Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

ну, чи побачило реальний Захід, такий який він є, а не як намальовано в рекламних листівках нашого світлого майбутнього

Побачити - то туризм, а тут життя налагоджують, обзаводяться звязками, знайомим, вівчають законодавство, шукаують опортюниті, працють, роблять бізнес. Це суттьево.
   
Скоріше не повернуться ті хто не має ні власного житла/землі, ні професії і нормальної (що може забезпечити базові потреби) роботи - вони і тут в ЄС чорнороби, в тій же соціальній ніші, проте з\п і статус для тих хто їх знає вдома, вищі. Але такі і тут нічого роблять щоб залишитись.То ж зможуть зачепитись не всі такі.
Також не повернуться ті хто вже має професію, підтвердили її тут, вчаться, самі орендують житло і харчуються, а  не на соціалі,  працюють не за мінімалку і мають певні перспективи - таких цілеспрямованих вмотивованих і дієвих дуже малий відсоток.

Більшість - болото. Крім тих хто з фронтової зони, всі мають житло (житло у батьків\дідів то 100%), більшість в провінції, хоча  завжди хотіли в столицю чи обл.центр. Професії не було вдома і тут теж нема і не хочуть вчитися, бо то треба платити. Навіть на права не хочуть здавати, бо то ж треба аж 15 євро заплатити щоб скачати ПДР і потім ще за водіння і за самі екзамени сотню-дві - ужас!
Працюють чорноробами за мінімалку і дуже дивуються якщо їх миттєво звільнюють за вибрики, лінощі чи недисциплінованість, бо щиро впевнені що пашуть на місцевих, "піднімають їм економіку"(с),  і без їх роботи тут всі пропадуть. Поки є соціальне житло і виплати, тусять в середовищі собі подібних то не відчувають себе на соціальному дні, бо для своїх що залишились в Україні, вони еліта і вхопили Бога за бороду - аж в Ірландії тепер живуть.
З ста людей що жили поруч, не вчиться ні мови, ні професії, не намагається отримати якусь ліцензію, ніхто - думкой багатіють обженити якогось ірладця "прилічного", з житлом і грошима чи впевнені що "нас нє виганят, нє імєют права". Реально зможуть тут "зачепитись" чорноробами, дорожніми робочими і т.п. може 10-15-максимум 20%. Всі решта як отарою прибігли сюди, так і поїдуть назад, бо "всі їдуть, бо тут ЦІ (ірландці тобто) нас виганяють".

Більшість людства - пасивні барани, всі ті хвилі міграцій обумовлені тим що вони сунуть "куди всі".

То ж Україна не обезлюдніє, в нових поколіннях українців буде так само 80% від тупих і ще тупіших до нормальних але не активних, і 20% тих розумних і активних що рухають прогрес і за ким ті барани слідом йдуть.




Останнє редагування: 1 липня 2023 13:11:37 від komarik2008
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

болгарія давно в нато і ес - особливого буму там нема

В Болгарї не було «Плана Маршала» і тих коштів, які вже наскирдовані для відбудови України.
Зрозуміло, що сама Україна не зможе відбудувати економіку, навіть маючи ці кошти. Але є купа міжнародних компаній, які захочуть урвати собі шмат цього пирога.
   
чтобы твоя племяшка поумнела, ей не в Киеве сидеть надо было, а в Запорожье или Днепре..
ти, мабуть, забув, що в лютому-березні криваві бої відбувалися під Києвом?
а взимку доводилося сидіти по 36 годин без світла, з усіма наслідками?
а ще в травні ц.р.над Києвом збивали десятки ракет?.

І чомусь ти втік не в "безпечний", на твою думку, Київ, а у Фінляндію.

"втік"?

а у меня в Киеве было жилье? хоть какое-то? я искал. хервам. нет мест.
в Львове и в окрестностях было жилье?
нет, было...
плати 12 килогривен в месяц + задаток и живи. пока хозяин захочет. а как не захочет - то вали нахер.
и 12 килогривен - это БЕЗ коммуналки. то отдельно.
а еще кушать что-то нужно.
и одеваться

а бесплатно (и то не насовсем) - только на полу в школе в Львове. на сквозняке.
знаешь, что такое на полу после пневмонии на сквозняке лежать?

Финны мне случайно попались. пообещали жилье - дали. пообещали мед.помощь для мамы - дали. собой я тоже занялся, но поздно. в итоге - вырванные зубы (потому, что поздно обратился).


и ты после этого открываешь на меня пасть и кричишь "втік"? знаешь, сколько чиновников и как меня посылало на хер, когда я пытался остаться в Украине? потому, что им было ПОХЕР. и на меня, и на маму.
я не забываю добро, сделанное мне.
зло тоже не забываю.

ЗЫ добавлю. первую помощь от государства, как ВПО, я получил, физически пересекая Финский залив. на телефон пришло уведомление Привата о зачислении денег... а до того был хервам, а не деньги.
   
"втік"?

а у меня в Киеве было жилье? хоть какое-то? я искал. хервам. нет мест.
в Львове и в окрестностях было жилье?
нет, было...
плати 12 килогривен в месяц + задаток и живи. пока хозяин захочет. а как не захочет - то вали нахер.
и 12 килогривен - это БЕЗ коммуналки. то отдельно.
а еще кушать что-то нужно.
и одеваться

а бесплатно (и то не насовсем) - только на полу в школе в Львове. на сквозняке.
знаешь, что такое на полу после пневмонии на сквозняке лежать?

Финны мне случайно попались. пообещали жилье - дали. пообещали мед.помощь для мамы - дали. собой я тоже занялся, но поздно. в итоге - вырванные зубы (потому, что поздно обратился).


и ты после этого открываешь на меня пасть и кричишь "втік"? знаешь, сколько чиновников и как меня посылало на хер, когда я пытался остаться в Украине? потому, что им было ПОХЕР. и на меня, и на маму.
я не забываю добро, сделанное мне.
зло тоже не забываю.

тебе финны забесплатно делают добро, а мы, переселенцы ТОЖЕ, тут, в Киеве, потеряв ВСЕ материальное, своим трудом зарабатываем на те же зубы, лечение, медицину и прочие благости. пашем 24/7.
   
ну, чи побачило реальний Захід, такий який він є, а не як намальовано в рекламних листівках нашого світлого майбутнього
писати зі швайцарії як все погано на заході - це для відлякування конкуренції?
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Побачити - то туризм, а тут життя налагоджують, обзаводяться звязками, знайомим, вівчають законодавство, шукаують опортюниті, працють, роблять бізнес. Це суттьево.

... і розуміють, що в Україні було краще ... а їм весь час вкладали в мізки, що срака - в Україні, а в Європі - рай  :laugh:
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Наче так легко залишитися в будь-який країні Європи після закінчення війни? ? Усі наші громадяни живуть під статусом Тимчасовий притулок. Дай Боже війна закінчиться. І тоді статус автоматично знімається. Зможуть залишитися або ті, які працюють в деяких важливих для цієї країни сферах і де країна має дефіцит кадрів, або хто одружився з місцевих ( але й в цьому випадку своя процедура, бо шлюб не надає тобі права на ПММ).
Багато з наших жінок, які мали кваліфіковану роботу в Україні, вимушені були влаштуватися як прибиральниці чи працювати на фабриках пакувальницями чи т.п, то при наявності свого житла в Україні чого їм тут жебракувати на копійки?
Моя дочка в березні 2022 приїхала до нас в Нідерланди з сином 2,5 років та кішкою, до серпня жили з нами у квартирі. Але вона ІТ-спеціаліст. Працює вдома, то орендувала будиночок, за 1200€ в місяць, бо маленькі квартири тут з однією спальнею не здають якщо в тебе дитина. Ніякого соціала не отримує. Правда поки вільна від податків, за машину теж не платить по Нідерландським, та медична страховка безкоштовна. У малого в минулому серпні діагностували діабет 1 тому сидить тут, хоча серцем в Україні.
В Києві у них квартира, то як тільки доб'ють ціх гадів, то відразу повернеться. І таких дівчат з її кола дуже багато. Зараз хто в Польщі, хто Франції, хто в Німеччині.
   
Якщо ти довбень то що тут шо там будеш нищебродом і не факт, шо там буде краще.
Якщо ж працьовитий спец то і тут заробиш.
Десь так
   
Повернуться чи ні, то лише питання скілкі продовжиться ця війна, чим довше це все буде, тим меньше відсоток тих хто повернеться.
   
послушай, ты подзаебал своей исключительностью. нам всем очень жаль, мы все очень сочуствуем твоей беде и тому, что не повезло тебе жить в Мариуполе. как показывает практика - жить опасно на бОльшей части Украины, и Винница - не исключение. а к киевлянам у тебя, сука, какие претензии?! Тебя не ипет, что полкиева заселено переселенцами?

ты, б***ь, прикрываешься брльной мамой в том, что не можешь вкрнуться хотя б в тот же Киев, или Винницу. а я вот думаю, что сейчас ты ЛУКАВИШЬ.

Пан писав, що перезимує і повернеться. Просто зима у Фінляндії дуже довга.
   
Пока я "в строю", жена с детьми больше года в Баварии (Ингольштадт). Высшее университетское мед.образование интерестно немцам, готовы помогать в подтверждении/легализации диплома, но с какой перспективой - медсестры!  (td) Сейчас жена по договору  подрабатывает косметологом, но доходы не ахти.
Собственница сети аптек нашла жену и уговаривает переехать в другой город (Бургхаузен) работать в аптеке; уже сейчас помогает найти жильё и школу детям. До сдачи немецкого на уровень С1 и пересдачи мед.экзамена (не каждый немец сдаст на С1) жене светит около 2К евро. После сумма удваивается (+активно стаж плюсуется), но для этого понадобится время.
Сын (исполнилось 18) год учился и в немецкой школе (адаптационный курс) и онлайн поступил в универ в Украине. Вернее не учился ... . В германии оставаться не хочет: "слишком зарегулировано". Но ... подписал договор в каком то кафе (тоже около 2К), предьявил договор властям и спрыгнул с социалки; останется сам в Ингольштадте. Сказал немцам: годик поработаю, подучу бытовой язык, а потом решу - учится дальше или нет. Немцы положительно восприняли трудоустройство и готовы через год в случае вазвращения к учёбе восстановить соц.пакет.
Проще всего младшей (15) ... . По итогам года она одна в адаптационном классе получила рекомендацию перейти со след.года учиться с немцами ... .
И это мы до сих пор не решили: вернёмся ли мы в Украину после войны, но в Северодонецк точно не вернёмся ...
   
І так 1000 років. Я коли хату будував знаходив ядра від гармат.

Здав в музей?

Чи собі залишив, як антикваріат?
   
:facepalm1:
В нас набагато дешевше.
   
Здав в музей?

Чи собі залишив, як антикваріат?

Десь валялось, потім одав комусь. Ржавий метал.
   
тебе финны забесплатно делают добро, а мы, переселенцы ТОЖЕ, тут, в Киеве, потеряв ВСЕ материальное, своим трудом зарабатываем на те же зубы, лечение, медицину и прочие благости. пашем 24/7.

за что я им буду благодарен до конца жизни. потому, что в тяжелое для меня время они подали руку помощи.
мне помогали и в Украине. тех людей я помню поименно. и не забуду.
но, к сожалению, власть показала себя... скажем так, с нехорошей стороны. это я ОЧЕНЬ дипломатично сказал.
   
В нас набагато дешевше.

Ну то жінкам в Німетчині взагалі безкоштовно. Е одна знайома в нас, кинула тут родину, і в інсте з Бундеса фоточкі постить, як вона по кабах, та різних місяцях тусується, яке гарне життя в неї. Яка тупа істота
   
тебе финны забесплатно делают добро, а мы, переселенцы ТОЖЕ, тут, в Киеве, потеряв ВСЕ материальное, своим трудом зарабатываем на те же зубы, лечение, медицину и прочие благости. пашем 24/7.
Їдь в Європу, все буде задарма.
   
Яка тупа істота
Так всі релігії про жінок таке пишуть.
Це не новина.
   
чтобы твоя племяшка поумнела, ей не в Киеве сидеть надо было, а в Запорожье или Днепре.. я не буду про Херсон или Бахмут говорить, но войны многие "беженцы" не знают.
что такое НАСТОЯЩИЙ обстрел - тоже. вот и перебирают харчами...
многие еще ТРЕБУЮТ у местных... считая, что за них платит... ООН  :weep:  :lol:
я когда про ООН услышал - ржал, шо ненормальный. а эти на полном серьезе такое задвигают.

Можеш сміятись, але моя сусідка,яка останні 20 років живе в Фінляндії, здала минулого літа свою київську квартиру двом з Дніпра.

То вони взимку назад повернулись, бо "в Дніпрі менше відключень, ніж в Києві, і хата тепліша"

ІТшн Ки.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

писати зі швайцарії як все погано на заході - це для відлякування конкуренції?

чому все погано? маєте кваліфікацію, щоб заробляти 10К на місяць - все буде добре
хоча б з такою кваліфікацією в Україні напевно було би ще краще
он Радник з Англії практично те ж каже
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

болгарія давно в нато і ес - особливого буму там нема
не порівнюй.
якщо гіпотетично припускаємо. що Україна переможе і отримає гарантії безпкки (а від цього все відштовхується! без гарантій ніхуа не буде).
там буде колосальний обєм відновлювальних робіт. Джерелом фінансування буде а)репарації від РФ б) умовний "план Маршалла"
Це не те що фантазії а необхідна умова відновлення України. А хто ж має заплатити за все поруйноване на суми 1000-2000 млрд $

а якщо є обєм робіт і фінансування
то підтягнуться і захдіні фірми, і захдіни спеціалісти, і українці повернувсшись, будуть мати робочі місця.

Останнє редагування: 1 липня 2023 13:18:44 від T.Blair.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

З останнього: буквально наступного тижня повертаються дві сім'ї, які потоваришували...   одна з Вінниці,  інша зі Слов'янська.  Повертаються, тому що їх діти (19 років) вирішили повертатися. Мова про двох дівчаток, які,минулого року отримали атестат (онлайн)  про закінчення середньої освіти в Україні,  обидві з гарними оцінками.  Ось пройшов рік в Німеччині,  напротязі якого вони вивчали мову, щоб  досягти рівня, потрібного для навчання у вузах Німеччини...   після того,  як стало зрозуміло, що ще 2 роки,  як мінімум,  потрібно буде витратити на досягнення такого рівня,  діти сказали батькам, що досить,  вони повертаються в Україну..    вмовляння про те, щоб почекати і колись отримати європейський диплом,  як винагороду, не допомогло.. 
Дівчатка здружилися... батьки з меншими дітьми їдуть по своїм домівкам,  а дівчинка зі Слов'янська їде до своєї подружки у Вінницю, щоб там вступати до вузу
Прощай Німеччина...

Чому прощай? Закінчать український ВУЗ і якщо будуть підтримувати німецьку зможуть поїхати пошукати роботу в Німеччину.
А деякі ВУЗи заоохочують обмін тв стажування за кордоном.
   
маєте кваліфікацію, щоб заробляти 10К на місяць - все буде добре
Нема в Європі таких з/п.
   
Нема в Європі таких з/п.

Та є. І 10К є, і 20К, і 50
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Нема в Європі таких з/п.

я про Швейцарію
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Та є. І 10К є, і 20К, і 50
в місяць????
та нє гоні.
в ЮК gbp50k в рік це gbp4k в місяць - і це зарплата вища за середню. Це зарплата кваліф.спеціаліста/інженера чи менеджера чи BA чи middle software developer.
чистими на руки gbp3k в місяць
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

 Членство України в ЄС зробить непотрібним переселення. Можна буде поїхати попрацювати і пожити в будь-якій країні за своїм вибором. Зауважте, що всі молоді країни ЄС вже проходили ці етапи. Спочатку відтік людей в більш розвинені країни, потім повернення більшості додому. Рівень комфорту життя поступово зрівнюється і немає сенсу їхати кудись і починати все з нуля, щоби що?
   
послушай, ты подзаебал своей исключительностью. нам всем очень жаль, мы все очень сочуствуем твоей беде и тому, что не повезло тебе жить в Мариуполе. как показывает практика - жить опасно на бОльшей части Украины, и Винница - не исключение. а к киевлянам у тебя, сука, какие претензии?! Тебя не ипет, что полкиева заселено переселенцами?

ты, б***ь, прикрываешься брльной мамой в том, что не можешь вкрнуться хотя б в тот же Киев, или Винницу. а я вот думаю, что сейчас ты ЛУКАВИШЬ.

я выделил. самое интересное
1. МНЕ ПОВЕЗЛО ЖИТЬ В МАРИУПОЛЕ.
при всех недостатках это был КЛАССНЫЙ город. и будет еще лучше.
2. претензии у меня не к киевлянам, а к "туристам". к тем, кто поехал покататься нахаляву в Европу, заодно получая максимум поддержки. в первые месяцы поддержка была максимальной, когда я добрался до Финляндии, поддержка уже снижалась, сейчас - самый минимум, но это пофиг. меня устраивает абсолютно все.
3. назови мне хотя бы одну цитату мою, где я ТЕБЯ ЛИЧНО называл "сукой" и "б***ю"? покажешь? а вот ты отличилась. в отношении незнакомого тебе человека, который  ТЕБЕ ЛИЧНО НИЧЕГО ПЛОХОГО НЕ СДЕЛАЛ. или сделал?
4. вернуться КУДА? в чистое поле?

и наконец. я не хотел про это писать.
когда я вырвался из оккупации и проходил блок-пост орков, на эвак на Запорожье стояло 2 колонны Красного Креста.
пока проходил орков - одна колонна отправилась и поехала на Запорожье.
мы не сильно расстроились, т.к. стояла 2-я колонна напротив. и тут они собрались и уехали. в сторону Мариуполя.
и я с мамой остался В ЧИСТОМ ПОЛЕ. на виду у орков.
первой насмерть замерзла моя кошка.
чуть насмерть не замерзла моя мама. про себя я не говорю.
но я запомнил этот момент, когда ВСЕМ НА ТЕБЯ ПОХЕР.

меня спасли местные. отвезли в школу, отогрели. за что громадное спасибо им.
а вот Красный Крест меня БРОСИЛ. ясно? поэтому, КК я буду ненавидеть до конца жизни.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

в місяць????
та нє гоні.
в ЮК gbp50k в рік це gbp4k в місяць - і це зарплата вища за середню. Це зарплата кваліф.спеціаліста/інженера чи менеджера чи BA чи middle software developer.
чистими на руки gbp3k в місяць

Entry-level software developers in Switzerland positions start at €91,000 per year. Experienced senior software developer positions can get up to €116,000 per year.
https://www.wearedevelopers.com/magazine/software-developer-salary-in-switzerland
   
в місяць????
та нє гоні.
в ЮК gbp50k в рік це gbp4k в місяць - і це зарплата вища за середню. Це зарплата кваліф.спеціаліста/інженера чи менеджера чи BA чи middle software developer.
чистими на руки gbp3k в місяць

І що, нема ніяких топчиків в корпораціях?
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Entry-level software developers in Switzerland positions start at €91,000 per year. Experienced senior software developer positions can get up to €116,000 per year.
https://www.wearedevelopers.com/magazine/software-developer-salary-in-switzerland

У свісів зарплати набагато вищі, ніж в ЮК. Я коли у Швейцарії працюю одразу множу свою ставку на 2.
   
Та є. І 10К є, і 20К, і 50
З яких віддаєш 80%?
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

І що, нема ніяких топчиків в корпораціях?
таких є 0,1% популяції

gbp120k в рік це це gbp10k в місяць - Це зарплата напр. Chief Technology Officer чи керівників (т.зв. C-Suite) в досить солідній фірмі
чистими на руки отримаєш десь ~gbp7k в місяць

різні офісні роботи це діапазон gbp20k-40k в рік залежно від кваліфікації.

поза Лондоном зарплати ще менші хоча і життя дешевше.
   
я про Швейцарію
Тим більше.
Звідки в колгоспників такі з/п?
   
таких є 0,1% популяції

gbp120k в рік це це gbp10k в місяць - Це зарплата напр. Chief Technology Officer чи керівників (т.зв. C-Suite) в досить солідній фірмі
чистими на руки отримаєш десь ~gbp7k в місяць

Ну якщо кажемо про зарплати то так. Але ж є ще інші доходи - дівіденди, рента, опциони.
   
за что я им буду благодарен до конца жизни. потому, что в тяжелое для меня время они подали руку помощи.
мне помогали и в Украине. тех людей я помню поименно. и не забуду.
но, к сожалению, власть показала себя... скажем так, с нехорошей стороны. это я ОЧЕНЬ дипломатично сказал.

А нічого що наша "власть", яка б не була, вирулювала в умовах жорстоких боїв, окупації значної частини території, без грошей, в хаосі мільонів голих\босих біженців, а Фінляндія жила в мирі і достатку і допомога наши не виснажувала і не була аж такою жертовною. В Україні тобі з мамою давали з тих мізерних можливостей що були і ти аж ненавидиш все, бо тобі було недостатньо. "А чьто мнє ета родіна дала, что би я єйо любил і бил благодарен?" - так?
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Є сіті і є решта країни.

The average Canary Wharf and City daily wage ranges from approximately £577 per day for Java Developer to £614 per day for Engineer. The average Canary Wharf and City salary ranges from approximately £69,296 per year for Java Developer to £83,707 per year for Junior Developer.
   
Членство України в ЄС зробить непотрібним переселення. Можна буде поїхати попрацювати і пожити в будь-якій країні за своїм вибором. Зауважте, що всі молоді країни ЄС вже проходили ці етапи. Спочатку відтік людей в більш розвинені країни, потім повернення більшості додому. Рівень комфорту життя поступово зрівнюється і немає сенсу їхати кудись і починати все з нуля, щоби що?
Тому поляки не їдуть з Британії в Німеччину.
Бо Британія не в ЄС.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Ну якщо кажемо про зарплати то так. Але ж є ще інші доходи - дівіденди, рента, опциони.
:facepalm1: ну які ннах дівіденди, рента, опциони в середнього манюпаса?
дівіденди, рента, опциони - допустим є в 3 чи 5% популяції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія