Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T Ставимся, що статтю писала жінка? І нічого тут аморального немає. :blush2:

То ти не пробував.
Крокодил пишет в личку .....
   
То ти не пробував.

пробував.
з каровкамі набагато кращч 8-)
   
Крокодил пишет в личку .....

Та ні. Палковніце ніхто нє пііішед! (с, пєстня).... Ностальджі за Фольварком.

А чьом ето я. Ах да. Мовчить Кракоділ - вже нічого не гарчить. Мабудь спадь пішов, або блядіщь собі шукадь.
   
пробував.
з каровкамі набагато кращч 8-)

Ой бля... таки ще не спить. шось хоче...
   
Ой бля... таки ще не спить. шось хоче...

хоче 8-)
   
хоче 8-)

Та йди вже спать, блдь.
   
нє :give_rose:
Ти опять сунеш мені свою траву. Ну, не травоядна я!  :punish:
   
Ти опять сунеш мені свою траву. Ну, не травоядна я!  :punish:

 :kiss3:
   
:kiss3:

Уйдзі, працівний.  :punish:
   
Уйдзі, працівний.  :punish:

я харошый :angel:
   
не скіглі. Не поможе.
   
І шо мені з них? На хліб не намажеш, на ноги не вдінеш, нічого в них не положиш. А от якби сумачька-гаманець-ботфорти - то я б ще зрозуміла: і місця займають не багато, і користі все ж побільне ніж із живого кракоділа.

це теж вірно.
   
не скіглі. Не поможе.

поможе
абязатєльно поможе :smile3:
   
Нормы поведения хомо сапиенса очевидны - беспорядочные связи и выращивание детей всем племенем. Тоесть, как и указано в статье, промискуитет (тоесть все со всеми). Об этом говорят наш огромный (по меркам приматов) мужской половой хyй, огромные яйца и скрытая овуляция у женщин. Ну и женский оргазм тоже говорит об этом (здесь не уверен, вопрос не изучил досконально). Все эти чудные вещи нахер не нужны моногамным видам.
Так, як і емпатія до чужих дітей теж.
Є така книжка, яка нашуміла свого часу. "Naked Ape", Desmond Morris. Робиться спроба розлянути людину саме з точки еволюційної біології, як будь-яку тварину, а не з точки зору антропології.
Я колись перелистував, там були пояснення усім цим особливостям.
   
Притому і інцест ближе, бо як тільки зустрічали чужаків через їх неприємний запах їх їли, а от міста змогли почати будувати після мутації яка дозволила нам ігнорувати запах чужинця.))) Як круто))))
Якраз інцест, схоже, що не дуже.  По аналізу кісток на місці захоронень виявилось, що не було схрещень близьких.
От для неандертальців - іншого виду homo - так, вони практикували ендогамію. Власне кажучи, швидш за все саме це і стало причиною їх зникнення. Homo sapiens, навпротязі тисячолітть розвинув сильний генофонд і коли почали зустрічатися і мати відносини з неандертальцями, то тупо розчинили генетику неандертальців у своєму генофонді (перетрахали їх) Пр. від 1.5 до 2.5% генів у геномі людини - неандертальські і вони рецесивні.
Ця гібридизація, як читав у одній статті, не пройшла марно для homo sapiens-a. Наприклад, схоже, що те, як утворюється холестерин у тілі та шизофренія - це пов'язано з цими генами.
   
А яким боком ти хочеш це приплести сюди?


Пані неуважно статтю читала?

ЧИ тільки секас в голові?  :gigi:
   
Якраз інцест, схоже, що не дуже.  По аналізу кісток на місці захоронень виявилось, що не було схрещень близьких.
От для неандертальців - іншого виду homo - так, вони практикували ендогамію. Власне кажучи, швидш за все саме це і стало причиною їх зникнення. Homo sapiens, навпротязі тисячолітть розвинув сильний генофонд і коли почали зустрічатися і мати відносини з неандертальцями, то тупо розчинили генетику неандертальців у своєму генофонді (перетрахали їх) Пр. від 1.5 до 2.5% генів у геномі людини - неандертальські і вони рецесивні.
Ця гібридизація, як читав у одній статті, не пройшла марно для homo sapiens-a. Наприклад, схоже, що те, як утворюється холестерин у тілі та шизофренія - це пов'язано з цими генами.
Інцест практикували в Єгипті, а ти кажеш ...

А що вони мали найти в кістках? Кісток поряд того часу практично не береглось... Також люди пройшли через декілька великих вимирань, тому зараз більшість має подібний матеріал генетичний. Тому навіть неандертальці могли бути тимиж людьсми, різноманітність була більша людей. В мене сумніви, що зібрали з пошкоджений матеріал і набрали статитистику по певним генам, вони відновили геном.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія