырей и храмов отдаляет перспективу получения Томоса. Константинополю не нужны избиения верующих в Украине».
Так Филарет не говорит про какие бы то ни было захваты, он постоянно повторяет мантру, что общины/приходы самы будут решать.
   
Re: Томос наш

Недарма люди кажуть:

"Дурна та людина, яка ніколи не змінює своєї думки".
"Дурний той чоловік, який ніколи не змінює своєї думки".
"Тільки дурні й мертві не змінюють своїх поглядів".
зручна позиція

моя мама померла у 1998 році
треба було щось там зробити у церкві з землею з могили
я живу у центрі міста, тут всі церкви як були тоді, так і досьогодні належать МПЪ
комп вдома вже тоді був, але інтернету у мене ще  не було
якось через людей відшукала адресу у іншому кінці міста, там у приміщенні старого кінотеатру розташувалася церква КП
звісно, тільки так
   
Re: Томос наш

Недарма люди кажуть:

"Дурна та людина, яка ніколи не змінює своєї думки".
"Дурний той чоловік, який ніколи не змінює своєї думки".
"Тільки дурні й мертві не змінюють своїх поглядів".
Це - не про юльків.
   
Re: Томос наш

в плані наявності вибору церкви? Звісно, ні, немає
Погодьтесь, що в в мирний час стати дяком, чи ким там він став і під час війни брати шлюб - це трохи різне.
До слова - я не схвалюю того рішення Порошенка.
   
Re: Томос наш

Наш Президент в перших рядах.
Показати зображення...
От мені цікаво -- заради чого він це робив?
   
Re: Томос наш

Це - не про юльків.
звісно
це - зручна позиція для педрючків, які постійно перефарбовуються - то з дрищат у типу противсіхів-синячків, то з синячків у педряток. Ким будете за півроку? рабінятами-бойківчатами?
   
Re: Томос наш

Погодьтесь, що в в мирний час стати дяком, чи ким там він став і під час війни брати шлюб - це трохи різне.
До слова - я не схвалюю того рішення Порошенка.
мені важко оцінити
за останні роки (приблизно 27 років) я тільки один раз зрадила своїй внутрішній установці не переступати порогу МПЪ
але так склалися обставини, іншого виходу у мене не було, на жаль
а, нє! Ще раз заходила, у Ніцці, там є церква, православная, русская. Заходили просто подивитися, насправді красиво і затишно. Навіть фотки десь є )))
   
Re: Томос наш

звісно
це - зручна позиція для педрючків, які постійно перефарбовуються - то з дрищат у типу противсіхів-синячків, то з синячків у педряток. Ким будете за півроку? рабінятами-бойківчатами?
Ще одна концептуальна помилка юльків - навішувати невідомо які ярлики на тих, хто не поділяє їхню думку та не є фанатиком Багіні.

Останнє редагування: 2 жовтня 2018 16:38:53 від Taras_Potatos
   
Re: Томос наш

мені важко оцінити
за останні роки (приблизно 27 років) я тільки один раз зрадила своїй внутрішній установці не переступати порогу МПЪ
але так склалися обставини, іншого виходу у мене не було, на жаль
а, нє! Ще раз заходила, у Ніцці, там є церква, православная, русская. Заходили просто подивитися, насправді красиво і затишно. Навіть фотки десь є )))
Звичайно, що Вам важко оцінити. Певно в писанні Вашої секти є якийсь пункт про автоматичну анафему у випадку коли Ваші слова можна хоч віддалено потрактувати, як оправдальні.  :)
   
Re: Томос наш

Ще одна концептуальна помилка юльків - навішувати невідомо які ярлики на тих, хто не поділяє їхню думку та не є ванатиком Багіні.
я не є фанатиком ніякого політика
але у схвалених вами тезах бадилля чітко проглядає бажання змус запропоновувати присутнім забути про всі антиукраїнські діяння-висловлювання Педра
   
Re: Томос наш

Звичайно, що Вам важко оцінити. Певно в писанні Вашої секти є якийсь пункт про автоматичну анафему у випадку коли Ваші слова можна хоч віддалено потрактувати, як оправдальні.  :)
чорт зна що
якась секта...від беззаперечного прихильника того, хто "все робить правильно" - апріорі, що б не зробив у минулому та майбутньому
   
Re: Томос наш

Так Филарет не говорит про какие бы то ни было захваты, он постоянно повторяет мантру, что общины/приходы самы будут решать.
в лаврах и монастырях нет общин.
там монахи во главе с наместником.
   
Re: Томос наш

чорт зна що
якась секта...від беззаперечного прихильника того, хто "все робить правильно" - апріорі, що б не зробив у минулому та майбутньому
Ви хочете сказати, що Порох робить погано, докладаючи зусиль для отримання Томосу Україною?
   
Re: Томос наш

Ви хочете сказати, що Порох робить погано, докладаючи зусиль для отримання Томосу Україною?
звісно. я такого сказати не хочу і не можу
але водночас скажу, що ніякої заслуги Педра у можливому наданні автокефалії Українській церкві немає
і ніяких особливих зусиль йому докладати не довелося
а надто - чимось жертвувати
   
Re: Томос наш

в плані наявності вибору церкви? Звісно, ні, немає
Тимошенко парафіянка якої церкви?
   
Re: Томос наш

звісно. я такого сказати не хочу і не можу
але водночас скажу, що ніякої заслуги Педра у можливому наданні автокефалії Українській церкві немає
і ніяких особливих зусиль йому докладати не довелося
а надто - чимось жертвувати

 :facepalm1:  :facepalm:  :facepalm1:
в цій гілці детально розписані кроки Петра, як саме він добивався Томосу, шукайте
   
Re: Томос наш

звісно. я такого сказати не хочу і не можу
але водночас скажу, що ніякої заслуги Педра у можливому наданні автокефалії Українській церкві немає
і ніяких особливих зусиль йому докладати не довелося
а надто - чимось жертвувати

Власне цими твердженнями Ви демонструєте зашореність і предвзятість в судженнях.
   
Re: Томос наш

Тимошенко парафіянка якої церкви?
КП
ашо?
   
Re: Томос наш

Власне цими твердженнями Ви демонструєте зашореність і предвзятість в судженнях.
добре
тоді поясніть будь ласка, чому прохання про автокефалію Педро підписав лише цього року? Чому не зробив цього відразу після вступу на посаду? Пошта між Києвом і Стамбулом наче ж працювала ?
   
Re: Томос наш

він добивався Томосу
але хоча би битися головою об стінку не довелося, сподіваюся?
   
Re: Томос наш

Тимошенко парафіянка якої церкви?



   
Re: Томос наш

добре
тоді поясніть будь ласка, чому прохання про автокефалію Педро підписав лише цього року? Чому не зробив цього відразу після вступу на посаду? Пошта між Києвом і Стамбулом наче ж працювала ?

Напевне тому, що тоді шанси на успішне рішення були менші? Чи Ви вважаєте, що до кидка Варфоломія Гундяєвим шанси на успішне вирішення цього питання були вищі?
   
Re: Томос наш

Ви хочете сказати, що Порох робить погано, докладаючи зусиль для отримання Томосу Україною?
За цю справу йому +,хоч я є його противник.
   
Re: Томос наш

Тимошенко парафіянка якої церкви?
Всі прихожани,100%,до храму ходять поспілкуватися з Богом.Хто куди ходив,туди й ходитимуть,а попів,котрі налаштовують людей проти України,будуть "пресувати"і держава і патріоти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія