Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав! :lol: :laugh:

   
Здається це було досить давно. :(
Я не бачу нічого веселого в цій події.
Що саме викликало ваш лол?

Останнє редагування: 14 червня 2021 21:02:43 від Vad_Sv
   
Ну й гівна варте то, коли катуваннями змусили!
   
Здається це було досить давно. :(
Я не бачу нічого веселого в цій події.
Що саме викликало ваш лол?
Це сталося сьогодні.
   
Ну й гівна варте то, коли катуваннями змусили!

То було сьогодні і ніякого катування там нема. Ну або він артист рівня Сари Бернар.

Подивіться брифін, перш ніж коментувати.
   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Звідки стільки радощів?
Він заручник
   
Звідки стільки радощів?
Він заручник

Як для заручника занадто щиро виступає.
Чи коли він буде УМОВНО КАЖУЧИ розстрілювати своїх колишніх побратимів - Ви теж будете списувати на те, що він заручник?

Радощів нема. Просто я виявилася права, коли казала, що то все була робота за гроші. І сидіти в тюрмі за роботодавця ніхто не буда. А за ідеали чи принципи - люди сиділи.

Останнє редагування: 14 червня 2021 21:08:06 від tom_cat
   
То було сьогодні і ніякого катування там нема. Ну або він артист рівня Сари Бернар.

Подивіться брифін, перш ніж коментувати.
А звідки вам це відомо? Від луки?

Хотів би я подивитись, що б ви заспівали після першого ляпаса!
   
І як він виглядає на фоні вбитих, покалічених чи пропалих безвісти білорусів, які повірили щирості його закликів і піднялись на протест?
   
І як він виглядає на фоні вбитих, покалічених чи пропалих безвісти білорусів, які повірили щирості його закликів і піднялись на протест?
Пропагандоне, іди до афедрона! :comando:
   
То було сьогодні і ніякого катування там нема. Ну або він артист рівня Сари Бернар.

Подивіться брифін, перш ніж коментувати.

для чого?
поважні люди цього цирку коментувати не будуть
коли людина впевнена, шо його вб'ють, коли літак посадять в Мінську... і літак садять в Мінську
його сильно вмовляти не треба, він скаже все шо від нього вимагатимуть терористи, шо його захопили

тому... ви хочете поговорити про те, шо бацька вклав в уста Протасевича?
   
Просто я виявилася права
Так ти жінка? Ще одна ТП на кшталт мироськи!
   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Як для заручника занадто щиро виступає.
Чи коли він буде УМОВНО КАЖУЧИ розстрілювати своїх колишніх побратимів - Ви теж будете списувати на те, що він заручник?

Радощів нема. Просто я виявилася права, коли казала, що то все була робота за гроші. І сидіти в тюрмі за роботодавця ніхто не буда. А за ідеали чи принципи - люди сиділи.
він уже МІСЯЦЬ в руках каральної машини таргана
Бог один знає шо з ним там робили, а може навіть щось і вкололи
   
І як він виглядає на фоні вбитих, покалічених чи пропалих безвісти білорусів, які повірили щирості його закликів і піднялись на протест?

не вбитим він виглядає

і ви просто виродки, не заклики до протестів вбивають - а Лукашенко з головорізами, яким дозволено все.
   
от ти дурепа. :facepalm:
   
він уже МІСЯЦЬ в руках каральної машини таргана
Бог один знає шо з ним там робили, а може навіть щось і вкололи

 :facepalm:
   
А звідки вам це відомо? Від луки?

Хотів би я подивитись, що б ви заспівали після першого ляпаса!
Він би заспівав "Товаріщ Сталін, проізошла чудовіщная ошибка."  (td)
   
Він - білоруський піп Гапон. Крапка.
   
Він - білоруський піп Гапон. Крапка.
Ти ТП. Крапка!
   
в принципі якби "революція гідності" провалилась би і сбу януковича отак от зняла з рейсу наприклад ееее парасюка -

один в один)))
   
в принципі якби "революція гідності" провалилась би і сбу януковича отак от зняла з рейсу наприклад ееее парасюка -

один в один)))

Ви б теж співали в такій ситуації  по тим самим нотам. Ні?
   
Він - білоруський піп Гапон. Крапка.

А ви людина яка радіє катуванням.  (td)
   
Ви б теж співали в такій ситуації  по тим самим нотам. Ні?

ні. бо я не піп гапон . ні в україні ні де інде)))) мені бридко мати будь які стосунки з гавном )))  :laugh:
   
У хом'ячків розрив шаблону. Єдине виправдвння - "ето всьо под питкамі"!  :facepalm:
   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Мені важко щось казати.
Кати там вправні - можуть все що хоч витягти й так що не буде помітно на тілі.
Але самі особистості цих людей - і цього хлопа і його дівчини, трошечки мені дивні..ну от не робляться так революції.
Так вибиваються пасіонарії, що готові до змін.

Частково з ТС згоден. Але є відсоток в моїй думці на те що це просто молодий дурень.
   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Ти ТП. Крапка!

При чому заносить її все більше і більше. Скоро вже буде тут Захарову тягати.
   
Як для заручника занадто щиро виступає.
Чи коли він буде УМОВНО КАЖУЧИ розстрілювати своїх колишніх побратимів - Ви теж будете списувати на те, що він заручник?

Радощів нема. Просто я виявилася права, коли казала, що то все була робота за гроші. І сидіти в тюрмі за роботодавця ніхто не буда. А за ідеали чи принципи - люди сиділи.

 :facepalm1:
   
А Бандера в руках Гітлера не всрався і не скорився

Караюсь мучусь але не каюсь
   
І СССР не зміг купити Бандеру тому і вбив
   
Отже Бандера не українець та й прізвище дивне не українське
   
просто заеб..сь... протасевич, выясняется,  такая подлая и низкая тварь, что пушистый лука со всеми своими подручными и рядом не стоял. хуйло тоже. и кадыров лапочка. Вот как раз в эти дни попробовала красавица -лесбиянка из чечни сбежать - нашли, "эвакуировали" обратно. И тут же "с воодушевлением запела" тож "Мои права не нарушаются, я в кругу семьи, родителей, близких, у меня все хорошо, никакого давления в мою сторону, меня все поддерживают, успокаивают". Причем, я уверен, что пыток в полном понимании тут как раз не было 100%. Значит, все действительно заеб..сь в правовом государстве хуйлостан.
   
просто заеб..сь... протасевич, выясняется,  такая подлая и низкая тварь, что пушистый лука со всеми своими подручными и рядом не стоял. хуйло тоже. и кадыров лапочка. Вот как раз в эти дни попробовала красавица -лесбиянка из чечни сбежать - нашли, "эвакуировали" обратно. И тут же "с воодушевлением запела" тож "Мои права не нарушаются, я в кругу семьи, родителей, близких, у меня все хорошо, никакого давления в мою сторону, меня все поддерживают, успокаивают". Причем, я уверен, что пыток в полном понимании тут как раз не было 100%. Значит, все действительно заеб..сь в правовом государстве хуйлостан.
А що там чаус?
   
нє, ну я давно в курсі, що  ТС їбанута на всю пусту макітру

але я не думала, що настільки  :facepalm1:
   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Він - білоруський піп Гапон. Крапка.

я колись, випадково, почув розповідь людини, яка розганяла демонстрацію в Каунасі, після смерті Р. Каланти (1972)

так ось він казав, що в той момент, їх (десантуру) так накачали, що якби йому в той момент сказали - вбий своїх батьків, він каже я би не секунди не вагався в той момент

а зараз, трохи подумайте, що в них є на сьогодні, щоби "зламати" любого, хто попав до них
   
А що там чаус?

в твоем вопросе был бы хотя бы гран смысла, если бы я хоть 1 (один) раз когда-то упоминал чауса в любом контексте.
   
а зараз, трохи подумайте

оно сюда не думать и не мыслями делиться ходит
   
опять из ТС вата полезла.
   
в твоем вопросе был бы хотя бы гран смысла, если бы я хоть 1 (один) раз когда-то упоминал чауса в любом контексте.

А до чого тут ти. В Україні теж це далеко не гаразд все з свободами а з корупцією казнокрадством зловживаннями брехнею імітацією все значно гірше ніж в Росії та Білорусії

   
Re: Протасєвіч заспівав. З натхненням заспівав!  :lol:  :laugh:

Та етат Пратасєвіч ващє сам захатєл с самольота слєзть в Мінске! Крічал "астанавітє самольот - я слєзу"
Лукавий просто виконав прохання громадянина!
Он нівіновєн!
   
А до чого тут ти. В Україні теж це далеко не гаразд все з свободами а з корупцією казнокрадством зловживаннями брехнею імітацією все значно гірше ніж в Росії та Білорусії

ок, я не хочу спорить о том, где чего больше (даже если я и не согласен КАТЕГОРИЧЕСКИ)... это НЕ имеет никакого отношения к обсуждаемому вопросу.

никакого. Просто обычный хуйловский прием - вариация на тему "сам дурак", верно? а раз так, то сиди и молчи в тряпочку, так, хуйлолиз?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія